H1 Telekom i Optima Telekom postali jedna kompanij

poruka: 12
|
čitano: 5.055
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "H1 Telekom i Optima Telekom postali jedna kompanij".
16 godina
neaktivan
offline
H1 Telekom i Optima Telekom postali jedna kompanij

Jedva čekam monopolizaciu tržišta ko u SAD-u.  Pa da utvrdimo zadnje mjesto na ljestvici europskog interneta.

Potpis
Moj PC  
5 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: H1 Telekom i Optima Telekom postali jedna komp
Dobro jutro monopole, sve ostalo po starom pa i ja.
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
H1 Telekom i Optima Telekom postali jedna kompanij

Uskoro Optimu kupuje T-com. Čekali su ovo pripajanje H1 Optimi.

 

T-com = Iskon + Optima/H1

Vip = Amis, Bnet,

Metronet (poslovni klijenti)

Terakom

 

Sve ide prema monopolu dva najveća operatera...kao što je bilo prije 10-15 god...

Poruka je uređivana zadnji put sri 2.8.2017 10:37 (R36).
 
3 2 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: H1 Telekom i Optima Telekom postali jedna komp
R36 kaže...

Uskoro Optimu kupuje T-com. Čekali su ovo pripajanje H1 Optimi.

 

T-com = Iskon + Optima/H1

Vip = Amis, Bnet,

Metronet (poslovni klijenti)

Terakom

 

Sve ide prema monopolu dva najveća operatera...kao što je bilo prije 10-15 god...

 Metronet je kupio Vip odavno.

 

P.S. to onda nije monopol već duopol. Ne znam što ima veze koliko operatera ima kad ionako svi moraju osim Vipneta koristi HT-ovu infrastrukturu, te smo mi kupci u lošijoj poziciji jer se umjetnim mjerama čuvala tržišna pozicija malih, a nije se čuvalo stvarno tržišno natjecanje.

Bolje biti ratnik u vrtu nego vrtlar u ratu!
13 godina
offline
Re: H1 Telekom i Optima Telekom postali jedna komp

Kako to misliš da moraju koristiti HT-ovu infrastrukturu, pa tko im brani da izgrade svoju? Osim naravno, neisplativosti investicije za mali broj korisnika

9 godina
neaktivan
offline
Re: H1 Telekom i Optima Telekom postali jedna komp
sosta kaže...

Kako to misliš da moraju koristiti HT-ovu infrastrukturu, pa tko im brani da izgrade svoju? Osim naravno, neisplativosti investicije za mali broj korisnika

 Pa naravno da mogu, ali nisu to radili, eventualno je Terrakom napravio svoju HFC i B.net u svoje vrijeme. A zbog toga što su bili mali operateri, HAKOM ih je štitio na način da kad god je HT želio spustiti svojim korisnicima cijene oni su im to zabranjivali. Naravno, ne znam zašto bi duopol bio problem, Vipnet konstantno povećava investicije u svoju infrastrukturu te su najavili nedavno optičku infrastrukturu u puno manjih gradova, tipa Vinkovci, Vodice, Rovinj, Virovitica, Ogulin i slični i to je vrlo pozitivno.

Bolje biti ratnik u vrtu nego vrtlar u ratu!
Poruka je uređivana zadnji put sri 2.8.2017 11:21 (JozoBozo121).
15 godina
offline
Re: H1 Telekom i Optima Telekom postali jedna komp
80% tcom 20% vip = duopol rofl
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
H1 Telekom i Optima Telekom postali jedna kompanij

Čisto da bude lakše vama koji niste upućeni baš najbolje. Monopol traje zadnjih 10+ godina tako da nema brige oko toga. A ta "3-4 korisnika" koja su na drugom operateru ne na HTu i nemaju baš nekog utjecaja. (y)

Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
offline
H1 Telekom i Optima Telekom postali jedna kompanij

hrpa floskula (s omiljenom "sinergijom", za koju se kladim da nemaju pojma što znači) i slika nekog bezličnog korporativnog tipa. jezivo. osim toga se kladim da ni jedan operater neće nikad ponuditi ništa bitno bolje i/ili jeftinije od ostalih. sve je to isti q, drugačiji pakung. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put sri 2.8.2017 18:18 (Ajar).
Moj PC  
16 0 hvala 0
15 godina
offline
H1 Telekom i Optima Telekom postali jedna kompanij

Niko ne spominje Tele2 u komentarima. Da nisu pobjegli od ovih naših duopolaca? ;)

 

Evo oni su uveli zanimljivu opciju sa sim based ruterima i flat opcijama (nešto kao evoTV na tv trzistu, nije najbogatije na trzistu ali ga mozes nosit sa sobom i ustedis na wireless signal extenderima ;)

Poruka je uređivana zadnji put sri 2.8.2017 13:22 (drag).
Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: H1 Telekom i Optima Telekom postali jedna komp
drag kaže...

Niko ne spominje Tele2 u komentarima. Da nisu pobjegli od ovih naših duopolaca? ;)

 

Evo oni su uveli zanimljivu opciju sa sim based ruterima i flat opcijama (nešto kao evoTV na tv trzistu, nije najbogatije na trzistu ali ga mozes nosit sa sobom i ustedis na wireless signal extenderima ;)

 Tele 2 nije fiksni operater nego mobilni, zato se i ne spominje...

15 godina
offline
Re: H1 Telekom i Optima Telekom postali jedna komp
bonzai kaže...
drag kaže...

Niko ne spominje Tele2 u komentarima. Da nisu pobjegli od ovih naših duopolaca? ;)

 

Evo oni su uveli zanimljivu opciju sa sim based ruterima i flat opcijama (nešto kao evoTV na tv trzistu, nije najbogatije na trzistu ali ga mozes nosit sa sobom i ustedis na wireless signal extenderima ;)

 Tele 2 nije fiksni operater nego mobilni, zato se i ne spominje...

 U pravu si, hvala. Iako gore navedena opcija o tele2+evoTV može efikasno riješit čovjeka fiksnih operatora i njihovog duopola.. Istina nisam bas previse proucavao da li se ista poboljsala ponuda evoTVa

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice