Motorola Droid X

poruka: 22
|
čitano: 5.036
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Motorola Droid X".
14 godina
neaktivan
offline
Motorola Droid X

Lijepo, lijepo. Ali šta mu je s glavom? Belji se

 

Btw, neka mi netko javi kad se sjete napraviti high-end Android sa qwerty tipkovnicom; zar tako puno tražim? Neodlučan

Moj PC  
3 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Motorola Droid X

sviđa mi se jer ima HDMI

XBOX Live: badcxx
 
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Motorola Droid X

Nerazumijem naprave uređaj koji ti nestane u đep i onda to nazovu mobitelom

Moj PC  
4 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Motorola Droid X
Mirko935 kaže...

Lijepo, lijepo. Ali šta mu je s glavom? Belji se

 

Btw, neka mi netko javi kad se sjete napraviti high-end Android sa qwerty tipkovnicom; zar tako puno tražim? Neodlučan

očigledno nas je malo koji želimo android phone sa qwerty tipkovnicom ili oni to NE ZNAJU napravit da radi kako treba... dotad HTC TP2 ostaje moj miljenik iako bi htio nešto takvo s androidom...

There's no SAVE GAME in real life!!!
15 godina
offline
RE: Motorola Droid X
Mirko935 kaže...

Lijepo, lijepo. Ali šta mu je s glavom? Belji se

 

Btw, neka mi netko javi kad se sjete napraviti high-end Android sa qwerty tipkovnicom; zar tako puno tražim? Neodlučan

Pa sta fali overclockiranoj motoroli droid.

13 godina
neaktivan
offline
Motorola Droid X

Kojem "genijalcu" je palo na pamet da android touchscreen mob ne smije biti ispod 3.7"?

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Motorola Droid X

Koja zvijer od mobitela...milina...

Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Motorola Droid X
crovalentin kaže...

Kojem "genijalcu" je palo na pamet da android touchscreen mob ne smije biti ispod 3.7"?

tattoo ?  

celeron 333mhz / 64sdram / monitor u boji
16 godina
protjeran
offline
RE: Motorola Droid X
crovalentin kaže...

Kojem "genijalcu" je palo na pamet da android touchscreen mob ne smije biti ispod 3.7"?

 

SE X10 mini i X10 mini Pro sadrže touch ekrane od 2.55" tako da mi nije jasno ovo o 3.7".. Meni je draža MeeGo platforma ali Android je vrlo raznolik i omogućava da odabereš uređaj koji ti paše bilo da je veličine dumbphonea (X10 mini) ili veličine PDA uređaja (Droid X,  Dell Streak tablet).

14 godina
neaktivan
offline
RE: Motorola Droid X
dark_wizz kaže...
Mirko935 kaže...

Lijepo, lijepo. Ali šta mu je s glavom? Belji se

 

Btw, neka mi netko javi kad se sjete napraviti high-end Android sa qwerty tipkovnicom; zar tako puno tražim? Neodlučan

očigledno nas je malo koji želimo android phone sa qwerty tipkovnicom ili oni to NE ZNAJU napravit da radi kako treba... dotad HTC TP2 ostaje moj miljenik iako bi htio nešto takvo s androidom...

Krajem godine dolazi HTC Vision, high-end Android, sa qwert tipkovnicom. Kod HTC-ja kažu, da če bit super tanak... :)

13 godina
neaktivan
offline
Motorola Droid X

Malo van teme, ali bit ce zanimljivo jer bi krajem godine trebala izaci i MeeGo Nokia N9, vjerovatno aluminijska i tanka s ful qwerty tipkovnicom...

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
Motorola Droid X

divno, jos da na ovaj proc stave recimo maemo/meego, to bi bila zvjer, s obzirom da se omap, za razliku od qualcommovih procesora,  najcesce da clockati za 50+% i ima puno bolje performanse po MHz, a i graficki je miljama ispred

http://www.erepublik.com/en/referrer/GrimyHR
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Motorola Droid X
Mirko935 kaže...

Lijepo, lijepo. Ali šta mu je s glavom? Belji se

 

Btw, neka mi netko javi kad se sjete napraviti high-end Android sa qwerty tipkovnicom; zar tako puno tražim? Neodlučan

Biti će i toga, ne ovaj model ali sličan

 

http://www.engadget.com/2010/06/10/motorola-droid-2-fully-exposed/

14 godina
neaktivan
offline
RE: Motorola Droid X
dark_wizz kaže...

očigledno nas je malo koji želimo android phone sa qwerty tipkovnicom ili oni to NE ZNAJU napravit da radi kako treba... dotad HTC TP2 ostaje moj miljenik iako bi htio nešto takvo s androidom...

Ja se još družim sa svojim HTC TP-om :) Mislio sam jedno vrijeme da ga mijenjam za TP2 ali mi se ne isplati baš

Renesis kaže...

Pa sta fali overclockiranoj motoroli droid.

Ništa osim što je nema kod T-Mobilea (zbog popusta s ugovorom, jel) a i imam vremena do jeseni/zime za odlučit tako da gledam hoće li izać nešto novo do tad.

Dom031 kaže...
Biti će i toga, ne ovaj model ali sličan

 

http://www.engadget.com/2010/06/10/motorola-droid-2-fully-exposed/

Čuo sam i za njega, ali nisam vidio slike još do sad. Izgleda ok, iako ne kužim izbacivanje HDMI porta ali nije baš neki presudni 'feature'.

 

Znači već imam neki izbor, Vision, Droid 2, možda još nešto uleti :), ali vjerojatno ni jedan neće biti u ponudi u glupom T-Mobileu, a i imam namjeru još sačekat WP7 da vidim ako će on biti vrijedan spomena.

15 godina
offline
RE: Motorola Droid X

Predpostavljam da kad rade high-end onda uguraju dosta komponenti pa vise ne stane qwerty tipkovnica. Kad vec ne moze biti malih dimenzija radi ogromnog ekrana onda gledaju da bude tanak pa tu odustanu od tipkovnice. Takoder svi ti High-end uredaji imaju baterije koje traju ekstreno kratko, takoda da opet kad gledas, ako imas fiksnu velicinu (a to valda odjel marketinga odreduje) onda ces radije staviti vecu bateriju nego manju +tipkovnicu.

Meni je isto fora imati tipkovnicu, ali na Milestoneu mi je losa. N97 mi ima zakon tipkovnicu, ali to je Symbina :/

15 godina
offline
RE: Motorola Droid X
dark_wizz kaže...

očigledno nas je malo koji želimo android phone sa qwerty tipkovnicom ili oni to NE ZNAJU napravit da radi kako treba... dotad HTC TP2 ostaje moj miljenik iako bi htio nešto takvo s androidom...

Meni je otkazao ekran na HTC TP2, pa mi iduci tjedan dolazi Motorola Milestone.

Tipkovnica nije toliko dobra kao na TP2, ali sasvim dovoljna + Android gore. Budem vidio, ali navodno da je telefon odlican.

14 godina
neaktivan
offline
RE: Motorola Droid X
JosephBullet kaže...

Predpostavljam da kad rade high-end onda uguraju dosta komponenti pa vise ne stane qwerty tipkovnica. Kad vec ne moze biti malih dimenzija radi ogromnog ekrana onda gledaju da bude tanak pa tu odustanu od tipkovnice. Takoder svi ti High-end uredaji imaju baterije koje traju ekstreno kratko, takoda da opet kad gledas, ako imas fiksnu velicinu (a to valda odjel marketinga odreduje) onda ces radije staviti vecu bateriju nego manju +tipkovnicu.

Meni je isto fora imati tipkovnicu, ali na Milestoneu mi je losa. N97 mi ima zakon tipkovnicu, ali to je Symbina :/

A jbg, pa imaju hrpu inženjera tamo, neka se snađu nekako i izmisle način da ga stanje. Mogu ih sigurno složit na 15-ak mm debljine (a vjerojatno i manje) a 5 mm debljine bih bilo kad mijenjao za fizičku tipkovnicu.

14 godina
neaktivan
offline
RE: Motorola Droid X
fantastican smartphone. i tocka
“Ustanite kao lavovi iz drijemeža, U nesavladivom broju Stresite lance ko rosu sa vas Koje su, dok ste spavali, stavili na vas Vas je mnogo, a njih je – malo.”
15 godina
offline
Motorola Droid X

HTC Vision bi trebao imati qwerty tipkovnicu,ali još se nigdje ne mogu naći podaci o njemu,neki pišu ekran 3,7 neki 4,3, pa kamera 5 pa neki 8 mpx , onda android 2.2, ili čak 3.0, neki spominju proc 850mhz dual core,neki 1,5ghz...

Ispada da bude do kraja godine dosta kvalitetnih uređaja za izbor,samo da ne naprave opet pola njih za američko tržište ko npr EVO.

Poruka je uređivana zadnji put pet 25.6.2010 21:58 (nsoul).
 
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Motorola Droid X
ajde malo o dorid x, a ne o htc...
pise da ne radi na gsm mrezama, sto to znaci?
Aint no man above the crew
15 godina
neaktivan
offline
RE: Motorola Droid X
1337Code_breaker kaže...
ajde malo o dorid x, a ne o htc...
pise da ne radi na gsm mrezama, sto to znaci?

Znači da radi na Američkoj CDMA mreži a ne na GMS mreži. I vadiš temu iz groba koja je bila aktivna u 6mj. 

I još uvik čekam da dođe taj isti u Europu tj droid x prilagođen za GSM mrežu, tj ovdje ima nekih novih ali ne takvih dobrih kao Droid X.  Svaka čast motoroli jer se taj primjerak u par dana rasprodao :) 

 

početnici ili napredni posjetite wiki.open.hr ili www.linuxzasve.com i naučit čete više o linuxu
Poruka je uređivana zadnji put sub 13.11.2010 17:43 (linuxuser).
14 godina
offline
Motorola Droid X

Dali je uredaj stigao napokon kod nas!?

 

I sam ga cekam da dode kod nas (ako dode) i nadam se da ga odmah kupujem! Prva Motorola (od meni legendarne V3) da mi se svida.

First they ignore you... Then they laught at you... Then they fight you... Then you win... Mohandas Gandhi
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice