Facebook optimizira Android iskustvo

poruka: 11
|
čitano: 2.307
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Facebook optimizira Android iskustvo".
16 godina
offline
Facebook optimizira Android iskustvo

Ma koga vise briga za Facebook?

 
15 2 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Facebook optimizira Android iskustvo

Otprilike 1,3 milijarde ljudi, koji se barem jednom mjesečno ulogiraju.

The laws of nature are constructed in such a way as to make the universe as interesting as possible. - Freeman Dyson, Imagined Worlds
15 godina
odjavljen
offline
Facebook optimizira Android iskustvo

Indija i okolne zemlje - domovina jeftinih i šlampavih freelancera koji rade za siću. Pokupe posao na freelanceru i onda jadni klijent traži nekog "normalno" uz obavezno "No developers from India!" da zakrpa to smeće koji su ovi sklepali.

 

Ovi su izgleda iznadprosječni.

http://nighthawk-software.blogspot.com/
Moj PC  
1 4 hvala 1
15 godina
offline
Re: Facebook optimizira Android iskustvo

eh sad kad bi uspjeli složit da face aplikacija je šteka na 8 jezgrenom androidu...

Ko drugom jamu kopa trećom šlajdra!
15 godina
protjeran
offline
Facebook optimizira Android iskustvo
sto se performansi tice meni je ova app zadovoljavajuce brza ali ima drugu vrstu problema: ucitavanje sadrzaja bilo to slike/galerije ili news feed ili otvaranje profila... g+ je tu daleko responzivniji...
s druge strane fb messanger je extra :)
Moj PC  
3 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Facebook optimizira Android iskustvo
hrx kaže...

Otprilike 1,3 milijarde ljudi, koji se barem jednom mjesečno ulogiraju.

Nemoj biti naivan molim te. Ti vjerujes tim brojkama?

13 godina
offline
Facebook optimizira Android iskustvo

Sasvim u redu je messenger. Dapače, chat heads je čak inovativan i iznimno koristan feature. Sam app je zbunjujuć i nepregledan što se tiče sadržaja, ali ni sam fejs nije puno bolji.

 

Ono što je prokleto iritantno kod messengera je što kad se upali internet na mobilnom uređaju dolaze sve poruke koje su primljene već na drugim uređajima i za svaku se oglasi notification. Pročitane poruke bi samo trebao učitati bez ikakvog oglašavanja ili po jedan notification za svaku osobu bar. Druga stvar je da bi onesposobio notificatione moraš to napraviti i u messengeru i u regularnom appu.

Srećom pa ljudi sve više prelaze više na whatsapp i viber.

Moj PC  
3 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Facebook optimizira Android iskustvo
Sum_of_all_fears kaže...

Indija i okolne zemlje - domovina jeftinih i šlampavih freelancera koji rade za siću. Pokupe posao na freelanceru i onda jadni klijent traži nekog "normalno" uz obavezno "No developers from India!" da zakrpa to smeće koji su ovi sklepali.

 

Ovi su izgleda iznadprosječni.

 

Kada pogledam iza koliko sam veleumnih, velecijenjenih, veleškolovanih, veleštovanih i velegenijalnih Hrvata morao krpati gluposti koje su radili u hardveru ili softveru, ne vidim baš neku razliku.

 

Od prošle godine uz sve više i više oglasa baš na freelancer.com valuta je indijski INR.

Meni je to signal kako bi mi ovdje za manje od desetak godina mogli postati statisti.

 

Podcjenjivanje programera iz Indije bi lokalnim programerima moglo prisjesti jednako kao što je prije 15-20 godina podcjenjivanje elektronike sa Tajvana prisjelo ljudima koji sada imaju blizu 60 godina i pokušavaju nažicati prijevremenu penziju, a radili su kao inženjeri u nekadašnjim velikim jugo-tvrtkama koje su također štancale elektroniku.

Poruka je uređivana zadnji put čet 9.1.2014 11:43 (Djuro von Prekoplotovich).
15 godina
neaktivan
offline
Re: Facebook optimizira Android iskustvo
Adin kaže...
hrx kaže...

Otprilike 1,3 milijarde ljudi, koji se barem jednom mjesečno ulogiraju.

Nemoj biti naivan molim te. Ti vjerujes tim brojkama?

U financijskom izvještaju Facebooka za Q3 2013, navedeno je da je na dan 30. rujna 2013. bilo 1,19 milijardi mjesečno aktivnih korisnika (1,3 milijarde je broj od 31. prosinca 2013. - naći će se u izvješću za Q4 2013). U SAD, ako CEO ili CFO tvrtke potpiše izvješće koje sadrži netočne podatke (npr. greška u izradi izvješća), može biti kažnjen s do 10 godina zatvora i s do 1 milijun dolara, a ako potpiše izvješće s lažiranim podacima (dakle, namjerno prikazivanje pogrešnih brojki), kazna je do 20 godina i 5 milijuna dolara.

 

Trebam dodati da u FB-u procjenjuju da između 4 i 8% ubrojenih korisnika ima dvostruki ili višestruki profil (kor. račun - btw, to je zabranjeno uvjetima korištenja), a između 1 i 3% su neželjeni kor. računi (npr. za spamanje) i pogrešno klasificirani "korisnici" koji predstavljaju tvrtke, kućne ljubimce, stvari, ... koji bi trebali imati Facebook Page umjesto Facebook profila.

The laws of nature are constructed in such a way as to make the universe as interesting as possible. - Freeman Dyson, Imagined Worlds
Poruka je uređivana zadnji put čet 9.1.2014 21:17 (hrx).
16 godina
offline
Re: Facebook optimizira Android iskustvo

Toliko o tim zakonima da su lagali o poslovnom izvjestaju prvi put pred prodaje dionica... kako bi prodali dionice za sto vise para... i ko je otisao u zatvor ili ti jos ostao 10 godina? Niko. Tako da prodji se toga...

15 godina
neaktivan
offline
Re: Facebook optimizira Android iskustvo

Facebook nikad nije lagao u financijskim izvješćima koja se nazivaju 10-Q i 10-K, iz kojih dolaze gornji podaci - ono o čemu govoriš je procjena banaka o vrijednosti FB dionica tik pred izlazak na burzu, u kojima su spustili procjenu performansi Facebooka na tržištu u budućnosti, ali su banke to priopćile samo odabranim klijentima.

The laws of nature are constructed in such a way as to make the universe as interesting as possible. - Freeman Dyson, Imagined Worlds
Poruka je uređivana zadnji put pet 10.1.2014 23:17 (hrx).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice