Anonymous nastavlja s napadima

poruka: 43
|
čitano: 7.108
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Anonymous nastavlja s napadima".
14 godina
protjeran
offline
Anonymous nastavlja s napadima

 
24 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Anonymous nastavlja s napadima

Fino ja reko da ce Sony navuci sebi na grbacu hakere zbog napada na Geohota :D

 

http://www.bug.hr/forum/topic/komentari-it-vijesti/geohot-trazi-pomoc/89490.aspx?page=0&jumpto=1716778&sort=asc&view=flat

Poruka je uređivana zadnji put ned 10.4.2011 21:15 (dex3108).
Moj PC  
9 0 hvala 0
15 godina
offline
Anonymous nastavlja s napadima

A geohot ce navuci mrznju i bijes ljudi koji ne mogu igrati igre koje su legalno kupili jer ih hrpa kretena maltretira.

 
11 1 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Anonymous nastavlja s napadima

Ko im kriv kad su linux maknuli.

Začarani krug .

 

One Ring to rule them all, One Ring to find them, One Ring to bring them all and in the darkness bind them .
Moj PC  
8 2 hvala 0
15 godina
online
Re: Anonymous nastavlja s napadima
tnakir kaže...

A geohot ce navuci mrznju i bijes ljudi koji ne mogu igrati igre koje su legalno kupili jer ih hrpa kretena maltretira.

ko da se tko boji američkih balavaca iz dobrostojećih familija jer oni jedini imaju para za legalno kupovanje igara

16 godina
offline
Anonymous nastavlja s napadima

neugodnost i iritacija

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Anonymous nastavlja s napadima
HCSC kaže...

neugodnost i iritacija

To se može rec za vodu u cipeli, ali ne za DoS napad nikak fuckaj ga Sony se malo izgubil skroz.{#}{#}

http://www.reliastream.com/cast/start/niorozco/
14 godina
offline
Anonymous nastavlja s napadima

Gospoda. :D

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
Anonymous nastavlja s napadima

ne vidim svrhu ovoga 

jel mi moze netko pojasnit sta ce oni sa time dobit 

 

http://protocol4.animehr.com/
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Anonymous nastavlja s napadima

Evo sad im je ta stranica za karijere mrtva...frajer valjda želi izrazit nezadovoljstvo i stat na kraj ugnjetavanju velikih firmi koji žive od ljudi koji kupuju njihove proizvode a ne šljive kupce 5%.

Isto kao i EA i hrpa drugih kompanija koja će se kurvat na ćošku da dobije lovu a kad dobije, sve napravit da zahebe čovjeka...

 

pametna kurva, ništa više :P

http://mrxa.3dhr.net/
15 godina
protjeran
offline
Re: Anonymous nastavlja s napadima
tnakir kaže...

A geohot ce navuci mrznju i bijes ljudi koji ne mogu igrati igre koje su legalno kupili jer ih hrpa kretena maltretira.

  joj daj nemoj kakiti, ja nemam pojma tko je probio zastitu na xboxu i iskreno me zaboli sta je probijena, stovise drago mi je jer mogu isprobati kak treba igru prije nego pljunem hrpu para za nju(pod isprobati mislim na to da ak ju predem onda odlucujem dal je vrijedna bit kao original u mojoj kolekciji) , os znat zasto? e pa zato jer sugavi microsoft radi svoj posao za razliku od sony-a a ne tuzaka i sere okolo zato jer su usrali zastitu

http://www.erepublik.com/en/referrer/GrimyHR
15 godina
offline
Anonymous nastavlja s napadima

Svima je Sony bio super prije na PS2 kad ste mogili piratizirati igre. Onda se pojavio PS3 i onda vam je svejedno bio super jer je bio nenadjebiva konzola. Onda ste mogli krekat sonyev fw da mozete igrati krekane igre. Diš bolje od Sony-a. A onda vas je Sony isprdio i onemogucio vam da igrate krekane igre (na kojima Sony zaradjuje, ne na konzoli) i onda vam je Sony sranje. Svi bi se vi jebali a da vam ne udje. 

 
8 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Anonymous nastavlja s napadima
tnakir kaže...

Svima je Sony bio super prije na PS2 kad ste mogili piratizirati igre. Onda se pojavio PS3 i onda vam je svejedno bio super jer je bio nenadjebiva konzola. Onda ste mogli krekat sonyev fw da mozete igrati krekane igre. Diš bolje od Sony-a. A onda vas je Sony isprdio i onemogucio vam da igrate krekane igre (na kojima Sony zaradjuje, ne na konzoli) i onda vam je Sony sranje. Svi bi se vi jebali a da vam ne udje. 

 

 

hahaha, dobra usporedba...iako ne igram ps3 ;) 

OFFTOPIC: ja ne dajem curi da mi gura ništa u moje rupe, ne znam koju ti imaš naviku :P

http://mrxa.3dhr.net/
15 godina
neaktivan
offline
Re: Anonymous nastavlja s napadima
tnakir kaže...

Svima je Sony bio super prije na PS2 kad ste mogili piratizirati igre. Onda se pojavio PS3 i onda vam je svejedno bio super jer je bio nenadjebiva konzola. Onda ste mogli krekat sonyev fw da mozete igrati krekane igre. Diš bolje od Sony-a. A onda vas je Sony isprdio i onemogucio vam da igrate krekane igre (na kojima Sony zaradjuje, ne na konzoli) i onda vam je Sony sranje. Svi bi se vi jebali a da vam ne udje. 

Točno to, s obzirom da se vani mogu kupiti igre (npr. shopto.net) za normalne novce i duplo jeftinije nego kod naših algoritam lopova ovo je u biti sramotno. Nije da se slažem s time što Sony napada Geohota, jer smatram da je sve što kupiš u tvome vlasništvu da radiš s time što želiš, ali svi zaboravljaju da je Geohot napravio veliki problem, jer je njegovo krekanje konzole prouzročilo to da su igrači mogli manipulirati sa Sonyevim online servisom za igre.

 

Sony je previše zatvorio konzolu, ali nemojmo se praviti ludi, ona je u startu bila namjenjena igranju a ne modificiranju i stavljanju različitih os-ova.

15 godina
offline
Re: Anonymous nastavlja s napadima
nCh! kaže...

Točno to, s obzirom da se vani mogu kupiti igre (npr. shopto.net) za normalne novce i duplo jeftinije nego kod naših algoritam

Ja sam i danas kupio igru u zavvi-a za 18 funti sa free shippingom. A to je sve samo ne bolesna cijena.

16 godina
offline
Re: Anonymous nastavlja s napadima
nCh! kaže...

 

Sony je previše zatvorio konzolu, ali nemojmo se praviti ludi, ona je u startu bila namjenjena igranju a ne modificiranju i stavljanju različitih os-ova.

  Sony je reklamirao Other OS opciju kao jedan od featurea konzole i samim tim, prema dobrom broju pravnih mišljenja, nije imao ni zakonsko, a kamo li moralno pravo da tu mogućnost retroaktivno ukine korisnicima koji su konzolu već kupili.

 

Takođe, Sony je pre par godina instalirao rootkit legalnim kupcima svojih muzičkih izdanja.

 

Osim toga, Sony je tvorac jednog od najozloglašenijih DRM sistema, SecuROM-a.

 

Ukratko, Sony je ogromna kompanija koja sistematski zloupotrebljava kontrolu koju ima nad ogromnim količinama poželjnog sadržaja, uopšte se ne obazirući na to šta je fair use. Naravno, uvek se možeš žaliti sudu, ali iako su pred savremenim zakonom svi jednaki, ipak su oni sa vagonima para za advokate, višegodišnje parnice i lobiranje jednakiji od ostalih. I onda ti ostane ovo (s tim što ti mainsytream mediji momentalno nalepe etikete podržavaoca piraterije i cyber-kriminalca/teroriste).

 

Ne bih baš rekao da svim srcem odobravam ove napade, ali svakako mogu da razumem motivaciju iza njih.

PowerColor and AMD Upgrade Challenge: http://www.hardwareheaven.com/competitions/amd_challenge/ivanv.php
15 godina
protjeran
offline
Anonymous nastavlja s napadima

oduzeli su other os,a ne pitate kolko su toga dodali ?

 

ps3 kada je izasao je bio siromak jako puno funkcija koje sada ima prije ih nije imao

koje zapravo koristite :D 

http://protocol4.animehr.com/
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Anonymous nastavlja s napadima

Sony mi se sve više gadi sa svojim user license-ima koje moraš prihvatiti da bi mogao na PSN.

Ja ga neprihvaćam od kad je došlo da Sony ima pravo bez ikakva pozorenja i znanja update-ati konzolu i ako joj se nešto desi tjekom takvog update-a nije sony kriv.

Po novome user license-u ispada da je ta kupljena ps3 konzola zaprave iznajmljena -.-

Meni smeta to što je sony zbog piratstva sve više i više "normalne" korisnike shebavao.

Stara japanska: ako pas laje, nije dovoljno kuhan.
Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
Anonymous nastavlja s napadima

hoce pod svaku cijenu zastit psn 

http://protocol4.animehr.com/
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
Re: Anonymous nastavlja s napadima
hrvatskafarkasevec kaže...

hoce pod svaku cijenu zastit psn

  i psn smiju zastiti bananjem i zastitom samog psn-a(koji je s razlogom besplatan za razliku od livea  {#}), a ne maltretiranjem, bolje da su te novce koje sad trose na tuzbu potrosili na poboljsavanje psn-a

http://www.erepublik.com/en/referrer/GrimyHR
15 godina
protjeran
offline
Anonymous nastavlja s napadima

da istina moglo se to puno bolje napravit 

http://protocol4.animehr.com/
Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Anonymous nastavlja s napadima

#!

 

 

???

Smrt jednog čovjeka je tragedija, smrt milijuna - statistika.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
Anonymous nastavlja s napadima

E a zašt su svi koji su postali u ovoj temi protjerani?

 

Dinamo živi vječno
Poruka je uređivana zadnji put uto 31.1.2012 1:38 (Kora).
 
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Anonymous nastavlja s napadima

to ti je normalno za ovaj forum :)

www.mmo-balkan.com
15 godina
offline
Anonymous nastavlja s napadima
Steve Jobs' greatest achievement was to convince the world Bill Gates was an arse. Nothing could be a bigger distortion of reality.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Anonymous nastavlja s napadima

da vas pitam dali će Hrvatska potpisat actu i kad.Za mene je to skoro ko kraj interneta.

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Anonymous nastavlja s napadima
pas101 kaže...

da vas pitam dali će Hrvatska potpisat actu i kad.Za mene je to skoro ko kraj interneta.

Kao da tko pita hrvatsku

Whoever undertakes to set himself up as judge in the field of truth and knowledge is shipwrecked by the laughter of the gods.
16 godina
neaktivan
offline
Re: Anonymous nastavlja s napadima
Immartu kaže...
pas101 kaže...

da vas pitam dali će Hrvatska potpisat actu i kad.Za mene je to skoro ko kraj interneta.

Kao da tko pita hrvatsku

Nažalost živa istina. Ovdje se ne će pitati niti vlada niti u konačnici narod, već će biti kako američki ambasador odluči. Totalna banana {#}

Idem šorom kuja laje na me, mrš kujo šta te briga za me
12 godina
neaktivan
offline
Re: Anonymous nastavlja s napadima
Jura iz druge galaksije kaže...
Immartu kaže...
pas101 kaže...

da vas pitam dali će Hrvatska potpisat actu i kad.Za mene je to skoro ko kraj interneta.

Kao da tko pita hrvatsku

Nažalost živa istina. Ovdje se ne će pitati niti vlada niti u konačnici narod, već će biti kako američki ambasador odluči. Totalna banana {#}

Ma neće ni to. Jednostavno svakog boli briga slažemo li se ili ne. Drugim riječima, nismo ni najmanje bitni. Bitni su Kina, Japan, Koreja, SAD, EU, eventualno još Meksiko i Brazil. Svi ostali se neće ni pitati.

Whoever undertakes to set himself up as judge in the field of truth and knowledge is shipwrecked by the laughter of the gods.
13 godina
protjeran
offline
Anonymous nastavlja s napadima

ACTA je povučena, još jedna pobjeda Anonymousa

Dinamo živi vječno
 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice