Googleova tipkovnica na Google Playu preuzeta prek

poruka: 13
|
čitano: 1.971
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Googleova tipkovnica na Google Playu preuzeta prek".
16 godina
offline
Googleova tipkovnica na Google Playu preuzeta prek

Kakav je hrvatski rječnik?

 

ako ima sve riječi kao na google translate onda bih mogao prijeći sa swypea na nju... na swype svako malo moram dodavati riječi koje nema...

Poruka je uređivana zadnji put uto 3.1.2017 13:15 (lllnuclearlll).
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Googleova tipkovnica na Google Playu preuzeta

Dobra je, podrška za naše riječi je također na nivou a uz to je brza i precizna.

Jedina mana bar koju sam ja primjetio je da nemogu naći gdje očistiti povijest pretraživanja !

 

16 godina
neaktivan
offline
Googleova tipkovnica na Google Playu preuzeta prek

Swiftkey je meni osobno i dalje bolji, i to podosta.

 

Ovaj nema prikazane kontextualne znakove, autocorrect nije nešto u odnosu na Swiftkey (koji roka više jezika, ima puno bolje mogućnosti prilagodbe i opcija).

 

Al napredak u svakom slučaju (stavili su red s brojevima :Đ ).

 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Googleova tipkovnica na Google Playu preuzeta prek

Ne razumijem fascinaciju brojem downloada aplikacije koja na većini Android telefona dođe predinstalirana bez mogućnosti uklanjanja bazne verzije (samo updateova).

origin: mrxa
 
3 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Googleova tipkovnica na Google Playu preuzeta prek

svaka ima svje pluseve i minuse, konkretno meni se ne sviđa odabir ili zeliš zarez ili smajlovi da budu, pa stalno kada odabereš mjenjaš

kao i na svakim tipkovnicama sam morao unositi dosta naših riječi, jedino što mislim da se sa nje riječnik može spremiti

swift mi je definitivno bolji, jedini razlog zašto korisitm samsungovu su brojevi koji budu u prvom redu, nemam potrebe za prebacivanjem ili dugim držanjem, poglavito dobro dođe kod unošenja pasworda

ali po meni definitivno top 3 tipkovnice isve 3 bi stavio na prvo mjesto

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Googleova tipkovnica na Google Playu preuzeta prek

Pretpostavljam da sve što tipkaš šalje google-u, tobože da te spoji s video isječcima i inim servisima. Špijunski softver.

 
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Googleova tipkovnica na Google Playu preuzeta
exxe kaže...

Swiftkey je meni osobno i dalje bolji, i to podosta.

 

Ovaj nema prikazane kontextualne znakove, autocorrect nije nešto u odnosu na Swiftkey (koji roka više jezika, ima puno bolje mogućnosti prilagodbe i opcija).

 

Al napredak u svakom slučaju (stavili su red s brojevima :Đ ).

Zadnjih možda 3 miseca ganjam slova sa gooleovom tipkovnicom, i slažem se sa kolegom, swiftkey je puno bolji šta se tiće našeg jezika. Prije nego je izašla nova verzija pod imenom gboard čak su č i ć bili izmješani.

Isto tako search opcija mi ne radi na gboardu...vječito se vrti onaj kružić.

14 godina
offline
Re: Googleova tipkovnica na Google Playu preuzeta
hd22sb kaže...

svaka ima svje pluseve i minuse, konkretno meni se ne sviđa odabir ili zeliš zarez ili smajlovi da budu, pa stalno kada odabereš mjenjaš

kao i na svakim tipkovnicama sam morao unositi dosta naših riječi, jedino što mislim da se sa nje riječnik može spremiti

swift mi je definitivno bolji, jedini razlog zašto korisitm samsungovu su brojevi koji budu u prvom redu, nemam potrebe za prebacivanjem ili dugim držanjem, poglavito dobro dođe kod unošenja pasworda

ali po meni definitivno top 3 tipkovnice isve 3 bi stavio na prvo mjesto

Samsungova tipkovnica i je ustvari brandirani swiftkey

8 godina
offline
Googleova tipkovnica na Google Playu preuzeta prek

ima li koja tipkovnica sa emoji-ma kao sa iphone-a 

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Googleova tipkovnica na Google Playu preuzeta
sporttest kaže...

ima li koja tipkovnica sa emoji-ma kao sa iphone-a 

 Ako misliš na to da ti se prikazuju emojiji koji izgledaju kao na iPhoneu, to ovisi o fontu. Za rootane mobitele postoje appovi za mijenjanje emojija:

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.stevenschoen.emojiswitcher

Možda bi se nešto slično moglo naći za mobitele koji bez roota podržavaju promjenu fonta, ali nisam siguran.

 

Inače mislim da TouchPal ima najbolji rječnik za hrvatski jezik i po meni je definitivno najbolja virtualna tipkovnica. Ni sa kojom drugom po instalaciji nisam mogao swipeom napisati 4 normalne rečenice bez da ručno unosim bar jednu riječ. 

BB-ova tipkovnica isto nije loša s onim suggestionima iznad slova (mislim da to nijedna druga nema), ali nažalost to nije toliko sretno rješenje za hrvatski s naših dvjestočetrdesetsedam oblika svake riječi koliko za npr. engleski i njemački, ali je svejedno zanimljiva alternativa swipeanju.

Nisam još probao ovaj Gboard, zadnji put kad sam koristio Googletov keyboard prije par godina me nije nimalo oduševio pa sam skeptičan. :D

14 godina
neaktivan
offline
Re: Googleova tipkovnica na Google Playu preuzeta
TiMi79 kaže...

Samsungova tipkovnica i je ustvari brandirani swiftkey

 ne znam zašto ali mi je za pisanje daleko bolja swiftkey

14 godina
offline
Re: Googleova tipkovnica na Google Playu preuzeta
hd22sb kaže...

 ne znam zašto ali mi je za pisanje daleko bolja swiftkey

 Moja pretpostavka je zbog redovitog updatea novih mogučnosti, ispravka bugova, itd. za swiftkey, dok se za nativnu samsung tipkovnicu to ne radi tako često, a vrlo vjerovatno i nikako, nego tek samim updateom firmwarea.

Poruka je uređivana zadnji put čet 5.1.2017 12:46 (TiMi79).
14 godina
offline
Googleova tipkovnica na Google Playu preuzeta prek

Također preferiram swiftkeyboard. Povećam je na max i stavim engleski jezik i kad tipkam onda mi u prijedlozima da naše riječi. Kad je na hrv jeziku onda su slova manja zbog naših dodatnih slova i više griješim kod tipkanja.

Zadar živi vječno!
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice