Audijev električni supersportaš

poruka: 36
|
čitano: 4.074
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Audijev električni supersportaš".
9 godina
neaktivan
offline
Audijev električni supersportaš

Nisu ga Spanjolci preradili niti je predadjen u Spanjolskoj ... Napravljen je drugaciji za Spanjolce za IDIADA firmu... (drugacija kabina i bez rimac logotipa na vidljivom mjestu).

 
0 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Audijev električni supersportaš

Španjolci su ga sami rastračirali-čak su i po baterijama prčkali. Monocoque i vrata su ostali isti, a napravili su drugačiji prednji i stražnji kraj.

Professional Case and PC modder. Sponsored by: CoolerMaster,Inter-tech,ASBIS, LD Cooling, MG Vrbanus , iShop,Noiseblocker,Shuttle,In Win, Enermax, EKWB, ASUS,Lamptron, Aquatuning
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Audijev električni supersportaš
Pranja kaže...

Španjolci su ga sami rastračirali-čak su i po baterijama prčkali. Monocoque i vrata su ostali isti, a napravili su drugačiji prednji i stražnji kraj.

 Pa za kolko ga je onda prodao?

12 godina
odjavljen
offline
Audijev električni supersportaš

A otkud da ja znam za koliko ga je prodao?

 

Nigdje nije ni pisalo, nit su oni objavili. Znam samo da su španjolci pobrali lovu od Eu za taj njihov "projekt".

Professional Case and PC modder. Sponsored by: CoolerMaster,Inter-tech,ASBIS, LD Cooling, MG Vrbanus , iShop,Noiseblocker,Shuttle,In Win, Enermax, EKWB, ASUS,Lamptron, Aquatuning
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Audijev električni supersportaš
Pranja kaže...

A otkud da ja znam za koliko ga je prodao?

 

Nigdje nije ni pisalo, nit su oni objavili. Znam samo da su španjolci pobrali lovu od Eu za taj njihov "projekt".

 Pa nije ga vjerovatno prodao za puno manje od glavne cijene? Opet onda ona financijska analiza pokazuje drugačije.

12 godina
odjavljen
offline
Audijev električni supersportaš

Pošalji upit Rimcu pa provjeri.

Professional Case and PC modder. Sponsored by: CoolerMaster,Inter-tech,ASBIS, LD Cooling, MG Vrbanus , iShop,Noiseblocker,Shuttle,In Win, Enermax, EKWB, ASUS,Lamptron, Aquatuning
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice