HTC U11 putem nadogradnje dobiva Bluetooth 5.0 i s

poruka: 9
|
čitano: 2.230
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "HTC U11 putem nadogradnje dobiva Bluetooth 5.0 i s".
13 godina
offline
HTC U11 putem nadogradnje dobiva Bluetooth 5.0 i s

Mislim da sam napokon našao svoj idući mobitel. Fantastičan dizajn, sve specifikacije u vrhu klase, dual sim varijanta... Pitao sam se zašto nema bluetooth 5 al evo mi odgovora. 

 

M8 (kojeg već 3 godine koristim i s kojim nisam mogao biti zadovoljniji) je dobio dostojnog nasljednika. 

Moj PC  
2 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: HTC U11 putem nadogradnje dobiva Bluetooth 5.0
Ja osobno koristim m10, nema mane.... Al ipak, m8 je bio poseban 👨❤🤖... Barem dok mi nije pao komad željeza ravno na ekran (inače bi ga koristio do smrti)
6 godina
offline
Re: HTC U11 putem nadogradnje dobiva Bluetooth 5.0
Bio sam vlasnik m8 i znam zasto ste zadovoljni.Zbog toga sam kupio u11 i telefon je stvarno super u radu.Osim jedne stvari a to je da je telefon lomljiv ko kokica🙁.I to govorim iz svog iskustva.I zato kupite prvo zastitnu maskicu i to neku bolju pa onda telefon.Ovu sta dobijete sa telefonom bacite.
 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: HTC U11 putem nadogradnje dobiva Bluetooth 5.0
Ja bi nadodao baterija. Solidna ali nista spektakularno. Ja ne uspijem imat niti 4 sata SOT-a. Kaj mi je malo. Dizajn tj krhost i bateriju bi mu naveo ko mane.
12 godina
offline
Re: HTC U11 putem nadogradnje dobiva Bluetooth 5.0
Dalibors kaže...
Bio sam vlasnik m8 i znam zasto ste zadovoljni.Zbog toga sam kupio u11 i telefon je stvarno super u radu.Osim jedne stvari a to je da je telefon lomljiv ko kokica🙁.I to govorim iz svog iskustva.I zato kupite prvo zastitnu maskicu i to neku bolju pa onda telefon.Ovu sta dobijete sa telefonom bacite.

 

kad to rece podsjeti me na nedavni review od engadgeta @1:26
 

I told you that Chelsea were the best team in the world, and tonight we are
6 godina
offline
Re: HTC U11 putem nadogradnje dobiva Bluetooth 5.0
Meni je pukao ekran......
Žalosti me to da Htc nije bio u stanju ponuditi NIKAKVU vrstu osiguranja od loma.Pa tko želi neka plati.Npr Noa mobiteli imaju osiguranje od loma tipa mi materijal dajemo vi placate rad.Barem nešto da su ponudili.Danas kad su mobiteli jako slični po specifikacijama svaki detalj odlučuje koji mob če kupac odabrati......

9 godina
neaktivan
offline
Re: HTC U11 putem nadogradnje dobiva Bluetooth 5.0
A s koje vise je pao? Da li je imao na sebi zastitno staklo i maskicu?
6 godina
offline
Re: HTC U11 putem nadogradnje dobiva Bluetooth 5.0
Bio je u original maskici sta dodje sa telefonom.Pao mi je sa stola na nogu(stopalo) pa potom sa cca 10 cm na pod.Donji lijevi kut ekrana je pukao.Nije jako ekran oštečen ali mi smeta jer bi to htc m8 prezivio bez beda.Da je bio kakav mob bez ruba tj mesa oko ekrana bilo bi bajbaj .
 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: HTC U11 putem nadogradnje dobiva Bluetooth 5.0
Uzas. Netko je vec stavio na temu od u11 da je popravak ekrana 2000 kuna. Kaj fkt nije malo! To bi mu naveo kao najvecu manu, krhak dizajn. Ja polako razmisljam o prodaji, jer me ubija baterija i taj dizajn kaj stalno moram paziti da me ne ispadne, a ne volim nosit maske na mobitelima.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice