Facebook kupuje Operu?

poruka: 60
|
čitano: 7.165
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Facebook kupuje Operu?".
15 godina
neaktivan
offline
Facebook kupuje Operu?

Nadajmo se da nece. To bi bilo strasno

BRUN0_CRO ||| ''Work less, play more.'' \o/
Moj PC  
61 2 hvala 1
12 godina
neaktivan
offline
Re: Facebook kupuje Operu?

Nadam se da neće. Facebook oćito ima namjeru dominirati internetom. Sve velike veće tvrtke kupuje.

Arian RIčko
15 godina
neaktivan
offline
Facebook kupuje Operu?

Ima se, moze se.

 
3 0 hvala 0
16 godina
offline
Facebook kupuje Operu?

Opera je dobar browser kojem nedostaje dobar marketing. Facebook im je izvrsna prilika da postignu trzisni udio koji kvalitetom zasluzuju.

 

Those damn scientist people have been promising global warming for years now. But when I go outside it's still very cold. I want the global warming like they promised NOW! I hate being cold...
Moj PC  
13 0 hvala 1
13 godina
offline
Facebook kupuje Operu?

Zuckerbergu, mater ti, goni se od Opere  {#}.

Zar sve sa svojim facebookom moraš pokvarit?

 
22 1 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Facebook kupuje Operu?
SupremeCommander kaže...

Opera je dobar browser kojem nedostaje dobar marketing. Facebook im je izvrsna prilika da postignu trzisni udio koji kvalitetom zasluzuju.

 

Osim što će kvaliteta biti nikakva ako postane bloatware.

Možeš ti iščupati čovjeka s balkana, ali nikad balkan iz čovjeka.
12 godina
offline
Facebook kupuje Operu?
Dobra star je što će Opera time dobiti dodatna sredstva za razvoj i promociju. Browser bi trebao s time biti bolji i brži i zauzeti neki veći postotak na tržištu. Ali opet negativna stvar je što će privatnost na njemu biti gora nego na Chromeu. Još mi samo fali da uvijet za korištenje Opere bude login u FB :/
Kap ljubavi je mnogo više nego ocean razuma.
 
20 0 hvala 0
14 godina
offline
Facebook kupuje Operu?

Možda ovo i nije toliko loše.

 

Opera će nastavit razvijat svoj browser pod facebook imenom. Bolji marketing, veći broj korisnika. Naravno pod uvjetom da se ne spusti kvaliteta proizvoda.

http://modelling-tutorials.blogspot.com/
Moj PC  
0 6 hvala 0
16 godina
offline
Re: Facebook kupuje Operu?
Tau kaže...
Dobra star je što će Opera time dobiti dodatna sredstva za razvoj i promociju. Browser bi trebao s time biti bolji i brži i zauzeti neki veći postotak na tržištu. Ali opet negativna stvar je što će privatnost na njemu biti gora nego na Chromeu. Još mi samo fali da uvijet za korištenje Opere bude login u FB :/

opera ima dovoljno sredstava. svake godine završe sa par desetaka milijuna eura u plusu. da, dobili bi na marketingu ali smatram da je to krivi put da se reklamiraju. opera je najnapredniji i najinovativniji browser trenutno.. vjerujem da bi se kupnjom od strane fejsa stari korisnici maknuli sa opere dok bi djevojčice i teen metroseksualci postali glavni korisnici.. nadam se da im takva publika nije potrebna

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
14 godina
offline
Facebook kupuje Operu?

The world is coming to an end!

www.damagehigh.com // Don't fix what ain't broken!
 
9 1 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Facebook kupuje Operu?

Facebook kupuje Operu - ja deinstaliram Operu.

Kadir beneath Mo Moteh
Moj PC  
8 2 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Facebook kupuje Operu?

omfg njoooooooooooooooooooooooooouuuuuuuuuuuu!!!

Everybody seems to think I'm lazy, I don't mind, I think they're crazy, Running everywhere at such a speed, Till they find, there's no need.
Moj PC  
2 1 hvala 0
16 godina
offline
Re: Facebook kupuje Operu?
Ako ih kupe, opera zalim ali posle 10god druzenja odlazim. Samo mi nije jasno sta da koristim umesto nje?
Jedino da pocnem da pravim svoj browser :/
K'eni pa te vat' ;)
16 godina
neaktivan
offline
Re: Facebook kupuje Operu?
Darth Error kaže...

omfg njoooooooooooooooooooooooooouuuuuuuuuuuu!!!

 

{#}

Možeš ti iščupati čovjeka s balkana, ali nikad balkan iz čovjeka.
13 godina
offline
Re: Facebook kupuje Operu?
blacko kaže...

Facebook kupuje Operu - ja deinstaliram Operu.

potpis

 

 

opera je zadnji dobar browser bez pun k sranja

 

a oko širenja opere firefox je prije bio super al kad je posto preraširen kvaliteta mu je drastično pala

 

 

 

gramatika bljak
15 godina
neaktivan
offline
Re: Facebook kupuje Operu?
sirka666 kaže...

Možda ovo i nije toliko loše.

 

Opera će nastavit razvijat svoj browser pod facebook imenom. Bolji marketing, veći broj korisnika. Naravno pod uvjetom da se ne spusti kvaliteta proizvoda.

  A ustvari, što će im veći broj korisnika? Ako sad imaju dovoljan profit s kojim su zadovoljni, imaju vjernu bazu korisnika koji su također zadovoljni browserom, ima li potrebe da se prodaju nečemu poput Facebooka koji bi mogao tražit svakakve gluposti od njih?

 

 

Ako im je potreban neki novac ili nešto sl., ako nisu zadovoljni uvjetom, onda je u redu da ih netko kupi, ali samo ako će ostat "svoji".

BRUN0_CRO ||| ''Work less, play more.'' \o/
16 godina
neaktivan
offline
Facebook kupuje Operu?

Ne koristim FB. Operu tek povremeno. No, pređe li u vlasništvo FBa, apsolutno me nitko neće moći uvjeriti u privatnost surfanja tim preglednikom. :) Isto kao što me nitko ne može uvjeriti u privatnost surfanja Chromeom. :)

U svakom slučaju, akvizcija je dobra za Operu, ali loša za korsinike. Izgubit ćemo jedan odličan preglednik.

 
5 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Facebook kupuje Operu?
UkradenNick kaže...

potpis

 

 

opera je zadnji dobar browser bez pun k sranja

Google Chrome? Jedva da ima ičega, Opera je najopremljenija od svih browsera.

http://modelling-tutorials.blogspot.com/
14 godina
offline
Re: Facebook kupuje Operu?
Karabaja kaže...

Ne koristim FB. Operu tek povremeno. No, pređe li u vlasništvo FBa, apsolutno me nitko neće moći uvjeriti u privatnost surfanja tim preglednikom. :) Isto kao što me nitko ne može uvjeriti u privatnost surfanja Chromeom. :)

U svakom slučaju, akvizcija je dobra za Operu, ali loša za korsinike. Izgubit ćemo jedan odličan preglednik.

Jadan ti ukoliko te itko može uvjeriti u privatnost surfanja. Kojim god browserom i na kojoj god platformi.

www.damagehigh.com // Don't fix what ain't broken!
13 godina
offline
Re: Facebook kupuje Operu?

Google  Chrome

 

 

naglasak je na ovom prvom djelu imena

gramatika bljak
16 godina
neaktivan
offline
Re: Facebook kupuje Operu?
UkradenNick kaže...

Google  Chrome

 

 

naglasak je na ovom prvom djelu imena

chromium ?

ko treći tita liječi
14 godina
offline
Re: Facebook kupuje Operu?
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee... i ne!
12 godina
neaktivan
offline
Facebook kupuje Operu?

pa taj face će pokupovat sve živo, je(r)bem ga mrljava... {#}{#}

JohnyJ
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Facebook kupuje Operu?

To je izuzetno bitna informacija za mene  {#}

XxElectroFuckerxX
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Facebook kupuje Operu?

Iz principa cu ukloniti operu istog trena ako se ovo ostvari.

 
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Facebook kupuje Operu?

Ja neću osim ako je totalno ne promjene, promjene je ovakvu na kakvu sam naučio.... nemam pojma na koji bi browser prešao svi drugi su mi za k.... jednostavno i pošteno. :)

bug caruje, um klade valja
 
0 0 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
Facebook kupuje Operu?

Ma nemate brige neče niko nikoga kupiti.

Mali Jevrej će u buksu.

Korisnička baza (prema svim analitičarima)FB-a je dosegla vrhunac i može ići samo dolje.

Cijena dionica će nastaviti padati i tada će doći do panike i nitko ih više neće htjeti kupiti te sljedi konačan slom.

I napokon FB će nestati zbog nemogućnosti održavanja servera,a mi ne korisnici i stravstveni protivnici zaglupljivanja mladeži ovoga planeta

biti ćemo konačno slobodni i sretni.

Believe those who are seeking the truth. Doubt those who find it!
Moj PC  
7 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Facebook kupuje Operu?
Šef kaže...
Ako im je potreban neki novac ili nešto sl., ako nisu zadovoljni uvjetom, onda je u redu da ih netko kupi, ali samo ako će ostat "svoji".

Ne možeš istovremeno biti nečije vlasništvo i "svoj". Mislim da smo to dobro vidjeli na primjerima INA-e i T-coma.

The written word is the only way to present yourself on the forum. So if you type like an idiot, people will assume you are one.
13 godina
offline
Facebook kupuje Operu?

Ovo je medalja s dvije strane!!! 

 

Pozitivna strana je ta što će se Opera transformirati u bolji i kvalitetniji browser. Toplo se nadam da će izlaziti više inačica( te da će svakom inačicom biti sve bolji i bolji) kao što to rade konkurenti chrome i firefox.

 

A ova druga negativna strana NJE NEMA {#}

 

Tolko od mene za sada!!!

 
0 16 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Facebook kupuje Operu?
Pupi kaže...
Šef kaže...
Ako im je potreban neki novac ili nešto sl., ako nisu zadovoljni uvjetom, onda je u redu da ih netko kupi, ali samo ako će ostat "svoji".

Ne možeš istovremeno biti nečije vlasništvo i "svoj". Mislim da smo to dobro vidjeli na primjerima INA-e i T-coma.

  Pod "svoj" mislim na to da i dalje razvijaju Operu, uz neki drugi posao koji bi radili za tu neku tvrtku koja ih kupi...

BRUN0_CRO ||| ''Work less, play more.'' \o/
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice