Smartphone bez rubova ekrana - Ulefone Future

poruka: 17
|
čitano: 4.548
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Smartphone bez rubova ekrana - Ulefone Future".
12 godina
odjavljen
offline
Smartphone bez rubova ekrana - Ulefone Future

Još da IPS zamijeni Amoled....

 
2 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Smartphone bez rubova ekrana - Ulefone Future
Zanimljivo
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Smartphone bez rubova ekrana - Ulefone Future

Sviđa mi se. Ovo je pravi "Edge" mobitel a ne Samsungov "deformirani" Galaxy Edge. Kinezi su uvijek korak ispred. Mogao bih se kladiti da će ovako nekako izgledati iPhone u budućnosti a onda će ga Samsung "kopirati".

 
2 9 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Smartphone bez rubova ekrana - Ulefone Future

uredjaj bez ruba je nesto najgore sta sam ikad stavio u ruke.

 

Jel itko drzao Samsung Edge u autu kao GPS bez drzaca? hahaha...kako blesavo i ne prakticno.

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Smartphone bez rubova ekrana - Ulefone Future
Pa nabavi si magnetni drzac.
15 godina
neaktivan
offline
Re: Smartphone bez rubova ekrana - Ulefone Future

jbg. ko je zna.

 

Iskustvo iz prve ruke: Ako idete u inozemstvo i korstite Google Offline maps na Samsung Edgeu. Kupite drzac, tj. bilo sta sto ce drzati uredjaj, jel uhvatis ga u ruku kao obican uredjaj, zavrsis u Kini

8 godina
odjavljen
offline
Re: Smartphone bez rubova ekrana - Ulefone Future
DragonShit kaže...

Sviđa mi se. Ovo je pravi "Edge" mobitel a ne Samsungov "deformirani" Galaxy Edge. Kinezi su uvijek korak ispred. Mogao bih se kladiti da će ovako nekako izgledati iPhone u budućnosti a onda će ga Samsung "kopirati".

 Koji si ti lik. Kinez tako izgleda sad apple u buducnosti i onda ce samsung kopirati apple? A apple nnece kopirati ovog kineza? Sve pocinje od applea a sve prije applea ne postoji.... Koja logika....

16 godina
offline
Smartphone bez rubova ekrana - Ulefone Future

Meni ovo izgleda super, a vi pricajte sta hocete. Izgleda, kazem - ne ulazim u to koliko je funkcionalno.

Sto se kopiranja tice, svi kradu kopiraju od svih, tako da je o tome uopce suvisno pricat.

Object reference not set to an instance of an object
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Smartphone bez rubova ekrana - Ulefone Future
Izgleda ok i rado bi da to malo dotjera LG/Samsung/stavi neki ok brand....ovako mi samo lijepo izgleda.
Može mi netko reći da su kinezi zakon i sl., ali nemam toliko novca da bi kupovao smeća (imam loša iskustva s kao super kinezima i hvala lijepo, više ne) pa se u dalje držim provjerenih proizvođača.
Samo da to ne "dotjera" Apple jer bi u suprotnome opet uređaj preskočio pošto je to van mog budžeta, moje je do cca 5 k kn dok sve više od toga je za mene osobno previše (makar da imam love, rado bi dao više, ali nisam jedan od onih koji za uređaj dižu kredit, daju bubreg i sl.).
First they ignore you... Then they laught at you... Then they fight you... Then you win... Mohandas Gandhi
Moj PC  
5 1 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Smartphone bez rubova ekrana - Ulefone Future
Taj koncept je jedan od onih koji jako lijepo izgledaju al su uzasno ne prakticni, jos pogotovo ako softver nije dobar sa "slucajnim dodirima".
Moj PC  
1 1 hvala 0
8 godina
protjeran
offline
Smartphone bez rubova ekrana - Ulefone Future

Kinezi izbace sve, pa sto bude bit ce. Ne zamaraju se oni testiranjima.

 
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Smartphone bez rubova ekrana - Ulefone Future
brada09 kaže...
Taj koncept je jedan od onih koji jako lijepo izgledaju al su uzasno ne prakticni, jos pogotovo ako softver nije dobar sa "slucajnim dodirima".

Ne znam baš, kod samsung edge serije problem leži u tome što ekran prelazi i na obje bočne stranice, a ovdje su bočne stranice netaknute tako da možeš uređaj držati bez problema.

15 godina
offline
Smartphone bez rubova ekrana - Ulefone Future

ako nešto nema rubova, ne proteže li se u beskraj? 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
1 1 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Smartphone bez rubova ekrana - Ulefone Future
Torent kaže...

 Koji si ti lik. Kinez tako izgleda sad apple u buducnosti i onda ce samsung kopirati apple? A apple nnece kopirati ovog kineza?

Opće je poznat trend povećanja iskoristivosti površine mobitela i stanjivanja rubova, ovdje se nema što kopirati. Nitko nije "izumio" mobitel bez rubova jer takvi "koncepti budućnosti" postoje godinama ali napretkom tehnologije se počinju realizirati.

Ovaj kineski mobitel već sada izgleda kao "kopija" iPhonea samo što ima tanje rubove.
Logično je da će i Apple nastaviti u tom smjeru ali su Kinezi uvijek u svačemu prvi jer imaju zavidan broj proizvođača mobitela čija kvaliteta raste iz godine u godinu.

Samsung (kao vrhunski proizvođač ekrana) je već mogao napraviti takav mobitel bez rubova da je htio ali je napravio zakrivljeni Galaxy Edge. Ovaj kineski mobitel će proći nezapaženo ali kada Apple napravi mobitel bez ruba, takvi će uređaji preplaviti čitavo tržište. Svi znamo da cijela industrija prati svaki Appleov potez, do sada je uvijek tako bilo. Istaknuti proizvođači su oduvijek bili trendsetteri od kojih svi crpe inspiraciju zbog želje za uspjehom.

Torent kaže...

Sve pocinje od applea a sve prije applea ne postoji.... Koja logika....

To je po tvojoj logici i ovih koji lupaju thumb down jer donosite zaključke na temelju velike ljubavi/mržnje prema Samsungu ili Appleu. Ja donosim zaključke samo na temelju dosadašnjeg kretanja industrije mobitela jer nemam afiniteta prema nikome a trenutno koristim kineski mobitel s kojim sam zadovoljan.

8 godina
odjavljen
offline
Re: Smartphone bez rubova ekrana - Ulefone Future

Kradja je kradja bez obzira sta ces time postici. AKo je kinez prvi onda je prvi a ne prvi koji je prodao puno...

 

JA sam se osvrnuo na tvoju izjavu da je kinez prvi, apple ce napraviti isti a onda ce samsung napraviti isti ali to ce onda biti kradja od applea a kineza ko sljivi... Apple moze kopirati ali samsung to onda krade. Ti opravdavas kradju applea a ne ja. Svi ulazu u R&D a apple u pravni odjel. Smecarsak firma kako i koliko god ju ti volio.... A meni samsung ne znaci apsolutno nista i zaboli me za njega ali trenutno pravi najbolje telefone. KAd se to promijeni bay bay samsung...

Poruka je uređivana zadnji put sub 23.4.2016 22:31 (Torent).
15 godina
neaktivan
offline
Re: Smartphone bez rubova ekrana - Ulefone Future
Torent kaže...

Kradja je kradja bez obzira sta ces time postici. AKo je kinez prvi onda je prvi a ne prvi koji je prodao puno...

 

JA sam se osvrnuo na tvoju izjavu da je kinez prvi, apple ce napraviti isti a onda ce samsung napraviti isti ali to ce onda biti kradja od applea a kineza ko sljivi... Apple moze kopirati ali samsung to onda krade. Ti opravdavas kradju applea a ne ja. Svi ulazu u R&D a apple u pravni odjel. Smecarsak firma kako i koliko god ju ti volio.... A meni samsung ne znaci apsolutno nista i zaboli me za njega ali trenutno pravi najbolje telefone. KAd se to promijeni bay bay samsung...

Ne volim ni ja Apple ali ga ti mrziš pa si zato sve krivo shvatio. Riječ "kopirati" sam s razlogom stavio pod navodnike a krađu jedino ti spominješ. Već sada većina mobitela izgleda skoro isto jer se čitava prednja ploha sve više pretvara u ekran (iskoristiva površina). Vidjet ćemo jesam li bio u pravu ali mogao bih se kladiti da će i Apple i Samsung prije ili kasnije imati ravne ekrane bez rubova. Pitanje je samo tko će prije predstaviti taj "revolucionarni" dizajn kojim će mamiti kupce. Evo ga još jedan kineski bez rubova - Elephone S3.

8 godina
odjavljen
offline
Re: Smartphone bez rubova ekrana - Ulefone Future
I samo apple tuzaka za glzposti. Zaobljeni uglovi polreti prsta i sl i time usporavaju napredak. Ne mrzim ja nikoga ali mi se gade kao korporacija...
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice