Samsung Galaxy S III stigao u Bug

poruka: 100
|
čitano: 10.608
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Samsung Galaxy S III stigao u Bug".
13 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S III stigao u Bug

Svaka vam dala, hoćemo iscrpan tekst o njegovim karakteristikama.

It's very dangerous, putting them together. I don't think the boy can handle it. I don't trust him.
 
7 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S III stigao u Bug

Zipa novi Bug! Woo hoo, hackiranje smartphonea! 

 

BRUN0_CRO ||| ''Work less, play more.'' \o/
Moj PC  
9 0 hvala 0
12 godina
offline
Samsung Galaxy S III stigao u Bug

Nice ^__^ ,najviše me zanima usporedba sa HOX-om ,posebice baterija ,tj koliko taj famozni 4,8" display "papa" ...za sad je HOX kojeg posjedujem najsmartphone ,jedino baterija ode "dok si reko 3g"

Moj PC  
7 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S III stigao u Bug

Usporedba s HTC One X s najnovijim softwerom.

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S III stigao u Bug
Luc989 kaže...

Nice ^__^ ,najviše me zanima usporedba sa HOX-om ,posebice baterija ,tj koliko taj famozni 4,8" display "papa" ...za sad je HOX kojeg posjedujem najsmartphone ,jedino baterija ode "dok si reko 3g"

  Evo ti usporedbe zajedno sa najnovijim smartphoneima.

www.bug.hr/forum/suspended/ *** Ne očekuj od mene populističke komentare. Hvala.
13 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S III stigao u Bug

Dok se ne pojavi novi iPhon.............

Moj PC  
8 18 hvala 0
16 godina
online
Samsung Galaxy S III stigao u Bug

U bokte koja eeekskluziva, evo stigao je i u mene, a nisam Bug {#}

Ja islio da to već sva djeca o birtijama imaju ?

Moj PC  
75 2 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S III stigao u Bug
overhaul kaže...

U bokte koja eeekskluziva, evo stigao je i u mene, a nisam Bug {#}

Ja islio da to već sva djeca o birtijama imaju ?

HAHA seronjaaa !  {#}{#}

WHY SO SERIOUS ??
Poruka je uređivana zadnji put uto 29.5.2012 18:44 (fakEEE).
13 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S III stigao u Bug
overhaul kaže...

U bokte koja eeekskluziva, evo stigao je i u mene, a nisam Bug {#}

Ja islio da to već sva djeca o birtijama imaju ?

{#} {#}

16 godina
online
Samsung Galaxy S III stigao u Bug

Ne razumijem? Pa nije li to prije više od mjesec dana vani?

Moj PC  
3 5 hvala 2
13 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S III stigao u Bug
overhaul kaže...

Ne razumijem? Pa nije li to prije više od mjesec dana vani?

di si ga kupio reci? {#}

14 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S III stigao u Bug

Samsung uvijek ima odlične ekrane i tehnikalije al izgled žali bože, il kopiraju iPhone il naprave ovako nešto..

 

Baš me zanima usporedba sa One X-om.

 
3 3 hvala 0
12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S III stigao u Bug
Random. kaže...
Luc989 kaže...

Nice ^__^ ,najviše me zanima usporedba sa HOX-om ,posebice baterija ,tj koliko taj famozni 4,8" display "papa" ...za sad je HOX kojeg posjedujem najsmartphone ,jedino baterija ode "dok si reko 3g"

 Evo ti usporedbe zajedno sa najnovijim smartphoneima.

Hmm ,da ,eto sudeći po ovim testovima možemo zaključiti da SGS 3 display za razliku od HOX displaya troši znatno manje (talk time je gotovo izjednačan,jer je screen off za vrijeme razgovora ,ali razlika u video playbacku je gotovo dupla u korist SGS 3 o.O..a u web browsingu 1 h više na SGS 3.

15 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S III stigao u Bug

joooj ova vijest me podsjetila na 1. april i čitanje 3-kilometarske šale {#} overhaul sretniče!!!

Eto pyesnya o samom prekrasnom gorodye v mnrye, Moskva!!!! 14
 
1 0 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
Samsung Galaxy S III stigao u Bug

Ne kupujem smartphone sve dok im baterije neće trajati minimalno 4 dana.

 

Ovo punjenje svaki dan je najobičnije sranje. Tko ima vremena misliti još i na to. Hoću kad idem na posao ujutro da zgrabim mobitel i da radi, a ne da moram još i punjač nositi sa sobom. Hvala, ali ne bi.

void function(char *str) {char buffer[16];strcpy(buffer,str); } void main() {char large_string[256];int i; for( i = 0; i < 255; i++) large_string[i] = 'A';fu
 
15 4 hvala 0
14 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S III stigao u Bug
Bypass kaže...

Ne kupujem smartphone sve dok im baterije neće trajati minimalno 4 dana.

 

Ovo punjenje svaki dan je najobičnije sranje. Tko ima vremena misliti još i na to. Hoću kad idem na posao ujutro da zgrabim mobitel i da radi, a ne da moram još i punjač nositi sa sobom. Hvala, ali ne bi.

jel takav problem stavit svako vece mob na punjenje?

Autoclimb kills more people than AIDS
12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S III stigao u Bug
Svrzic kaže...
Bypass kaže...

Ne kupujem smartphone sve dok im baterije neće trajati minimalno 4 dana.

 

Ovo punjenje svaki dan je najobičnije sranje. Tko ima vremena misliti još i na to. Hoću kad idem na posao ujutro da zgrabim mobitel i da radi, a ne da moram još i punjač nositi sa sobom. Hvala, ali ne bi.

jel takav problem stavit svako vece mob na punjenje?

Ja osobno bih bio zadovoljan da smartphone izdrži od buđenja do spavanja HEAVY USAGE ,sve preko toga je iluzija ako želimo da smartphone ima slim design ko HOX ili SGS 2/SGS3

14 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S III stigao u Bug
Bypass kaže...

Ne kupujem smartphone sve dok im baterije neće trajati minimalno 4 dana.

 

Ovo punjenje svaki dan je najobičnije sranje. Tko ima vremena misliti još i na to. Hoću kad idem na posao ujutro da zgrabim mobitel i da radi, a ne da moram još i punjač nositi sa sobom. Hvala, ali ne bi.

Sve bi to tvoje ludilo, al opet je bolje svaku večer stavljat LiIon baterije na punjenje, nego da ide na 0%

Ste videli lepote, ko sredi noci Zapiha veter samote Rosa, reke in morja R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
13 godina
offline
Samsung Galaxy S III stigao u Bug

Na fotografiji se vidi čak i "BUG" za lipanj {#}

 
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S III stigao u Bug
Svrzic kaže...
Bypass kaže...

Ne kupujem smartphone sve dok im baterije neće trajati minimalno 4 dana.

 

Ovo punjenje svaki dan je najobičnije sranje. Tko ima vremena misliti još i na to. Hoću kad idem na posao ujutro da zgrabim mobitel i da radi, a ne da moram još i punjač nositi sa sobom. Hvala, ali ne bi.

jel takav problem stavit svako vece mob na punjenje?

Pa nije ali tako brzo ode baterija, osim ako svako vece nije prazan do kraja.

Pomogao sam? Zar nije lakše kliknuti gumb:Hvalaili Thumb Up, nego pisati nepotrebni(spam) post sadrzaja Hvala
12 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S III stigao u Bug

nista novo jos jedan dragulj iz serije galaxi ostali mogu da se poklope 

ovaj ce da obara rekorde stroj 

 
0 5 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
Re: Samsung Galaxy S III stigao u Bug
Svrzic kaže...
Bypass kaže...

Ne kupujem smartphone sve dok im baterije neće trajati minimalno 4 dana.

 

Ovo punjenje svaki dan je najobičnije sranje. Tko ima vremena misliti još i na to. Hoću kad idem na posao ujutro da zgrabim mobitel i da radi, a ne da moram još i punjač nositi sa sobom. Hvala, ali ne bi.

jel takav problem stavit svako vece mob na punjenje?

Zaboravljiv sam. Imam posla. I tako to. Odem spavati, probudim se i sva ta super turbo ultra cool tehnologija, sa procesorima, 4G-om, ekranima bolesne rezolucije pada na osnovnom testu.

 

Dakle, ne hvala.

 

p.s. da se razumijemo ne kažem da su mobiteli loši, samo meni osobno, koji ne visim od 0-24 na mobitelu, krajnje nepraktični što se baterije tiče.

void function(char *str) {char buffer[16];strcpy(buffer,str); } void main() {char large_string[256];int i; for( i = 0; i < 255; i++) large_string[i] = 'A';fu
14 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S III stigao u Bug
Bypass kaže...
Svrzic kaže...
Bypass kaže...

Ne kupujem smartphone sve dok im baterije neće trajati minimalno 4 dana.

 

Ovo punjenje svaki dan je najobičnije sranje. Tko ima vremena misliti još i na to. Hoću kad idem na posao ujutro da zgrabim mobitel i da radi, a ne da moram još i punjač nositi sa sobom. Hvala, ali ne bi.

jel takav problem stavit svako vece mob na punjenje?

Zaboravljiv sam. Imam posla. I tako to. Odem spavati, probudim se i sva ta super turbo ultra cool tehnologija, sa procesorima, 4G-om, ekranima bolesne rezolucije pada na osnovnom testu.

 

Dakle, ne hvala.

 

p.s. da se razumijemo ne kažem da su mobiteli loši, samo meni osobno, koji ne visim od 0-24 na mobitelu, krajnje nepraktični što se baterije tiče.

ljepo si uzmes dock i boli te muski spolni organ {#}

Autoclimb kills more people than AIDS
15 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S III stigao u Bug
Bypass kaže...

Zaboravljiv sam. Imam posla. I tako to. Odem spavati, probudim se i sva ta super turbo ultra cool tehnologija, sa procesorima, 4G-om, ekranima bolesne rezolucije pada na osnovnom testu. Dakle, ne hvala. p.s. da se razumijemo ne kažem da su mobiteli loši, samo meni osobno, koji ne visim od 0-24 na mobitelu, krajnje nepraktični što se baterije tiče.

  Još bi nekako i progutao da današnji smartphoneovi mogu izdržati cijeli dan pod heavy usage. Danas je situacija katastrofa. Par sati zahtjevnog korištenja i na 0% si.

www.bug.hr/forum/suspended/ *** Ne očekuj od mene populističke komentare. Hvala.
12 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S III stigao u Bug

nekim ljudima da stave prave akumulatore na mobitele bi bilo malo

kad vam toliko to smeta smislite vi nesto pametnije pa se onda pricajte jer ovako izgleda da ste po prici veliki strucnjaci

 

 

 

 
0 11 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Samsung Galaxy S III stigao u Bug
Baterija na Galaxy S2 traje 6 sati korištenja to je žalosno!
Moj PC  
2 3 hvala 0
14 godina
offline
Samsung Galaxy S III stigao u Bug

uzmes nokiu 3310 i tjedan dana mozes na pusti otok i igrat cijelo vrijeme space invaders 2

Autoclimb kills more people than AIDS
Moj PC  
3 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S III stigao u Bug
Svrzic kaže...

uzmes nokiu 3310 i tjedan dana mozes na pusti otok i igrat cijelo vrijeme space invaders 2

Nemozete usporedivati smartphone sa dummyphoneovima jer smartphonoevi imaju puno vise opcija koje su uskljucene pa normalno vise trose bateriju nego recimo 3310 meni je i na k800i baterija trajala 4 dana bez problema sad na one x ak neigram girice oko 2 dana ali samo ako nista neradim an njemu

Ono što možeš sutra,ne ostavljaj za danas.
14 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S III stigao u Bug
zelenbic kaže...
Svrzic kaže...

uzmes nokiu 3310 i tjedan dana mozes na pusti otok i igrat cijelo vrijeme space invaders 2

Nemozete usporedivati smartphone sa dummyphoneovima jer smartphonoevi imaju puno vise opcija koje su uskljucene pa normalno vise trose bateriju nego recimo 3310 meni je i na k800i baterija trajala 4 dana bez problema sad na one x ak neigram girice oko 2 dana ali samo ako nista neradim an njemu

ma znam, salim se

ali nekuzim ljude kada oni misle da sa upaljenim wi-fiem, 3g i ostalim stvarima bar 1h dnevno, baterija nemoze izdrzati...

Autoclimb kills more people than AIDS
14 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S III stigao u Bug
Diplomat kaže...
Baterija na Galaxy S2 traje 6 sati korištenja to je žalosno!

Dezinformacije ;) što je previše, zaista je previše.

Ste videli lepote, ko sredi noci Zapiha veter samote Rosa, reke in morja R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice