OnePlus 5 bi trebao imati dvostruku stražnju kamer

poruka: 10
|
čitano: 2.113
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "OnePlus 5 bi trebao imati dvostruku stražnju kamer".
6 godina
neaktivan
offline
OnePlus 5 bi trebao imati dvostruku stražnju kamer

Zašto svi škrtare sa tim baterijama?

 
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: OnePlus 5 bi trebao imati dvostruku stražnju k
Koliko bi ti?
Origin ID:Draksides,BF4:Drakula327,Steam ID:Stole :),Xfire-Darksides
12 godina
odjavljen
offline
Re: OnePlus 5 bi trebao imati dvostruku stražnju k
Trafo stanicu
6 godina
neaktivan
offline
Re: OnePlus 5 bi trebao imati dvostruku stražnju k
drakula789 kaže...
Koliko bi ti?

 4000 ili 4500, da bude standard za flagship uređaje.

16 godina
odjavljen
offline
OnePlus 5 bi trebao imati dvostruku stražnju kamer

Ispravak netocnog navoda . Nece biti FHD vec po svemu sudeci QHD . Saberite se u prevodjenju .

People who boast about their IQ are losers - Stephen Hawking
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
odjavljen
offline
Re: OnePlus 5 bi trebao imati dvostruku stražnju k
Ako kamere budu na razini ostalih top modela, bar kaj se tiče noćnih uvjeta, iako je i na prošlom modelu vidljiv napredak, uz cijenu od 450$ ovo bi trebao biti best buy
 
2 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: OnePlus 5 bi trebao imati dvostruku stražnju k
Napucava se procesorska snaga i kolocina RAMa bez ikakve realne potrebe za time. Optimizacija OSa i app je ono sto je potrebno, ako je potrebno. Kome treba 6GB RAMa u mobitelu? Lenovo stavi preko 5000mAh bateriju u svoje uredjaje sa DualSIMom, bas zbog toga sto 2000-3000 na takav hardware (pogotovo uz DualSIM) jednostavno nije dovoljno...tako da ja tri puta punim svog Samsunga u tri dana dok kolega sa Lenovom tri dana prolazi sa jednim punjenjem. Jaca baterija (duplo jaca), 4GB RAMa i navedeni Snapdragon sa UHD ekranom je i vise nego dovoljno. Cak su i 4GB RAMa previse ali ajde..6GB nece nitko ni za sto iskoristiti na mobitelu. Odakle im ideja stavljati iste baterije kakve su nekada stavljali u uredjaje sa FHD ekranom u uredjaje sa UHD ekranom? Ne znam koliko ce to biti dobro, biti ce punjenja svakih 12 sati...ali imate brzi punjac... Ja bih radije 5500mAh bateriju nego brzi punjac.
 
1 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Re: OnePlus 5 bi trebao imati dvostruku stražnju k

4 GB nije uopće previše. To je top sad, ne treba ti više od toga, a bome da je malo, falilo bi.

12 godina
offline
Re: OnePlus 5 bi trebao imati dvostruku stražnju k
lucifer.ie kaže...

 4000 ili 4500, da bude standard za flagship uređaje.

 Slažem se, Xiaomi je strpao 4400 mAh u MIX i to je nekakav standard za takve jake uređaje.

Radije veći kapacitet nego 25% brže punjenje i skakanje za punjačem.

Xiaomi MIX 6/256GB 24K Gold Special Edition +Xiaomi Redmi 3S + Mi Wifi Router + Mi Band 2 - MIUI Super Moderator
9 godina
offline
Re: OnePlus 5 bi trebao imati dvostruku stražnju k
funky0308 kaže...
Napucava se procesorska snaga i kolocina RAMa bez ikakve realne potrebe za time. Optimizacija OSa i app je ono sto je potrebno, ako je potrebno. Kome treba 6GB RAMa u mobitelu? Lenovo stavi preko 5000mAh bateriju u svoje uredjaje sa DualSIMom, bas zbog toga sto 2000-3000 na takav hardware (pogotovo uz DualSIM) jednostavno nije dovoljno...tako da ja tri puta punim svog Samsunga u tri dana dok kolega sa Lenovom tri dana prolazi sa jednim punjenjem. Jaca baterija (duplo jaca), 4GB RAMa i navedeni Snapdragon sa UHD ekranom je i vise nego dovoljno. Cak su i 4GB RAMa previse ali ajde..6GB nece nitko ni za sto iskoristiti na mobitelu. Odakle im ideja stavljati iste baterije kakve su nekada stavljali u uredjaje sa FHD ekranom u uredjaje sa UHD ekranom? Ne znam koliko ce to biti dobro, biti ce punjenja svakih 12 sati...ali imate brzi punjac... Ja bih radije 5500mAh bateriju nego brzi punjac.

Ja sam 2014 kupio note 3 sa 3GB RAM, i koristio ga do 2017 gdje mi je ta količina bila sasvim dovoljna za rad. 6 GB rama je zalog za budućnost, a ako može Oneplus to ugraditi, zašto je teško Samsungu i ostalima?

Optimizacija OS-a je do Google-a, dok ostali proizvođači ubacuju samo svoje prilagodbe unutra, tako da je to do Google.

Današnji SOC-ovi su optimiziraniji od prijašnjih pa i više štede, no slažem se s tobom da bi svakako trebalo više baterije i ja sam prvi kojem su funkcionoalnosti ispred nekih dizajnerskih gluposti kao što samsung radi sa edge ekranima

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice