Top 10 off-topic tema BOL Foruma

poruka: 38
|
čitano: 5.399
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Top 10 off-topic tema BOL Foruma".
12 godina
protjeran
offline
Top 10 off-topic tema BOL Foruma

Tu i tamo bacim pogled na bf4 temu ili nesto pitam kad neznam, no tamo je vecinu vremena ocigledno privatni tulum nekolicine...

Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
Moj PC  
11 0 hvala 0
16 godina
offline
Top 10 off-topic tema BOL Foruma

za neke neznam topice da postoje lol

Poruka je uređivana zadnji put ned 27.3.2016 14:15 (4mal).
Moj PC  
4 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Re: Top 10 off-topic tema BOL Foruma
Zato sam i složio ovu listu - da malo ljudima proširim vidike :) Mada si ti 4mal stara garda pa bih pretpostavio da tebi teško mogu bilo što novo otkriti... :)
...
15 godina
neaktivan
offline
Top 10 off-topic tema BOL Foruma

A gdje je Auti - ultimativna tema

 
10 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Top 10 off-topic tema BOL Foruma

dakle u temi o battlefieldu 4 se moze offtopicarit i pricat o svemu i svacemu a na temi "posljednji film koji ste gledali" ako pocnemo komentirat filmove, redatelje,gledanost, kinodvorane... (teme koje su usko vezane uz temu i bez cega nekad postovi nemaju smisla) ..odma se prijeti kartonima i brisu se postovi..

 

makes sense :)

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
Poruka je uređivana zadnji put ned 27.3.2016 15:08 (nixass).
12 godina
odjavljen
offline
Top 10 off-topic tema BOL Foruma

Di su smiješne fotke?

 
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Top 10 off-topic tema BOL Foruma

Treba se ozbiljno zapitati o svome životu i smjeru kojim isti ide kada se zna za sve ove teme

 

Ako netko želi biti uspješnan džabalebaroš neka ode na vrh ispod bannera gdje je toolbar gdje piše najčitanije.

 

A true man is not how much liquor he can drink,nor how much asses he can whip,a true man is how he takes care of his family and handles himself in crisis.
Poruka je uređivana zadnji put ned 27.3.2016 16:18 (Ikarus01).
 
2 0 hvala 0
9 godina
offline
Top 10 off-topic tema BOL Foruma

Joj kad se sjetim kolko ste buke digli protiv EU teme kad je bio referendum.

Mislim da ste ju čak i zagasili na kratko.

A sad se hvalite off topic temama...Izgleda da je i vama sinulo da forumaši drže stranicu živom

SIVE LUBANJE SILOM
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
online
Top 10 off-topic tema BOL Foruma

Ova Battlefield 4 tema zvuci odlicno! Sigurno cu malo navratiti!

Battlelog: [G] CyberDemonVZ; NiramX kaže... Tko se na četvorku opeko i na peticu puše
Moj PC  
8 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Top 10 off-topic tema BOL Foruma
nixass kaže...

dakle u temi o battlefieldu 4 se moze offtopicarit i pricat o svemu i svacemu a na temi "posljednji film koji ste gledali" ako pocnemo komentirat filmove, redatelje,gledanost, kinodvorane... (teme koje su usko vezane uz temu i bez cega nekad postovi nemaju smisla) ..odma se prijeti kartonima i brisu se postovi..

 

makes sense :)

 

Miro se je zabunio. BF4 tema je visoko sofisticirana i kvalitetna te, kako naslov sugerira, posve u skladu s tematikom foruma.  Zbog toga se u njoj postovi ne brišu.

Death closes all: but something ere the end, Some work of noble note, may yet be done, Not unbecoming men that strove with Gods....Come, my friends, Tis not too late to seek a newer world
12 godina
odjavljen
offline
Re: Top 10 off-topic tema BOL Foruma
CyberDemonVZ kaže...

Ova Battlefield 4 tema zvuci odlicno! Sigurno cu malo navratiti!

 

Zar nisi ti tamo domaći ?

12 godina
online
Re: Top 10 off-topic tema BOL Foruma
Dex.pwn kaže...
CyberDemonVZ kaže...

Ova Battlefield 4 tema zvuci odlicno! Sigurno cu malo navratiti!

 

Zar nisi ti tamo domaći ?

 Pa piše da su tamo samo ne normalni, PTSPovci i slični! Nisam lud da priznam....

Battlelog: [G] CyberDemonVZ; NiramX kaže... Tko se na četvorku opeko i na peticu puše
15 godina
offline
Top 10 off-topic tema BOL Foruma

Haha a FCBarcelona 32k ? :D

 

 

Al svakako kuzim zasto niste spomenuli 

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011. http://facebook.com/MandicPhoto
 
3 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Top 10 off-topic tema BOL Foruma

BF4 tema je zapravo tek svojevrsni fork BF3 teme. Offtopic je tamo krenuo sramežljivo pod strogim okom Danny-ja i Pirata. S vremenom su popustili i utekli glavom bez obzira. BF4 tema je u startu bila orijentirana isključivo na igru ali malo po malo smo uspjeli i tamo "uvesti reda". Već jako dugo vremena su tamo zabranjene isključivo dvije stvari - oglasi i lemonparty...

Ponekad bih sam sebi dao karton kad vidim kakva sam sranja pisao!

 

Freak Show Inc.
 
11 0 hvala 0
13 godina
offline
Top 10 off-topic tema BOL Foruma

Miro, a gdje je Linux - pitanja i odgovori tema? Trenutni status je skoro 15k poruka. Zar smo kužni ili nešto još gore?

Stručnjak za odmaganje...
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Top 10 off-topic tema BOL Foruma
mario.L_hr kaže...

Miro, a gdje je Linux - pitanja i odgovori tema? Trenutni status je skoro 15k poruka. Zar smo kužni ili nešto još gore?

 

To jer nikoga boli briga za linux....

15 godina
offline
Re: Top 10 off-topic tema BOL Foruma
Friday kaže...

BF4 tema je zapravo tek svojevrsni fork BF3 teme. Offtopic je tamo krenuo sramežljivo pod strogim okom Danny-ja i Pirata. S vremenom su popustili i utekli glavom bez obzira. BF4 tema je u startu bila orijentirana isključivo na igru ali malo po malo smo uspjeli i tamo "uvesti reda". Već jako dugo vremena su tamo zabranjene isključivo dvije stvari - oglasi i lemonparty...

Ponekad bih sam sebi dao karton kad vidim kakva sam sranja pisao!

 

 Ma, počelo je po malo u BC2 temi. U BF3 se to već skoro od početka razbahatilo

I 3 su stvari zabranjene... oglasi, lemonparty i multići od ljudine

12 godina
neaktivan
offline
Re: Top 10 off-topic tema BOL Foruma
mario.L_hr kaže...

Miro, a gdje je Linux - pitanja i odgovori tema? Trenutni status je skoro 15k poruka. Zar smo kužni ili nešto još gore?

 10 off-topic tema na BOL-u i Linux je izostavljen ?!?

 

  

13 godina
offline
Re: Top 10 off-topic tema BOL Foruma
Po tvom odgovoru vidim da ne pratiš temu. U temi se kompajlira kernel i optimizira se sve u 16. One kojima treba pomoć ignoriramo (osim hrxa, on uvijek pomogne i napiše jako korisne postove). Kao što reče kolega, iznad tvog posta, tema o Linuxu pa nije u top listi off-topic tema?! Pa Linux je off-topic i zanemarivana tema u BUG-u, općenito. Sad se zanemaruje i u top listi.
Stručnjak za odmaganje...
16 godina
online
Top 10 off-topic tema BOL Foruma

8 godina?!?!

U cijelom tom off-topic djelu su modovi postali malo popustljiviji, jer kad se sjetim na pocetku za sto se sve dobivale opomene, danas sve prolazi. :)

It's better to keep your mouth shut and give the impression that you're stupid than to open it and remove all doubt.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Top 10 off-topic tema BOL Foruma

kad ne bi bilo oftopikačua, nikad ne bismo doznali kako je Friday stekao posao u Irskoj. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Re: Top 10 off-topic tema BOL Foruma
Ajar kaže...

kad ne bi bilo oftopikačua, nikad ne bismo doznali kako je Friday stekao posao u Irskoj. 

 

Ta tema nije offtopic

Freak Show Inc.
16 godina
odjavljen
offline
Re: Top 10 off-topic tema BOL Foruma
Friday kaže...
Ajar kaže...

kad ne bi bilo oftopikačua, nikad ne bismo doznali kako je Friday stekao posao u Irskoj. 

 

Ta tema nije offtopic

 Tocno... Nemoj da i ja otvorim temu '' Kako sam dobio posao u Irskoj v. 2 )  a nemam veze sa IT sektorom  ...to bi bio debeli off :)

12 godina
protjeran
offline
Top 10 off-topic tema BOL Foruma

Još malo pa će ova tema biti off.

Death closes all: but something ere the end, Some work of noble note, may yet be done, Not unbecoming men that strove with Gods....Come, my friends, Tis not too late to seek a newer world
 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Top 10 off-topic tema BOL Foruma

pa predlagah teme kao što su "kako sam izgubio posao u Hrvatskoj" i "kako sam dobio spolno prenosivu infekciju (isto) u Hrvatskoj" ali nije baš zaživjelo ... 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
5 1 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Re: Top 10 off-topic tema BOL Foruma
Ajar kaže...

pa predlagah teme kao što su "kako sam izgubio posao u Hrvatskoj" i "kako sam dobio spolno prenosivu infekciju (isto) u Hrvatskoj" ali nije baš zaživjelo ... 

 Ajar...prva tema ti nije zazivjela jer je opceprisutna i nije uopce izazov...a druga ... aj...opisi nam ukratko  kako si dobio :P 

15 godina
offline
Re: Top 10 off-topic tema BOL Foruma
unimatrix001 kaže...

 Ajar...prva tema ti nije zazivjela jer je opceprisutna i nije uopce izazov...a druga ... aj...opisi nam ukratko  kako si dobio :P 

 nasproću! tema mi se doima znakovito izazovnom poradi kojekakvih dogodovština s time u glede. a ovo drugo? nisam još, začudo. i namjera mi je bila preventiva (kao ono: zamijenite termalnu pastu za frišku da vam ne zgori žohar) 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
16 godina
odjavljen
offline
Top 10 off-topic tema BOL Foruma

Ne znam, meni je uznemirujuće da tu neki, da prostite, linuksaši traže svoja prava. Još malo ćemo imati dvojezične ploče tu na forumu...

Freak Show Inc.
 
10 0 hvala 4
13 godina
offline
Re: Top 10 off-topic tema BOL Foruma
Friday kaže...

Ne znam, meni je uznemirujuće da tu neki, da prostite, linuksaši traže svoja prava. Još malo ćemo imati dvojezične ploče tu na forumu...

Sramota, zamisli da tiskaju  2,34 stranice u BUG-u s temama o Linuxu ili da (kojeg huljenja) napišu jedan članak tjedno o Linux temama. Zemlja bi promijenila smjer vrtnje.

Stručnjak za odmaganje...
12 godina
offline
Top 10 off-topic tema BOL Foruma

Od top 10 tema jedino pratim BF4 tu i tamo,štaš kad me večinom tehnikalije zanimaju!!

AUDIOFIL
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice