OnePlus 3 stiže prije kraja lipnja

poruka: 4
|
čitano: 819
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "OnePlus 3 stiže prije kraja lipnja".
15 godina
offline
OnePlus 3 stiže prije kraja lipnja
Opet "flagship killer"
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: OnePlus 3 stiže prije kraja lipnja
bik kaže...
Opet "flagship killer"

Volio bih da ste u pravu cijenjeni kolega, ali opet, usuđujem se upitati vas na osnovu čega ste donijeli takav zaključak, a primarno vodeći se za jednim LG V10 modelom?! 

Nadalje, pozdravljam mogućnost nabavljanja u cijelom svijetu "otvoren" komad gadgeta, ali, dok se ne pokažu sa servisnom mrežom, pa makar i u Sloveniji, ili u Njemačkoj naprimjer, nekako mi je to malo too risky! 

Istina je i još nešto, da podosta "službenih servisa" u Hrvatskoj je za , pa tako da nisu niti drugi baš nešto previše u prednosti, ali ako ponude makar 3/5 cijenu V10 uz Snapdragon 820 i makar iste specifikacije, možda i bude nešto od njega, na kraju krajeva! 

ATJ Lučko
12 godina
offline
OnePlus 3 stiže prije kraja lipnja

Stavio je pod navodnike FK.

 

Tako da mislim da je komentar sarkazam 

https://www.youtube.com/user/crazypeopleteamcro
Moj PC  
0 0 hvala 1
13 godina
offline
Re: OnePlus 3 stiže prije kraja lipnja
SimeKZ kaže...

Stavio je pod navodnike FK.

 

Tako da mislim da je komentar sarkazam 

Istina , a malo sam se i zanjeo , ma baš sam bio na kavici u mojem omiljenom bircuzu! 

U svakom slučaju, nadam se da mi kolega nije uzeo za lošu namjeru, obzirom sam i sam dozirao komentar općenito, usmjereno samo i isključivo na 1+3 !!!! 

ATJ Lučko
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice