YotaPhone – i LCD i e-ink

poruka: 10
|
čitano: 1.678
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "YotaPhone – i LCD i e-ink".
15 godina
protjeran
offline
YotaPhone – i LCD i e-ink

da budem prvi dezurni zlobnik '16 nijansi crne boje'

crna nema nijanse

 
3 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: YotaPhone – i LCD i e-ink
Bas sam htio konstatirati: 16 nijansi sive, tj tocnije 14 jer su 15 i 16 crna i bijela.
12 godina
offline
Re: YotaPhone – i LCD i e-ink
Drazen kaže...
Bas sam htio konstatirati: 16 nijansi sive, tj tocnije 14 jer su 15 i 16 crna i bijela.

Mozda dolazi s jednom knjigom za taj e-ink, pa ima i 3-4 puta vise nijansi sive :D

15 godina
offline
Re: YotaPhone – i LCD i e-ink
abraham kaže...

da budem prvi dezurni zlobnik '16 nijansi crne boje'

crna nema nijanse

Drazen kaže...
Bas sam htio konstatirati: 16 nijansi sive, tj tocnije 14 jer su 15 i 16 crna i bijela.
F10EXX kaže...
Drazen kaže...
Bas sam htio konstatirati: 16 nijansi sive, tj tocnije 14 jer su 15 i 16 crna i bijela.

Mozda dolazi s jednom knjigom za taj e-ink, pa ima i 3-4 puta vise nijansi sive :D

 

Pustite taj tipfeler kojeg malo tko nije primjetio, nego više ovako da čujem mišljenje o cijeni, meni baš i nije mala.

Because anything Korea does, Japan does it better.
16 godina
neaktivan
offline
YotaPhone – i LCD i e-ink

Je li netko probao nešto slično ovome - neobično mi je da je ekran niske rezolucije i niskog kontrasta prikladniji za "dugotrajno čitanje bez zamaranje očiju" od po svemu kvalitetnijeg ekrana?

 

Moj PC  
0 2 hvala 0
16 godina
offline
YotaPhone – i LCD i e-ink

Šta je teško upisat u google ili neki drugi pretraživač pojam E-INK !?

 

Glory Glory Man United
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
YotaPhone – i LCD i e-ink

BTW cijena je naizgled malo veća. Ali kad bi kupovali odvojeno pametni telefon i e-čitač, onda bi vas isto došlo.

Glory Glory Man United
Poruka je uređivana zadnji put pet 15.11.2013 14:34 (memulica).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
Re: YotaPhone – i LCD i e-ink

to je radi e-ink, tehnologija prikaza je ugodnija za oci od LCD-a

12 godina
protjeran
offline
Re: YotaPhone – i LCD i e-ink
Envy kaže...

 

Pustite taj tipfeler kojeg malo tko nije primjetio, nego više ovako da čujem mišljenje o cijeni, meni baš i nije mala.

Da cijena ostane takva kod nas, bilo bi ok. Telefon u rangu S4 mini sa dodatnim ekranom, a jeftiniji.

16 godina
neaktivan
offline
Re: YotaPhone – i LCD i e-ink
memulica kaže...

Šta je teško upisat u google ili neki drugi pretraživač pojam E-INK !?

 

Nije, štoviše vidio sam Kindle kod frenda, ima niz dobrih strana ali prikaz na ekranu nije bio posebno atraktivan... ili se ovdje radi o nekoj drugoj tehnologiji?

 

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice