Kako gledati nogomet u HD-u u Hrvatskoj?

poruka: 149
|
čitano: 27.704
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Kako gledati nogomet u HD-u u Hrvatskoj?".
12 godina
offline
Kako gledati nogomet u HD-u u Hrvatskoj?

Kod mene na B.netu se pojavio HRT2 HD, ali nema tona i slika trza. Ima li još netko takvih problema? Imam i sportski HD paket i svi HD kanali uredno rade, zapravo svi ostali kanali uredno rade osim ova dva koji su se danas pojavili (HRT2 HD i HNTV). Kod HNTV nemam ni slike ni tona, ne znam jel uopće emitiraju ili to kod mene ne radi. Restartao sam i receiver i svejedno nije pomoglo.

 

Sva sreća pa sam aktivirao privremeno i staru riblju kost na zgradi, kao da sam znao da će ovi nešto zajebati.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Kako gledati nogomet u HD-u u Hrvatskoj?

slika je fantasticna na max hd-u 

 

neznam kak je na dvb-u ali moj reciver roka 1080p/60p 

bez problema  i telka radi fini upscale na 4k vidim

 

a i bitrate je bolji od SP-a i studio izgleda dosta profesionalan i mature 

Poruka je uređivana zadnji put pet 10.6.2016 20:18 (4mal).
Moj PC  
6 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Kako gledati nogomet u HD-u u Hrvatskoj?
A za VIP Tv treba biti HD neka pretplata ili je to neka druga tehnička mogućnost
Dvije su tajne uspjeha:1.Nikad ne otkrij sve što znaš
 
0 1 hvala 0
13 godina
offline
Kako gledati nogomet u HD-u u Hrvatskoj?

Nadam se da ekipa koja planira gledati HRT 2 HD preko HRTi usluge ima instaliran Silverlight. 

 
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Kako gledati nogomet u HD-u u Hrvatskoj?

Naravno nista bez bug-a surgfa se prek telke hehe

split screen metoda

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Kako gledati nogomet u HD-u u Hrvatskoj?

Slika je odlična preko HRTi ali ton je skroz izobličen, tako im je trenutno na svim kanalima, e sad neznam jel to do mene ili do njih. 

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Kako gledati nogomet u HD-u u Hrvatskoj?

Klima ,piva ,grickalice,pljuge  sve je spremno lets roll 😎

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Kako gledati nogomet u HD-u u Hrvatskoj?

Kod mene je prvo dobro radilo, pa se slika pokvarila, pa je onda potpuno nestala...

Moj PC  
0 1 hvala 0
8 godina
offline
Re: Kako gledati nogomet u HD-u u Hrvatskoj?

Do danas mi HRTi normalno radio na kompu i sada neće.. Ostali programi normalno rade a taj hrt2 HD ima samo zvuk bez slike... instalirao sam silverlight i probao na chromeu ali i dalje ne radi... Do cega bi moglo biti?

16 godina
moderator
offline
Re: Kako gledati nogomet u HD-u u Hrvatskoj?
Marko :D kaže...

Nadam se da ekipa koja planira gledati HRT 2 HD preko HRTi usluge ima instaliran Silverlight. 

 To! Naši dečki!

 

eh, kada ovo vidi Domagoj , rastopit će se od ushita!

 

...
14 godina
offline
Kako gledati nogomet u HD-u u Hrvatskoj?

Jel vam trza slika na tv? 

http://trakt.tv/user/MjezZza
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Kako gledati nogomet u HD-u u Hrvatskoj?
Wannabes kaže...

Do danas mi HRTi normalno radio na kompu i sada neće.. Ostali programi normalno rade a taj hrt2 HD ima samo zvuk bez slike... instalirao sam silverlight i probao na chromeu ali i dalje ne radi... Do cega bi moglo biti?

Problem je u tome što je Chrome onemogućio korištenje NPAPI plugina tako da ti ni jedan browser koji je baziran na Chromiumu tipa Opera, Vivaldi, Chromodo, SRWare Iron i drugi neće pokrenuti Silverlight iako ga imaš instaliranog. Ako želiš gledati stream, instaliraj Firefox.

 

Što se tiče streama s zvukom bez slike, uzrok je najvjerojatnije Silverlight, imam isti problem. Slika mi se pojavila na sekundu, pa nestala dok zvuk normalno ide. Do interneta nije, imam 100/100.

maxy0 kaže...

Jel vam trza slika na tv? 

Ne.

Poruka je uređivana zadnji put pet 10.6.2016 21:18 (Marko :D).
13 godina
offline
Kako gledati nogomet u HD-u u Hrvatskoj?

Na VIP TV-u je proradilo... 

Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Kako gledati nogomet u HD-u u Hrvatskoj?
Marko :D kaže...
maxy0 kaže...

Jel vam trza slika na tv? 

Ne.

 Zas mi steka onda u pm.. Imam full hd tv, gledam bliray filmove bez ikakvih problema

http://trakt.tv/user/MjezZza
8 godina
offline
Re: Kako gledati nogomet u HD-u u Hrvatskoj?

@Marko

 

Firefox mi je defaultni browser i dalje neradi... zvuk je tu ali bez slike.. ako nađeš di je problem napiši.

13 godina
offline
Re: Kako gledati nogomet u HD-u u Hrvatskoj?
maxy0 kaže...
Marko :D kaže...
maxy0 kaže...

Jel vam trza slika na tv? 

Ne.

 Zas mi steka onda u pm.. Imam full hd tv, gledam bliray filmove bez ikakvih problema

DVB-T, IPTV, kabelska?

Wannabes kaže...

@Marko

 

Firefox mi je defaultni browser i dalje neradi... zvuk je tu ali bez slike.. ako nađeš di je problem napiši.

Probaj počistiti povijest, cache i kolačiće iz preglednika pa pokušaj ponovno.

14 godina
offline
Re: Kako gledati nogomet u HD-u u Hrvatskoj?
Marko :D kaže...
maxy0 kaže...
Marko :D kaže...
maxy0 kaže...

Jel vam trza slika na tv? 

Ne.

 Zas mi steka onda u pm.. Imam full hd tv, gledam bliray filmove bez ikakvih problema

DVB-T, IPTV, kabelska?

Wannabes kaže...

@Marko

 

Firefox mi je defaultni browser i dalje neradi... zvuk je tu ali bez slike.. ako nađeš di je problem napiši.

Probaj počistiti povijest, cache i kolačiće iz preglednika pa pokušaj ponovno.

 DVB-T, ugraden u tv.. Hvata sve slovenske programe i hrvatske, tako da ne mislkm da je neko sranje

http://trakt.tv/user/MjezZza
13 godina
offline
Re: Kako gledati nogomet u HD-u u Hrvatskoj?
maxy0 kaže...

 DVB-T, ugraden u tv.. Hvata sve slovenske programe i hrvatske, tako da ne mislkm da je neko sranje

Jesi li pokušao isključiti pa ponovno uključiti TV? 

14 godina
offline
Re: Kako gledati nogomet u HD-u u Hrvatskoj?
Marko :D kaže...
maxy0 kaže...

 DVB-T, ugraden u tv.. Hvata sve slovenske programe i hrvatske, tako da ne mislkm da je neko sranje

Jesi li pokušao isključiti pa ponovno uključiti TV? 

 Da :D.. Inace mi je tv 100mhz, pa mozda zbog tog.. Al naravno, samo na hrt bi to stekalo.. Na slovenskim hd programima sve ide glatko

 

Edit: na slo2 hd je isto tekma, i sve normalno.. Znaci do hrt-a

http://trakt.tv/user/MjezZza
Poruka je uređivana zadnji put pet 10.6.2016 21:42 (maxy0).
13 godina
offline
Re: Kako gledati nogomet u HD-u u Hrvatskoj?
maxy0 kaže...
Marko :D kaže...
maxy0 kaže...

 DVB-T, ugraden u tv.. Hvata sve slovenske programe i hrvatske, tako da ne mislkm da je neko sranje

Jesi li pokušao isključiti pa ponovno uključiti TV? 

 Da :D.. Inace mi je tv 100mhz, pa mozda zbog tog.. Al naravno, samo na hrt bi to stekalo.. Na slovenskim hd programima sve ide glatko

Pogledaj jel ti slab signal. Ne znam što da ti drugo preporučim. 

 

EDIT: Nije do HRT-a kad meni ne trza. Gledaj kod slovenaca onda. 

Poruka je uređivana zadnji put pet 10.6.2016 21:48 (Marko :D).
8 godina
offline
Re: Kako gledati nogomet u HD-u u Hrvatskoj?
Marko :D kaže...


Probaj počistiti povijest, cache i kolačiće iz preglednika pa pokušaj ponovno.

 

Radi, hvala.

10 godina
offline
Kako gledati nogomet u HD-u u Hrvatskoj?

Ovaj HD balun odlično izgleda, kao da gledam Yifyev film

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Kako gledati nogomet u HD-u u Hrvatskoj?

Ne znam kako ostalima, ali meni je na HRTi slika ipak malo lošije kvalitete nego što očekujem od HD-a(možda previše očekujem). Kako sam na 21:9, crni obrub na full screenu još preživim, ali slika zna izgledati "zrnato" za HD rezoluciju...

 

Ne znam kako bih mogao provjeriti bitrate i sl.

 
1 0 hvala 0
10 godina
offline
Kako gledati nogomet u HD-u u Hrvatskoj?

Meni se HRT2 HD pojavio sam bez skeniranja. Slika je odlična i nema nikakvih trzanja. Kad prebacim na obični HRT2 razlika se osjetno primjeti.

Moj PC  
2 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Kako gledati nogomet u HD-u u Hrvatskoj?
SnakeST kaže...

Meni se HRT2 HD pojavio sam bez skeniranja. Slika je odlična i nema nikakvih trzanja. Kad prebacim na obični HRT2 razlika se osjetno primjeti.

 Upravo tako se i meni sam pojavio il su mi sinćići to sredili, tko će ga znat.

7 godina
offline
Re: Kako gledati nogomet u HD-u u Hrvatskoj?
Meni isto trza. Možda je do odašiljača. Ja sam u Splitu i vatam signal valjda sa Labišnice ili Žrnovnice.
Kvalitetnija slika je primjetna pogotovu na projektoru.
12 godina
online
Re: Kako gledati nogomet u HD-u u Hrvatskoj?
Q-Tip kaže...

Kod mene na B.netu se pojavio HRT2 HD, ali nema tona i slika trza. Ima li još netko takvih problema? Imam i sportski HD paket i svi HD kanali uredno rade, zapravo svi ostali kanali uredno rade osim ova dva koji su se danas pojavili (HRT2 HD i HNTV). Kod HNTV nemam ni slike ni tona, ne znam jel uopće emitiraju ili to kod mene ne radi. Restartao sam i receiver i svejedno nije pomoglo.

 

Sva sreća pa sam aktivirao privremeno i staru riblju kost na zgradi, kao da sam znao da će ovi nešto zajebati.

 Imam B net, osnovni paket, tv je Samsung UE32F5000, kabel ide drito u tv i kod skeniranja sam postavio "signal od kablovske" (skica se pojavi na ekranu -> kabel iz zida ide u tv) i tako sam dobio HRT2 HD... Radi dobro.

Doduše, sad uz taj program imam samo zemaljske kanale (HRT1,2,3,4 ; Nova tv, RTL...) a nemam Eurosport1 i 2, Sport klub 1 i 3, Discovery, National geographic...

Nisam ja ništa prčko.
16 godina
offline
Re: Kako gledati nogomet u HD-u u Hrvatskoj?
Miro kaže...
VandaL.pr! kaže...

Meni na Maxtv-u sa osnovnim paketom veli da moram odabrati "neki od dodatnih paketa..."

Treba nesto naštiati da bi radio ili?

 

Pa piše ti u tekstu koji se ovdje komentira koji paketi uključuju HRT 2 HD.

 

Jel imaš osnovni HD paket?

 Imam Max3 sa osnovnim maxtv paketom.

Na spisku se nalazzi Hrt2HD ali klikom na njega javlja da mi nije dostupan?

 

http://av-gurus.blogspot.com/ | http://www.facebook.com/antivirusna.ekipa | http://www.youtube.com/user/TheDjigibao/videos
12 godina
offline
Kako gledati nogomet u HD-u u Hrvatskoj?

Moras kupit Hd paket pa ces moc gledat hrt2 hd 60kn 1 mjesac il 45 na ugovor od 24 mjeseca.. HT neda djabe

Moj PC  
2 0 hvala 1
9 godina
neaktivan
offline
Kako gledati nogomet u HD-u u Hrvatskoj?

Ima HRT2 HD i na OptiTV osnovni paket za korisnike na optici (ja sam poslovni korisnik, vjerojatno i privatni isto ko t-com vjerojatno). Al kvaliteta slike je dobar SD stream, nema veze sa pravim HDom. Kak je na anteni budem isprobao sutra, zaboravio spojit antenu na TV.

Poruka je uređivana zadnji put sub 11.6.2016 1:43 (Stane_vz).
 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice