Što noviji smartphone to manje mjesta za korisničk

poruka: 9
|
čitano: 2.196
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Što noviji smartphone to manje mjesta za korisničk".
16 godina
offline
Što noviji smartphone to manje mjesta za korisničk

U slučaju da ne želite ulagati dodatne kune u memorijsku karticu možda bi bilo bolje da izbjegnete kupnju 32-gigabajtnog modela i uzmete 64-gigabajtni model.

 

Druga stvar je što je cjenovna razlika među različitim kapacitetima istog modela tolika da je u 99% slučajeva masu isplativije kupiti veću SD karticu i nju koristiti.

Potemkinhr#2800
Poruka je uređivana zadnji put čet 3.3.2016 22:33 (p0temk1n).
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Što noviji smartphone to manje mjesta za korisničk

Koliko sam ja primjetio na LP i MM, ti app prebaciš na SD, no čim se app ažurira, odmah je vrati na memoriju telefona. Koja budalaština...svaki put prebacuj na SD.  Mislio sam da je to riješeno na MM sa forama spajanja SD i telefona...no ništa.

 

Pošto koristim obe platforme...na windows phone je to milina...instaliraš ako hoćeš i 300 aplikacija u potpunosti na SD. Nemaju veze sa memorijom telefona.

expert za istrazivanje ruda i gubljenje vremena na bol-u.
Poruka je uređivana zadnji put čet 3.3.2016 22:45 (torrente).
 
12 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Što noviji smartphone to manje mjesta za koris
torrente kaže...

Koliko sam ja primjetio na LP i MM, ti app prebaciš na SD, no čim se app ažurira, odmah je vrati na memoriju telefona. Koja budalaština...svaki put prebacuj na SD.  Mislio sam da je to riješeno na MM sa forama spajanja SD i telefona...no ništa.

 

Pošto koristim obe platforme...na windows phone je to milina...instaliraš ako hoćeš i 300 aplikacija u potpunosti na SD. Nemaju veze sa memorijom telefona.

 Pomisliš kako je to na wp super stvar kad ono k, nemaš što instalirat :P Milina.

16 godina
neaktivan
offline
Re: Što noviji smartphone to manje mjesta za koris
limitedition kaže...

 Pomisliš kako je to na wp super stvar kad ono k, nemaš što instalirat :P Milina.

 To što ti kažeš, naši političari zovu "floskule".  Postavio sam argumentirano pitanje.   Prije dva tjedna dobijem na Moto G (treća) ažuriranje na MM.  Odmah mi ponosno ispiše "želite li uparit u zajedničku memoriju sd karticu sa telefonom i instalirat aplikacije na sd"... Oduševim se uz komentar "Napokon".

Kad ono...ažurira se Skype, Opera i još dvije aplikacije sljedećeg dana....one vraćene na memoriju uređaja.  Zagooglam i vidim..."jbg to tako mora bit, neda google".

 

Evo ti slike od moje Lumije, poviri pločice...to je samo 20% instaliranih aplikacija i pokrivaju SVE moje potrebe. Sve su instalirane na SD osim Whatsappa i još možda jedne...jer appovi ne dozvoljavaju sd karticu.

 

 

Nađe se vremena i za koju igricu dok negdje čekam u redu...

 

 

I da stvar bude bolja, sve udarne aplikacije su univerzalne...widim ih i na windows 10 laptopu.  

 

expert za istrazivanje ruda i gubljenje vremena na bol-u.
8 godina
neaktivan
offline
Re: Što noviji smartphone to manje mjesta za koris
Kako se još uvijek problematizira nedostatak WP aplikacija, ponoviti ću jednu poruku koju sam ranije objavio - a radi se o 0,1% najboljih aplikacija za WP.

The very best. The top 0.1% Windows Phone and Windows 10 Mobile applications

http://allaboutwindowsphone.com/features/item/20980_The_best_of_the_best_Windows_P.php

Nemojte zaboraviti na preostalih 99,9% aplikacija. Možda i tamo ima nešto zanimljivo.
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Što noviji smartphone to manje mjesta za koris
Ovakvom politikom nece se tako skoro rijesit problem ni s sd-om, ni s podatkovnim prostorom .
Jer cemo jos neko duuuuugo veijeme placat cijenu pune lubenice, a iznutra ce bit mesa toliko da se drzi za koru.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Što noviji smartphone to manje mjesta za korisničk

Kakva je to preporuka da je bolje uzet model s više interne memorije ukoliko ima micro SD?

Pa za 100€ razlike između 32 i 64 GB modela moš maltene uzet karticu od 200 GB...

youtube.com/mislavbusic
 
3 0 hvala 0
15 godina
offline
Što noviji smartphone to manje mjesta za korisničk

32 gb model i 64gb sd, meni čist dosta. Kad kupim novi mobitel, preselim karticu i to je cijela mudrost .

hobi:moj-android.net
 
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Što noviji smartphone to manje mjesta za koris
Ne malene nego ti još i podosta para ostane u džepu.

Npr. Na Amazonu 200GB microsd od sandiska dođe ni 80 baksa..
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice