Motorola Milestone u Hrvatskoj

poruka: 53
|
čitano: 12.456
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Motorola Milestone u Hrvatskoj".
15 godina
neaktivan
offline
Motorola Milestone u Hrvatskoj

Ma kakva Motorola. Apple radi najbolje igračke za veliku djecu s viškom novaca, a za ostale koji koriste mozak, Nokia je jedini racionalan izbor.

Puno stvari u životu nije sigurno, no tvrda stolica uvijek je sranje.
Moj PC  
0 17 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Motorola Milestone u Hrvatskoj

jos jedan mrzitelj svega...aha i svi ostali su glupi...recimo mi koji koristimo HTC

 
8 0 hvala 1
15 godina
neaktivan
offline
Motorola Milestone u Hrvatskoj

Ja mrzim samo hype i ovaj današnji marketing. HTC je dobar, ali ništa više od toga. Pogotovo uzevši u obzir njegovu cijenu zbog koje bi trebao biti fantastičan. Tužno, ali istinito...

Puno stvari u životu nije sigurno, no tvrda stolica uvijek je sranje.
Moj PC  
0 12 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Motorola Milestone u Hrvatskoj

pa ja to gledam ovako,

 

ako ti treba smartphone kojim ćeš impresionirati druge ljude odabrati ćeš HTC ili APPLE

 

ako želiš imati poslovnjaka s kojim ćeš na sastanku ostaviti snažan dojam, uzeti ćeš BlackBerry

 

a ako hoćeš da ti mobitel bude maksimalno uslužan, praktičan i nezamjenjiv odabrati ćeš Nokiu

 

 

naravno, ovo je samo moje mišljenje.

 

P.S.

Imao sam Nokiju starinsku C/B , Sony Ericsson w880i, LG  KU990, AppleiPod (dobro, nije iPhone!) te HTC HD2. I najbolji mobitel ikad bila mi je upravo ova starinska Nokijica sa minijaturnim c/b zaslonom.

:-)
Poruka je uređivana zadnji put sub 10.4.2010 13:59 (zoran123456).
Moj PC  
0 8 hvala 0
14 godina
offline
Motorola Milestone u Hrvatskoj

ne loš telefon i ne preskup,što se to događalo s motorolom jedno vrijeme nitko ih nije ni spominjao

dovoljan mi je jedan uređaj sa os u sebi
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
RE: Motorola Milestone u Hrvatskoj
Kyzo kaže...

jos jedan mrzitelj svega...aha i svi ostali su glupi...recimo mi koji koristimo HTC

da, svi koji koriste htc su ocito glupi, ukljucujuci i mene, jer htc radi budale od korisnika i nema 3d drivere za hardversku akceleraciju pa se moramo sami snalaziti sa driverima koji jedva da iskoristavaju taj hardver (tu govorim o qualcom msm75xx chipsetima)

http://www.erepublik.com/en/referrer/GrimyHR
14 godina
offline
RE: Motorola Milestone u Hrvatskoj
The Man kaže...

Ma kakva Motorola. Apple radi najbolje igračke za veliku djecu s viškom novaca, a za ostale koji koriste mozak, Nokia je jedini racionalan izbor.

nokia koliko para se nakupila mogla bi malo uložiti u dizajn uređaja,sramota je da njihovi uređaji koji dođu preko 5000 kn imaju jeftinu crnu,nekvalitetnu plastiku kao i oni od 250 kn,ja da dajem 5000 kn za mobitel prvo što bih tražio je da mu kućište bude od nekog kvalitetnog i laganog metala

dovoljan mi je jedan uređaj sa os u sebi
14 godina
neaktivan
offline
RE: Motorola Milestone u Hrvatskoj

 

imali su veliko restrukturiranje firme, i sad se odvajaju od matične tvrtke, dakle bit će baš motorola mobile, a motorola će raditi sve ostalo

 

a ovih par godina nisu bili prisutni baš na tržištu europe, al sad se s tim smartphoneovima vraćaju

Poruka je uređivana zadnji put sub 10.4.2010 14:10 (frooost).
15 godina
neaktivan
offline
Motorola Milestone u Hrvatskoj

Motorola ne radi samo mobitele i to joj nije primarni biznis, baš kao što joj ni Hrvatska nije primarno tržište.

Puno stvari u životu nije sigurno, no tvrda stolica uvijek je sranje.
Moj PC  
2 1 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Motorola Milestone u Hrvatskoj
zoran123456 kaže...

pa ja to gledam ovako,

 

ako ti treba smartphone kojim ćeš impresionirati druge ljude odabrati ćeš HTC ili APPLE

 

ako želiš imati poslovnjaka s kojim ćeš na sastanku ostaviti snažan dojam, uzeti ćeš BlackBerry

 

a ako hoćeš da ti mobitel bude maksimalno uslužan, praktičan i nezamjenjiv odabrati ćeš Nokiu

 

 

naravno, ovo je samo moje mišljenje.

 

P.S.

Imao sam Nokiju starinsku C/B , Sony Ericsson w880i, LG  KU990, AppleiPod (dobro, nije iPhone!) te HTC HD2. I najbolji mobitel ikad bila mi je upravo ova starinska Nokijica sa minijaturnim c/b zaslonom.

 -bbery se u poslovnim krugovima ne koristi zbog dojma nego zbog praktičnosti o čemu ja već bilo riječi na formu

 -sa htc-om (i to bi se osudio reć sa svim htc modelima) možeš impresionirat samo ljude koji znaju o čemu je riječ, za ostale su to večinom nekad sive a danas crne cigle apple je pak druga priča u koju zbog iArtfula sad ne želim ulazit (a i neda mi se oftopičarit oko jabuke)

 - nokia kao i samsung, se i drugi su (meni) ionako sinonim za tv akcije tipa za samo jednu kunu uz poslovnu tarifu iBlaBla

 

ps - moja ponuda i dalje stoji, ja ti dam c/b nokiu a ti meni hd2

 

 

ot - drago mi je da je moto nakon dugo vremena naprvil ok mobitel iako više volim kad qwerty uređaji imaju tastaturu sa pet redova

kod mene normalno radi.....
14 godina
neaktivan
offline
Motorola Milestone u Hrvatskoj

Ovaj mob je odlican za svoju cjenu i mogucnosti, za mene je cak bolji od nokie n96...

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Motorola Milestone u Hrvatskoj

Motorolin prije na obicnim mobovima je glavni nedostatk bio software.Ali ovo na papiru zgleda cist ok.Bas nekaj izmedju moba i tableta,netbooka.Dovoljni ekran sa dovoljno malim dimenzijama za nosenje.

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Motorola Milestone u Hrvatskoj
matrix9111 kaže...

Ovaj mob je odlican za svoju cjenu i mogucnosti, za mene je cak bolji od nokie n96...

Po cemu si ti uporedio N96 sa ovim? Mislio si na N97 ili N900?

14 godina
neaktivan
offline
Motorola Milestone u Hrvatskoj

Nema šta, dobar smartphone... evo ovdje je čak došao do finala... al ja sam izabrao pobjednika ;)

Kojeg nažalost ovo tržište još neko vrijeme vjerojatno neće vidjeti... s jedne strane šteta, s druge stane me ne čudi...


BTW, puno više mi se sviđa ime Droid... ovo Milestone mi je nekak bezveze... što vi kažete?

domicius
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Motorola Milestone u Hrvatskoj

.....Od većine sličnih modela na tržištu razlikuje se po tome što korisniku nudi velik zaslon osjetljiv na dodir, ali i punu QWERTY tipkovnicu ...

To drugi proizvodaci nemaju? SE X1, SE X2...........Kod njih dodirujes straznju stranu da bi ga pokrenuo?:))

 
0 1 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Motorola Milestone u Hrvatskoj

meni je ovaj mob uz n900 jedan od najboljih mobova

Neznam di se ide za to .
 
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
RE: Motorola Milestone u Hrvatskoj
world kaže...

.....Od većine sličnih modela na tržištu razlikuje se po tome što korisniku nudi velik zaslon osjetljiv na dodir, ali i punu QWERTY tipkovnicu ...

To drugi proizvodaci nemaju? SE X1, SE X2...........Kod njih dodirujes straznju stranu da bi ga pokrenuo?:))

Čitaš........

a.k.a dr. House, ali to je ime bilo zauzeto....
15 godina
protjeran
offline
RE: Motorola Milestone u Hrvatskoj
The Man kaže...

Ma kakva Motorola. Apple radi najbolje igračke za veliku djecu s viškom novaca, a za ostale koji koriste mozak, Nokia je jedini racionalan izbor.

Ti se razumijes u mobitele ko ja u sminku... lol

 

Milestone je fantastican uredjaj, dakako s nesto losijim HW od vrha android ponude, ali jos uvijek veoma brz i zapravo jedini pravi izbor za poslovnjake....

 

HTC je vrh u mobilnoj ponudi i njihovi su uredjaji uvijek godinama ispred tvoje omiljene sminky nokie... i sto je najgore za tvoju konstataciju iz drugog posta,,,, jeftiniji od nokije... a od kad su prigrlili android, nema im vise konkurencije.....

 

nokija je nokija,,,, proizvodjac milion primjerka razlicitik uredjaja,,, medju kojima vecina je srot... a neki manji postotak se moze smatrati kvalitetom... al ih symbian gura duboko u depresiju....

14 godina
neaktivan
offline
Motorola Milestone u Hrvatskoj

hehe uskoro mi istjece ugovor u vipa... pa produzenje :).... sta da uzmem ovo ili SE vizio.... nekako mi se ovo cini simpaticnije... ipak android mi bolje lezi od symbijanera... symb mi je skrot... :)    moze itko baciti kakvo konkretno misljenje?

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Motorola Milestone u Hrvatskoj
apsolutno mi se nista ne svida na ovom smart. da ne spominjem dizajn, jedino sto ima android
“Ustanite kao lavovi iz drijemeža, U nesavladivom broju Stresite lance ko rosu sa vas Koje su, dok ste spavali, stavili na vas Vas je mnogo, a njih je – malo.”
15 godina
protjeran
offline
RE: Motorola Milestone u Hrvatskoj
blackalbum kaže...

ne loš telefon i ne preskup,što se to događalo s motorolom jedno vrijeme nitko ih nije ni spominjao

 

Pa ako se sjetis njihovih uredjaja od pred koju godinu, sjetiti ces se najgore sw podrske u povijesti mobitela :) ravno u konkurenciji sa sagemom :)))

Spas za njih je upravo Android... njihov fenomenalno kvalitetan HW u rangu sa Ericssonom sada napokon ima i vrhunsku SW podrsku, sto ih vraca u utrku....

15 godina
protjeran
offline
RE: Motorola Milestone u Hrvatskoj
zovitemebuha kaže...

hehe uskoro mi istjece ugovor u vipa... pa produzenje :).... sta da uzmem ovo ili SE vizio.... nekako mi se ovo cini simpaticnije... ipak android mi bolje lezi od symbijanera... symb mi je skrot... :)    moze itko baciti kakvo konkretno misljenje?

 

Symbian ne samo da je skrt, nego i lose podrzan OS...

Mileston ti je odlican mobitel sa odlicnim hardwareom, mana mu je kamera - spora malo - pa, ako ti je to od zivotne vaznosti, onda ipak neki symbian SE.... sve ostalo na stranu motorole...

15 godina
protjeran
offline
RE: Motorola Milestone u Hrvatskoj
zoran123456 kaže...

 

 

P.S.

Imao sam Nokiju starinsku C/B , Sony Ericsson w880i, LG  KU990, AppleiPod (dobro, nije iPhone!) te HTC HD2. I najbolji mobitel ikad bila mi je upravo ova starinska Nokijica sa minijaturnim c/b zaslonom.

 

u vrijeme tvojih vrhunskih C/B nokia (koje su bile OK) ja sam furao mnogo impresivniji brand... SIEMENS... i vrhunski uredjaj zvan SL45i.... mp3 player, java..... hmmmm :) to je bio mljac....

 

16 godina
offline
Motorola Milestone u Hrvatskoj

Ova Motorola je stvarno hvaljena i priznata, tako da vjerujem da onaj koji kuži stvr neće pogriješiti oko izbora. I ako se ne varam 3 mj. VIP-u traje ekskluziva za taj model?

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Motorola Milestone u Hrvatskoj

ma imao sam par symba i nikako mi ne pasu... p1, 5800 ... uzas.... androida nisam imao ali sam ga koristio... i dosta je fluidan te mi se cini skroz ok... a za kamerama na mobu ne patim... za to imam digitalni...

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Motorola Milestone u Hrvatskoj

Upravo se vratio iz VIP-a razočaran. Ali ne mobitelom nego VIP-om. Naime htio sam vidjeti u živo kako telefon izgleda, kakav mu je ekran,

boje. Koja je razlika u prikazu između njega i HTC Legenda koji ima taj novi AMOLED ekran. Ali nažalost ništa od toga. Mogao sam ga gledati

i tipkati po njemu, ali ne i upaliti da vidim kako stvarno izgleda. Ne samo njega, nego niti HTC za usporedbu! To je isto kao da ja hoću kupiti

auto, a prodavač mi kaže da ne smijem sjesti u njega. HALO!!! Ne kužim, počinješ s prodajom najboljeg proglašenog telefona u Americi.

Umjesto da na sva zvona zvoniš kako ga samo ti imaš i hvališ se, ti ga nemreš ni pokazat svojim potencijanim kupcima. Neću sad ulazit u to

tko je tu kriv, zastupnik ili VIP, ali opći dojam je da netko nije napravio svoj posao kako treba.

 

Uglavnom, ostaje mi to da nazovem svog frenda koji radi u VIP-u, i da ga zamolim da mi on "sredi" da mogu vidjeti telefon, prije nego 

ga kupim. Što se telefona tiče, izgleda odlično. Obrada je sasvim OK, izgleda profesionalno i poslovno. Tipkovnica mrak! Pogotovo za mene

koji dosta koristi ssh, terminal i slične stvari za tipkanje naredbi. Dok HTC Legend ne želim uopće više primit u ruku. Možda Desire bude bolji

po tom pitanju.  

 

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Motorola Milestone u Hrvatskoj

ma neznam tko je bolji vip ili t-mobile.... dvije krasne ozbiljne firme sa vrhunskom uslugom ... naprosto nemaju mane.... neznam morati cu uvatiti koga tko ima milestone da ga malo probam pa ga uzmem... necu vise uzimati mobitele "nacoravo"

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Motorola Milestone u Hrvatskoj

e sada mi je ova motorolica tesku dilemu uvalila.... sto uzeti... motorolicu, htc legend, ili SE x10

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Motorola Milestone u Hrvatskoj

Vidi, vidi, tko bi reko da ce Motorola izbacit nesto takvo zanimljivo...

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Motorola Milestone u Hrvatskoj

Ma šta hajpate bezveze. Nokia N95 ju pojede za zajutrak. Namigiva

Puno stvari u životu nije sigurno, no tvrda stolica uvijek je sranje.
Moj PC  
0 1 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice