Spremni za Windowse 8?

poruka: 120
|
čitano: 15.631
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Spremni za Windowse 8?".
15 godina
offline
Re: Spremni za Windowse 8?
kizo2703 kaže...
escobar_ kaže...

 

MujagaWudakhi kaže...

opaaa.. :D... zalost.. na poslu sam... skidam 6 mb u sec a ne mogu ih instalirati prije 10 navecer... :/ pišite ljudi doživaljaje :D

Zato postoji TeamViewer ,lijepo se spojim doma i krenem s downloadom!! {#} Dok ja dođem doma ,iso će čekat ,skinut!

eheheheh... imam TW... i koristim ga redovito...ali svejedno ne mogu preko njega instalirat... puknem na stick pa obavim to kad dodjem doma :D

 

 

MuWu
15 godina
offline
Spremni za Windowse 8?

Evo skida se 1,4MB/s, već 170 MB skinuo. {#}

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Spremni za Windowse 8?

Na linku kojeg sam postavio, u dijelu FAQ, piše da prilikom instalacije treba unijeti sljedeći ključ: NF32V-Q9P3W-7DR7Y-JGWRW-JFCK8

 

Imajte to na umu. ;)

Life sucks... And then you die.
 
1 0 hvala 1
13 godina
offline
Spremni za Windowse 8?

Skida se!!!

j,bkjbk
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Spremni za Windowse 8?

Escobar,kako kad ispod linka piše koji ključ treba unijeti i nije taj za english verziju.

Poruka je uređivana zadnji put sri 29.2.2012 15:48 (Godin).
15 godina
offline
Re: Spremni za Windowse 8?

Do mene je, ovaj nije bio u početku. Dakle ključ se nalazi ispod linka za download.

 

Hvala Godin.

Life sucks... And then you die.
12 godina
neaktivan
offline
Spremni za Windowse 8?

Jesu li driveri isti kao za Win 7?

Ace
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Spremni za Windowse 8?

nezanimljiva... nevidim velike promjene u odnosu na 7 pa mi se cini da je necu koristit.

 

 

 

Moj PC  
0 2 hvala 0
15 godina
offline
Re: Spremni za Windowse 8?
AceRimmer2012 kaže...

Jesu li driveri isti kao za Win 7?

Iz dosadašnjeg iskustva uglavnom je radilo sa svim driverima za Windows 7. No nije isključena mogućnost da nešto neće fercerati mada će to vjerovatno biti u rijetkim slučajevima.

Life sucks... And then you die.
15 godina
online
Spremni za Windowse 8?

http://windows.microsoft.com/en-US/windows-8/iso

 

Eto vam,pa birajte:)

Ja sam započeo DL x64 i za sad ide odlično:)

 

Old Insomniac
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Spremni za Windowse 8?

Skida se na "Download PC-u" dok se na glavnom slažu particije za triple boot (Win 7, Win 8 CP, Ubuntu 11.10).

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Spremni za Windowse 8?

Evo, ide, 8%... ...

 

Pogledati ovo, to je relevantno za nas oldstyle PCjuzre.

Early adopter
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Spremni za Windowse 8?
royalhero kaže...
@Envy svaka čast ako imaš samo DevPreview, ja nisam sa njim mogao izdržati puno.

Betu ću koristiti za učenje razvijanja Metro aplikacija, radio sam jednu ima 1-2 mjeseca, ništa specijalno, ali nekako nisam bio dobar sa Developer Previewom.

Već sam nekome objasnio kako se to desilo.. Nekim čaprkanjem pokvario sam MBR sektor na disku i time nepovratno uništio particiju sa 7-com. Instaliram WDP (Windows Developer Preview) da probam kako će stvar raditi In Vivo, iako sam jako bio zadovoljan u Hyper-V okruženju (hvala Tonči na preporuku virtualke). Eh onda je nastala frka sa vremenom, iako sam ja htio da vratim 7 ja jednostavno sedmicama nisam imao pola dana da sve to stavim na noge. I evo me gdje sam sada. Da sutra nije praznik u BiH (1. mart je dan nezavisnosti) čisto sumnajm da bi i ovih dana imao vremena da sredim disk.

Što se tiče kratkih iskustava skoro sve 5. Sada se ruši jednom sedmično, (Kizo, nije više jednom dnevno) i uvijek je 'unexpected kernel mode trap' i uvijek kada je neki Browser uključen (nikada Film, Photoshop CS5 ili nešto deseto) ili sam Explorer. Napominjem da mi PC radi 24/7.

 

Godin kaže...

Ja skidam....download ide dobro,za pola sata   je tu.

Oooj blago vama.. Meni ide 80 KB/s, biti će tek za 8 sati :(((

 

PS: danas u 13h takodjer je nešto novo prestavljeno, ali u Maranellu. Naime riječ je o nasljedniku Ferraria 599 GTB Fiorano. Odličan dan ;))

12 godina
neaktivan
offline
Spremni za Windowse 8?

Ja, ima pola sata, skinuo,ispržio.instalacija će pričekati,jer sam i ja imao nekih problema sa boot sektorom,pa moram još otkriti do čega je to u stvari bilo u Developer verziji.

Možda netko zna?

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Spremni za Windowse 8?

Mislim da je još prerano da bude primarni OS W8 CP, kolko čitam ovde od ekipe, kaj se nabrijava{#}

Poruka je uređivana zadnji put sri 29.2.2012 18:08 (zvonac).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Spremni za Windowse 8?

 

Evo prvi video instalacije:

http://av-gurus.blogspot.com/ | http://store.ovi.com/content/203306
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Spremni za Windowse 8?
Alkaline kaže...

Skida se na "Download PC-u" dok se na glavnom slažu particije za triple boot (Win 7, Win 8 CP, Ubuntu 11.10).

hehe, pa još malo i bu ti zafalilo particija,

nadam se da budeš proslijedio,meni se neda skidati :D ,plaćam kavu nakon bolovanja...

napokon dočekao DNF!
12 godina
neaktivan
offline
Spremni za Windowse 8?

Samo da vam kažem iz prve ruke...instalirao sam ovo i maknuo na jedvite jade.Prvo-nije mi prepoznao USB bežični stick za internet,onda nakon instaliranja drivera sa CD-a,još gore,nije ih prepoznao,počeo se restartati nakon 1 sekunde....Poludio sam.

Ubacio instalacijski CD od Windows 7,išao na install,formatirao particiju sa Windows 8,kompjuter poludio i počeo tražiti greške po disku,ali na sreću se nekako uspio pojaviti boot ekran od Sedmice.Kao da sam Gospu vidio....

Bježim od ovoga zasad.Horror.

 
0 0 hvala 1
16 godina
offline
Spremni za Windowse 8?

Moder. dal bi se mogla spojit tema, Windows 8 CP dostupan za skidanje? Lakše i preglednije, sve na jednom mjestu..

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Spremni za Windowse 8?
zvonac kaže...

Moder. dal bi se mogla spojit tema, Windows 8 CP dostupan za skidanje? Lakše i preglednije, sve na jednom mjestu..

 Polako...

15 godina
offline
Spremni za Windowse 8?

ja stavija skidat ide polako {#}

FJAKA =psihofizicko stanje prilikom teznje ni za cime. Ucestala je greska zamijeniti fjaku s lijenoscu. Za razliku od ove potonje, fjaka je uzviseno stanje uma i tijela kojem tezi cijelo covjecanstvo
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
Re: Spremni za Windowse 8?

Przim DVD pa idem instal na drugi disk :) drzite mi palceve da prodje sve ok.Kad dignem javim se sa prvim impresijama :)

http://game.desert-operations.ba/?recruiter=36e8&world=d29ybGQx
12 godina
neaktivan
offline
Spremni za Windowse 8?

Upravo instalirao!!!!!!

So far so good. Instalacije prošla bez problema. Wifi odmah proradio.

Ace
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Spremni za Windowse 8?

Kako da napravim dual boot sa sedmicom? Trebam neki program ili?

Zagorje u srcu
12 godina
neaktivan
offline
Re: Spremni za Windowse 8?

Ne treba. Meni se nije odmah ponudio dual boot. Ali sam riješio problem. Desni klik na My Computer - Properties. Klikneš na Advanced System Settings, zatim na Settings pod Startup and Recovery. Default sam postavio win 7, time 10 sec. i to je to.

Btw osmicu sam instalirao na računalu na kojem je već bila instalirana sedmica

Ace
12 godina
neaktivan
offline
Spremni za Windowse 8?

Internet explorer se ruši

Ace
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Spremni za Windowse 8?

Ja cu sutra stavit skidat pa da vidimo gada :)

Biti ce kao primarni OS da se isproba kak treba.

Isn't it a remarkable coincidence almost everyone has the same religion as their parents? Religions run in families. How does this come about? Trough childhood indoctrination. -Richard Dawkins
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Spremni za Windowse 8?

Riješio problem rušenja. U pitanju su bili driveri grafičke

Ace
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Spremni za Windowse 8?

Instaliran x64 radi izvrsno!

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
Re: Spremni za Windowse 8?

Jucer instalirao x64.Dosta komplikovano za rad, pa me bas i ne privlaci pipkat sa misonjom po ekraju.Ram manje koristi i to dosta manje s obzirom da sam pokreno 2 aplikacije i koristio je malo preko 500 mb.Sa driverima niti jednim nisam imao problema, samo malo je nastao problem oko otvaranja videa (nemoze da otvori sve vide vjerovatno codeci).I ono sto me najvise nervira logon scren hebena ribica u kockastom obliku, pa mogli su stavit barem animacijsku ribicu a ne onu glupost na log onu.Sve u svemu radi extra mada ne preporucujem pocetnicima jer ce se ljudi pogubit.Instalacija jako brza cak brza od 7.Zauzece HDD pa tu negdje kao i 7.11 gb clean instal.Za cudo da je bio stabilan s obzirom da je ipak to beta sto me pozitivno iznenadilo.Vidi se da jos nije potpuno dovrseno ali nadam se najboljem.Pokusaj prilagodbe i tauch i ovim starijim monitorima, pa ne bas.Toliko sto sam do sad vidio :)

http://game.desert-operations.ba/?recruiter=36e8&world=d29ybGQx
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice