Službeno predstavljen i Tizen Z1

poruka: 10
|
čitano: 2.141
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Službeno predstavljen i Tizen Z1".
14 godina
offline
Službeno predstavljen i Tizen Z1

Napokon nešto zanimljivo od njih.

Informatičarski haiku: Jebo te, Ne radi, Opet | HTC Hero - iPhone 3GS - Nexus S - Nexus 7 - Htc 8S - iPhone 4 - Galaxy S2 - HTC Sensation - Lumia 625 i Nokia N8 - Dell Venue pro 8 i Xperia Z1 Compact
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Službeno predstavljen i Tizen Z1

hoće ih sad sony tužiti poradi nazivlja? 

I know that you believe you understand what you think I said, but I'm not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Službeno predstavljen i Tizen Z1

meni jedino nije jasno ,zasto sve te koze sto se slikaju kao panjevi

na ovakvim prezentacijama stalno krizaju noge ??

jesu tolko izrajbane ili ??

 

 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Službeno predstavljen i Tizen Z1
humb kaže...

meni jedino nije jasno ,zasto sve te koze sto se slikaju kao panjevi

na ovakvim prezentacijama stalno krizaju noge ??

jesu tolko izrajbane ili ??

 

To ti je genetika. Kad vidi fotoaparat svaka žena automatski križa noge, izbacuje dupr i još većina njih obično stane bočno, uhvati se za bokove i malo savije jednu nogu u koljenu (ova na slici je malo starija izgleda, pa za ovaj zadnji detalj valjda ni nezna).

Deckard
13 godina
neaktivan
offline
Službeno predstavljen i Tizen Z1

Vjerovatno još jedan od većih promašaja Samsunga. Telefon je hardverski slabiji od nedavno najavljene Lumije 535, ali ipak Lumia je nešto i skuplja: 135$ (1GB RAM; 8GB interne memorije proširivo do 128GB).http://www.gsmarena.com/microsoft_lumia_535_dual_sim-6792.php

Vjerovatno bi Tizen mogao i privući bar marginalni broj korisnika da pruža nativnu podršku za neke esencijalne aplikacije koje koristi široki krug "prosječnih" Android korisnika, no koliko sam vidio to nije slučaj.

Jezgrovit prikaz objašnjenja zašto Tizen izvjesno nema nade za uspjeh može se naći na stranicama Sammobile:

http://www.sammobile.com/2015/01/06/this-is-why-samsungs-tizen-smartphones-might-fail/

Poruka je uređivana zadnji put pet 16.1.2015 10:31 (1student).
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Službeno predstavljen i Tizen Z1
humb kaže...

meni jedino nije jasno ,zasto * * *

na ovakvim prezentacijama stalno krizaju noge ??

* * *

 

To ti je čisti bonton, ili ti pravila lijepog ponašanja. Ženi je u ovakvoj suknji (dakle ne pencil suknji) sasvim primjereno da ima prekrižene noge. Na kraju krajve pogeldaj sliku, zamisli da ima raširene noge kao ova dva tajvanca, bilo bi to užas, a sudeći po visini uopće nije neki model. Također žena, mislim kada sjeti za nekom prezentaijom nikada ne bi trebala u javnosti prekrižiti (prebaciti jednu preko druge) noge.

To sam negdje gledao, ima logike, jer sponzoruša, hostesa, i droljato je lako biti, ali otmjeno u bussiness sektoru jako izazovno za ženu. ;) ;)

 

1student kaže...

Vjerovatno još jedan od većih promašaja Samsunga. Telefon je... * * *

Ma telefon je živa reciklaža starih Samsunga. Dovoljno je pogeldati metalni prsten oko kamere, rubove i metalni djelovi oko ruba koji se nisu promjenili stoljećima, i užasavajući natpis Duos je meni ogavno ružan.

Za ovaj novac mogu se kupiti Lumie koje su svemirski brodovi naspram ovog telefona, kako kvalitetom tako i dizajnom.

Because anything Korea does, Japan does it better.
15 godina
odjavljen
offline
Službeno predstavljen i Tizen Z1

ne kužim logiku izbacivanja novog OSa bez ijedne aplikacije (bar koliko ja znam a ništa ne piše ni u tekstu) i još onda kažu imat će antivirus - total fail, pa šta će ti antivirus ako nemaš aplikacija?

www.pazii.com
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Službeno predstavljen i Tizen Z1
1student kaže...

Vjerovatno još jedan od većih promašaja Samsunga. Telefon je hardverski slabiji od nedavno najavljene Lumije 535, ali ipak Lumia je nešto i skuplja: 135$ (1GB RAM; 8GB interne memorije proširivo do 128GB).http://www.gsmarena.com/microsoft_lumia_535_dual_sim-6792.php

Vjerovatno bi Tizen mogao i privući bar marginalni broj korisnika da pruža nativnu podršku za neke esencijalne aplikacije koje koristi široki krug "prosječnih" Android korisnika, no koliko sam vidio to nije slučaj.

Jezgrovit prikaz objašnjenja zašto Tizen izvjesno nema nade za uspjeh može se naći na stranicama Sammobile:

http://www.sammobile.com/2015/01/06/this-is-why-samsungs-tizen-smartphones-might-fail/

 Slabiji je i od Lumije 532, koja je objavljena isti dan kad i Z1. I to u skoro svemu. Slabiji procesor, manje RAM-a, manje memorije, podržava microSD do 64GB, a Lumia do 128, slabija kamera. A u odnosu na Lumiju 435 jedino ima bolju kameru za 1MP. I ima i flash, za razliku od Lumija. http://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=6942&idPhone2=6894

10 godina
neaktivan
offline
Re: Službeno predstavljen i Tizen Z1
Luka - tizen bude mogao pokretati android aplikacije, ne sve. Neke bi trebalo jos optimizirat i prilagodit tizenu.
15 godina
odjavljen
offline
Re: Službeno predstavljen i Tizen Z1
Markić7 kaže...
Luka - tizen bude mogao pokretati android aplikacije, ne sve. Neke bi trebalo jos optimizirat i prilagodit tizenu.

 to već ima logike, pogotovo jer je kako kažu nezahtjevniji od Androida po pitanju resursa, ako aplikacije budu radile kako treba moglo bi to biti ok. Ali imam osjećaj da će biti fail, ipak je to samsung, teško da oni nešto svoje isfuraju baš kako treba.

www.pazii.com
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice