Android L donosi bolji multitasking

poruka: 18
|
čitano: 3.131
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Android L donosi bolji multitasking".
12 godina
offline
Android L donosi bolji multitasking

kladim se na Lollipop {#}

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Android L donosi bolji multitasking

a kaj ce staviti na iduci android koji ce pocinjati na LJ?

 

/s

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
15 godina
neaktivan
offline
Android L donosi bolji multitasking

Verzija 5.0 "Ludilo".

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Android L donosi bolji multitasking

"Lesbian"{#}

Poruka je uređivana zadnji put pon 13.10.2014 16:15 (peroko).
Moj PC  
4 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Android L donosi bolji multitasking
nixass kaže...

a kaj ce staviti na iduci android koji ce pocinjati na LJ?

 

/s

koliko znam engleska abeceda nema LJ,  pa bi iduće slovo trebalo biti M

 

16 godina
offline
Re: Android L donosi bolji multitasking
Markić7 kaže...
nixass kaže...

a kaj ce staviti na iduci android koji ce pocinjati na LJ?

 

/s

koliko znam engleska abeceda nema LJ,  pa bi iduće slovo trebalo biti M

 

/s

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
14 godina
protjeran
offline
Re: Android L donosi bolji multitasking
Ljimun
16 godina
neaktivan
offline
Android L donosi bolji multitasking

Poboljsani multitasking znaci prikaz tabova?

Kaj glavna karakteristika nije suppot za 64 bit?

 

BTW klincu sam na svoj stari HTC HD2 stavio 4.4.2. Katastrofa kako je polagano. Android je stavljen u interni flash jedino kaj na SD kartici drzi podatke. Kartica je inace class 10. Telefon se boota doslovce 5 min i kada se stisne na, recimo, opcije treba 5 - 10 sek da se otvore.

Za usporedbu, WP7.8 je letio. Bootanje ispod minute i trenutno pokretanje systemskih aplikacija. Takodjer je sve bilo na SD kartici.

 

Je neko radio nesto slicno?

 
1 4 hvala 0
13 godina
offline
Android L donosi bolji multitasking
Ispravite me ako griješim, ali po završetku članka OS strane autora, nekako mi se vidi da "funkcionalnost" multitaskinga L verzije u suštini kopira več postojeće pozitivne i odlične detalje kod "nekog" drugog OS-a, ili sam je to nešto sanjao, hahahahahahaha!!!!
ATJ Lučko
Moj PC  
0 12 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: Android L donosi bolji multitasking
Drazen kaže...

Poboljsani multitasking znaci prikaz tabova?

Kaj glavna karakteristika nije suppot za 64 bit?

 

BTW klincu sam na svoj stari HTC HD2 stavio 4.4.2. Katastrofa kako je polagano. Android je stavljen u interni flash jedino kaj na SD kartici drzi podatke. Kartica je inace class 10. Telefon se boota doslovce 5 min i kada se stisne na, recimo, opcije treba 5 - 10 sek da se otvore.

Za usporedbu, WP7.8 je letio. Bootanje ispod minute i trenutno pokretanje systemskih aplikacija. Takodjer je sve bilo na SD kartici.

 

Je neko radio nesto slicno?

Aj gospe ti instaliraj Win8.1 na kakvog prašnjavog P4 iz podruma pa se čudi kako sporo radi...

 

Kakvih sve ovdje likova ima to su čuda. Single-core telefon sa 512MB RAMa i čudi se kako android koji ide na minimalno dual core, 1GB telefone loše radi.

 

A ovog iznad sebe neću ni komentirati. Trollovi, jedan do drugog.

My name is Legion... For we are many!
13 godina
offline
Re: Android L donosi bolji multitasking
Sum_of_all_fears kaže...
Drazen kaže...

Poboljsani multitasking znaci prikaz tabova?

Kaj glavna karakteristika nije suppot za 64 bit?

 

BTW klincu sam na svoj stari HTC HD2 stavio 4.4.2. Katastrofa kako je polagano. Android je stavljen u interni flash jedino kaj na SD kartici drzi podatke. Kartica je inace class 10. Telefon se boota doslovce 5 min i kada se stisne na, recimo, opcije treba 5 - 10 sek da se otvore.

Za usporedbu, WP7.8 je letio. Bootanje ispod minute i trenutno pokretanje systemskih aplikacija. Takodjer je sve bilo na SD kartici.

 

Je neko radio nesto slicno?

Aj gospe ti instaliraj Win8.1 na kakvog prašnjavog P4 iz podruma pa se čudi kako sporo radi...

 

Kakvih sve ovdje likova ima to su čuda. Single-core telefon sa 512MB RAMa i čudi se kako android koji ide na minimalno dual core, 1GB telefone loše radi.

 

A ovog iznad sebe neću ni komentirati. Trollovi, jedan do drugog.

 

Ako sam i trol, dajte kolega budite toliko parlamentarni pa probajte ipak malo elaborirati u makar dva detalja zbog čega sam ja trolčine, kada ionako je Sammy više nego poznat po copy paste politici, počevši majjače sa svojim prvim Galaxy S modelom, ispravite me k'o nisam u pravu!!!!
ATJ Lučko
15 godina
odjavljen
offline
Re: Android L donosi bolji multitasking
ATJLučko kaže...

Ako sam i trol, dajte kolega budite toliko parlamentarni pa probajte ipak malo elaborirati u makar dva detalja zbog čega sam ja trolčine, kada ionako je Sammy više nego poznat po copy paste politici, počevši majjače sa svojim prvim Galaxy S modelom, ispravite me k'o nisam u pravu!!!!

Troll po tome jer nisi napisao na što točno misliš da je prekopirano i od koga. Najlakše je lupetati.

 

Dobro da su se sa zadnjim iPhoneom sjetili stavit sleep/power gumb na bok uređaja i npr. uvesti widgete i mogućnost korištenja 3rd party tipkovnice. Toliko o kopiranju. Najrađe bi te nalijepio na ignore ali lupaš ko otvoreni prozor i nevjerovatno je zabavno čitati tvoje izjave.

My name is Legion... For we are many!
14 godina
neaktivan
offline
Re: Android L donosi bolji multitasking
Glupost to je kao da se čudiš što Windowsi 8.1 ne rade na pentiumu 2 sa 512MB rama....vrati windowse kad su bolji....
10 godina
neaktivan
offline
Re: Android L donosi bolji multitasking
Sum_of_all_fears kaže...
ATJLučko kaže...

Ako sam i trol, dajte kolega budite toliko parlamentarni pa probajte ipak malo elaborirati u makar dva detalja zbog čega sam ja trolčine, kada ionako je Sammy više nego poznat po copy paste politici, počevši majjače sa svojim prvim Galaxy S modelom, ispravite me k'o nisam u pravu!!!!

Troll po tome jer nisi napisao na što točno misliš da je prekopirano i od koga. Najlakše je lupetati.

 

Dobro da su se sa zadnjim iPhoneom sjetili stavit sleep/power gumb na bok uređaja i npr. uvesti widgete i mogućnost korištenja 3rd party tipkovnice. Toliko o kopiranju. Najrađe bi te nalijepio na ignore ali lupaš ko otvoreni prozor i nevjerovatno je zabavno čitati tvoje izjave.

Mislio sam da sam jedini {#}

Njegov post bez milion usklicnika, trabunjanja o nekim toboze subjektivnim dozivljajima granice sa normalnim, jednostavno ih obozavam citat, bolji si mi od svima poznatog Mate i njegovog overclockanog Baotiana {#}

iPhone 4S, iOS 8.0/7.1.2
13 godina
offline
Re: Android L donosi bolji multitasking
Sum_of_all_fears kaže...
ATJLučko kaže...

Ako sam i trol, dajte kolega budite toliko parlamentarni pa probajte ipak malo elaborirati u makar dva detalja zbog čega sam ja trolčine, kada ionako je Sammy više nego poznat po copy paste politici, počevši majjače sa svojim prvim Galaxy S modelom, ispravite me k'o nisam u pravu!!!!

Troll po tome jer nisi napisao na što točno misliš da je prekopirano i od koga. Najlakše je lupetati.

 

Dobro da su se sa zadnjim iPhoneom sjetili stavit sleep/power gumb na bok uređaja i npr. uvesti widgete i mogućnost korištenja 3rd party tipkovnice. Toliko o kopiranju.

 

Najrađe bi te nalijepio na ignore ali lupaš ko otvoreni prozor i nevjerovatno je zabavno čitati tvoje izjave.

Svečano priznajem da sam pokušao biti malo sarkastičan svezi glede sadržaja članka, a o čemu točno govorim bi trebalo svakom imalo upućenom u današnje stanje stvari na "terenu" što ovako ispada da vi kolega niste, ili se pravite slabovidan.

Da budem još precizniji, plastičniji u svojem opisu, referiram se na rad uopće dva najveća mobilna OS-a, onog Apple-ovog i Android s druge strane.

Kada je autor upotrijebio ove rečenice, citiram;

"Naime"L" verzija androida donijet će unaprijeđeni multitasking koji će prikazivati umjesto samo pokrenute aplikacije i zadatke pokrenute tom aplikacijom" i slijedjeću;

"Na primjer, ako pokrenete browser i s njim otvorite više stranica, svaka od njih će biti prikazana odvojeno, te će te se moći direktno prebacivati između njih ili ih po potrebi zatvoriti bez prethodnog pozivanja aolikacije i odrađivanje tih zadataka unutar nje", gdje je priložena slika identična upravo onako kako već poodavno to ima riješena druga OS platforma.  

 

Ad1; kolega, pozicija SLEEP/POWER gumba je jedan od feature-a Apple-a, od samog početka stvaranja gadgeta, pa i dan danas ga gore desno ima i iPad, zar ne?!?!

Gumb je "danas" pomaknut na desnu stranu isključivo zbog pragmatičnosti i jednostavnosti korištenje gadgeta, jednom rukom.

Što se tiče WIDGET-a, oni su primarno android izmišljotina ( ovo nije negativno poimanje ili konotacija nečega što se je kvalitetno izmislilo ), a Apple je pritisnut zahtijevima korisnika, jer su ipak konačno poslušali glas onih koji skupo plaćaju svoje musta have belowed gadgete.

Ad2; vidim kolega da ste odradili pošten status godinama na forumu, ali da ste i sam trol, jeste, a to poentiram samo jednim, dovoljnim za mene primjerom, Samsungovom GALAXY linijom mobitela, gdje je VRLO PRVI Samsung Galaxy S BEZOBRAZNA KOPIJA Apple iPhone-a, ili nisam u pravu niti sada?!?!   

U sveži žuto pobojanog, nisi niti puno dalje sa lupanjem, a da ti fali i objektivnosti, da, fali ti podosta kolega {#} !!!! 

Psych0 kaže...
Sum_of_all_fears kaže...
ATJLučko kaže...

Ako sam i trol, dajte kolega budite toliko parlamentarni pa probajte ipak malo elaborirati u makar dva detalja zbog čega sam ja trolčine, kada ionako je Sammy više nego poznat po copy paste politici, počevši majjače sa svojim prvim Galaxy S modelom, ispravite me k'o nisam u pravu!!!!

Troll po tome jer nisi napisao na što točno misliš da je prekopirano i od koga. Najlakše je lupetati.

 

Dobro da su se sa zadnjim iPhoneom sjetili stavit sleep/power gumb na bok uređaja i npr. uvesti widgete i mogućnost korištenja 3rd party tipkovnice. Toliko o kopiranju. Najrađe bi te nalijepio na ignore ali lupaš ko otvoreni prozor i nevjerovatno je zabavno čitati tvoje izjave.

Mislio sam da sam jedini{#}

Njegov post bez milion usklicnika, trabunjanja o nekim toboze subjektivnim dozivljajima granice sa normalnim, jednostavno ih obozavam citat, bolji si mi od svima poznatog Mate i njegovog overclockanog Baotiana {#}

Dragi kolega, kod mene se kaže ovako; "Misli magarac, čovjek razmišlja", onaj koji ima nešto nakupina između uha!

Obzirom viđenim o vama, posebice kako stažu na forumu tako i avataru, može se podosta o vama lako i jednostavno zaključiti. Jedan od najuočljivijih zaključaka je da ste vrlo vjerojatno osoba koja je bila na forumu prisutna i prije ali da je ta osoba možda jednom zbog svoje prerevne slatkoriječivosti bila neslavno protjerana sa ovog foruma!!!! Još da ste me napali nečim pametnim, argumentiranim pa time usput onak i elaborirali svoj stav, svoje viđenje "problema"!

Ne, vi ste u debeloj sigurnosti svoje sobe tek tako, tek toliko nešto na brzinu napisali, bez previše konstruktivnog kritičkog osvrta na moj post, sretni zbog velikog vašeg postignuća kao tranzistor i uživate us svoj svojoj slavi u vašoj glavi!

Uživajte dragi kolega, dok se može, pozdrav {#}!!!!  

ATJ Lučko
15 godina
odjavljen
offline
Re: Android L donosi bolji multitasking
ATJLučko kaže...

Da budem još precizniji, plastičniji u svojem opisu, referiram se na rad uopće dva najveća mobilna OS-a, onog Apple-ovog i Android s druge strane.

Kada je autor upotrijebio ove rečenice, citiram;

"Naime"L" verzija androida donijet će unaprijeđeni multitasking koji će prikazivati umjesto samo pokrenute aplikacije i zadatke pokrenute tom aplikacijom" i slijedjeću;

"Na primjer, ako pokrenete browser i s njim otvorite više stranica, svaka od njih će biti prikazana odvojeno, te će te se moći direktno prebacivati između njih ili ih po potrebi zatvoriti bez prethodnog pozivanja aolikacije i odrađivanje tih zadataka unutar nje", gdje je priložena slika identična upravo onako kako već poodavno to ima riješena druga OS platforma.  

Korisnost tog fičera je više nego upitna - sinoć sam imao otvorenih 20ak tabova u browseru (prokleti Cracked) i da sam htio prebaciti na npr. gmail ili poruke, pop*zdio bi. Iz istog razloga nema nikakvih tabova u Alt-Tab ili Win-Tab na windowsima jer (barem ja) zna biti otvoreno 30+ tabova u jednom windowu od browsera. Kakav bi to kaos bio da moraš Alt-tabati između njih???

 

Ako se to bude moglo ugasiti, ugasit ću sigurno a ako ne, nekako će ići sa custom ROMom.

ATJLučko kaže...
Ad1; kolega, pozicija SLEEP/POWER gumba je jedan od feature-a Apple-a, od samog početka stvaranja gadgeta, pa i dan danas ga gore desno ima i iPad, zar ne?!?!

Gumb je "danas" pomaknut na desnu stranu isključivo zbog pragmatičnosti i jednostavnosti korištenje gadgeta, jednom rukom.

Što se tiče WIDGET-a, oni su primarno android izmišljotina ( ovo nije negativno poimanje ili konotacija nečega što se je kvalitetno izmislilo ), a Apple je pritisnut zahtijevima korisnika, jer su ipak konačno poslušali glas onih koji skupo plaćaju svoje musta have belowed gadgete.

Ad2; vidim kolega da ste odradili pošten status godinama na forumu, ali da ste i sam trol, jeste, a to poentiram samo jednim, dovoljnim za mene primjerom, Samsungovom GALAXY linijom mobitela, gdje je VRLO PRVI Samsung Galaxy S BEZOBRAZNA KOPIJA Apple iPhone-a, ili nisam u pravu niti sada?!?!   

U sveži žuto pobojanog, nisi niti puno dalje sa lupanjem, a da ti fali i objektivnosti, da, fali ti podosta kolega {#} !!!!

1. Poanta je da su sada kopirali položaj i prestali drviti po svoje. Toliko o kopiranju

 

2. Dizajn smarphoneova danas je toliko generički da "generičkiji" ne može biti. Jedina razlika je u zaobljenosti rubova. Netko sa slabijim vidom ih nebi nikako razlikovao. Unutar serije (iphone 3-6, galaxy 2-5, xperia s - z) je situacija još gora. Jedino po veličini i pokojem teško uočljivom featureu.

My name is Legion... For we are many!
11 godina
online
Re: Android L donosi bolji multitasking
SrX kaže...

kladim se na Lollipop {#}

i koliko si dobio na kladi? {#}

12 godina
offline
Re: Android L donosi bolji multitasking
picajzla0707 kaže...
SrX kaže...

kladim se na Lollipop {#}

i koliko si dobio na kladi? {#}

ma niko nije imao muda okladiti se {#}

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice