Bivši korisnici iPhoena i Androida najviše kupuju

poruka: 46
|
čitano: 6.156
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Bivši korisnici iPhoena i Androida najviše kupuju ".
12 godina
offline
Re: Bivši korisnici iPhoena i Androida najviše kup
Tonči kaže...

Nikome na svijetu ne treba Bluetooth, ali ne vidim zašto je to problem WP-a.

 

Tonči kaže...

I dalje ne kužim.. meni bluetooth slušalica uredno radi na Omniji 7.

wtf? {#}

 

meni bluetooth najvise sluzi za integraciju mobitela sa automobilom ali lagao bi kad bi rekao da ga nisam koristio i za neko brzo prebacivanje podataka. ako realno gledam tih par puta sto sam ga koristio je puno vise nego sto sam koristio neke druge feature "bez kojih se danas ne moze".

12 godina
neaktivan
offline
Re: Bivši korisnici iPhoena i Androida najviše kup
Tonči kaže...

Nikome na svijetu ne treba Bluetooth

 

Meni treba. Pričaj za sebe.

16 godina
offline
Re: Bivši korisnici iPhoena i Androida najviše kup
Veliki Brat kaže...

@segregator - pa pošalješ si mail  :D

 

Pa možeš se javit i glasom, problem je da

ne ugrožavaš druge u  prometu

It is our duty as men and women to proceed as though the limits of our abilities do not exist - Pierre Teilhard de Chardin
14 godina
offline
Re: Bivši korisnici iPhoena i Androida najviše kup
excellent kaže...

Ko se jednom navikne na iPhone sve ostalo je čisto sra..

Ovo je tako netočna izjava da to nije normalno...

Imao sam 3GS i posteno sam se nazivcirao s njim, presao na android i to je to.

Informatičarski haiku: Jebo te, Ne radi, Opet {http://megayoutubeviews.com/register-form.php?r=15961}
12 godina
offline
Re: Bivši korisnici iPhoena i Androida najviše kup
Tonči kaže...

Nikome na svijetu ne treba Bluetooth, ali ne vidim zašto je to problem WP-a.

 

Tonči da se nisi malo zaletio s ovom izjavom?
Da ga sve manje ljudi koristi, to je istina.

 

Izađi malo iz Zagreba u neku zabit pa čekaj da uploadaš na mail 10-ak MB..

Bluetooth još uvijek nije odslužio svoje i bit će on tu još neko vrijeme. Osobno ga još uvijek koristim za slanje nekih manjih datoteka, sa mobitela na laptop ili obrnuto u putu recimo... Slanje pokoje slike, video snimke ili sličnog. Izuzev većih gradova i užeg centra manjih gradova, još uvijek smo na EDGE-u s kojim je slanje 10-ak MB velike datoteke znanstvena fantastika.

 

WP je OS u razvoju sa velikim potencijalom, ali nažalost, umjesto da pokupi sve dobre stvari sa WM-a, Windows je okrenuo potpuno ploču i zatvorio OS.

A mogao je ostaviti podršku za dosta veliku bazu starih aplikacija i svih ostalih čari koje je WM uz sve svoje mane nudio.

 

Rezultat je izgradnja potpuno nove baze aplikacija iz ničega, odcjepljenje od bilo kojih starijih korisnika i dovođenje potpuno novih.. Koliko je to sve ispravno, rezultati će pokazati...

13 godina
neaktivan
offline
Re: Bivši korisnici iPhoena i Androida najviše kup
sve stoji, vidjet cemo sto ce Microsoft dalje
15 godina
odjavljen
offline
Re: Bivši korisnici iPhoena i Androida najviše kup

Da, zato sam i zahvalio na demantiju; pretpostavljam da je WiFi everywhere još daleko.

13 godina
neaktivan
offline
Bivši korisnici iPhoena i Androida najviše kupuju

Članak uopće nije strašan, ne znam zašto toliko drame...

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Bivši korisnici iPhoena i Androida najviše kupuju

Clanak bi trebao glasit "Bivši korisnici WP najvise kupuju iPhon i Android", to je ustvari malo preciznija varijanta tog "istrazivanja". Vecina ljudi sto imaju WP su ili vec presli ili prelaze na druge platforme, a ponajvise zbog loseg hardwera na kojima se WP vrti. Nekazem da se ta situacija nece u buducnosti promjenuti, jer ove Lumie se dijele tako jeftino da je tesko odolit. 

e.......
 
0 1 hvala 0
16 godina
offline
Re: Bivši korisnici iPhoena i Androida najviše kup
AlterA kaže...

 Vecina ljudi sto imaju WP su ili vec presli ili prelaze na druge platforme, a ponajvise zbog loseg hardwera na kojima se WP vrti.

A prica se i da vlasnici XBox360 i PS3 konzola masovno prelaze na PC zbog loseg hardware... {#}

Those damn scientist people have been promising global warming for years now. But when I go outside it's still very cold. I want the global warming like they promised NOW! I hate being cold...
12 godina
neaktivan
offline
Bivši korisnici iPhoena i Androida najviše kupuju

Ja bih nakon Androida koristio samo WP7, ali ne mislim otići s android phonea jer se nisam razočarao.

Pozz !!!

Sve se nema.Možeš mislit.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Bivši korisnici iPhoena i Androida najviše kup
zatojeto kaže...
Franjo15 kaže...
zatojeto kaže...

Pitanje za milju dolara je gdje su našli 3500 korisnika s obzirom na katastrofalnu prodaju.

Jel znaš ti koliko živi ljud na planeti Zemlji, i koliko samo ima prodanih mobilnih uređaja temeljenih na WP7?

:)

Primam i gotovinu i kartice.

  Prvo se informiraj, ali pričati o os-u koji cijelo vrijeme gubi i u godinu dana padne s 4% na ispod 2% uz svu reklamu je smiješno. O kojem prelasku se prica!

Vijest o tome da se nokija 900 po cijeni od 100 dolara i uz bon od 100 dolara (znači za badava) uspije prodati u najprometnijem dučanu u Newyork-u u količini od 15 komada dnevno govori sve.

Za nagradu se moraš više informirati i potruditi!

Pa koja će budala kupiti mobitel u dućanu kada ga online dobije povoljnije, zato je lumia 900 vodeća u online prodaji u zadnje vrijeme. Poslušaj svoj savjet pa se "bolje informiraj"

14 godina
neaktivan
offline
Re: Bivši korisnici iPhoena i Androida najviše kup
AlterA kaže...

Clanak bi trebao glasit "Bivši korisnici WP najvise kupuju iPhon i Android", to je ustvari malo preciznija varijanta tog "istrazivanja". Vecina ljudi sto imaju WP su ili vec presli ili prelaze na druge platforme, a ponajvise zbog loseg hardwera na kojima se WP vrti. Nekazem da se ta situacija nece u buducnosti promjenuti, jer ove Lumie se dijele tako jeftino da je tesko odolit. 


Eh, očitno nisi imao WP u rukama i igrao se s njime, i vidio kako glatko sve klizi, i koja mu je brzina. 
frend ponosan vlasnik SGII, prešao je na lumiu800 i očaran je s njime, uglavnom

 

bit je da lumia s tim tvojim lošijim hardwerom radi brže od SGII, samo da znaš za ubuduće 

http://www.demonoid.me/users/franjo15
Poruka je uređivana zadnji put čet 19.4.2012 0:53 (Franjo15).
15 godina
protjeran
offline
Re: Bivši korisnici iPhoena i Androida najviše kup
Franjo15 kaže...
AlterA kaže...

Clanak bi trebao glasit "Bivši korisnici WP najvise kupuju iPhon i Android", to je ustvari malo preciznija varijanta tog "istrazivanja". Vecina ljudi sto imaju WP su ili vec presli ili prelaze na druge platforme, a ponajvise zbog loseg hardwera na kojima se WP vrti. Nekazem da se ta situacija nece u buducnosti promjenuti, jer ove Lumie se dijele tako jeftino da je tesko odolit. 


Eh, očitno nisi imao WP u rukama i igrao se s njime, i vidio kako glatko sve klizi, i koja mu je brzina. 
frend ponosan vlasnik SGII, prešao je na lumiu800 i očaran je s njime, uglavnom

 

bit je da lumia s tim tvojim lošijim hardwerom radi brže od SGII, samo da znaš za ubuduće 

 

Izvini, ali niko normalan sa SGS2 nece preci na Lumia 800. To je kao ne sa konja na magarca nego sa konja na pjeske. WP7 je alfa verzija operativnog sistema. Koji ima potencijala, ali ovakako je sad je nedoradjeni krsh kojem fale najosnovnije stvari i kasni dobrih 2-3 generacije za iOS-om i Android-om. Ako ga Nokia uspije uciniti slicnim Series 40, bice od njega nesto. Ovako, sa pateticnim malim ikonicama u opcijama koje moras nabadati ako ih u opste vidis (recimo Save u alarmu), nebulozama tipa otvaranja Call log-a kao osnovnog umjesto Dial pad-a, itd, nema od njega apsolutno nista.

 

 

 

14 godina
neaktivan
offline
Re: Bivši korisnici iPhoena i Androida najviše kup
Shagmans kaže...

 

 

Gle, tvoja stvar. Svakome se nešto sviđa, on je napredni korisnik moba. Iskorištava maksimalo.

A na androidu, staviš samo novi sustav, čim je stavio ICS em kaže ne radi gps, ne radi ovo...
Uglavnom, to što se tebi ne sviđa WP, tvoja osobna stvar, to podržavam. Ali ne možeš tvrditi da je lošiji od danas vodećih brandiranih mobitela.

 

Sorry rođo. Ali da se malo igraš s njim. (lumiom, sve će ti biti jasno, kako radi, koliko je brza, i šta joj je sve u mogućnosti)

A to što je ios, i andorid jači bolji, uspješniji napredniji sustav,????

po čemu se to mjeri, po hrpi beskorinih aplikacija u marketu, koje služe djeci za igranje? Ili upoće ne služe ničemu?

WP se razvija, još nije u punom zaletu. Ali nadoći će. ;)

http://www.demonoid.me/users/franjo15
16 godina
neaktivan
offline
Bivši korisnici iPhoena i Androida najviše kupuju

Kao korisnik "izbjeglica" s androida na WP7 moram priznati da sam jednostavno odusevljen s WP7.

S S60/S^3 sam presao na Android (DHD) i neko vrijeme ih koristio paralelno. Kako imam HD2 prije nekih godinu dana sam prvi put probao WP7 i nije mi bas ostavio najbolji dojam (kasnije sam shvatio da dosta problema koje sam imao je bilo vezano za losu optimizaciju ROM-a koji sam koristio).

Prije cca 6 mjeseci sam dosao u priliku da za kupim HTC Trophy za smijesno malu lovu. nakon update-a na najnoviji software in par tjedana druzenja s njim jednostavno sam ostavio DHD u naftalin i prodao HD2.

 

Istina fali dosta aplikacija na koje sam navikao na androidu (primarno mi fali Spiceworks i Teamviewer a bez ostalih se moze). Iskustvo s WP7 out of box i lakoca koristenja uredjaja on the fly je nesto sto iOS i Android jos nemaju. Sve radi, pregledno je, optimiziranost koristenja bandwith-a kod mobilnog interneta, Zune player (jednostavno savrseno za glazbu imo, video repro. treba malo dorade kod kontrola).

Pokusao sam i iPhone4 kojeg mi je sef dao na koristenje ali jednostavno nije to to, bar za mene.

 

100 ljudi 100 ćudi kako se kaze... WP sigurno ima potencijala, samo je do MS-a hoce li uspjeti se pozicionirati na trzistu ili ne...

 
3 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice