Samsung kreće s proizvodnjom 512 GB SSD-ova

poruka: 21
|
čitano: 3.568
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Samsung kreće s proizvodnjom 512 GB SSD-ova".
16 godina
offline
Samsung kreće s proizvodnjom 512 GB SSD-ova

A ja cu krenuti sa stancanjem eura u svojoj sobi da kupim jedan takav SSD Bogataš

,,Baš i nije... COD je više razbibriga u odnosu na nadmoćni BF2.'' ROFLCOPTERIMAO
Moj PC  
17 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Samsung kreće s proizvodnjom 512 GB SSD-ova

il dignut kredit za to. Dođeš u banku.Dobar dan ja bih digao kredit za SSD od 512 GB! BogatašBogatašBogatašBogatašBogatašBogatašBogataš

Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tešku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u sign.-----Što se dogodi Facebook profilu kad čovik krepa?
 
14 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Samsung kreće s proizvodnjom 512 GB SSD-ova

 

"Naime, u Samsungu ističu kako je glavna zapreka povećanju brzine propusnost sučelja SATA 2.0, koja je u teoriji 3.0 Gbit/s, odnosno oko 280 MB/s nakon što se primjeni zaštitno kodiranje 8b/10b."

 

LOL, a zašto nestave sata 3.0?

Već vidim da sata 3.0 postoji na nekim WD-ovim mehaničkim diskovima (od čega meh. disk naravno nema koristi), ali neznam zašto onda nije implementiran u ovog samsunga ipak je ovo SSD?

 

I mean WTF?
Poruka je uređivana zadnji put sub 19.6.2010 16:06 (RisenFromTheBanned).
 
10 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Samsung kreće s proizvodnjom 512 GB SSD-ova

a ako već kupuje ovakav SSD onda ima i mašinu od kompa što znači da ima SATA 3.

Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tešku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u sign.-----Što se dogodi Facebook profilu kad čovik krepa?
 
0 0 hvala 0
14 godina
odjavljen
offline
Samsung kreće s proizvodnjom 512 GB SSD-ova

Bitno je samo nek se napreduje u proizvodnji SSD-ova, onda će jednom i past cjene pa ćemo imati pristupačnije SSD-ove.

Slobodno stisni thumb down ako te to toliko pali
Moj PC  
7 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Samsung kreće s proizvodnjom 512 GB SSD-ova

To će biti taj dan, to će biti taj dan...Smijeh Imam neki osjećaj da ćemo prije ostvariti prvi kontakt s Vulkancima nego što će SSD postati dostupniji i jeftiniji...

Moj PC  
13 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Samsung kreće s proizvodnjom 512 GB SSD-ova
potpisujem!
“Ustanite kao lavovi iz drijemeža, U nesavladivom broju Stresite lance ko rosu sa vas Koje su, dok ste spavali, stavili na vas Vas je mnogo, a njih je – malo.”
16 godina
offline
RE: Samsung kreće s proizvodnjom 512 GB SSD-ova
Weky kaže...

Bitno je samo nek se napreduje u proizvodnji SSD-ova, onda će jednom i past cjene pa ćemo imati pristupačnije SSD-ove.

Ma kako da ne, kako SSDovi napreduju tako ce  danasnjim kapaciteta 256 GB past cijena, ali ce u to vrijeme jedan Photoshop imati 500 GB a Call of Duty 178 3 terabajta :D

,,Baš i nije... COD je više razbibriga u odnosu na nadmoćni BF2.'' ROFLCOPTERIMAO
15 godina
offline
Samsung kreće s proizvodnjom 512 GB SSD-ova

Mislim da je pametnije kad bi i dao toliko lovu za SSD da se kupi onaj koji se spaja pci sabirnicu, jer time se potpuno eliminira problem propusnosti, pa tako onaj od photofasta ide id 1000MB čitanje i pisanjeSmijeh Jedino što on vani košta nekih 1500$(1TB model) ali mislim da se dobije za tu lovu više nego sa ovim od samsunga(a mislim da bi cijena mogla biti tu negdje)

Stoja
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Samsung kreće s proizvodnjom 512 GB SSD-ova
Stoja kaže...

da se kupi onaj koji se spaja pci sabirnicu, jer time se potpuno eliminira problem propusnosti

Haha sa 300 MB/s na 133 MB/s. Cool Napredak, nema kaj. Cool

15 godina
neaktivan
offline
RE: Samsung kreće s proizvodnjom 512 GB SSD-ova
Mislim da je mislio PCI-e koji ima propusnost per lane od 250 do 1 Gb/s, sto bi znacilo od 4Gb/s do 16GB/s

I da... obican PCI moze ici do 533 MB/s
In Control
15 godina
offline
Samsung kreće s proizvodnjom 512 GB SSD-ova

Da da, moja greška o pcie se radi(samo mislim da nije potreban x16) ali uglavnom, u bugu su testirali to čudu, mislim u broju 200 i rekli su da se winsi dižu za nekih 12 sekundi sa timCool

Stoja
Moj PC  
0 1 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Samsung kreće s proizvodnjom 512 GB SSD-ova

ovaj disk nebi nikad uzeo, ali je važan za ssd kasnije. dobro povećanje memorije ne znači da će ta velika memorija tada biti jeftina. ali uvodi novu veličinu i kako idu sve veće i veće cijene se stabiliziraju. kasnije postaje standard.

Dočekali...10.11. The MW2
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Samsung kreće s proizvodnjom 512 GB SSD-ova
Stoja kaže...

Mislim da je pametnije kad bi i dao toliko lovu za SSD da se kupi onaj koji se spaja pci sabirnicu, jer time se potpuno eliminira problem propusnosti, pa tako onaj od photofasta ide id 1000MB čitanje i pisanjeSmijeh Jedino što on vani košta nekih 1500$(1TB model) ali mislim da se dobije za tu lovu više nego sa ovim od samsunga(a mislim da bi cijena mogla biti tu negdje)

Ustekaj ga u AGP, on ide do 2GB/sec navodno Cool

15 godina
protjeran
offline
Samsung kreće s proizvodnjom 512 GB SSD-ova

Obicni HDD  +  http://www.techreport.com/articles.x/16255/1      =  Smijeh


Nekako mi se ovo cine bolje rjesenje.Nema ogranicenja bisanja/psisanja,vrjeme pristupa skoro =0,itd,itd.

HDD za pohranu podataka,RD za pohranu manjih programa, izvodanje programa itd...

http://aixtended.com/
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Samsung kreće s proizvodnjom 512 GB SSD-ova

pa ko če koristiti ssd za storage .

po mome mišljenju ne treba ssd veči od 64gb

XBOX Live: badcxx
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Samsung kreće s proizvodnjom 512 GB SSD-ova
bnaci kaže...

Ustekaj ga u AGP, on ide do 2GB/sec navodno Cool

Pa što misliš da izmišljam? Evo ti link ravno sa BUG-a kad su oni to uzeli i testirali, a evo ti i linka sa njihove sranice.Fualo sam u vezi pci, nego treba pci-e x8  utor da bi se koristila ta propusnonst a unutra su 4 256GB SSD-a spojena u RAID koji postižu tolike brzine.

Stoja
Poruka je uređivana zadnji put ned 20.6.2010 13:19 (Stoja).
15 godina
offline
RE: Samsung kreće s proizvodnjom 512 GB SSD-ova
Stoja kaže...
bnaci kaže...

Ustekaj ga u AGP, on ide do 2GB/sec navodno Cool

Pa što misliš da izmišljam? Evo ti link ravno sa BUG-a kad su oni to uzeli i testirali, a evo ti i linka sa njihove sranice.Fualo sam u vezi pci, nego treba pci-e x8  utor da bi se koristila ta propusnonst a unutra su 4 256GB SSD-a spojena u RAID koji postižu tolike brzine.

Ma salio sam se PCI - AGP :) sorry

Poruka je uređivana zadnji put ned 20.6.2010 13:22 (bnaci).
15 godina
offline
RE: Samsung kreće s proizvodnjom 512 GB SSD-ova
bnaci kaže...

Ma salio sam se PCI - AGP :) sorry

Kasnije kad sam postao sam i ja skužio da mi piše pci u citatu xD.

 

Ali mislim da bi bi mogla zaživiti ona ideja hibrid SSD-a i HDD-a što je netko već najavio, HDD koji ima u sebi manji SSD, te tako to dvoje se koriste za što veće performanse a opet osjetno jeftiniji od čistih SSD-a.

Stoja
16 godina
protjeran
offline
Samsung kreće s proizvodnjom 512 GB SSD-ova

mogli bi "oni" sutra proizvoditi masivno jeftino SSD diskove, no što će s pogonima za proizvodnju klasičnih diskova.

 

treba prvo iskoristit staru tehnologiju do jaja, i kad pogoni zastare, onda će svi počet proizvodit jeftine SSD-ove.

Najbolja hrana je afrička; jedeš malo, a imaš veliki stomak !
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
protjeran
offline
RE: Samsung kreće s proizvodnjom 512 GB SSD-ova
Stoja kaže...

 

Ali mislim da bi bi mogla zaživiti ona ideja hibrid SSD-a i HDD-a što je netko već najavio, HDD koji ima u sebi manji SSD, te tako to dvoje se koriste za što veće performanse a opet osjetno jeftiniji od čistih SSD-a.

ma pusti hibride. onda se od njih nećemo maknuti još 10 godina.

 

to ti je isto kao s hibridnim automobilima.

Najbolja hrana je afrička; jedeš malo, a imaš veliki stomak !
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice