TouchWiz za Galaxy S6 donosi promjene

poruka: 17
|
čitano: 3.046
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "TouchWiz za Galaxy S6 donosi promjene".
15 godina
offline
TouchWiz za Galaxy S6 donosi promjene

Prva stvar koju sam napravio nakon inicijalnog podešavanja Tab S 8.4 i Notea 4 bila je instalacija Nova Launchera. TouchWiz je lagware. Bio i ostao. Ne vjerujem da će na S6 biti drugačije osim ako ga ne napiše od nule ekipa koja nema veze s ekipom koja razvija postojeći Sh*tWiz.

 

Deckard
Moj PC  
9 4 hvala 0
15 godina
offline
TouchWiz za Galaxy S6 donosi promjene

samsung je trebao mikrosoftu plaćati uporabu googleova androida (koji je besplatan)?! "besplatna pretplata"??! 

I know that you believe you understand what you think I said, but I'm not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
0 2 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: TouchWiz za Galaxy S6 donosi promjene
Android je besplatan, ali se placaju razne licence cije je vecine vlasnik MS.
14 godina
neaktivan
offline
TouchWiz za Galaxy S6 donosi promjene

I ovo na slici bi trebao biti 'izmijenjeni' TW? E moj Samsunže

Now the only thing a rambler needs is a suitcase and a gun. The only time he’s satisfied is when he’s on the run.
Moj PC  
0 3 hvala 0
16 godina
offline
Re: TouchWiz za Galaxy S6 donosi promjene
deckard kaže...

Prva stvar koju sam napravio nakon inicijalnog podešavanja Tab S 8.4 i Notea 4 bila je instalacija Nova Launchera. TouchWiz je lagware. Bio i ostao. Ne vjerujem da će na S6 biti drugačije osim ako ga ne napiše od nule ekipa koja nema veze s ekipom koja razvija postojeći Sh*tWiz.

 

 Prva stvar koju sam ja napravio je da nisam kupio Samsung, djelomično zbog CrapWizza, druga stvar je povezani mu myMagazine. 

 

Ak već kupim tak skup telefon, pa onda hoću i kvalitetan software gore, a ne dječju črćkariju.

Poruka je uređivana zadnji put sub 14.2.2015 11:39 (lllnuclearlll).
14 godina
neaktivan
offline
Re: TouchWiz za Galaxy S6 donosi promjene
crazy_luđak kaže...

I ovo na slici bi trebao biti 'izmijenjeni' TW? E moj Samsunže

 To je ilustracija..

14 godina
neaktivan
offline
TouchWiz za Galaxy S6 donosi promjene

Dobar je touchwiz al brate mili, meni na note4 vuče 2gb rama u idle. 

 

Pa to nema baš logike, imam3gb rama i od toga skoro 2gb troši kad je u mirovanju. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
TouchWiz za Galaxy S6 donosi promjene

Još uvijek koristim S4 i ne namjeravam uskoro prelaziti na neki novi. S4 ima sve što mi treba - prvenstveno velik i kvalitetan ekran (lijepih boja) zbog čega mi je ugodno čitati i pisati. Ima i odličan, jak zvuk, vrlo dobar prikaz videa, i dovoljno je brz i fluidan. S-Health i IC odašiljač su mu samo bonus. Odlično leži u ruci, da je veći i teži meni ne bi valjao (mrzim phablete). Na XDA ionako ima hrpa ubrzanih verzija njihovog TW-a. Upravo ga koristim dva mjeseca bez restarta, nema ni najmanjeg trzanja. Baterija traje 3 sata (on screen sa wi-fijem non-stop). 

 

Inače, Samsung na mobitelima je počeo polako gubiti novac. Jedini koji nešto stvarno zarađuje je Apple, zahvaljujući jakom marketingu ali i objektivno kvalitetnim proizvodima.

Ne slažem se sa tvojim mišljenjem, ali ću do kraja života braniti tvoje pravo da ga kažeš. - V. (Iz Hrvatske, s ljubavlju)
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
odjavljen
offline
Re: TouchWiz za Galaxy S6 donosi promjene
Danyel kaže...

Još uvijek koristim S4 i ne namjeravam uskoro prelaziti na neki novi. S4 ima sve što mi treba - prvenstveno velik i kvalitetan ekran (lijepih boja) zbog čega mi je ugodno čitati i pisati. Ima i odličan, jak zvuk, vrlo dobar prikaz videa, i dovoljno je brz i fluidan. S-Health i IC odašiljač su mu samo bonus. Odlično leži u ruci, da je veći i teži meni ne bi valjao (mrzim phablete). Na XDA ionako ima hrpa ubrzanih verzija njihovog TW-a. Upravo ga koristim dva mjeseca bez restarta, nema ni najmanjeg trzanja. Baterija traje 3 sata (on screen sa wi-fijem non-stop). 

 

Inače, Samsung na mobitelima je počeo polako gubiti novac. Jedini koji nešto stvarno zarađuje je Apple, zahvaljujući jakom marketingu ali i objektivno kvalitetnim proizvodima.

To objesi mačku o' rep, S4 ti ne trza? Daj molim te

14 godina
neaktivan
offline
TouchWiz za Galaxy S6 donosi promjene

ja imam s4 sa snapdragonom 800 (i9506) sad koristim cm12 ali ni na tw nije bilo nekakvih trzaja kao sta se prica..

 
1 1 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
TouchWiz za Galaxy S6 donosi promjene

Moj S4 GT-I9505 na KitKatu ne trza, dok za starije verzije Androida na ovom mobitelu ne znam kakvo je stanje bilo. Jedini problem je ovo navedeno, a to je zauzeće RAM memorije, na mom troši 1.15 GB bez bilo kakve aplikacije.

Poruka je uređivana zadnji put sub 14.2.2015 18:20 (PlayMaker10).
 
2 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: TouchWiz za Galaxy S6 donosi promjene
MARKOZD15 kaže...
Danyel kaže...

Još uvijek koristim S4 i ne namjeravam uskoro prelaziti na neki novi. S4 ima sve što mi treba - prvenstveno velik i kvalitetan ekran (lijepih boja) zbog čega mi je ugodno čitati i pisati. Ima i odličan, jak zvuk, vrlo dobar prikaz videa, i dovoljno je brz i fluidan. S-Health i IC odašiljač su mu samo bonus. Odlično leži u ruci, da je veći i teži meni ne bi valjao (mrzim phablete). Na XDA ionako ima hrpa ubrzanih verzija njihovog TW-a. Upravo ga koristim dva mjeseca bez restarta, nema ni najmanjeg trzanja. Baterija traje 3 sata (on screen sa wi-fijem non-stop). 

 

Inače, Samsung na mobitelima je počeo polako gubiti novac. Jedini koji nešto stvarno zarađuje je Apple, zahvaljujući jakom marketingu ali i objektivno kvalitetnim proizvodima.

To objesi mačku o' rep, S4 ti ne trza? Daj molim te

 Zašto bih izmišljao?

 

Ne trza, pa sad ti gledaj i čudi se. Ne razumijem, zašto bi mi morao trzati? 

 

btw, koristim Imperium s poboljšanim TW. Odličan je. 

 

A i moj kolega koristi originalni rom sa klasičnim tw, pa mu također ne trza. Tebi trza?

Ne slažem se sa tvojim mišljenjem, ali ću do kraja života braniti tvoje pravo da ga kažeš. - V. (Iz Hrvatske, s ljubavlju)
14 godina
neaktivan
offline
TouchWiz za Galaxy S6 donosi promjene

Po mom skromnom iskustvu tw je puno sporiji od cm-a ali nema nikakvih trzaja..

 
0 0 hvala 0
14 godina
odjavljen
offline
Re: TouchWiz za Galaxy S6 donosi promjene
deckard kaže...

Prva stvar koju sam napravio nakon inicijalnog podešavanja Tab S 8.4 i Notea 4 bila je instalacija Nova Launchera. TouchWiz je lagware. Bio i ostao. Ne vjerujem da će na S6 biti drugačije osim ako ga ne napiše od nule ekipa koja nema veze s ekipom koja razvija postojeći Sh*tWiz.

 

 Nova ti je samo launcher i ništa više, TouchWiz ti i dalje ostaje "ispod haube".

15 godina
offline
Re: TouchWiz za Galaxy S6 donosi promjene
THK kaže...
deckard kaže...

Prva stvar koju sam napravio nakon inicijalnog podešavanja Tab S 8.4 i Notea 4 bila je instalacija Nova Launchera. TouchWiz je lagware. Bio i ostao. Ne vjerujem da će na S6 biti drugačije osim ako ga ne napiše od nule ekipa koja nema veze s ekipom koja razvija postojeći Sh*tWiz.

 

 Nova ti je samo launcher i ništa više, TouchWiz ti i dalje ostaje "ispod haube".

Da, ono što valja od TW-a ostaje aktivno, multitasking i fićeri uređaja i dalje rade, samo je sve full fluidno kroz Nova launcher.

Deckard
12 godina
offline
Re: TouchWiz za Galaxy S6 donosi promjene
deckard kaže...
THK kaže...
deckard kaže...

Prva stvar koju sam napravio nakon inicijalnog podešavanja Tab S 8.4 i Notea 4 bila je instalacija Nova Launchera. TouchWiz je lagware. Bio i ostao. Ne vjerujem da će na S6 biti drugačije osim ako ga ne napiše od nule ekipa koja nema veze s ekipom koja razvija postojeći Sh*tWiz.

 

 Nova ti je samo launcher i ništa više, TouchWiz ti i dalje ostaje "ispod haube".

Da, ono što valja od TW-a ostaje aktivno, multitasking i fićeri uređaja i dalje rade, samo je sve full fluidno kroz Nova launcher.

 Evo ja imam S5 i nisam primjetio nikakav lag do sada. Ne znam zašto ljudi misli da S5 (a i S4) šteka. Govore da je konkurencija puno brža, što nije točno. Razlika je možda par stotinki. Istina, na hardverski slabijim uređajima TW je katastrofa, ali na Note/S seriji radi ko podmazan. 

15 godina
neaktivan
offline
Re: TouchWiz za Galaxy S6 donosi promjene
FileFicho kaže...
deckard kaže...
THK kaže...
deckard kaže..

 Evo ja imam S5 i nisam primjetio nikakav lag do sada. Ne znam zašto ljudi misli da S5 (a i S4) šteka. Govore da je konkurencija puno brža, što nije točno. Razlika je možda par stotinki. Istina, na hardverski slabijim uređajima TW je katastrofa, ali na Note/S seriji radi ko podmazan. 

 Ma to se stvorila fama nakon S3, koji je zaista imao problema sa svojim launcherom. S4 ni blizu nije imao tih problema. Iako ni jedan smartfon danas nije bez "mušica", ponajvipše zahvaljujuči loše optimiziranom Androidu. 

Samsung radi solidne mobitele, softverski se trude, hardverski nešto manje ali sve nadoknađuju odličnim ekranima. HTC trenutno možda radi najkvalitetnije aparate, ali ipak Samsung je i dalje ime.

Ne slažem se sa tvojim mišljenjem, ali ću do kraja života braniti tvoje pravo da ga kažeš. - V. (Iz Hrvatske, s ljubavlju)
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice