Dobar start za Lumiu 800

poruka: 45
|
čitano: 5.842
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Dobar start za Lumiu 800".
13 godina
neaktivan
offline
Dobar start za Lumiu 800

Baš me zanima kad će u HR doći, sigurno ga kupujem (plavi) :)

 
7 0 hvala 0
15 godina
offline
Dobar start za Lumiu 800

Telefon je bombona, imam WP telefon ali ovo je najljepsi WP7 telefon na trzistu...

Moj PC  
6 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Dobar start za Lumiu 800

Mislim da ne bude tako skoro, iako ga već na njuškalu ima od 3900kn, realno puno previše za taj mobitel... čekam da padne na njuški pa uzimam....

Emocije su poput vala, nikad ne zadrže isti oblik…
Poruka je uređivana zadnji put pet 25.11.2011 11:51 (Lex Luthor).
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Dobar start za Lumiu 800

Povratak Nokije u velikom stilu! Nadam se da će biti uspješan! Red je već da netko napravi pravu protutežu Appleu...

 
9 1 hvala 0
14 godina
offline
Dobar start za Lumiu 800

Još samo treba da na windows market dode vise aplikacija..

Informatičarski haiku: Jebo te, Ne radi, Opet
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Dobar start za Lumiu 800

drago mi je za Nokiu, al i za WP7 (iako sam se rjesio Omnie 7 i opet s vraćam androidu :D)

13 godina
neaktivan
offline
Re: Dobar start za Lumiu 800
Lex Luthor kaže...

Mislim da ne bude tako skoro, iako ga već na njuškalu ima od 3900kn, realno puno previše za taj mobitel... čekam da padne na njuški pa uzimam....

 Ako je Lexu Luthoru preskupo onda znate da je previše :P

16 godina
offline
Re: Dobar start za Lumiu 800
EZY-E kaže...

Još samo treba da na windows market dode vise aplikacija..

45,000 je ipak premalo..

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
12 godina
protjeran
offline
Dobar start za Lumiu 800

http://www.nokia.co.uk/gb-en/products/phone/lumia800/

 

..brijem da bi mogo uzet jednu i konačno se riješit svog PPC-a.

Na ebayu je cca 285 funti,a uređaj izgleda predivno!! Bravo za Nokiu!

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Dobar start za Lumiu 800

zesca debilana je to sto nema sekundarnu kameru, pa bye bye video pozivima.

 
2 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Dobar start za Lumiu 800
dns kaže...

zesca debilana je to sto nema sekundarnu kameru, pa bye bye video pozivima.

Kao , baš se nešto koriste !

I see offline people !
16 godina
offline
Dobar start za Lumiu 800

Odličan brz OS, hardware i trendy dizajn. Di češ bolje.

 
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Dobar start za Lumiu 800
EZY-E kaže...

Još samo treba da na windows market dode vise aplikacija..

 

neki dan je bilo 40.000 aplikacija na marketu, tako su rekli + iz dana u dan sve vise raste

 

to ti svih 40.000 aplikacija isprobao? divim ti se

 

one najbolje ces imati na wp7 marketu, kao i na androidu i ios, a za one glupe, koga briga

Had a dream I was king, I woke up still king
Poruka je uređivana zadnji put pet 25.11.2011 13:20 (Indestructible).
13 godina
neaktivan
offline
Re: Dobar start za Lumiu 800
Groza kaže...
dns kaže...

zesca debilana je to sto nema sekundarnu kameru, pa bye bye video pozivima.

Kao , baš se nešto koriste !

 

da bas to {#}

13 godina
offline
Re: Dobar start za Lumiu 800
nokia je pogodila u sridu. mob je poseban. ja cu svoj novcanik radi ovog olaksat.
Ne mogu se nis sjetit!!!
14 godina
protjeran
offline
Dobar start za Lumiu 800

Vi ćete kupiti, ja ću da sanjam...

And then father, the Rapture dream was over. You taught me that 'evil' is just a word. Under the skin, it's simple pain. We are Utopia, you and I...
Moj PC  
4 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Dobar start za Lumiu 800
a sjest ce ti neka lova ajde
Ne mogu se nis sjetit!!!
14 godina
offline
Re: Dobar start za Lumiu 800
Indestructible kaže...
EZY-E kaže...

Još samo treba da na windows market dode vise aplikacija..

 

neki dan je bilo 40.000 aplikacija na marketu, tako su rekli + iz dana u dan sve vise raste

 

to ti svih 40.000 aplikacija isprobao? divim ti se

 

one najbolje ces imati na wp7 marketu, kao i na androidu i ios, a za one glupe, koga briga

Eh, da krenem redom...

Aplikacije koje fale: Dropbox, Skype, Vtok(ili neka druga aplikacija za voice chat s moba na komp), iXica, Navigon(ili neki drugi app) itd itd itd.

Kad one dodu, mogao bih poceti razmisljati o prelasku na wp7.

Informatičarski haiku: Jebo te, Ne radi, Opet
13 godina
neaktivan
offline
Re: Dobar start za Lumiu 800
Mentalist kaže...

Vi ćete kupiti, ja ću da sanjam...

same here...

Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u potpis...
14 godina
neaktivan
offline
Dobar start za Lumiu 800

Da malo pratiš tržište znao bi da za windows mobitele je moguće imati skype.

Ja imam windowse i skype radi odlično, jedino što ga nema skinuti na skype stranici

http://www.demonoid.me/users/franjo15
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Dobar start za Lumiu 800
Franjo15 kaže...

Da malo pratiš tržište znao bi da za windows mobitele je moguće imati skype.

Ja imam windowse i skype radi odlično, jedino što ga nema skinuti na skype stranici

Kaj ti briješ?

13 godina
neaktivan
offline
Dobar start za Lumiu 800

http://www.nokia.co.uk/gb-en/products/phone/lumia800/use/ - Pogledajte video Office and Mail - na 24 sec citajte mail :)

 
2 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Dobar start za Lumiu 800
Groza kaže...
dns kaže...

zesca debilana je to sto nema sekundarnu kameru, pa bye bye video pozivima.

Kao , baš se nešto koriste !

Kad je izašao Facetime na iPhoneu odmah sam požurio to isprobati. Koristio sam možda tjedn, dva i onda mi je dosadilo. A sad me još i nervira kad me netko tako zove jer me nervira da me netko gleda.

15 godina
neaktivan
offline
Dobar start za Lumiu 800

Nokia mi se počela gaditi otkako se odrekla odličnog MeeGo OSa zbog WP7 (Stephen Elop je sigurno dobo dobru proviziju od Microsofta) i sada čini sve da bi umanjila popularnost svog najboljeg mobitela Nokie N9 (ograničena prodaja na neke zemlje, visoka cijena). Lumia 800 je ružna sestra od Nokie N9.

 

Another Nokia N9 review:

Coming from my point of view, I am a very big fan of Windows Phone. I've been a user since the very first Windows Phone shipped last year, and am still a big fan, so went into this review expecting to be disappointed. What I discovered when using MeeGo was that it's almost everything Windows Phone isn't.

The first thing that crosses my mind is "Nokia is crazy." MeeGo is beautiful. It's everything that every other OS isn't.

We think the Meego is awesome, but is it better than WP7? Actually... yes.

Nokia's phones were OK at best, and the Lumia 800 (the N9's ugly sister) has been slaughtered to Microsoft's whim. It's less powerful, has ugly buttons, no NFC, and the OS doesn't look nearly as elegant on the hardware. It's saddening.

Is it weird that this gave me an orgasm?
Poruka je uređivana zadnji put pet 25.11.2011 18:32 (DragonShit).
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Dobar start za Lumiu 800
o ukusima ne raspravljamo
Ne mogu se nis sjetit!!!
13 godina
neaktivan
offline
Re: Dobar start za Lumiu 800
DragonShit kaže...

Nokia mi se počela gaditi otkako se odrekla odličnog MeeGo OSa zbog WP7 (Stephen Elop je sigurno dobo dobru proviziju od Microsofta) i sada čini sve da bi umanjila popularnost svog najboljeg mobitela Nokie N9 (ograničena prodaja na neke zemlje, visoka cijena). Lumia 800 je ružna sestra od Nokie N9.

 

Another Nokia N9 review:

Coming from my point of view, I am a very big fan of Windows Phone. I've been a user since the very first Windows Phone shipped last year, and am still a big fan, so went into this review expecting to be disappointed. What I discovered when using MeeGo was that it's almost everything Windows Phone isn't.

The first thing that crosses my mind is "Nokia is crazy." MeeGo is beautiful. It's everything that every other OS isn't.

We think the Meego is awesome, but is it better than WP7? Actually... yes.

Nokia's phones were OK at best, and the Lumia 800 (the N9's ugly sister) has been slaughtered to Microsoft's whim. It's less powerful, has ugly buttons, no NFC, and the OS doesn't look nearly as elegant on the hardware. It's saddening.

Da, i meni je bio Meego bolji, međutim možeš odustati od njega, meni je najbolja alternativa za N9 Lumia 800, i to je to, ni ja se ne slažem s Nokijom što se toga tiče, ali eto, nemam nikakve ovlasti u Nokiji. Telefon po meni nije ružniji, eventualno u detaljima za nekoga, ima slabiji hardware, u konačnici manje cijene, odlično za mene jer mi bolji hardware nije potreban, čak i slabiji bi bio itekako dovoljan za moje kriterije. Sad, možeš ti kupiti N9, ali po kojoj cijeni i gdje (očito je da je u HR nema, a vjerojatno je ne će ni biti)? Ja mislim da se ne isplati naročito nakon svega što je progovoreno iz Nokije proteklih mjeseci. I da, ne treba ti se gaditi Nokia, ako išta onda kapitalistički svijet u kojem živimo, i Nokia se u potpunosti ponijela u skladu s njim, niti ju itko ima pravo zbog toga osuđivati.

Poruka je uređivana zadnji put pet 25.11.2011 20:23 (apollo).
13 godina
offline
Re: Dobar start za Lumiu 800
ma ne vjerujem da ce odustat od meego. bit ce neki romovi ako nis drugo.
Ne mogu se nis sjetit!!!
13 godina
neaktivan
offline
Re: Dobar start za Lumiu 800

meego je mozda bolji ljepsi itd

al sto je tu je, wp7 je OS izbora

 

n9 ima na njuskalu za oko 4000, kao i lumia

za ocekivati je da ce lumia doci u operatere

iako je n9 trebao doci u tmobile?

 

ja osobno, ne mijenjam n8 sve dok ne dode neka nokia s odlicnom kamerom, hdmi i fm transmitterom

koji god os stave, meni odgovara. ionako preferiram hardware

 

null
15 godina
neaktivan
offline
Dobar start za Lumiu 800

Evo zanimljive vijesti - u MS su željeli ugraditi podršku za dvojezgrene mobilne procesore u Mango, ali su od toga odustali da Nokijina konkurencija (Samsung, HTC) ne izbaci dvojezgrene WP7.5 mobitele prije Nokije i učine Lumije nekonkurentnima na tržištu. Stoga, dvojezgrene WP7 mobitele može se očekivati (vjerojatno) nakon slijedećeg MWC-a (veljača 2012.), počevši s Lumiom 900, koja će se natjecati s četverojezgrenim Android baziranim mobitelima s Tegrom 3 u high-end segmentu; dvojezgreni mobiteli će tada već biti u mainstream segmentu.

The laws of nature are constructed in such a way as to make the universe as interesting as possible. - Freeman Dyson, Imagined Worlds
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Dobar start za Lumiu 800
a ciji ce dvojezgreni proc koristit?
Ne mogu se nis sjetit!!!
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice