Stiže Galaxy S II Plus?

poruka: 35
|
čitano: 5.236
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Stiže Galaxy S II Plus?".
13 godina
offline
Stiže Galaxy S II Plus?

Što već?

Kako god da bilo, ja svoj Galaxy S I ne mijenam još idućih dvije godine najmanje :)

btw. koji je tek sa Gingerbreadom počeo disat kak Bog zapovijeda :)

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Stiže Galaxy S II Plus?
Dkc kaže...

(...) 1) Pa nigdje se ne primjeti razlika kad oc-aš SGS II nego u benchmarcima.(...) 2) Nebi se ni korisnik PC-a trebao zamarati, ali tu je i može se.( ...)

 

3)Za optimizaciju se javi Googlu, ne miješaj hardwer i softver.

 

4) 'Derivanti manje snage'. Jea rajt.

 

http://www.gsmarena.com/samsung_galaxy_s_plus_preview-review-604.php

 

Pala mu je cijena jer su se na tržištu pojavili daleko jači strojevi, a u stvari je odavno trebala biti ista kao i SGS-ova ili uz neznatne razlike.

 

1) oces reci da samo u benchmarcima vidiš tu snagu i da se samo zbog njih radi i uzma novi mob i jači procesori? Onda je to stvarno bedasto... 2) ali zašto da se zamara? Osim toga klokanje PC se najčešće koristi kod desktop kompova koji su stalno spojeni na struju i potrošnja ti ne igra skoro nikakvu ulogu. 3) zašto bi se itko trebao javiti Googleu? Samsung prodaje mobitel i Samsung ih treba optimizirati 4) vecina podverzija Galaxya je lošija izvedenica SGS-a, SGS S je iznimka koju prodaju valjda da se rješe zaliha i zarade ponešto na vec prije razvijenom modelu.
Ne dozvolite da vas obeshrabre oni koji su razočarani životom i koji su postali gluhi za najdublje i iskonske želje svoga srca - IVAN PAVAO II
15 godina
neaktivan
offline
Stiže Galaxy S II Plus?
Clockanje mikroprocesora na mobitelu je zesca debilana i to je cinjenica. A sto se ovog samsungovog podhvata tice mislim da je vise zbog najavljenog Nexsus II uredaja koji bi trebao sijesti na tron i kojeg bi navodno trebao proizvesti LG. A sto se straha od novog iPhona tice stvarno zesca glupost, mada sam izlazak iPhonea ce ionako zasijenit ostale ma koliko god se samsung trudio.
I'll be back
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Stiže Galaxy S II Plus?
alen-c kaže...
Dkc kaže...

(...) 1) Pa nigdje se ne primjeti razlika kad oc-aš SGS II nego u benchmarcima.(...) 2) Nebi se ni korisnik PC-a trebao zamarati, ali tu je i može se.( ...)

 

3)Za optimizaciju se javi Googlu, ne miješaj hardwer i softver.

 

4) 'Derivanti manje snage'. Jea rajt.

 

http://www.gsmarena.com/samsung_galaxy_s_plus_preview-review-604.php

 

Pala mu je cijena jer su se na tržištu pojavili daleko jači strojevi, a u stvari je odavno trebala biti ista kao i SGS-ova ili uz neznatne razlike.

 

1) oces reci da samo u benchmarcima vidiš tu snagu i da se samo zbog njih radi i uzma novi mob i jači procesori? Onda je to stvarno bedasto... 2) ali zašto da se zamara? Osim toga klokanje PC se najčešće koristi kod desktop kompova koji su stalno spojeni na struju i potrošnja ti ne igra skoro nikakvu ulogu. 3) zašto bi se itko trebao javiti Googleu? Samsung prodaje mobitel i Samsung ih treba optimizirati 4) vecina podverzija Galaxya je lošija izvedenica SGS-a, SGS S je iznimka koju prodaju valjda da se rješe zaliha i zarade ponešto na vec prije razvijenom modelu.

1) Daj nemoj izvlačit iz konteksta. Kod SGS II tih dodatnih 200 MHz jedino tamo vidiš, i zbog toga se i overclocka (epeen). A zbog tog ga i Samsung clocka jer ljudi padaju na fore o hercima. Vidiš kako je kod nas poludila ekipa kad su rekli da će doći SGS II s tegrom 2 koja radi na samo 1 GHz.

2) Svejedno, isti je princip

3) Samsung koristi Googleov softver kojeg malo modificiraju tako da stave svoje glupave appove, widgete i tačwiz. Kome nije dovoljno dobar orginalni ROM ima xda ekipu.

4) Ako se ne varam ima samo jedna lošija podverzija s SC-LCD-om i ova bolja.

 

microman kaže...
Clockanje mikroprocesora na mobitelu je zesca debilana i to je cinjenica. A sto se ovog samsungovog podhvata tice mislim da je vise zbog najavljenog Nexsus II uredaja koji bi trebao sijesti na tron i kojeg bi navodno trebao proizvesti LG. A sto se straha od novog iPhona tice stvarno zesca glupost, mada sam izlazak iPhonea ce ionako zasijenit ostale ma koliko god se samsung trudio.

 

Moguće je da će biti opet Samsung (mada sam i ja pročitao negdje da bi trebao biti LG):

 

http://www.gsmarena.com/googles_third_nexus_will_be_made_by_samsung-news-2827.php

Poruka je uređivana zadnji put sri 29.6.2011 1:32 (Dkc).
14 godina
neaktivan
offline
Re: Stiže Galaxy S II Plus?
Dkc kaže...
alen-c kaže...
Dkc kaže...

(...) 1) Pa nigdje se ne primjeti razlika kad oc-aš SGS II nego u benchmarcima.(...) 2) Nebi se ni korisnik PC-a trebao zamarati, ali tu je i može se.( ...)

 

3)Za optimizaciju se javi Googlu, ne miješaj hardwer i softver.

 

4) 'Derivanti manje snage'. Jea rajt.

 

http://www.gsmarena.com/samsung_galaxy_s_plus_preview-review-604.php

 

Pala mu je cijena jer su se na tržištu pojavili daleko jači strojevi, a u stvari je odavno trebala biti ista kao i SGS-ova ili uz neznatne razlike.

 

1) oces reci da samo u benchmarcima vidiš tu snagu i da se samo zbog njih radi i uzma novi mob i jači procesori? Onda je to stvarno bedasto... 2) ali zašto da se zamara? Osim toga klokanje PC se najčešće koristi kod desktop kompova koji su stalno spojeni na struju i potrošnja ti ne igra skoro nikakvu ulogu. 3) zašto bi se itko trebao javiti Googleu? Samsung prodaje mobitel i Samsung ih treba optimizirati 4) vecina podverzija Galaxya je lošija izvedenica SGS-a, SGS S je iznimka koju prodaju valjda da se rješe zaliha i zarade ponešto na vec prije razvijenom modelu.

1) Daj nemoj izvlačit iz konteksta. Kod SGS II tih dodatnih 200 MHz jedino tamo vidiš, i zbog toga se i overclocka (epeen). A zbog tog ga i Samsung clocka jer ljudi padaju na fore o hercima. Vidiš kako je kod nas poludila ekipa kad su rekli da će doći SGS II s tegrom 2 koja radi na samo 1 GHz.

2) Svejedno, isti je princip

3) Samsung koristi Googleov softver kojeg malo modificiraju tako da stave svoje glupave appove, widgete i tačwiz. Kome nije dovoljno dobar orginalni ROM ima xda ekipu.

4) Ako se ne varam ima samo jedna lošija podverzija s SC-LCD-om i ova bolja.

 1) O tom ti ja i govorim. Tih 200Mhz je cisti marketing kao i što je navedeno klokanje besmisleno jer to ti nece skoro ništa znacit osim

što ceš se moci hvalit ekipi kako imaš nešto brži procesor, ali ce ti zasigurno bar malo povecat potrošnju baterije.

2) Princip je isti ali ne i okolnosti. Procitaj boldano. Na desktop kompu si stalno na žici i gotovo da te briga za potrošnju.

  Smartphone procesori gutaju bateriju i nije ti svejedno hoce li ti to klokanje povecat potrošnju 1%, 5% ili 10%

3) Samsung bi trebao koristit najbolje i sam krpat tuđu stvar ako je vec nezna sam napravit (premda ima Bada OS).

   xda ekipa nije placena za to i obavlja posao koji je Samsung trebao obavit. To je samo izbjegavanje odgovornosti i smatram to neodgovornim.

  Isto kao što ti ne želiš cuti kako za 2 min posla možeš cuda radit gotovo bez ikakvih ogranicenja na iPhoneu s JB, tako ni ja ne smatram

  da covjek treba tražit ROM-ove da bi izvukao najbolje iz svog moba.

4) Mislio sam na one pod modele tipa Galaxy Mini etc..

Ne dozvolite da vas obeshrabre oni koji su razočarani životom i koji su postali gluhi za najdublje i iskonske želje svoga srca - IVAN PAVAO II
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice