Odgođen bijeli iPhone 4

poruka: 72
|
čitano: 11.295
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Odgođen bijeli iPhone 4".
14 godina
neaktivan
offline
Odgođen bijeli iPhone 4

Zbilja patim zbog toga...PlačNEEEEEEEEEEEEEE!!!!!

(Ako svijetli da sam online, ne znači da sam tu)Two beer or not two beer--- http://valid.canardpc.com/show_oc.php?id=1380237
Moj PC  
19 0 hvala 0
14 godina
offline
Odgođen bijeli iPhone 4

"...no ni ovog puta ne otkriva razloge odgađanja..."

Marketing...

 

"...osim već poznate izjave kako je proizvodnja bijelog iPhonea mnogo zahtjevnija nego što je to kompanija očekivala..."

Da, boja stvarno otežava proizvodni proces..-.-

/(([ ∂αмαgєнιgн ]))\ // Bilo bi zgodno... Ali nije potrebno.
 
28 0 hvala 0
15 godina
offline
Odgođen bijeli iPhone 4

Ionako je crni ljepsi :)

Biljezim se sa stovanjem...
 
17 2 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Odgođen bijeli iPhone 4
tnakir kaže...

Ionako je crni ljepsi :)

da, ali je bijela Apple boja (mislim Macbook boja) Cool

the PeRo
15 godina
odjavljen
offline
Odgođen bijeli iPhone 4

Reinventanje bijele boje ispada puno zahtjevnije nego su mislili. Ne bi me začudilo da u isto vrijeme izađe crni iPhone5 (4GS ili koji god da je sljedeći) i bijeli iPhone4, pa tko želi bijelog, za veće pare dobije gori mob.

Heart: _/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_ Brain: __________________________
 
9 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Odgođen bijeli iPhone 4
perosima91 kaže...
tnakir kaže...

Ionako je crni ljepsi :)

da, ali je bijela Apple boja (mislim Macbook boja) Cool

Ebes boju koju patentiras kad je nemos proizvest. Onda ju ni netreba patentirat :)

Biljezim se sa stovanjem...
14 godina
neaktivan
offline
Odgođen bijeli iPhone 4
AJ PITAJ JEL ME BRIGA!!
GENERATION 18: The first time you see this, copy it into your sig on any forum and add 1 to the generation. Social experiment.
 
15 1 hvala 0
14 godina
offline
RE: Odgođen bijeli iPhone 4

ne mogu dobiti savršenu nijansu bijele boje,koji marketinški trik da bijelom iphoneu dignu cijenu,taj jobs stvarno zna svoj posao

dovoljan mi je jedan uređaj sa os u sebi
15 godina
neaktivan
offline
RE: Odgođen bijeli iPhone 4

Ako te nije nemoj postat a ako je onda malo konstruktivnije komentare.

...world is full of kings and queens who blind your eyes and steal your dreams...
16 godina
offline
RE: Odgođen bijeli iPhone 4
MrBlc kaže...

Reinventanje bijele boje ispada puno zahtjevnije nego su mislili. Ne bi me začudilo da u isto vrijeme izađe crni iPhone5 (4GS ili koji god da je sljedeći) i bijeli iPhone4, pa tko želi bijelog, za veće pare dobije gori mob.

Hahahah!

Odlicno!

A da ne kazem nevjerojatno ili pak revolucionarno!

 

Apple je izmislio bijelu boju! I to tri put!

- Psiho246
14 godina
neaktivan
offline
RE: Odgođen bijeli iPhone 4
JEL TE BRIGA? :D
50Niggas
16 godina
neaktivan
offline
Odgođen bijeli iPhone 4

O čemu oni pričaju i oko čega se vijesti objavljuju...Ma koga briga...Crni, bijeli, kremasti, ljubičasto-sivi, može biti u kojoj god boji hoće...

Moj PC  
5 0 hvala 0
16 godina
offline
Odgođen bijeli iPhone 4

iPhone, kakav god da Apple izmisli, više nije mainstream. Postao je preobičan, a konkurencija predobra.

 
16 2 hvala 1
16 godina
neaktivan
offline
Odgođen bijeli iPhone 4
to samo govori o tome kakvi perfekcionisti tamo rade. Nijansa nije ista na kučištu i na home tipki i ne ide, sve iznova po tko zna koji put. Tako i treba. Ili kako treba ili nikako!
A.
 
4 17 hvala 0
14 godina
offline
RE: Odgođen bijeli iPhone 4

Ne, to samo govori o tome koliko su nesposobni ljudi koji tamo rade da ne mogu niti boju plastike uskladiti...LOL!!

/(([ ∂αмαgєнιgн ]))\ // Bilo bi zgodno... Ali nije potrebno.
14 godina
neaktivan
offline
RE: Odgođen bijeli iPhone 4
MrBlc kaže...

Reinventanje bijele boje ispada puno zahtjevnije nego su mislili. Ne bi me začudilo da u isto vrijeme izađe crni iPhone5 (4GS ili koji god da je sljedeći) i bijeli iPhone4, pa tko želi bijelog, za veće pare dobije gori mob.

 

Ma bit će 4GS, ali ovo S neće značiti speed, nego signal.

13 godina
neaktivan
offline
Odgođen bijeli iPhone 4

Ne bi se cudio da organiziraju konferenciju, sa velikim plakatom na kojem pise: "This changes everything in cellphone colours."

 
20 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Odgođen bijeli iPhone 4
artfull kaže...
to samo govori o tome kakvi perfekcionisti tamo rade. Nijansa nije ista na kučištu i na home tipki i ne ide, sve iznova po tko zna koji put. Tako i treba. Ili kako treba ili nikako!

Hahaha perfekcionisti. xD

Ja nekad ne mogu vjerovat kakve ti izjave dajes. xD

- Psiho246
14 godina
neaktivan
offline
Odgođen bijeli iPhone 4

Mislim da su oni jedina firma u svijetu koja nije sposobna napraviti bijeli telefon. Neka se odu natrag igrati sa mp3 playerima, a proizvodnju telefona neka ostave velikim dečkima, nije taj posao za djecu. :P

Moj PC  
9 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Odgođen bijeli iPhone 4
da, perfekcionisti, boja mora biti savrsena, to sto s njega nemozes zvat da ga selotejpom za odasiljac zaljepis nije vazno...
IPAK JE TO AJFON :)
50Niggas
15 godina
neaktivan
offline
RE: Odgođen bijeli iPhone 4

taman kad mi izlazi pretplata. DI SI BIO ŠTA SI RADIO ODI TATICCCI

cijena apsolutno irelevantna prodat cu bubgreg ko petric za xperijju

There are two groups of people in the world: Those who can be categorized into one of two groups of people, and those who can't
14 godina
offline
Odgođen bijeli iPhone 4
kako apple voza zainteresirane za bijeli iphone, samo budale ne kuze da je to sve marketing...
na sta su se vijesti na bugu svele pa to nije normalno... dajte vise vijesti o kompovima i novim tehnologijama a ne vijesti o appleovom recikliranju postojecih.. s*re mi se vise od njega i ajfona!
Bilo bi zgodno... ali nije potrebno.
Moj PC  
10 0 hvala 0
16 godina
offline
Odgođen bijeli iPhone 4

Nema bijele boje ? Ajme koja vijest... Ne znam, al BUG-ovci su s ovim Apple-om zacarani ko babe za meksickim i kakvim vec sve ne sapunicama...

 

 

http://www.mediafire.com/?er4ng2zenhm
 
13 0 hvala 1
13 godina
neaktivan
offline
Odgođen bijeli iPhone 4

Plačem iznutra...

"Sloboda bez socijalizma je privilegija i nepravda, socijalizam bez slobode je ropstvo i brutalnost" M.A.Bakunjin; Ma, nek ide sve u /dev/null
 
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Odgođen bijeli iPhone 4

Ja mislim da oni šmrču bijelo...

Alfa Romeo is latin for: Yes I will, but only because of your special car. Audis are mainly built for German cement salesmen.
Moj PC  
5 1 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Odgođen bijeli iPhone 4
tnakir kaže...
perosima91 kaže...
tnakir kaže...

Ionako je crni ljepsi :)

da, ali je bijela Apple boja (mislim Macbook boja) Cool

Ebes boju koju patentiras kad je nemos proizvest. Onda ju ni netreba patentirat :)

A kako bi onda kasnije tužio ostale tvrtke da su bezlično kopirali tvoju magično bijelu boju?

Možeš ti iščupati čovjeka s balkana, ali nikad balkan iz čovjeka.
14 godina
protjeran
offline
Odgođen bijeli iPhone 4

I feel like I'm dying with him...

Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Odgođen bijeli iPhone 4
Are you sure you want to turn Apple filter on? TU - Hell yeahh!! TD - No, i'm a Apple fanboy.
GENERATION 18: The first time you see this, copy it into your sig on any forum and add 1 to the generation. Social experiment.
 
7 1 hvala 0
14 godina
odjavljen
offline
RE: Odgođen bijeli iPhone 4
Sesvetski Kraljevec kaže...
Are you sure you want to turn Apple filter on? TU - Hell yeahh!! TD - No, i'm a Apple fanboy.

A hvala je ako te bas boli briga?

Pinky je zakon... I ♥ π
Poruka je uređivana zadnji put sri 27.10.2010 19:28 (bobica257).
14 godina
offline
RE: Odgođen bijeli iPhone 4
Sesvetski Kraljevec kaže...
Are you sure you want to turn Apple filter on? TU - Hell yeahh!! TD - No, i'm a Apple fanboy.

Jeste li ped*ri?

TU - ne, TD - da...

 

LoL, lame..

/(([ ∂αмαgєнιgн ]))\ // Bilo bi zgodno... Ali nije potrebno.
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice