Aktivno 50 milijuna Lumia mobilnih uređaja

poruka: 20
|
čitano: 2.435
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Aktivno 50 milijuna Lumia mobilnih uređaja".
15 godina
offline
Aktivno 50 milijuna Lumia mobilnih uređaja

Ja bi radije da MS poradi više na kvalitetu nego na kvantitetu aplikacija, istina i u suprotnim taborima je velik broj smeće aplikacija. Isto tako nek napravi dogovor sa postojecim developerima da izbacuju cesce update za aplikacije, ako ne da prate ostale dve platforme neka bar bude upola tog tempa. Tad ce i WP platforma zazivjeti u onom obimu u kom to zasluzuje.

Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Aktivno 50 milijuna Lumia mobilnih uređaja
malina22 kaže...

Ja bi radije da MS poradi više na kvalitetu nego na kvantitetu aplikacija, istina i u suprotnim taborima je velik broj smeće aplikacija. Isto tako nek napravi dogovor sa postojecim developerima da izbacuju cesce update za aplikacije, ako ne da prate ostale dve platforme neka bar bude upola tog tempa. Tad ce i WP platforma zazivjeti u onom obimu u kom to zasluzuje.

vec im se par puta obilo u glavu zbog brdo smeca u store-u. Situacija je malo bolja, ali samo mrvu,  a i dalje ima tonu sitnih stvari za fixat na cijeloj platformi. 

 

Nekako mi se cini da su prebacili fokus drugamo, ili je samo u posljednjoj seriji odpustanja nogu dobio cijeli WP marketing odjel. 

 

 

Smith and Wesson - the original point and click interface | http://twitter.com/hhrvoje, http://www.hudosvibe.net
12 godina
neaktivan
offline
Re: Aktivno 50 milijuna Lumia mobilnih uređaja

Da barem ima više aplikacija. Istina govorim uglavnom za igrice, ali igrice se najviše i koriste na mobovima. Kada pogledate korisnike mobitela i vidite koliko godina imaju sigurno vam bude bilo jasno zašto su kvalitetne igre važne za razvoj platforme.

http://informacijsketehnologije.blogspot.com/
16 godina
offline
Re: Aktivno 50 milijuna Lumia mobilnih uređaja
Od toga je 49 999 999 komada aktivirano u Indiji i najskuplja kosta 100 dolara :)
9 godina
protjeran
offline
Re: Aktivno 50 milijuna Lumia mobilnih uređaja
NEW_MAN kaže...
Od toga je 49 999 999 komada aktivirano u Indiji i najskuplja kosta 100 dolara :)

vidim,jalnost ti izjeda džigericu...{#}

16 godina
offline
Re: Aktivno 50 milijuna Lumia mobilnih uređaja
Totalno. Ono ovu noc sam jedva prezivio od jala koji me izjeda!!!

Malo trolam ekipu koja se lozi na Lumiu. Odavno sam prerastao fanboyizam i zaljubljenost u brendove. Kad bolje razmislim nikad me to nije ni pralo. Nokia mi je bila draga i prvih sto telefona sam imao od njih ali zivimo u dog eat dog svijetu tak da se ne sekiram previse. Danas sutra moze Samsung ili Apple biti taj kome cemo se rugat a do onda peace.
10 godina
neaktivan
offline
Re: Aktivno 50 milijuna Lumia mobilnih uređaja
duhonja kaže...
NEW_MAN kaže...
Od toga je 49 999 999 komada aktivirano u Indiji i najskuplja kosta 100 dolara :)

vidim,jalnost ti izjeda džigericu...{#}

 

Ne znam tko bi iole upućen bio jalan na te brojke, trebale bi jedino izazvati podsmijeh i sažaljenje. 

 

Stavi broj u perspektivu ako ti nije jasno - samo ove godine u svijetu će biti prodano oko 1 000 000 000 (MILIJARDA) Android smartfona, i oko 140 milijuna iPhonea. 

 

Dvadeset puta više Androida u jednoj godini nego Lumia u tri godine! 

Poruka je uređivana zadnji put čet 20.11.2014 9:13 (darko_sam).
9 godina
protjeran
offline
Re: Aktivno 50 milijuna Lumia mobilnih uređaja
darko_sam kaže...
duhonja kaže...
NEW_MAN kaže...
Od toga je 49 999 999 komada aktivirano u Indiji i najskuplja kosta 100 dolara :)

vidim,jalnost ti izjeda džigericu...{#}

 

Ne znam tko bi iole upućen bio jalan na te brojke, trebale bi jedino izazvati podsmijeh i sažaljenje. 

 

Stavi broj u perspektivu ako ti nije jasno - samo ove godine u svijetu će biti prodano oko 1 000 000 000 (MILIJARDA) Android smartfona, i oko 140 milijuna iPhonea. 

 

Dvadeset puta više Androida u jednoj godini nego Lumia u tri godine! 

Pa jal se iscitava iz svake Njumenove rijeci..Mislim,cemu onda spominjanje Indije i cijene od 100 dolara?? Po meni,Nokia nije firma poput Applea,da joj je profit bitan iskljucivo,nego gleda da ima proizvod dostupan svakome.Likovi,poput tebe i Njumena,su prije koju godinu posprdljivo predvidjali pad Nokia telefona,jer su se istina malo bili pogubili..Ali s obzirom na sve,Nokia je oporavila,zahvaljujuci akviziciji od strane MS-a..i to je dobro..

S druge strane sto znaci tebi osobno prodanih 1G komada Androida?? Znaci li to nes posebno??I kruh se masovno prodaje,pa sam po sebi nije nikakva posebna hrana..Jel imas ti dionice ,pa te to raduje?'Ako imas,super,meni drago..no,s druge strane,dok Nokia&Ms nisu izbacili Lumie,po meni,liniju besprijekorno uspjesnu,i nadasve pristupacnu,drzao sam se stare dumb Nokije,jer mi u probama,niti Androidov Samsung,nekako nije sjeo,a niti Ajfoun..

Izlazak Lumije,kao posebne linije,me je u potpunosti zadovoljio po pitanju ocekivanja od jednog smartfouna..i za sitne pare,imas nesto sto tek u detaljima odudara,od Appleovih i Androidovih flagshipova..Na Balkanu je moderno imati izgleda skupi flagship,pa makar se jelo paštete po cijele dane,np meni treba nes do tops 200 Eura,i ne dam vise iako mogu,a znam da cu dobiti vrhunac H-S kvalitete..

16 godina
offline
Re: Aktivno 50 milijuna Lumia mobilnih uređaja
LOL
Nokia nije firma poput Applea da joj je profit bitan nego gleda da ima proizvod dostupan svakom? Kaj ti pusis, na kojim si drogama?

Prvo i osnovno Nokia je mrtva, nema je vise osim na papiru. Rade dostupne proizvode za Indiju jer ih u EU i USA nitko ne kupuje, a to mogu zahvalit Microsoftu.
Isto tako da nema Androida ne bi bilo ni nokije jer svo ovo sramocenje i nikakve proizvode rezultate pokrivaju prodajom patenta koristenog u Android telefonima.
Da Microsoft svake godine ne dobiva milijarde dolara od prodaje Androida, Nokije i njihovih telefona odavno ne bi bilo.
Koje ti i drugi ljudi telefone koriste me ne zanima i ta razmisljanja o pastetama su mi strana jer fala bogu nemam tih problema.

Sad ides na ignore jer vidim da te pogodilo ko fanboya a s takvima ne mislim raspravljat.
10 godina
protjeran
offline
Aktivno 50 milijuna Lumia mobilnih uređaja

I kako se ponašaju  jeftinije lumie nakon godinu dana uporabe  ? 

Uzeo bih djeci neku jeftiniju  pa da nebacim pare kad na 512 mb rama nakrkaju 20 igrica i kojekakvih fejsa mesengera vibera whatsapa....   Npr 630 lumia i sl... 

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Aktivno 50 milijuna Lumia mobilnih uređaja
bunkermax kaže...

I kako se ponašaju  jeftinije lumie nakon godinu dana uporabe  ? 

Uzeo bih djeci neku jeftiniju  pa da nebacim pare kad na 512 mb rama nakrkaju 20 igrica i kojekakvih fejsa mesengera vibera whatsapa....   Npr 630 lumia i sl... 

isto kao prvi dan, ako ne i bolje poslije updatea

al to i je bit

kaze proda se milijarda androida svake godine

gdje to ide i tko to koristi? na tih milijardu par tisuca proizvodaca

pa ti cekaj update ili jednostavno kupi novi mob

 

10 godina
protjeran
offline
Aktivno 50 milijuna Lumia mobilnih uređaja

Ne davi ih mala količina ram -a  ?

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Aktivno 50 milijuna Lumia mobilnih uređaja

za rad os-a ne

ima nekih aplikacija koje zahtijevaju 1gb, vece igre uglavnom

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
protjeran
offline
Aktivno 50 milijuna Lumia mobilnih uređaja

Ockej.   Hvala. 

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Aktivno 50 milijuna Lumia mobilnih uređaja

Imam lumiu 520 i radi super nakon godinu i 1 mj. Samo jedna mi je igrica do sada štekala, a 520 je naj slabiji WP mobitel.

 

WP je jako stabilan, zahtjeva puno slabiji hardver da bi OS radio super i bez greške. Mob ne laga baterija drži 1 dan nema problema. A da ne govorim kako razvaljuju nove lumie poput 1020 ili 1520.

Mama mi ima 630 i mob radi osjetno bolje nego moj a to je isto low end mob.

 

Jedini problem kod wp je malo aplikacija. Nema IGRICA kao i iOS i android, a igrice se naj više skidaju. Što se tiče "ozbiljnih aplikacija" možda su i bolje nego na androidu. Microsoft ofice je koristan, OneNote je super. 

I ono najbolje kada kupiš novi WP kod paljenja utipkaš svoj mail i password, i skine ti se sve što si imao i na starom mobitelu. Novi mobitel a nastaviš ga koristiti tamo di si stao.

 

http://informacijsketehnologije.blogspot.com/
Poruka je uređivana zadnji put čet 20.11.2014 18:01 (77ari).
9 godina
protjeran
offline
Re: Aktivno 50 milijuna Lumia mobilnih uređaja
bunkermax kaže...

I kako se ponašaju  jeftinije lumie nakon godinu dana uporabe  ? 

Uzeo bih djeci neku jeftiniju  pa da nebacim pare kad na 512 mb rama nakrkaju 20 igrica i kojekakvih fejsa mesengera vibera whatsapa....   Npr 630 lumia i sl... 

Evo,ja imam Lumiju 520 godinu i pol dana..savrseno radi za sto je napravljena..ne igram na njoj,niti imam potrebe,ali je kvaliteta izrade software super..Nadam se da si citao o onom plicajcu u Americi,kojem je spasila zivot zaustavivsi metak{#}..toliko i robusnosti..Svakako preporuka..Pogledaj i 535 model,e sad za memoriju nisam siguran koliko je ima...

 

@77ari...pozdrav bratu po "oruzju"..{#}

Poruka je uređivana zadnji put čet 20.11.2014 18:05 (duhonja).
10 godina
protjeran
offline
Aktivno 50 milijuna Lumia mobilnih uređaja

A evo,  ja i obitelj dosad skršili desetak androida.  Kad im se približi dve godine,  postanu neupotrebljivi od štekanja i restarteva...  Pa rekoh da vidimo lumiu... 

 
0 0 hvala 0
9 godina
protjeran
offline
Re: Aktivno 50 milijuna Lumia mobilnih uređaja
bunkermax kaže...

A evo,  ja i obitelj dosad skršili desetak androida.  Kad im se približi dve godine,  postanu neupotrebljivi od štekanja i restarteva...  Pa rekoh da vidimo lumiu... 

Preporodit ces se..toliko mi je dobra Lumia 520 da niti ne idem na nesto "zesce"..Na Lumiji ne postoji termin:stekanje i restarti

Poruka je uređivana zadnji put čet 20.11.2014 18:14 (duhonja).
12 godina
offline
Aktivno 50 milijuna Lumia mobilnih uređaja

Nokia Lumia 630 je apsolutni best buy telefon,ja sam iznenađen jednostavnošći i fluidnosti prilikom korištenja!!!

AUDIOFIL
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
protjeran
offline
Re: Aktivno 50 milijuna Lumia mobilnih uređaja
volegradele kaže...

Nokia Lumia 630 je apsolutni best buy telefon,ja sam iznenađen jednostavnošći i fluidnosti prilikom korištenja!!!

Svaka je Lumija takva..sve su dobre..

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice