Ekipa The Grand Toura provozala Concept_One

poruka: 64
|
čitano: 10.684
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Ekipa The Grand Toura provozala Concept_One".
11 godina
neaktivan
offline
Re: Ekipa The Grand Toura provozala Concept_One
Ovaj je forum ocito nastanjen hejterima i mongloidima.
Prvo ako i kazete da mu je otac pokrao drzavu, zasto bi sin snosio posljedice ocevih grijeha??
Drugo, ocito covjek proizvodi dobar proizvod kada su sve velike superautomobilske kuce pocele kupovati njegove sustave (Aston Martin, Koenigsegg...)
Trece, covjek je barem zadrzao proizvodnju u RH, sto se ne moze reci za jako puno "Hrvatskih postenjacina"
Ima jos puno argumenata, ali svi vi koji pljujete po njemu, zasto se vi ne angazirate i zaposlite ljude i iskoristite neku novu tehnologiju kako bi pobijedili takve neznalce koji koriste 100 godina ili starije tehnologije.
 
2 1 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Ekipa The Grand Toura provozala Concept_One

@ludi trol

Pričao sam o hejterima koji su pljuvali njegovu tehnologiju koja je izuzetna i jedna od top tehnologija u svojoj domeni. Što se tiče kriminala..da naravno da treba istražiti porijeklo novca, međutim, koliko sam istražio njegovog taticu se optužuje za razni krminal, no ni jedna optužba nije da je uništio neku tvrtku kako bi se domogao strojeva i sl. tj. da je namjerno upropastio tvrtku i ljude koji su radili za tu tvrtku..za razliku od mnogobrojnih šefova za vrijeme privatizacije. Tako da te lijepo molim ako imaš kakva saznanja da ih postaš ovdje i na portale, a ne optuživati bez ikakvih argumenata kao što to rade ljudi koji nemaju kapacitet za išta više od jadnog trola (pogledati sljedeći paragraf)

I da..ne bulazni, kad bi netko tebi dao početni kapital koji je on imao, ti bi ga potrošio na uređivanje svog jadnog podruma u kojem živiš pošto nisi sposoban za išta više, a u prilog tome govore svi postovi koje ti pišeš. Jednostavno nisi kapacitet za entrepreneura za razliku od Rimca. 


Poruka je uređivana zadnji put sub 10.6.2017 14:25 (osta_os).
 
0 1 hvala 0
14 godina
offline
Ekipa The Grand Toura provozala Concept_One

Postoji li netko tko nije niti hejter niti idolopoklonik Rimca? Meni se čini da ovdje puno ljudi priča o njemu i dobro i loše a uglavnom bez podloge. Istina je negdje između. Niti je genije, niti je najveći lopov.
On je nešto kao Maja Šuput - ne zna pjevat, bez šminke ne izgleda kao ljudsko biće, iritantno je glupava ali stalno je u medijima i čak ima i obožavatelje. Mnogi će reći - što ti znaš, pa Maja nastupa u Podgorici pred 3516,2 ljudi a ti nisi pjevao niti na pučkoškolskoj predstavi. OK, priznajem čak je i stvaranje lažne slike o sebi neka sposobnost. Treba li se tome diviti? Možda.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Ekipa The Grand Toura provozala Concept_One
Randy Marsh kaže...
Ovaj je forum ocito nastanjen hejterima i mongloidima.
Prvo ako i kazete da mu je otac pokrao drzavu, zasto bi sin snosio posljedice ocevih grijeha??

 Zato jer je to kaj oni rade pranje novca. Zato jer je to protuzakonita radnja. Ako ja ukradem lovu i dam sinu onda je on saucesnik a ne znanje ili naivnost te ne oslobada krivnje.

Otvaranje legalnog biznisa ukradenim novcen je pranje novca.

 

Pa kaj ste vi ljudi normalni? Ko je tu lud?

11 godina
offline
Re: Ekipa The Grand Toura provozala Concept_One
nixass kaže...

Sad malo ozbiljnosti posto mi je prvi post bio zajebancija..

 

Ne volim cinjenicu da mu je stari lopov.

Volim cinjenicu da mali ima inzinjerskog i poduzetnickog duha.

Autu samo ime "concept" govori da je to demo tehnologije i dizajna te da je poligon za nastavak.

Za taj auto je nebitno kako ide ide u zavoj, ako mu je svrha razvoj baterije, elektronike koja sa svime barata i dizajna.

 

Kolko je sve to gore spojivo u nornalnom svijetu, nimalo rekao bih (onaj prvi dio o lopovima i "bar je zaposlio ljude s tim novcem")...

 

Kada sam dobio poziv od jedne agencije vezan za njih, išao sam malo pogledati brojeve. To je bilo prije oko godinu dana.

Stari mu je u nadzornom odboru glavne firme. Dakle, ne radi se samo o posuđivanju love sumjivog podrijetla.

Mali zna prodati priču. Iako mislim da mu je cura/žena štoliveć zadužena za medije. Po internetskim nastupima, ona izgleda zna što radi.

Inženjerski duh, 0 bodova. Poduzetnički, da.

No, OK u 90% firmi vodeći ljudi prodaju priču i ne rade na stvarnom razvoju.

 

Mislim da je podosta matorih inženjera bilo kontaktirano u zadnjih par mjeseci od agencijskih glavolovaca za Greyp i matičnu firmu.

Svi s kojima sam pričao su se nasmijali na ponudu.

Malome nisu štimali prijavljeni prihodi/rashodi i plaća inženjera koju je spominjao u medijima. I uz to ne plaća studošima praksu.

Dovoljan signal za biti što dalje od toga.

15 godina
neaktivan
offline
Ekipa The Grand Toura provozala Concept_One

Danas je sve kapital. Pa nisu ljudi glupi. 90% njih je prve pare zaradilo kriminalom. I sam Donald Trump je rekao da je dobio od starog početni kapital i da nije imao taj kapital nebi nikad uspio. Danas je najlakše skupit par milijuna eura prodajom droge ili oružja i onda lijepo kupit hotel na jadranu ili otvorit restoran i ništa ne radit ostatak života. Najgore je što se Rimca hvali da je krenuo od nule i da je genijalac a nije. Dobio je kapital koji je naravno nelegalno zaradio otvorio je firmu i dobio titulu uspješnog poduzetnika. I ja bi da imam 50 milja eura otvorio tvornicu municije ili bi kupio propali dioki odnosno petrokemiju i počeo bi proizvodit eksploziv umjesto neprofitabilnog gnojiva i herbicida i za par godina bi bio uspješni poduzetnik. Imam ideju ali nemam kapital i ta moja ideja se nikad neće ostvarit.

 
4 1 hvala 0
7 godina
offline
Re: Ekipa The Grand Toura provozala Concept_One
Količina hejtera u RH je zapanjujuća. Zanimljivo je da isti imaju rješenje za svaki problem ali po sistemu da ga drugi rješavaju.
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Ekipa The Grand Toura provozala Concept_One
Randy Marsh kaže...
Ovaj je forum ocito nastanjen hejterima i mongloidima.
1. Prvo ako i kazete da mu je otac pokrao drzavu, zasto bi sin snosio posljedice ocevih grijeha??
2. Drugo, ocito covjek proizvodi dobar proizvod kada su sve velike superautomobilske kuce pocele kupovati njegove sustave (Aston Martin, Koenigsegg...)
3. Trece, covjek je barem zadrzao proizvodnju u RH, sto se ne moze reci za jako puno "Hrvatskih postenjacina"
Ima jos puno argumenata, ali svi vi koji pljujete po njemu, 4. zasto se vi ne angazirate i zaposlite ljude i iskoristite neku novu tehnologiju kako bi pobijedili takve neznalce koji koriste 100 godina ili starije tehnologije.

 1. Zato sto koristi očev ukradeni novac.

 2. "Sve velike" od kojih nabrojis dvije, a ni za te dvije nemas dokaza da kupuju.

 3. Koristeci "barem" upucujes da si i sam svjestan da je lopov, al eto, "barem" je zadrzao proizvodnju u Hrv. Također, dobro djelo, drugo zlodjelo ne opravdava.

 4. Zato sto moj stari nije krao milijune od mojih sugrađana koje bih ja potom mogao ulozit u neku industriju.

Eto i mojih 99c. ^^ Radujem se nastavku ove teme :)

15 godina
neaktivan
offline
Re: Ekipa The Grand Toura provozala Concept_One

 

Što te mater u bunar nije bacila kad te rodila... kakvu ćeš ti familiju odgajati, ne daj bože! Ako ti misliš da je demokracija samo sloboda govora onda si jadnik. Nadam se da ima netko na ovom forumu tko će te maknuti...

 
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Re: Ekipa The Grand Toura provozala Concept_One
Citav zivot pratim Bug, i mogu reci da je drasticno utjecao na moj zivot, ali tek danas sam se registrirao samo da pitam, jeli moguce da mjesto gdje bi se trebalo razmisljati o nekoj buducnosti, privlaci ovoliku kolicinu neandertalaca ? Na jedan komentar o tehnoloskim detaljima imate bar 5 politickih, 20 ljubomornih i jos 100 raznih smecarskih detalja.

Da, odgovor na vase pitanje je pozitivan, ja i njegov stari krademo zajedno.
 
2 1 hvala 0
13 godina
offline
Ekipa The Grand Toura provozala Concept_One
 
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Ekipa The Grand Toura provozala Concept_One
Poruka je uređivana zadnji put sub 10.6.2017 18:10 (Marko :D).
15 godina
neaktivan
offline
Re: Ekipa The Grand Toura provozala Concept_One

 Jel to neka zajebancija ili ozbiljno.

15 godina
odjavljen
offline
Re: Ekipa The Grand Toura provozala Concept_One
ZovemseZoranidolazimizRijeke kaže...

U redu je da ljudi kažu svoje mišljenje. Ja se slažem da mu je stari teška lopuža a on samo jedan zaigrani mladić s gomilom para i viškom slobodnog vremena koji je okupio genijalce. Prije tog "projekta" snimao se dok vozi nabrijani BMW M3. (Veliki uspjeh, skoro kao Tesla). I koordinirao stvoranje nečeg super, nipošto čudesnog jer sve stvari koje je "on napravio" drugi su napravili prije njega, od brze električne jurilice do bicikle koja je skuplja od naked Honda motocikla 750 kubika.

 

Meni se osobno vozilo sviđa, izgleda lijepo, valjda ima dobre performanse iako nitko nikad nije to provjerio. Biciklica izgleda super i vozi super, dapače za 80,000 kn očekuješ da bude super. Auto je ko Ferrari, iako za tu cijenu možeš kupiti zajedno Ferrari, Labroghini i Pagani Zondu. On je zaposlio 200 ljudi, ma samo da se radi itd. To što mu je stari pokrao para toliko da su drugih 20,000 ostali bez posla i bankrotirali, to ćemo prešutiti.  Nije to uopće bitno. Nitko da podigne lijevu obrvu.

 

Eto, ja sam krenuo prvi u pljuckanje. Dajte mi crveni karton.

Samo da se na ovo nadovežem s jednom pozitivnom stvari - time što je u stanju oko sebe okupiti skupinu stručnjaka koji će realizirati ideju, automatsko je sposobniji od svih hrvatskih političara zajedno.

Big wheel keep on turning, Proud Mary keep on burning, Trolling, trolling, trolling on the river.
12 godina
neaktivan
offline
Re: Ekipa The Grand Toura provozala Concept_One
15 godina
offline
Ekipa The Grand Toura provozala Concept_One

Evo i video nesreće

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. Provokator starog kova R.I.P. Munjovoz 20.3.2012.
Moj PC  
3 0 hvala 3
7 godina
protjeran
offline
Re: Ekipa The Grand Toura provozala Concept_One

torque vectoring?

15 godina
offline
Re: Ekipa The Grand Toura provozala Concept_One
Norways gift to Sweden kaže...

torque vectoring?

 Staza za koju auto nije napravljen, niti prilagođen. Vozač koji nije baš najbolji (2006.), a imao je već nesreću ove godine.

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. Provokator starog kova R.I.P. Munjovoz 20.3.2012.
16 godina
offline
Ekipa The Grand Toura provozala Concept_One

Gledam video i ne razumijem kako je pri toj brzini mislio odvoziti taj "S" zavoj...
Zanimljivo da je izgleda kod Rimca šasija stvarno kao na ono kit-caru što se po netu pričalo. Vidi se na slici.

The sky above the port was the color of television, tuned to a dead channel.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Ekipa The Grand Toura provozala Concept_One
mind_challenge kaže...
Norways gift to Sweden kaže...

torque vectoring?

 Staza za koju auto nije napravljen, niti prilagođen. Vozač koji nije baš najbolji (2006.), a imao je već nesreću ove godine.

 A za šta je onda napravljen  za pokazivanje?. Taj concept one se već jednom skršio na ravnoj stazi u kontroliranim uvjetima sa profesionalnim vozačem dok se utrkivao sa ferrarijem. Pitam se kako taj auto može bit road legal. Odnosno nemože. A i upitno da li je osiguran i da li osigurnaje pokriva ovakve stvari.

7 godina
protjeran
offline
Re: Ekipa The Grand Toura provozala Concept_One

A možda su mu zaboravili reći da torque vectoring radi samo po ravnici, a ne i u zavojima?

14 godina
offline
Ekipa The Grand Toura provozala Concept_One

Nakon sto im Amazon plati odstetu, mogu se hvalit kako im je prvi kupac Concept_one-a nitko drugi nego sâmi gigant Amazon.

Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
offline
Ekipa The Grand Toura provozala Concept_One

Evo slike BREAKING

 

Izgleda da su baterije eksplodirale kad je izletio

Poruka je uređivana zadnji put sub 10.6.2017 18:53 (Mitch).
 
0 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Re: Ekipa The Grand Toura provozala Concept_One
passat kaže...

Nakon sto im Amazon plati odstetu, mogu se hvalit kako im je prvi kupac Concept_one-a nitko drugi nego sâmi gigant Amazon.

A što ako Amazon bude tužio Rimca i tražio odštetu jer je auto bio neispravan? Dogovor je sigurno bio da se auto ne vozi tako nego da ga se sa max 50 km/h lagano prođira zavojitim cestama kroz alpske pašnjake kako bi se Mati napravio još jedan dobar PR, ali Hammond je oćigledno bio znatiželjan pa je nagazio gas malo jače i probila istina sebi put. Nemoš lagat ljude dovijeka.

 

"Same car they had in the studio on episode 1 on the latest Top gear, it wasn't aired that episode as the doors wouldn't even work properly when Rory and James Mcavoy tried to use it, cut his hand on it too just getting in and called it shit off camera, you can see it in the audience on the intro fly over then it doesn't appear again"

14 godina
offline
Re: Ekipa The Grand Toura provozala Concept_One
13 godina
offline
Re: Ekipa The Grand Toura provozala Concept_One
nixass kaže...

Ne znam, nisam se uopce referirao na performanse niti utrku na ravnom.

Pricao sam o tome kaj bi koncept automobila trebao predstavljat

 Mi o vuku...

Di2 & EPS FTW!
15 godina
neaktivan
offline
Re: Ekipa The Grand Toura provozala Concept_One
passat kaže...

Nakon sto im Amazon plati odstetu, mogu se hvalit kako im je prvi kupac Concept_one-a nitko drugi nego sâmi gigant Amazon.

 Da bi im platili odštetu prvo se treba utvrdit tko je kriv. Vozač ili kvar na autu.

14 godina
offline
Re: Ekipa The Grand Toura provozala Concept_One
Smece od ovjesa
Samsung S8+
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Ekipa The Grand Toura provozala Concept_One
Norways gift to Sweden kaže...
passat kaže...

Nakon sto im Amazon plati odstetu, mogu se hvalit kako im je prvi kupac Concept_one-a nitko drugi nego sâmi gigant Amazon.

A što ako Amazon bude tužio Rimca i tražio odštetu jer je auto bio neispravan? Dogovor je sigurno bio da se auto ne vozi tako nego da ga se sa max 50 km/h lagano prođira zavojitim cestama kroz alpske pašnjake kako bi se Mati napravio još jedan dobar PR, ali Hammond je oćigledno bio znatiželjan pa je nagazio gas malo jače i probila istina sebi put. Nemoš lagat ljude dovijeka.

 

"Same car they had in the studio on episode 1 on the latest Top gear, it wasn't aired that episode as the doors wouldn't even work properly when Rory and James Mcavoy tried to use it, cut his hand on it too just getting in and called it shit off camera, you can see it in the audience on the intro fly over then it doesn't appear again"

 

zeroname kaže...
passat kaže...

Nakon sto im Amazon plati odstetu, mogu se hvalit kako im je prvi kupac Concept_one-a nitko drugi nego sâmi gigant Amazon.

 Da bi im platili odštetu prvo se treba utvrdit tko je kriv. Vozač ili kvar na autu.

 Sarkazam kolege, sarkazam.. Predobar sam jbt.

Mislim da se je tvrtka poput Amazona sigurno pravno bolje pokrila, te da na kraju nece nitko nikom nista davat.

15 godina
offline
Ekipa The Grand Toura provozala Concept_One

Mislim da bi sad trebalo apdejtati naslov clanka

Gods are fragile things; they may be killed by a whiff of science or a dose of common sense. – Chapman Cohen
 
2 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice