Plaćanje na Firefox OS-u

poruka: 6
|
čitano: 2.513
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Plaćanje na Firefox OS-u".
12 godina
neaktivan
offline
Plaćanje na Firefox OS-u

umjesto da se bave time da postanu ponovno najpopularniji pretraživač, oni troše resurse na već propao projekt

 
14 3 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Plaćanje na Firefox OS-u
golatificon kaže...

umjesto da se bave time da postanu ponovno najpopularniji pretraživač, oni troše resurse na već propao projekt

http://www.mozilla.org/en-US/mission/

0xBADC0DE
12 godina
protjeran
offline
Plaćanje na Firefox OS-u

Nije mi jasno zašto su os nazavali firefox os nije valjda da se furaju na google chrome os i tu spiku, i općenito ne vidim svrhu nazivanja os-a po browserima. Sad čekam Opera os i ostale -.-" Kužim to ono skroz si na netu i u browseru ali ipak ne vidim poantu toga.

 
2 5 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Plaćanje na Firefox OS-u
DeusExMachin kaže...

Nije mi jasno zašto su os nazavali firefox os nije valjda da se furaju na google chrome os i tu spiku

Upravo to. Furaju se na tu spiku.

 

Eh, da znaš koliko samo trendovi i buzzwordi rulaju IT-om. Pogledaj koliko clouda za sve i svašta izvire na sve strane. Ah bolje da ni ne počinjem...

0xBADC0DE
16 godina
offline
Plaćanje na Firefox OS-u

znate što se dogodilo prvo kada sam otvorio firefox 20? srušio se.

onaj PDF preglednik što su ga uglavili ne može otvoriti većinu PDF dokumenata koji meni trebaju

Moj PC  
1 2 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Plaćanje na Firefox OS-u
igy kaže...

znate što se dogodilo prvo kada sam otvorio firefox 20? srušio se.

onaj PDF preglednik što su ga uglavili ne može otvoriti većinu PDF dokumenata koji meni trebaju

pdf.js kao što mu i ime govori koristi javascript te je dosta spor, također je i u dosta ranoj fazi što nije baš dobra kombinacija za malo kompleksnije dokumente, iako se ne bi trebao rušiti, barem meni nikada nije a otvarao sam svakakve zahtjevne dokumente. Takav bug treba prijaviti, a ne kukati...

 

Onemogućiti pdf.js možeš about:config postavkom:

pdfjs.disabled

koja je po defaultu false, te ju očito moraš postaviti na true :D

 

Inače, ja ne bih koristio nikakav drugi pdf viewer, svi se u browser integriraju kao plugini a to je živi užas nestabilnosti treće strane za koju se onda okrivljuje firefox. Radje skini taj pdf i čitaj ga offline ko čovjek.

0xBADC0DE
Poruka je uređivana zadnji put pon 8.4.2013 5:52 (rustweaver).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice