Facebook za sve mobitele

poruka: 23
|
čitano: 4.321
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Facebook za sve mobitele".
14 godina
neaktivan
offline
Facebook za sve mobitele

Prednost toga facea vidim jedino u porukama koje su free, pa nemoraš slat SMS, neg besplatno (preko besplatnog facea)

u inbox poruku i cimneš osobu da je ode opet besplatno pogledati.

Za mene prakticno. Ako tako nastave SMS skoro da necu trebat {#}

Bar neka korist od facea {#}

 

Mi osjećamo da je sve što radimo samo kap u oceanu. Ali ocean bi bio manji da nema te kapi.
Moj PC  
12 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Facebook za sve mobitele
meni ovo ne radi, na starom SE w595 , a ni frendu na samsungu s5230
13 godina
offline
Facebook za sve mobitele

ni meni ne radi na nokiji 2700

Tko se zadnji smije, nije skužio!
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Facebook za sve mobitele

Ni meni ne radi na Areni ali ne zbog mobitela nego zbog t-mobile. Hrvatska još ne podržava 

tu uslugu. Kod nas možete koristiti to isto preko programa Snaptu (program se besplatno skid,

ali surfanje faceom preko njega se naplacuje standardno ovisno koliko kb potrošite),

a i uvijek je tu 0.facebook.com koji je sad vec skoro kod svih oparetera kod nas besplatan

pa je bar za mene izuzetno praktican (osim što nema slike)

Mi osjećamo da je sve što radimo samo kap u oceanu. Ali ocean bi bio manji da nema te kapi.
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Facebook za sve mobitele

Također koristim facebook 0 i zaista je praktično. Ionako većina ljudi ima facebook stoga uštedim koju kunu pa poruke/pozive mobitelom...

15 godina
neaktivan
offline
Facebook za sve mobitele

Jos kad bi se Bug-ovci malo vise informisali ili nedaj Boze isprobali aplikaciju i vidjeli da se dobije poruka Your carrier doesn't suport this app. Probao sam sa svojim telefonom Nokia 5800 XM preko 3g-a, EDGE-a i Wi-Fi-ja i nista ista stvar. Mozda je problem sto sam iz BiH ali vidim da i drugi imaju problema.

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Facebook za sve mobitele

U par minuta ekperimentiranja problem sa navedenom porukom " Your carrier doesn't suport this app" je (bar na Samsungu U-900) riješen skidanjem verzije koja je digitalno potpisana od Verisigna i Thawtea sa adrese m.snaptu.com/download?s3

Moj PC  
2 0 hvala 1
13 godina
protjeran
offline
Facebook za sve mobitele

jos 50-60 ovakvih pogodnosti i otvorit cu facebook profil.

 
2 0 hvala 0
13 godina
offline
RE: Facebook za sve mobitele
Commodore kaže...

jos 50-60 ovakvih pogodnosti i otvorit cu facebook profil.

ja necu ni tad{#}

15 godina
offline
Facebook za sve mobitele

Ima li itko da zna kako raspakirati (i sa cim) ovu .jad datoteku, da je preuredim i maknem ovaj D-pad ili kako se vec zove sto ga LG-Arena forsira iako mi nije potreban u aplikacij.
Ne radi fora sa WinRar-om, WinZip-om. ni 7zip-om. Sva tri izbacuju gresku...
Aplikacija radi ok, ali me zivcira ovaj d-pad...

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Facebook za sve mobitele
Jos da srede aplikaciju za Android....
[=XII=] {_.:BRUNO:._} ||| ''If something is hard to do, then it's not worth doing.'' Homer ||| Follow me - @bmarasovic
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Facebook za sve mobitele

Dajte mi recite jel se to jos naplacije(ide preko neta) ili je potpuno besplatno?   {#}{#}{#}

xD
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Facebook za sve mobitele
Gh0sT kaže...

Ima li itko da zna kako raspakirati (i sa cim) ovu .jad datoteku, da je preuredim i maknem ovaj D-pad ili kako se vec zove sto ga LG-Arena forsira iako mi nije potreban u aplikacij.
Ne radi fora sa WinRar-om, WinZip-om. ni 7zip-om. Sva tri izbacuju gresku...
Aplikacija radi ok, ali me zivcira ovaj d-pad...

I mene isti smeta :(

Mi osjećamo da je sve što radimo samo kap u oceanu. Ali ocean bi bio manji da nema te kapi.
15 godina
neaktivan
offline
RE: Facebook za sve mobitele
Gh0sT kaže...

Ima li itko da zna kako raspakirati (i sa cim) ovu .jad datoteku, da je preuredim i maknem ovaj D-pad ili kako se vec zove sto ga LG-Arena forsira iako mi nije potreban u aplikacij.
Ne radi fora sa WinRar-om, WinZip-om. ni 7zip-om. Sva tri izbacuju gresku...
Aplikacija radi ok, ali me zivcira ovaj d-pad...

 

alen-c kaže...
Gh0sT kaže...

Ima li itko da zna kako raspakirati (i sa cim) ovu .jad datoteku, da je preuredim i maknem ovaj D-pad ili kako se vec zove sto ga LG-Arena forsira iako mi nije potreban u aplikacij.
Ne radi fora sa WinRar-om, WinZip-om. ni 7zip-om. Sva tri izbacuju gresku...
Aplikacija radi ok, ali me zivcira ovaj d-pad...

I mene isti smeta :(

 

Nemoze se otvoriti jer .jad nije arhiva nego nesto kao "link". Moze se editirati s text editorom.

Da bi se editirala sama aplikacija: .jar

potrebno je skinuti odavdje: http://m.fb.snaptu.com/f/d3440138425773624048/facebook.jar

 

Sretno {#}

Forum: http://www.elite7hackers.byethost16.com/
15 godina
offline
RE: Facebook za sve mobitele
Pronasao i to, i probao, editirao. Ali kada je editiram ne dopusta mi da je instaliram. Nesto izbaci autentifikacija neuspjela i prekine se :(
14 godina
neaktivan
offline
Facebook za sve mobitele

Probao... super je... Poslije prve instalacije nije se facebook mogao otvoriti zbog neke gluposti, ali srećom nakon instaliranja druge Snaptu aplikacije, sve funkcionira. Kada sam instalirao Snaptu, automatski imam i Twitter i Facebook i Weather Report i još nekoliko servisa - i svi funkcioniraju savršeno... za svu pohvalu...

RW
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Facebook za sve mobitele
Gh0sT kaže...
Pronasao i to, i probao, editirao. Ali kada je editiram ne dopusta mi da je instaliram. Nesto izbaci autentifikacija neuspjela i prekine se :(

Nesto si shebo :/

Forum: http://www.elite7hackers.byethost16.com/
13 godina
offline
Facebook za sve mobitele

Ma da, sve je to sjajno ali stvarno mislim da meni (kad bi to radilo) ne bi bilo ni od kakve koristi (možda male...neznatne)

 

Ne znam kakvo je stanje kod Hrvatskoh operatera, ali u BiH je mob interntet prejeftin (konkretno mislim na m:tel), a mislim da je u Hrvatskoj to jos povoljnije

 

U BiH kod m:tel-a za 5 KM (20kn), imamo 50 mb gprs prometa mjesecno, sto je za "nepametne telefone" sasvim dovoljno, koji će sluziti za instant messaging te posjeta stranicama facebook-a, twitter isl. Istina da preko mob telefona nije moguće ucinitit nista ozbiljnije na netu, konkretno posjeta facebook-u ce uzeti neznatnu kolicinu kb-a,-sa ukljucenim slikama dok se bez slika to da mjeriti u desetinama kilobajta (samo za pregledavanje statusa i poruka- konkretno opera mini), a uzmemo li u obzira da na raspolaganju imamo 50mb koje ce se koristiti u te svrhe mislim da ova velikodusna povlastica nije toliko velika kao sto izgleda

 

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
RE: Facebook za sve mobitele
@nightcomer
u hr je jos jeftinije:
5kn 30mb
10kn 100mb
Tko se zadnji smije, nije skužio!
15 godina
neaktivan
offline
Facebook za sve mobitele

Meni neradi ta aplikacija. INstaliram je i sve i onda kaze kad se pokrene: "Your carrier is not supported."

Forum: http://www.elite7hackers.byethost16.com/
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: Facebook za sve mobitele
pa ekipa daj čitajte...nije podržano u Hrvatskoj još...lijepo vam piše gdje radi...
TROLLBUSTER /// ako sam ti pomogao slobodno stisni HVALA :) ///////...believe...wake up, and drive...
14 godina
offline
Facebook za sve mobitele

e pa meni radi

xD
Moj PC  
0 2 hvala 0
14 godina
offline
RE: Facebook za sve mobitele
Applovac kaže...

e pa meni radi

ova aplikacija ti sigurno ne radi, nego snaptu što je potpuno druga stvar...nemoj bit blesav...

TROLLBUSTER /// ako sam ti pomogao slobodno stisni HVALA :) ///////...believe...wake up, and drive...
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice