Privremene slike profila na Facebooku za iskazivan

poruka: 5
|
čitano: 1.346
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Privremene slike profila na Facebooku za iskazivan".
13 godina
offline
Privremene slike profila na Facebooku za iskazivan

još jedna opcija koju neću koristiti 

Plans to protect air and water, wilderness and wildlife are in fact plans to protect man. Stewart Udall . LoL west:win4crazzy east:win4crazy
Moj PC  
8 0 hvala 0
15 godina
offline
Privremene slike profila na Facebooku za iskazivan

dođe tako čovjeku da se tamo registrira samo zbog ovako revolucionarne mogućnosti. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
10 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Privremene slike profila na Facebooku za iskazivan

Ja testiram mogućnost da mi objave stalno budu na najnovije a ne najzanimljivije

 
5 0 hvala 0
15 godina
online
Re: Privremene slike profila na Facebooku za iskaz
Ajar kaže...

dođe tako čovjeku da se tamo registrira samo zbog ovako revolucionarne mogućnosti. 

 

E care, iako si mi (od svih forumaša, jedino ti) na ignore listi, moram priznati da se odavno nisam ovako dobro nasmijao na neki komentar na forumu. Ubo si ga 'u sridu'.

11 godina
neaktivan
offline
Re: Privremene slike profila na Facebooku za iskaz
Ajar kaže...

dođe tako čovjeku da se tamo registrira samo zbog ovako revolucionarne mogućnosti. 

 Za sve koji koriste fejs ovo je super opcija, npr. volim stavljati slike RH političara i sportista da provociram prijatelje sa faksa (srpsko Sarajevo) na dane blagdana i mečeva, a ne volim ih imati cijelo vrijeme.

Koristimo domaće proizvode za brijanje - Ralon (Atlantic Grupa d.d.)
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice