Bug poklanja iPhone 3G 16 GB!

poruka: 110
|
čitano: 35.544
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Bug poklanja iPhone 3G 16 GB!".
16 godina
neaktivan
offline
Bug poklanja iPhone 3G 16 GB!

sad ću se smijati kada vidim plavuše da kupuju bug, ispunjavaju kupon, a bug bacaju u smeće...

 

baš se pitam... ili je tiraža opala, ili žele zaraditi sebi za božićnice...

 

:-)

 

 

 

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Bug poklanja iPhone 3G 16 GB!

Da li to vrijedi za sve koji kupe BUG i posalju kupon (drzavljani drugih zemalja, BiH)?

 

 

Jos jedno pitanje: Da li zelite da svi dodjemo u red ispred BUG redakcije da urucimo kupon na odredjeni dan? Nesto u stilu T-coma? Osmijeh

Mijenjam stojadina s kukom, za fiću s kukom. Šifra: Kuku meni, kuku tebi!
 
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
RE: Bug poklanja iPhone 3G 16 GB!
DrNasty kaže...

Da li to vrijedi za sve koji kupe BUG i posalju kupon (drzavljani drugih zemalja, BiH)?

 

 Naravno, svaki kupac Buga (bez obzira je li na kiosku ili pretplatnik i bez obzira na državu) ima pravo sudjelovati.
drpetric
Poruka je uređivana zadnji put sub 29.11.2008 12:15 (drpetric).
16 godina
offline
RE: Bug poklanja iPhone 3G 16 GB!

fora, kupiti ću bug, već dugo nisam, možda i dobijemCool

Moje račuanlo: ASRock ALiveSATA2-GLAN, 1024 MB (DDR2-667 2x512) AMD Athlon 64 3200+ (2),Nvidia GeForce 7600gs (256mb), 160gb.... 1. Isatknuti suradnik na gallery.live.com
16 godina
neaktivan
offline
RE: Bug poklanja iPhone 3G 16 GB!
drpetric kaže...
DrNasty kaže...

Da li to vrijedi za sve koji kupe BUG i posalju kupon (drzavljani drugih zemalja, BiH)?

 

 Naravno, svaki kupac Buga (bez obzira je li na kiosku ili pretplatnik i bez obzira na državu) ima pravo sudjelovati.
 TO!!!!!!! Kupujem bug cim bude na kioscima :D:D:D
Sve što možeš sad ostavi za kasnije
16 godina
online
RE: Bug poklanja iPhone 3G 16 GB!
reefreemind kaže...

baš se pitam... ili je tiraža opala, ili žele zaraditi sebi za božićnice...

Zašto, pa dobra reklama je uvijek potrebna. Bilo bi šteta ne iskoristiti ovaj hype oko iPhonea, pogotovo kada se uzme u obzir što je složio T-Com. Bravo za bubine markentigaše! :)
Pazi, gledam te!
16 godina
offline
RE: Bug poklanja iPhone 3G 16 GB!

Najbolja fora bi bilo da ga dobije netko tko ga je najviše iskritizirao na ovom forumu.  To znači da je ipak poslao kupon..  Namigiva

Odabrao Đelo Hadžiselimović, preveo Saša Kolka. tekst čitao Miljenko Kokot..
16 godina
offline
RE: Bug poklanja iPhone 3G 16 GB!
ja ga ne volim ,ali bi poslao kupon(ili cu poslat ako uspem kupiti bug) ,al bi mi mnogo bolje bilo da ste delili BlackBerry Bold ili N96 :) al sta moz :D
K'eni pa te vat' ;)
15 godina
neaktivan
offline
Bug poklanja iPhone 3G 16 GB!

He, he, prva stvar koju bi napravio da ga osvojim stavio bi ga u oglas 2XXX kunaCool

gigabyte p35 ds3, q6600 2.4@3.2, asus hd 4850 @ 700/2200 512mb, 4gb @ 900 mhz, Wd 640gb, Vista 64bit
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Bug poklanja iPhone 3G 16 GB!
BugSU kaže...
ja ga ne volim ,ali bi poslao kupon(ili cu poslat ako uspem kupiti bug) ,al bi mi mnogo bolje bilo da ste delili BlackBerry Bold ili N96 :) al sta moz :D
 slažem se!
16 godina
offline
Bug poklanja iPhone 3G 16 GB!

Uuu, jako ljepo od bugovaca, svaka cast! :)

 

Evo samo cekam da moj novi broj dodje postom, ispunjavam kupon i saljem. Mozda jesam kriticar, ali darovanom ajfonu se ne gleda u zube :)

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Bug poklanja iPhone 3G 16 GB!
poslat cu kupon. ako dobijem ajfon dobit cetwe video unistavanja ajfona:)
i nogom u guzicu je korak naprijed
16 godina
neaktivan
offline
RE: Bug poklanja iPhone 3G 16 GB!
devil kaže...
poslat cu kupon. ako dobijem ajfon dobit cetwe video unistavanja ajfona:)
 Ova mi je još bolja
16 godina
neaktivan
offline
Bug poklanja iPhone 3G 16 GB!

A zašto se ne poklanja "full" iPhone, bez nekih Simpa smeća??? Ovo ko da je neka muljaža T-šljama i Buga... Ako slučajno dobijem, mogu odmah staviti oglas da ga prodajem za 2191 kn - toliko me stajao SonyEricsson C905 na VIP-u, a Bug neću zaračunati jer ga ionak kupujem ;-)

There's no business like showbusiness
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Bug poklanja iPhone 3G 16 GB!
devil kaže...
poslat cu kupon. ako dobijem ajfon dobit cetwe video unistavanja ajfona:)
  ne bi ja trosio cekic na to :D 
K'eni pa te vat' ;)
16 godina
neaktivan
offline
Bug poklanja iPhone 3G 16 GB!

 

Već smo zaključili da je gayPhone solidan aparat, samo sa suludim cijenama i uvjetima nabave kod nas. Čemu čekići i provociranja opet?!

 

Naravno da je BUG napravio sebi dobar posao pozitivnom gayPhone prezentacijom i ovom nagradnom igrom. Znaju osnove borbe na tržištu. Da naša sranja ovdje na forumu generiraju novac BUGovci bi bili najbogatija redakcija na Balkanu, ali budući da nije tako, sve ovo oko gayPhonea im je dobar posao.

 

 

Koliko god ga tresao, jedna kap ti uvijek ostane za gaće...
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Bug poklanja iPhone 3G 16 GB!

...beton :) n1

Zyn-FDS.
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Bug poklanja iPhone 3G 16 GB!
Faerdhur kaže...

 

Već smo zaključili da je gayPhone solidan aparat, samo sa suludim cijenama i uvjetima nabave kod nas. Čemu čekići i provociranja opet?!

 

Naravno da je BUG napravio sebi dobar posao pozitivnom gayPhone prezentacijom i ovom nagradnom igrom. Znaju osnove borbe na tržištu. Da naša sranja ovdje na forumu generiraju novac BUGovci bi bili najbogatija redakcija na Balkanu, ali budući da nije tako, sve ovo oko gayPhonea im je dobar posao.

 

 

 ajd molim vas
svi bi ga htjeli dobit ili kupit da imate para
ja bih ga rado kupio kad bi imo para za njega
sta fali telefonu
svi ste tak nabrijani ko da vam je nes nazao napravil
pustite one koji imaju da ssi ga kupe i suzdrzite se bespotrebnih komentara
kaj vi dobivate s tim kaj pljujete po njemu a niste ni probali kakav je vecinom nek vasi komentari dolaze iz ljubomore
samo da znate ,ja ga nemam pa opet ne pljujem po njemu da ne ispadne da ga ja imam pa se idem raspravljat slucajno
Psssssst Zecovi spavaju 92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis.
16 godina
neaktivan
offline
RE: Bug poklanja iPhone 3G 16 GB!
angel of fire kaže...
Faerdhur kaže...

 

Već smo zaključili da je gayPhone solidan aparat, samo sa suludim cijenama i uvjetima nabave kod nas. Čemu čekići i provociranja opet?!

 

Naravno da je BUG napravio sebi dobar posao pozitivnom gayPhone prezentacijom i ovom nagradnom igrom. Znaju osnove borbe na tržištu. Da naša sranja ovdje na forumu generiraju novac BUGovci bi bili najbogatija redakcija na Balkanu, ali budući da nije tako, sve ovo oko gayPhonea im je dobar posao.

 

 

 ajd molim vas
svi bi ga htjeli dobit ili kupit da imate para
ja bih ga rado kupio kad bi imo para za njega
sta fali telefonu
svi ste tak nabrijani ko da vam je nes nazao napravil
pustite one koji imaju da ssi ga kupe i suzdrzite se bespotrebnih komentara
kaj vi dobivate s tim kaj pljujete po njemu a niste ni probali kakav je vecinom nek vasi komentari dolaze iz ljubomore
samo da znate ,ja ga nemam pa opet ne pljujem po njemu da ne ispadne da ga ja imam pa se idem raspravljat slucajno
 Veliš da je tako dobar da se isplati dat tolke pare za njega.
16 godina
neaktivan
offline
RE: Bug poklanja iPhone 3G 16 GB!
angel of fire kaže...

 

 ajd molim vas
svi bi ga htjeli dobit ili kupit da imate para
ja bih ga rado kupio kad bi imo para za njega
sta fali telefonu
svi ste tak nabrijani ko da vam je nes nazao napravil
pustite one koji imaju da ssi ga kupe i suzdrzite se bespotrebnih komentara
kaj vi dobivate s tim kaj pljujete po njemu a niste ni probali kakav je vecinom nek vasi komentari dolaze iz ljubomore
samo da znate ,ja ga nemam pa opet ne pljujem po njemu da ne ispadne da ga ja imam pa se idem raspravljat slucajno
 Veći dio tvog posta je bespotreban komentar, pogotovo dio gdje drugima govoriš da su ljubomorni. Sta fali telefonu? Ne fali mu ništa, pola funkcija nebi ni koristio jer su beskorisne. Kada u to sve ubaciš cijenu priča se mijenja, nedostaje mu mnogo. Spadam u kategoriju koja ga ne želi i to prvenstveno zbog cijene. Naravno da se nebi bunio kada bi ga dobio na BUG-ovoj nagradnoj igri. Ako ništa drugo prodao bi ga i spremio lijepu svotu novca u džep.
Atheistic to the point of fanaticism, there u have me in a nutshell so kill me again or take me as I am for I shall not change.
16 godina
neaktivan
offline
Bug poklanja iPhone 3G 16 GB!

Nikada ništa nisam dobio na nagradnim igrama. Sad imam osjećaj da ću ja biti taj.... Namigiva

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Bug poklanja iPhone 3G 16 GB!

Meni je cijena realna, problem je što je kod nas napuhana i to sve zahvaljujući t-comu.  Meni je najbitnije na aparatu da je brz i stabilan, koliko sam citao u odnosu na konkurenciju je sto se tice ove dvije stvari number one. E, sad ako neki i programcic fali u odnosu na konkurenciju, naci ce se netko tko ce i to napraviti kad-tad, vidim da se malo malo nadograđuje firmware, tako da se to da prebroditi. Kod Iphonea barem znas sto kupujes i ono što pise tamo to i dobijes, dok kod konkurencije svasta natrpaju u mobitel, a ono trza pa ga moras restart, a to ne pise u karakteristikama mobitela. Mogu oni trpati u mobitele najnoviju tehnologiju, ako im je OS inferniorniji u odnosu na Iphonov, pa to onda što je tamo natrpano ne radi kako Bog zapovijeda. Druga stvar je podrška, ali je cinjenica da je Iphonov OS bolji od WM i Symbiana i da je to glavni razlog zašto je Iphone toliko popularan, ne zbog svog hardwera, jer konkurencija ima bolji, vec iskljucivo zbog Os-a.

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Bug poklanja iPhone 3G 16 GB!
drago7 kaže...
angel of fire kaže...
Faerdhur kaže...

 

Već smo zaključili da je gayPhone solidan aparat, samo sa suludim cijenama i uvjetima nabave kod nas. Čemu čekići i provociranja opet?!

 

Naravno da je BUG napravio sebi dobar posao pozitivnom gayPhone prezentacijom i ovom nagradnom igrom. Znaju osnove borbe na tržištu. Da naša sranja ovdje na forumu generiraju novac BUGovci bi bili najbogatija redakcija na Balkanu, ali budući da nije tako, sve ovo oko gayPhonea im je dobar posao.

 

 

 ajd molim vas
svi bi ga htjeli dobit ili kupit da imate para
ja bih ga rado kupio kad bi imo para za njega
sta fali telefonu
svi ste tak nabrijani ko da vam je nes nazao napravil
pustite one koji imaju da ssi ga kupe i suzdrzite se bespotrebnih komentara
kaj vi dobivate s tim kaj pljujete po njemu a niste ni probali kakav je vecinom nek vasi komentari dolaze iz ljubomore
samo da znate ,ja ga nemam pa opet ne pljujem po njemu da ne ispadne da ga ja imam pa se idem raspravljat slucajno
 Veliš da je tako dobar da se isplati dat tolke pare za njega.
 kao prvo ,ja mislim da to nije telefon za ljude koji gledaju na novce
ne isplati se dat novce ni za neko sonyericsson  samo zato kaj ima kameru 5 megapiksela kameru,reproducira mp3... i slične gluposti
od ljudi koje ja poznajem samo ga je jedan covjek kupio samo jer ga bas boli briga za pare
ima ih ko blata.......
a ovi ostali su ga pljuvali
i vidi vraga...ovaj sta ga ja kupio je zadovoljan s njim...znaci on koji ga ima je zadovoljan...a oni koji ga nemaju nisu zadovoljniSmijeh
malo cudno???
Psssssst Zecovi spavaju 92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis.
15 godina
protjeran
offline
Bug poklanja iPhone 3G 16 GB!

je možda privjesak za njega

Intel Core 2 Quad QX9770, 4GB DDR3 RAM 1333Mhz Kingmax, Sapphire Radeon HD4870X2, 2x WD Caviar 640GB RAID 0, Gigabyte EP45-DQ6, Chieftec 700W
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Bug poklanja iPhone 3G 16 GB!
Misionar kaže...

Nikada ništa nisam dobio na nagradnim igrama. Sad imam osjećaj da ću ja biti taj.... Namigiva

 Nikada ništa nisam dobio na nagradnim igrama. Sad imam osjećaj da niti ovaj put ništa neću dobiti Cool
16 godina
offline
RE: Bug poklanja iPhone 3G 16 GB!
sony58 kaže...
Misionar kaže...

Nikada ništa nisam dobio na nagradnim igrama. Sad imam osjećaj da ću ja biti taj.... Namigiva

 Nikada ništa nisam dobio na nagradnim igrama. Sad imam osjećaj da niti ovaj put ništa neću dobiti Cool
 Pff, pa moras si vizualizirat da si ga vec dobio, kaj nisi gledo the secret :D 
Ja i Misionar ostajemo pozitivni, ovo je cisto natjecanje telepatske snage :D
16 godina
neaktivan
offline
RE: Bug poklanja iPhone 3G 16 GB!
sony58 kaže...
Misionar kaže...

Nikada ništa nisam dobio na nagradnim igrama. Sad imam osjećaj da ću ja biti taj.... Namigiva

 Nikada ništa nisam dobio na nagradnim igrama. Sad imam osjećaj da niti ovaj put ništa neću dobiti Cool
 Ni ja isto, niti ću kupovati bug zbog toga, niti ću bilo gdje ikada igrati igre na sreču. To je najveća glupost.
15 godina
neaktivan
offline
Bug poklanja iPhone 3G 16 GB!

Niđe BUG-a u Mostaru qqqq

CAS: CM690 + side panel + CM620M MBO: Asus P5LD2 CPU: Intel C2D 4400 @ 3,0 GHz + AC Freezer 7 MEM: Kingston HyperX 4 x 1GB @ 800 MHz GPU: Asus Nvidia 8500GT + ZM 900cu LED HDD: 160GB + 320GB sata ODD: Pioneer DVR-215D sata MON: LG 1553S
 
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
Bug poklanja iPhone 3G 16 GB!

Dobije li se i čekić uz to ?

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Bug poklanja iPhone 3G 16 GB!

Molim ove dežurne "pljuvače" da se malo smire. Kao prvo moj način razmišljanja je da nikad ništa ne pljujem dok to ne isprobam najmanje par sati. To što su vama nabijene gotove informacije kako je iphone smeće, to je druga stvar. Ja sam kupio iphone i nisam bogataš. Samo imam prioritete u životu, nikad za majicu nisam dao  više od 200 kn, niti na hlače više od 500, na izlazak nisam potrošio više od 100 kn, itd. Treba pametno raspolagati sa novcem. Moja 2 prijatelja su imali mišljenje kao i vi: "Iphone je smeće, razvalit će ti se ekran, nema MMS, .........", no nakon što sam im temeljito pokazao iphone oduševili su se i žele ga prvom prilikom kupiti. Govorite o nekoj "suludoj" cijeni iphone. Pa pogledajte mobitele koji koštaju po 5,6 ili 7 tisuća kuna, pa mi recite koji je od njih bolji od iphone? Nijedan.

 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice