AMD-ovi ZEN procesori imat će do 32 jezgre

poruka: 115
|
čitano: 16.609
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "AMD-ovi ZEN procesori imat će do 32 jezgre".
16 godina
offline
Re: AMD-ovi ZEN procesori imat će do 32 jezgre
Glavas_ZG kaže...

Nadam se da se sa ZEN-om nece dogodit ovo sto se dogodilo sa AMD GPU-ima baziranim na HBM-u nazvanim revolucionarnim, spasiteljima AMD-a itd Link: ... novi koncept gpu-a u 2015 godini koji je trebao preuzeti od Nvide dio trzista, da bi GTX 980ti na dvije godine staroj arhitekturi pomela svu tu "novu revolucionarnu" tehnologiju.

Cini mi se da bi Stjepanj mogao biti u pravu oko usporedbi sa sandy bridgeom, nadam se da nije u pravu.

 Ma to je Atijeva stara fora, tako su prvi krenuli sa GDRR5 u hd4870 seriji. Problem sa time danas je što je tada ta flagship ati došla 2000 kuna pa su mogli konkurirati ono kratko vrijeme dok su bili prvi. To nije osobna arhitektura da ju nebi koristili drugi proizvođači. Identično kao i sa HBM-om. 
A ovo 

4mal kaže...

moj sljedeci cpu chipset

 mislim, super ako ti možeš toliko čekati... no realno mislim da će trebati iščekati do 2017(jer mislim da prvo dolaze opteroni). pod uvjetom da amd sve radi po planu (što sa procesorima nekako nisu stizali) valjda vidjeti i kakvo če to čudo ekšli biti i u praksi. sadašnjim 28nm moraju skočiti na duplo manji proces da bi uopće sustigli onda već na 14nm uhodani intel koji je do 14nm ipak imao dobrih tiktak faza. Uzmi u obzir da trebaju i dobar chipset proizvesti, a potom vidjeti kako im se budu setovi instrukcija, te jezgre, efikasnost i potrošnja ponašali u konkretnim testerskim i korisničkim rukama. 
Uglavnom, ako budu konkurentni cijenom i performansama po jezgri - super. kupim odmah 3-4 konfe. No sad da bih baš u naprijed rezervirao sa "moj sljedeći chipset"... polako:)

http://www.bug.hr/forum/post/lcd-plazma-televizori/stvarni-vlasnici-brandova/2909836.aspx
16 godina
odjavljen
offline
Re: AMD-ovi ZEN procesori imat će do 32 jezgre
Glavas_ZG kaže...

Nadam se da se sa ZEN-om nece dogodit ovo sto se dogodilo sa AMD GPU-ima baziranim na HBM-u nazvanim revolucionarnim, spasiteljima AMD-a itd Link: ... novi koncept gpu-a u 2015 godini koji je trebao preuzeti od Nvide dio trzista, da bi GTX 980ti na dvije godine staroj arhitekturi pomela svu tu "novu revolucionarnu" tehnologiju.

Cini mi se da bi Stjepanj mogao biti u pravu oko usporedbi sa sandy bridgeom, nadam se da nije u pravu.

 Opet ne vidim nikakv problem. HBM i je revolucionarna tehnologija, dobili smo GPU minimalnih dimenzija sobzirom na performanse (NANO). Što se arhitekture chipa tiče nije AMDov chip novijeg datuma u odnosu na GTX 980ti, dapače, to je te dotjerani Hawaii. Što se tržišnog udjela tiče to je drugi par rukava, AMD tu nema šanse ako ne ponudi proizvod za 1/3 jači i za 1/3 jeftiniji od konkurencije. Kada je izašla ati 9700 pro grafa jednostavno je jela malu djecu, konkurencija je bila zatečena ali se i dalje nvidija dobro prodavala...klik

12 godina
offline
Re: AMD-ovi ZEN procesori imat će do 32 jezgre
XXX kaže...

Kakve veze da li mu treba i 7 ghza ako košta soma kn tj. ako je duplo jeftiniji?? 

 

LOL

 

Kupiš dva FX za jednog Intela i onda to nije argument 

 Zašto uspoređuješ sa i7 kada je i5 6500 bolji procesor od fx 8350. Imam i5 6500 kojeg sam platio tamo negdje u 11 mjesecu prošle godine ravno 1550 kn na computer universu, dok je fx negdje oko 1300.  Mislim da je razlika u cijeni opravdana u korist intela. LP

Poruka je uređivana zadnji put sub 13.2.2016 8:41 (brka911).
10 godina
offline
AMD-ovi ZEN procesori imat će do 32 jezgre

32 jezgre, hladnjak veličine fićeka, a 90% software-a radi samo na jednoj jezgri. Još jedan u nizu poreza na bedake.

Samomrzeći hrvat
Moj PC  
1 3 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
AMD-ovi ZEN procesori imat će do 32 jezgre

FX 8300 je 1021 kn i kloka se na 4.4-4.7 kao ovi u testovima. Ne uspuređujem ja ništa nego linkam testove drugih koji su uspoređivali, a sad tko što smatra isplativim je drugi par cipela.

Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Re: AMD-ovi ZEN procesori imat će do 32 jezgre
Entry Point kaže...

32 jezgre, hladnjak veličine fićeka, a 90% software-a radi samo na jednoj jezgri. Još jedan u nizu poreza na bedake.

 Netko tko će ga staviti u server valjda zna zašto to radi, ili misliš da je bedak.

12 godina
offline
Re: AMD-ovi ZEN procesori imat će do 32 jezgre
XXX kaže...

FX 8300 je 1021 kn i kloka se na 4.4-4.7 kao ovi u testovima. Ne uspuređujem ja ništa nego linkam testove drugih koji su uspoređivali, a sad tko što smatra isplativim je drugi par cipela.

 U redu, zna se da je fx jeftiniji, a intel bolji procesor. Ne mijenjam često procesore tako da mi je ovaj intel isplativiji i nadam se da će raditi dobro još 4+ godina. Nemam ništa protiv fx ( prije ovog procesora imao sam dobrog starog otključanog phenoma ii x4 b35 ). Meni je isplativo, drugome možda nije kao što si i sam rekao. 

Poruka je uređivana zadnji put sub 13.2.2016 9:12 (brka911).
14 godina
protjeran
offline
Re: AMD-ovi ZEN procesori imat će do 32 jezgre
brka911 kaže...
XXX kaže...

Kakve veze da li mu treba i 7 ghza ako košta soma kn tj. ako je duplo jeftiniji?? 

 

LOL

 

Kupiš dva FX za jednog Intela i onda to nije argument 

 Zašto uspoređuješ sa i7 kada je i5 6500 bolji procesor od fx 8350. Imam i5 6500 kojeg sam platio tamo negdje u 11 mjesecu prošle godine ravno 1550 kn na computer universu, dok je fx negdje oko 1300.  Mislim da je razlika u cijeni opravdana u korist intela. LP

 A zasto ti usporedjujes fx 8350 kad je fx 8300 identican procesor za dosta manje para? fx 8300 je best buy procesor i tu diskusije nema..

8 godina
odjavljen
offline
Re: AMD-ovi ZEN procesori imat će do 32 jezgre
ansha kaže...

 A zasto ti usporedjujes fx 8350 kad je fx 8300 identican procesor za dosta manje para? fx 8300 je best buy procesor i tu diskusije nema..

Nemoj generalizirati, ima jako puno korisnika kojima FX 8300 ništa ne predstavlja. 

Battlelog: Glavas_ZG
Poruka je uređivana zadnji put sub 13.2.2016 9:20 (Glavas_ZG).
12 godina
offline
Re: AMD-ovi ZEN procesori imat će do 32 jezgre

 A zasto ti usporedjujes fx 8350 kad je fx 8300 identican procesor za dosta manje para? fx 8300 je best buy procesor i tu diskusije nema..

 Pa rekao sam da je meni u ovom trenutku bilo bolje uzeti i5 za određenu svotu skupljeg nego fx, jer ne mijenjam često procesore i ovaj bi trebao poslužiti bolje nego fx u nadolazećim godinama. Meni je best buy bio i5. 

14 godina
neaktivan
offline
AMD-ovi ZEN procesori imat će do 32 jezgre

Po meni stvar ko naručena pošto i sada imam multiseat PC sa ESXi i passtroughom grafičkih kartica. Neka jezgre budu sporije, samo da ih ima što više.

 
0 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Re: AMD-ovi ZEN procesori imat će do 32 jezgre
brka911 kaže...

 A zasto ti usporedjujes fx 8350 kad je fx 8300 identican procesor za dosta manje para? fx 8300 je best buy procesor i tu diskusije nema..

 Pa rekao sam da je meni u ovom trenutku bilo bolje uzeti i5 za određenu svotu skupljeg nego fx, jer ne mijenjam često procesore i ovaj bi trebao poslužiti bolje nego fx u nadolazećim godinama. Meni je best buy bio i5. 

 Ja sam FX-a kupio prije 2-3 godine i ne namjeravma ga mijenati još 2-3 godine, znači kupio sam ga za period od 6 godina i u trenutku kupovine bio mi je isplativija opcija te smatram da su igre tek počele koristiti njegov potencijal.

12 godina
offline
Re: AMD-ovi ZEN procesori imat će do 32 jezgre
XXX kaže...
brka911 kaže...

 A zasto ti usporedjujes fx 8350 kad je fx 8300 identican procesor za dosta manje para? fx 8300 je best buy procesor i tu diskusije nema..

 Pa rekao sam da je meni u ovom trenutku bilo bolje uzeti i5 za određenu svotu skupljeg nego fx, jer ne mijenjam često procesore i ovaj bi trebao poslužiti bolje nego fx u nadolazećim godinama. Meni je best buy bio i5. 

 Ja sam FX-a kupio prije 2-3 godine i ne namjeravma ga mijenati još 2-3 godine, znači kupio sam ga za period od 6 godina i u trenutku kupovine bio mi je isplativija opcija te smatram da su igre tek počele koristiti njegov potencijal.

  Ok, uglavnom i jedan i drugi procesor su dostatni za današnje zahtjeve. Previše smo otišli u off topic tako da 

8 godina
odjavljen
offline
Re: AMD-ovi ZEN procesori imat će do 32 jezgre
XXX kaže...
brka911 kaže...

 A zasto ti usporedjujes fx 8350 kad je fx 8300 identican procesor za dosta manje para? fx 8300 je best buy procesor i tu diskusije nema..

 Pa rekao sam da je meni u ovom trenutku bilo bolje uzeti i5 za određenu svotu skupljeg nego fx, jer ne mijenjam često procesore i ovaj bi trebao poslužiti bolje nego fx u nadolazećim godinama. Meni je best buy bio i5. 

 Ja sam FX-a kupio prije 2-3 godine i ne namjeravma ga mijenati još 2-3 godine, znači kupio sam ga za period od 6 godina i u trenutku kupovine bio mi je isplativija opcija te smatram da su igre tek počele koristiti njegov potencijal.

Ovo je donekle i točno, no čini mi se da je točno ono što je Tonči napisao, a to je da novi softwarei (DX... itd) nisu tu da bi na slabijem hardwareu nešto bolje radilo nego da se potencijal jakog hardwarea zapravo ispuni u potpunosti, igre dosita sve više koriste multi core, ali problem kod tih jezgi je što su one relativnio slabe, ako ćemo gledati u kontekstu gaminga cjela armija WOT, LOL, i drugih recimo FPS online (tu ja sapadam) i MMO online igara i dalje ima veću korist od ''manje jakih'' fizičkih jezgri nego od više ''slabijih jezgri'' zato je teško reći što je generalno najisplativije.

Po meni je najisplativije ono što ti treba, tj. najviše ti odgovara a ne ono što ti približno odgovara a da je jeftinije, meni FX procesor ne znači ništa kad igram gotovo isključivo BF4.

Naravno ovo što si ti kupio taj proc prije dvije godine za tu lovu i još ćeš ga toliko imati je izvrsna investicija u kontekstu kupnje hardwarea ali samo jer tebi ne treba jače, isto je i kod mene, svoj sam proc novi kupio za 1000kn prije godinu i pol i isto ga neću mjenjati uskoro, ali to ne znači da nekome ne treba jači cpu i njemu ništa nepredstavlja što smo ja i ti povoljno našli cpu-ove koji nama odgovaraju.

Battlelog: Glavas_ZG
16 godina
odjavljen
offline
Re: AMD-ovi ZEN procesori imat će do 32 jezgre
Stjepanj kaže...

 

Daj stavi neki s Skylakeom 

 

 Evo jedan test i sa njim u igri...inače ne bih sa te stranice postao ništa jer je opće poznato koliko je naklonjena Intelu ali eto igra je aktualna, cpu/gpu zahtjevna i nije loš graf za diskusiju  Istina Sky tu vodi i jedini dobro iskorištava 9800 Ti ali nemaju svi tako dobru grafu.

Poruka je uređivana zadnji put sub 13.2.2016 9:35 (XXX).
13 godina
neaktivan
offline
AMD-ovi ZEN procesori imat će do 32 jezgre

Kad usporedimo 2500k i 4690k dobijemo procesor 3,5g noviji procesor s 15ak% posto boljim performansama i 10ak% višom cijenom na lansiranju. Prema tome u 3.5 godina dobili smo napredak manji od 10% u omjeru cijene i pefrormansi. AMD je u više navrata izjavio da su izgubili high end desktop bitku, a zen nije ni namjenjen desktopu. Tako da bez obzira na uspjeh i neuspjeh ZENa mi s desktopom ćemo i dalje puževim korakom naprijed idućih par godina.

Poruka je uređivana zadnji put sub 13.2.2016 10:16 (axos).
 
7 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
AMD-ovi ZEN procesori imat će do 32 jezgre

Realno gledajuči za prosječnog korisnika AMD FX serija je odličan izbor iako su stari preko 3 godine,FX83XX je za sada dobar izbor za nekog tko traži nešto više od "običnih" i5,a želi jednako potrošiti novca.Pričate o tim FX kao da ne "može" pokrenuti običan tetris a pod task managerom sa otvorenih podosta programa i browsera procesor radi na svojih 50% mogučnosti,pritom ako stvarno pretjeramo sa aktivnim procesima i5 če da umire pokraj jednog FX83XX,dok dokazano i7 jedva ima snage da se izbori sa FX u mutihread aktivnostima.AMD Zen če da ponudi dosta novina i brijem da če biti udarni za Intel ako se iskažu.40% bolji IPC znači da če Zen biti podjednak ili bolji od Skylakea predpostavljam još ako ostanu na otključanim OC mogučnostima dodatan plus.niža potrošnja struje,AM4+ ploče sa modernijim priključcima.AMD Zen dolazi u velikom stilu sa brdo poboljšana.Što se mene tiče Intel je mogao ostati na sandy koliko su donijeli napretka ali ipak im treba odati počast što kontinuirano u malim koracima redovito osvježavaju procesore kao i matične sa novim mogučnostima.

Poruka je uređivana zadnji put sub 13.2.2016 10:51 (3n3m1).
Moj PC  
6 1 hvala 1
15 godina
offline
Re: AMD-ovi ZEN procesori imat će do 32 jezgre
Izbaci li intel još jednu quad core seriju treba napravit prosvjede... Ili neku globalnu peticiju. Ili im sravnat tvornice... :D
9 godina
protjeran
offline
Re: AMD-ovi ZEN procesori imat će do 32 jezgre
neka quad ali neka spuste cjenu ili baš brutalni single core da bude,dok se može 1 intel jezgra donekle uspoređivat s pola amd modula starog 5 godina mislim da je pljačka tražit onu lovu za procesor
15 godina
online
Re: AMD-ovi ZEN procesori imat će do 32 jezgre
axos kaže...

Kad usporedimo 2500k i 4690k dobijemo procesor 3,5g noviji procesor s 15ak% posto boljim performansama i 10ak% višom cijenom na lansiranju. Prema tome u 3.5 godina dobili smo napredak manji od 10% u omjeru cijene i pefrormansi. AMD je u više navrata izjavio da su izgubili high end desktop bitku, a zen nije ni namjenjen desktopu. Tako da bez obzira na uspjeh i neuspjeh ZENa mi s desktopom ćemo i dalje puževim korakom naprijed idućih par godina.

 Istina. Intel trenutno nema razloga donositi revoluciju po pitanju procesorske snage (ako izuzmemo one i7 monstrume za 2011-v3 socket) jer AMD puno zaostaje za njima, pa onda malo podiže performanse sa svakom novom generacijom i to dobro naplaćuje. No, i sami ljudi ovdje govore da je 5 godina star i5 i i7 (k procesori, OC-ani) Sandy bridge i dalje dovoljan za manje-više sve u kontekstu kućnih korisnika, a njih je najviše. Eto, zbog toga realno nije ni potrebna revolucija i veliki pomak kada 5 godina star procesor nudi zadovoljavajuće performanse. Ali, normalno da bez obzira na to se napredak očekuje.

Poruka je uređivana zadnji put sub 13.2.2016 13:06 (Izzy).
16 godina
offline
Re: AMD-ovi ZEN procesori imat će do 32 jezgre
overhaul kaže...

 mislim, super ako ti možeš toliko čekati... no realno mislim da će trebati iščekati do 2017(jer mislim da prvo dolaze opteroni). pod uvjetom da amd sve radi po planu (što sa procesorima nekako nisu stizali) valjda vidjeti i kakvo če to čudo ekšli biti i u praksi. sadašnjim 28nm moraju skočiti na duplo manji proces da bi uopće sustigli onda već na 14nm uhodani intel koji je do 14nm ipak imao dobrih tiktak faza. Uzmi u obzir da trebaju i dobar chipset proizvesti, a potom vidjeti kako im se budu setovi instrukcija, te jezgre, efikasnost i potrošnja ponašali u konkretnim testerskim i korisničkim rukama. 
Uglavnom, ako budu konkurentni cijenom i performansama po jezgri - super. kupim odmah 3-4 konfe. No sad da bih baš u naprijed rezervirao sa "moj sljedeći chipset"... polako:)

Desktop AM4 Socket ima prednost, to je več potvrđeno dakle prvo ide Zen FX Desktop i to u Q4 ove godine. Novi Desktop AM4 socket+matične ploče bit če uskoro lansiran, pa dok ne stigne FX Zen za sad u AM4 ide samo Excavator APU.

 

axos kaže...

Kad usporedimo 2500k i 4690k dobijemo procesor 3,5g noviji procesor s 15ak% posto boljim performansama i 10ak% višom cijenom na lansiranju. Prema tome u 3.5 godina dobili smo napredak manji od 10% u omjeru cijene i pefrormansi. AMD je u više navrata izjavio da su izgubili high end desktop bitku, a zen nije ni namjenjen desktopu. Tako da bez obzira na uspjeh i neuspjeh ZENa mi s desktopom ćemo i dalje puževim korakom naprijed idućih par godina.

 Ovo kaj sam pozelenil, to je tak kaj se tiče verzije sa 32 jezgre, a Desktop FX varijanta ide do 8 CPU jezgri ili točnije 8 Cores/16 Threads i to je to.

3n3m1 kaže...

Realno gledajuči za prosječnog korisnika AMD FX serija je odličan izbor iako su stari preko 3 godine,FX83XX je za sada dobar izbor za nekog tko traži nešto više od "običnih" i5,a želi jednako potrošiti novca.Pričate o tim FX kao da ne "može" pokrenuti običan tetris a pod task managerom sa otvorenih podosta programa i browsera procesor radi na svojih 50% mogučnosti,pritom ako stvarno pretjeramo sa aktivnim procesima i5 če da umire pokraj jednog FX83XX,dok dokazano i7 jedva ima snage da se izbori sa FX u mutihread aktivnostima.AMD Zen če da ponudi dosta novina i brijem da če biti udarni za Intel ako se iskažu.40% bolji IPC znači da če Zen biti podjednak ili bolji od Skylakea predpostavljam još ako ostanu na otključanim OC mogučnostima dodatan plus.niža potrošnja struje,AM4+ ploče sa modernijim priključcima.AMD Zen dolazi u velikom stilu sa brdo poboljšana.Što se mene tiče Intel je mogao ostati na sandy koliko su donijeli napretka ali ipak im treba odati počast što kontinuirano u malim koracima redovito osvježavaju procesore kao i matične sa novim mogučnostima.

Još usput zahvali Intelu kaj stalno mjenja CPU sockete, a kaj se tiče podnožja Intel CPU hladnjaka i to se mjenja kao čarape.

 

Eto na drugoj AMD strani, na Zen CPU u AM4 socket ide podnožjem konstrukcijski identičan hladnjak kao za prastari AM2 socket.Ajd ti ako si frajer naguraj  Intel LGA 775 hladnjak na neku Intel matičnu sa Skylake procom.

 

http://www.bug.hr/forum/topic/vijesti-by-forumasi/amd-mijenja-stock-cooler/234568.aspx?page=0&jumpto=4894432&sort=asc&view=flat

https://www.malwarebytes.org/antiexploit/index.html
10 godina
offline
Re: AMD-ovi ZEN procesori imat će do 32 jezgre
Treba ovo vidjeti kao dobru stvar. Recimo da će jezgra biti jača 40% od vishere, to je negdje tu sandy bridge - ivy bridge generacija. I ako se već zna da će amd nuditi octa core procesor za cijenu i5 kod intela ovo je već pucanj u sigurno. Sam po sebi znam da nekome ko je uzeo sb, ib i3, i5, i7 još prije 4-5 godina ne treba ni haswell a ni skylake.
Moj PC  
4 0 hvala 0
15 godina
offline
AMD-ovi ZEN procesori imat će do 32 jezgre

samo?! 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: AMD-ovi ZEN procesori imat će do 32 jezgre
XXX kaže...
* * *

 Gdje je problem?

 

 

A problem je u Nvidiji GTX 980Ti puta 2! I nađi neki test ili igru koja ne ovisi o grafulji a ne o glupom Usponu Lare Croft! Ok, znam da ćete mnogi odmah kontraargumentovati da je tu zato da se eliminiše uticaj GPU.

 

I molim vas, ajde recite koji debil, moron ili kreten u AMD-u svoj CPU testira na Nvidijinoj grafulji a GPU na Intelovom procesoru. Ljudi jeste li vi neka sekta AMD-ova? Meni niste jasni. Intel neće sjediti na lovorikama.. Neće! Već je danas na dan zaljubljenih izdao Penitum Broaswell ($161) od 6.5W 4/4 skuplji od Skylake Core i3 2/4 sa 35W/65W a već najavljuje Union Point arhitekturu na Cannonlakeu i Optane tehnologiju tj. ujedinjenje memorije i diskova. Šta nije u redu sa vama? Da niste zaljubljeni u AMD? Aaaa fiju fijuuu 

 

Sorry, rekao sam da ću vas čekati dok ne izađe ZEN konačno, ali svaki put kao da su mi mravi u guzici, jer vijesti o CPU su vijesti od koga kreće IT 

15 godina
neaktivan
offline
AMD-ovi ZEN procesori imat će do 32 jezgre

Slika govori tisuću riječi

 

EDIT: Kasno sam vidio već ima isti post!

 

Poruka je uređivana zadnji put ned 14.2.2016 22:43 (zeroname).
 
2 1 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
AMD-ovi ZEN procesori imat će do 32 jezgre

Ne moram ja ništa tražiti jer znam iz prve ruke, iz svakodnevne upotrebe. Meni su stvari vrlo jasne.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: AMD-ovi ZEN procesori imat će do 32 jezgre
XXX kaže...

Ne moram ja ništa tražiti jer znam iz prve ruke, iz svakodnevne upotrebe. Meni su stvari vrlo jasne.

Ako ne moraš ništa tražiti, nemoj ni postavljati grafikone koje će ovdje mnogi loše protumačiti. Da se odmah ogradim jer svi znaju ovdje da ja volim malo podbadati AMD, međutim daleko od toga da ja mrzim AMD (ne dao bog) i svi znaju da sam imao Ploču, i najbolji APU onaj A10 iil A8 (koji već) uglavom najjači APU sa grfičkim djelom na tržištu.. htio osvježiti računar, tj. opet pregasiti zakletvu ali me je je*o Asus sa pločom koja ima trista bogova ali niti jedan video izlaz...

 

Znate svu priču sa serijom 300 AMD-a njihovog GPU-a i svim grafikonima i kako je završila, tako dajte ovdje malo ozbiljnosti, jer nije riječ o iPhone vs. Galaxy telefonima, ovdje se vraćamo na pravu priču o IT-u: njennoj jezgri i moja zapažanja su ovakva:

Što je AMD lošiji(da li manjim dio procentualno u performansama a većim djelom procentualno u parama) Intel nikada nije brže grabio većim koracima. 6-ta generacija Core prcesora - ne treba vam ništa više od Pentiuma. 

16 godina
odjavljen
offline
AMD-ovi ZEN procesori imat će do 32 jezgre

Kako će ih tko protumačiti ovisi o predznanju, iskustvu i sl. Kako da ja tebi objasnim bilo što ako si zadnju igru odigrao 1945.? Niti želiš shvatiti niti ja imam potrebu i želju tebi objašnjavti.

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: AMD-ovi ZEN procesori imat će do 32 jezgre
XXX kaže...

Kako će ih tko protumačiti ovisi o predznanju, iskustvu i sl. Kako da ja tebi objasnim bilo što ako si zadnju igru odigrao 1945.? Niti želiš shvatiti niti ja imam potrebu i želju tebi objašnjavti.

Lijepo kao što ja tebi objašnjavam. Ti meni postaio tamo neku himnu AMD-a ja sam tebi postavio (i naglasio prije toga - što ti nisi - da nisam fun nekog procesora ili čipa) monolog, evo da postavim i ovdje a ti postavi svoju himnu, dobar je fazon posebno sa Winter is Comming:

 

 

Moje predznanje i iskustvo su takvi da ne možeš ni zamisliti samo jasno piši, jer btw:

zadnju igru sam igrao 2016-te koja je na nekom Oscaru za igre (nazovimo ga tako) Proglašena za Najbolju XBOX Exluzivu i najbolji Sound. Riječ je o igri Ori and Blind Forest. Ako nisi igrao moja topla preporuka.

 

16 godina
odjavljen
offline
Re: AMD-ovi ZEN procesori imat će do 32 jezgre
Envy kaže...
XXX kaže...

Kako će ih tko protumačiti ovisi o predznanju, iskustvu i sl. Kako da ja tebi objasnim bilo što ako si zadnju igru odigrao 1945.? Niti želiš shvatiti niti ja imam potrebu i želju tebi objašnjavti.

Lijepo kao što ja tebi objašnjavam. Ti meni postaio tamo neku himnu AMD-a ja sam tebi postavio (i naglasio prije toga - što ti nisi - da nisam fun nekog procesora ili čipa) monolog, evo da postavim i ovdje a ti postavi svoju himnu, dobar je fazon posebno sa Winter is Comming:

 

 

Moje predznanje i iskustvo su takvi da ne možeš ni zamisliti samo jasno piši, jer btw:

zadnju igru sam igrao 2016-te koja je na nekom Oscaru za igre (nazovimo ga tako) Proglašena za Najbolju XBOX Exluzivu i najbolji Sound. Riječ je o igri Ori and Blind Forest. Ako nisi igrao moja topla preporuka.

 

 Opet isti video...čovjek se posuo pepelom, i priznao da je u krivu te da je pao pod utjecaj reklame jednom kada je poštenije probao AMD procesor. Pa sad ti gledaj do prekosutra...spominje i igre da se ne bi pravili blesavi. Sam kaže da je razliku u novcima mogao potrošiti na puno pametnije stvari u životu...pametnom dosta.

 

Poruka je uređivana zadnji put ned 14.2.2016 23:40 (XXX).
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice