Hakeri napali hrvatsko Ministarstvo vanjskih i eur zaključana tema

poruka: 51
|
čitano: 6.190
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Hakeri napali hrvatsko Ministarstvo vanjskih i eur".
10 godina
offline
Hakeri napali hrvatsko Ministarstvo vanjskih i eur

He, he, počelo je počelo....

Tak' i treba kada ideš dirati ruskog Medvjeda....

Panzerkampfwagen.Unatoč svemu - Dinamo Zagreb.Leaving or dead, always ahead...
Moj PC  
5 10 hvala 0
15 godina
offline
Hakeri napali hrvatsko Ministarstvo vanjskih i eur

Rusi stižu!!! Svaki čas će tenkovi, Crvene Armije okružiti Zagreb.

I thought that I heard you laughing I thought that I heard you sing I think I thought I saw you try But that was just a dream That was just a dream
Poruka je uređivana zadnji put sub 3.12.2016 17:10 (fredii).
Moj PC  
5 5 hvala 0
14 godina
offline
Hakeri napali hrvatsko Ministarstvo vanjskih i eur

"niti jedna strateška informacija za Hrvatsku nije kompromitirana"

 

Kada ih ni nema.

MadeInCroatia
Moj PC  
56 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Hakeri napali hrvatsko Ministarstvo vanjskih i eur

SAD je visestruko veci medvjed od Rusije. A cijeli NATO je van svake usporedbe po snazi i tehnologiji od malene majcice Rusije. Tako da prijetnje ruskom snagom nisu relevantne.

 
8 6 hvala 0
10 godina
offline
Re: Hakeri napali hrvatsko Ministarstvo vanjskih i

@vombat

 

Eh, možda...al' US se opet okreće izolacionizmu(svojevrsnom), te diže ruke od ovog našeg dijela svijeta(regije Adriatic).

US je jamac naše samostalnosti, te bez njega ne može HR opstati u ovom sadašnjem stanju u kojem se nalazi. 

Mafijaška država, uz sluganski mentalitet naroda i političara. U globalu gledano.

Možda, neće doći ruski tenkovi, al' hoće mali zeleni kao u Ukrajini...

Netko ih očekuje sa manje ili više entuzijazma.

Panzerkampfwagen.Unatoč svemu - Dinamo Zagreb.Leaving or dead, always ahead...
15 godina
offline
Re: Hakeri napali hrvatsko Ministarstvo vanjskih i
Rat nije nešto, što treba čekati s entuzijaznom, nego sa strahom. Svatko tko ga je propatio, to zna.
I thought that I heard you laughing I thought that I heard you sing I think I thought I saw you try But that was just a dream That was just a dream
Moj PC  
18 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Hakeri napali hrvatsko Ministarstvo vanjskih i

@fredii

 

Rat nikome nije brat. 

Ne zazivam ja rat, nego ovi naši "pametni" na vlasti koji šalju satniju na ruske granice, a mogli smo kao mala Slovenija lijepo se dogovoriti sa Rusima. 

Sve to rade iako su u EU i NATO savezu, a mi "pametni" glumimo predziđe kršćanstva, te kaj ti je sve znam ostalo....

 

Panzerkampfwagen.Unatoč svemu - Dinamo Zagreb.Leaving or dead, always ahead...
15 godina
offline
Hakeri napali hrvatsko Ministarstvo vanjskih i eur

žalibože truda. znam neke otamo - od takvih panjeva nije problem dobiti bilo kakvu informaciju uz dva uvjeta: da išta znaju (a često nemaju pojam ni o čemu) i da ih jednostavno pitaš. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
10 1 hvala 0
15 godina
offline
Re: Hakeri napali hrvatsko Ministarstvo vanjskih i
vombat kaže...

SAD je visestruko veci medvjed od Rusije. A cijeli NATO je van svake usporedbe po snazi i tehnologiji od malene majcice Rusije. Tako da prijetnje ruskom snagom nisu relevantne.

 po cemu si to zakljucio?

7 godina
protjeran
offline
Re: Hakeri napali hrvatsko Ministarstvo vanjskih i
ShadoW kaže...
vombat kaže...

SAD je visestruko veci medvjed od Rusije. A cijeli NATO je van svake usporedbe po snazi i tehnologiji od malene majcice Rusije. Tako da prijetnje ruskom snagom nisu relevantne.

 po cemu si to zakljucio?

 Po ničemu, čovjek zna da je općenito na hrvatskim forumima, pa tako i na ovom polit... informatičkom forumu, zabranjeno promoviranje Rusije i ostalih istočnih sila, a promoviranje Amerike i zapada, kao i raznih "međunarodnih organizacija", pohvalno i očekivano.

14 godina
neaktivan
offline
Re: Hakeri napali hrvatsko Ministarstvo vanjskih i
Ostavite se svjetske politike.
Ima li neko da kaze koju pametnu o ovome napadu.
Nekih tehničkih detalja, kako se to izvodi uopće?
 
2 0 hvala 0
16 godina
online
Hakeri napali hrvatsko Ministarstvo vanjskih i eur
Trebate pročitati ovu novost u Jutarnjem, napisana je kao scenarij za niskobuđetni akcijsko-hakerski film iz devedesetih :D
I'm silicon-based life-form
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Hakeri napali hrvatsko Ministarstvo vanjskih i eur

Hakeri napali plej stejšn od mog nećaka. Nisu našli nikakve strateške informacije.

Time waits for no man.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Hakeri napali hrvatsko Ministarstvo vanjskih i eur

naravno, prva stvar koju naprave je prebacuju to na prošlu vladu

https://www.flickr.com/photos/141524195@N04/
Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Hakeri napali hrvatsko Ministarstvo vanjskih i
 
1 0 hvala 1
16 godina
neaktivan
offline
Hakeri napali hrvatsko Ministarstvo vanjskih i eur

Ocekivano, opet su ruski hakeri (nisu ni slucajno kineski, sj. korejski ili iranski, a mozda i turski, tko zna).

 

Kao sto sam i rekao kad je procurila e-posta demokrata u SAD-u; sljedeci hakerski napad koji se dogodi opet budu ruski hakeri krivi. I onda su bili ruski hakeri, lol - samo je sve ostalo na "uvjereni smo", a nigdje ni D od dokaza kojim bi se potkrijepila takva tvrdnja, makar da su dali kakvu IP adresu, ali... nula.

 

Zacudo, samo se zapadni blok dere "hakeri, hakeri", po cemu ispada da oni druge drzave ne napadaju. Medutim, dovoljno je sjetiti se Stuxneta - prvi napad takve vrste koji je zapravo zapoceo ovakvu vrstu ratovanja. Iniciran je od nikoga drugoga doli samog SAD-a. Koliko se sjecam, za onoga koji prvi napadne ima jedno ime - agresor. Ovo je jos bolje, agresor koji izigrava zrtvu, lol.

 

Naprosto je nevjerojatno s kakvom se lakocom optuzuje okolo-naokolo druge drzave za hakerske napade (koje si sam pokrenuo i koje i sam izvodis, a toliko se pazi i picajzli oko kuge zvane "politicka korektnost". Strasno, na sto su to spali politicki odnosi drzava.

 

Sto se tice samih hakera, ovo su bili ili kineski ili iranski hakeri.

 "Francuzi i Njemci pitaju se je li ih 'provaljuju' Rusi, a ja im postavljam pitanje - Zašto se niste zaštitili. Poznato je da sve vlade koriste usluge hakera. Rusi imaju nekoliko moćnih grupa hakera, ali Rusi nisu krivi za sve - tu su i Kinezi, Brazilci, Izrael te SAD - koji ima najveću 'legalnu' mrežu hakera", kazao je Carić. Najbolje hakere stvara društvo koje njeguje prirodne znanosti i gdje se bave budućnošću a ne prošlošću - i mi bi mogli izgubiti najbolje ljude", zaključio je.

Toliko o hakerima.

[...] Kazao je kako "projekcija hrvatsko-ruskih odnosa ne stoji dobro". "Moramo razmišljati i da u Bijelu kuću ulazi Donald Trump koji najavljuje bolje odnose s Rusijom. Mala smo država, nismo na prvoj liniji novog hladnoratovskog sukoba s Rusijom. Nemamo povijesno negativno iskustvo s ruskom okupacijom i imamo određene ekonomske interese. Bilo bi dobro malo povući ručnu i ugledati se na vlasti u Mađarskoj, Slovačkoj i Bugarskoj", kazao je.

Fala kur*u, pa ne mozes vjerovati da u ovoj drzavi postoji netko tko razmislja svojom hebenom glavom.

Perhaps today IS a good day to die. PREPARE FOR RAMMING SPEED!
Poruka je uređivana zadnji put ned 4.12.2016 0:09 (1domagoj1).
 
2 2 hvala 1
16 godina
offline
Hakeri napali hrvatsko Ministarstvo vanjskih i eur

Evo izvol'te TV za cijelu noc gledanja...

http://map.norsecorp.com/#/

 

 Ili ova druga iz Kaspersky Lab-a

https://cybermap.kaspersky.com/

 

 

http://av-gurus.blogspot.com/ | http://www.facebook.com/antivirusna.ekipa | http://www.youtube.com/user/TheDjigibao/videos
Poruka je uređivana zadnji put ned 4.12.2016 0:11 (djigibao).
Moj PC  
0 0 hvala 2
16 godina
offline
Hakeri napali hrvatsko Ministarstvo vanjskih i eur
http://av-gurus.blogspot.com/ | http://www.facebook.com/antivirusna.ekipa | http://www.youtube.com/user/TheDjigibao/videos
Moj PC  
6 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Hakeri napali hrvatsko Ministarstvo vanjskih i
1domagoj1 kaže...

Ocekivano, opet su ruski hakeri (nisu ni slucajno kineski, sj. korejski ili iranski, a mozda i turski, tko zna).

 

Kao sto sam i rekao kad je procurila e-posta demokrata u SAD-u; sljedeci hakerski napad koji se dogodi opet budu ruski hakeri krivi. I onda su bili ruski hakeri, lol - samo je sve ostalo na "uvjereni smo", a nigdje ni D od dokaza kojim bi se potkrijepila takva tvrdnja, makar da su dali kakvu IP adresu, ali... nula.

 

Zacudo, samo se zapadni blok dere "hakeri, hakeri", po cemu ispada da oni druge drzave ne napadaju. Medutim, dovoljno je sjetiti se Stuxneta - prvi napad takve vrste koji je zapravo zapoceo ovakvu vrstu ratovanja. Iniciran je od nikoga drugoga doli samog SAD-a. Koliko se sjecam, za onoga koji prvi napadne ima jedno ime - agresor. Ovo je jos bolje, agresor koji izigrava zrtvu, lol.

 

Naprosto je nevjerojatno s kakvom se lakocom optuzuje okolo-naokolo druge drzave za hakerske napade (koje si sam pokrenuo i koje i sam izvodis, a toliko se pazi i picajzli oko kuge zvane "politicka korektnost". Strasno, na sto su to spali politicki odnosi drzava.

 

Sto se tice samih hakera, ovo su bili ili kineski ili iranski hakeri.

 "Francuzi i Njemci pitaju se je li ih 'provaljuju' Rusi, a ja im postavljam pitanje - Zašto se niste zaštitili. Poznato je da sve vlade koriste usluge hakera. Rusi imaju nekoliko moćnih grupa hakera, ali Rusi nisu krivi za sve - tu su i Kinezi, Brazilci, Izrael te SAD - koji ima najveću 'legalnu' mrežu hakera", kazao je Carić. Najbolje hakere stvara društvo koje njeguje prirodne znanosti i gdje se bave budućnošću a ne prošlošću - i mi bi mogli izgubiti najbolje ljude", zaključio je.

Toliko o hakerima.

[...] Kazao je kako "projekcija hrvatsko-ruskih odnosa ne stoji dobro". "Moramo razmišljati i da u Bijelu kuću ulazi Donald Trump koji najavljuje bolje odnose s Rusijom. Mala smo država, nismo na prvoj liniji novog hladnoratovskog sukoba s Rusijom. Nemamo povijesno negativno iskustvo s ruskom okupacijom i imamo određene ekonomske interese. Bilo bi dobro malo povući ručnu i ugledati se na vlasti u Mađarskoj, Slovačkoj i Bugarskoj", kazao je.

Fala kur*u, pa ne mozes vjerovati da u ovoj drzavi postoji netko tko razmislja svojom hebenom glavom.

Putinbot alert! Šalu na stranu, ali ovi ovdje barem za ovakve postove zarađuju, a ti si nasjeo besplatno. Najbolje mi je što ljude koji progutaju rusku propagandu iz prve prepoznaš po izrazu "misliti svojom glavom" (a onda ti objašnjavaju da je Zemlja ravna a Putin svetac). Samo neka se oni ugledavaju na Mađarsku i Bugarsku, bit će im kao u Rusiji ali nema veze, kad država osim hakera i trolova nema ničim drugim zaprijetiti izdržat ćemo tu njihovu propagandu. Inače, što bi NSA tebi osobno trebala dati IP adrese hakera da povjeruješ? Otkad je Putin na vlasti pokušavaju nas destabilizirati lažnim vijestima i pro-ruskim stranicama - i to ne samo nas nego sve koji im ne daju da naokolo oslobađaju državice i šire religiozno-konzervativnu "istinu" i skrenu Rusima pažnju sa toga da im 70000 mladih svake godine umre od droge i imaju preko milijun HIV-pozitivnih (i za to smo mi krivi, skupa sa groznim liberalnim Zapadom koji ništa o Rusiji ne može reći da se ne pojave pro-Ruski cendravci i tvrde "NATO provokacija! NATO provokacija!"). Svaka čast. Napadaju ti državu i kontinent a ti braniš agresora. Next!

10 godina
offline
Re: Hakeri napali hrvatsko Ministarstvo vanjskih i

@MdN

 

Ah, pogriješio si nije naš kolega forumaš 1domagoj1 nikakav "Putinbot", niti je on na ništa nasjeo ili "progutao" ikakvu propagandu.

On je jako dobar forumaš, jer svaki njegov post ima glavu i rep, te čovjek jednostavno zna o čemu priča.

Tako da zbog toga nikako ne može biti nikakav naivac.

On samo sagledava stvari onako kako one izgledaju u svojoj biti. 

 

Domagoj forumašrula nadmoćno!

 

-----------------------

 

BTW, kaj se tiče Rusa, hm, čovjek pita samo gdje su dokazi. Ako ste pogledali video koji je Domy stavio, može se zaključiti da je jako teško otkriti izvor ovoga napada. 

Inače, pred kraj tog video dobro veli gosp. L.Carić, previše se bavimo prošlošću, a malo budućnosti, kao i onaj drugi gost koji veli da, eto ipak se ne bi trebali zamjerati Rusima.

Tako i ja mislim. Čemu si stvarati nepotrebno neprijatelje?

I jedna uvjetno rečeno mala Slovenija lijepo balansira između Zapada i Istoka. Tako bi mogli i mi, kao nekada i Jugoslavija, kada je narod zbog pametnog rukovođenja vanjske politike druga Tita, ipak imao određene koristi. 

A, ovi naši bilo koji da su na vlasti političari, samo unazađuju ovaj napaćeni narod, te osim kaj su ga opljačkali i unesrećili, još ga spremaju za nove ratove....

Taj film u mojem slučaju ne bu te gledali. Neću ratovati protiv ikoga, pogotovo ne kontra Rusa, koji su BTW i donijeli HR slobodu, kada su tjerali okupatora sa Istoka uz pomoć boraca NOB-a. To je povijesna činjenica.

Čač, štoviše mogle su se prije koji dana naći informacije u novinama i po portalima, da su nam Rusi pomogali kod nabavke oružja u tzv. Dom.ratu....

Nije nam Ruska Federacija neprijatelj, koliko god neki kao ona NATO-barbika žele ekipu uvjeriti u suprotno....

 

Smrt fašizmu!!!!

 

 

 

Panzerkampfwagen.Unatoč svemu - Dinamo Zagreb.Leaving or dead, always ahead...
16 godina
protjeran
offline
Re: Hakeri napali hrvatsko Ministarstvo vanjskih i
PzKpfw kaže...

He, he, počelo je počelo....

Tak' i treba kada ideš dirati ruskog Medvjeda....

 Rusofilu napad se dogodio puno prije nego je Plenki podržao Ukrajinu u svojoj borbi protiv ruskog imperijalizma.

život je sladoled, liži ga, pazi da ti ne kapne na gaće, ako kapne, ne brini prat će oni deterdžent koji skida sve maće
10 godina
offline
Re: Hakeri napali hrvatsko Ministarstvo vanjskih i

@Prince-Artas

 

Drag mi je Turgenjev, al' mi je draža istina....

E, od kada je ustoličena gđa. u plavome, NATO-barbika, mi smo počeli voditi jako čudnu politiku....koja mi se nikako ne sviđa.

Ovi, "napadi" su samo upozorenje po meni. Al' mora se znati da nisu svi hrv.građani oduševljeni politikom "predziđa kršćanstva".

 

Nemam niikakov ruskog imperijalizma, a Plenky tu nema kaj pomoći, jer ne bu se Rusi dogovarali sa Ukrajinicima radi humanih preselja, kao što su radili Sloba i Franja.

RF samo štiti rusku manjinu, te svoje strateške interese.

Kaj, se čudite za rusku braću, kaj je primjerice US radio od WWII na ovamo, koliko je vlada rušio po Lat.Americi ili tko je ono došao ovdje sijati međunacionalnu mržnju???

 

 

Panzerkampfwagen.Unatoč svemu - Dinamo Zagreb.Leaving or dead, always ahead...
16 godina
online
Hakeri napali hrvatsko Ministarstvo vanjskih i eur

Mene zanima kakve to super tajne podatke naše ministarstvo može imati?

Nismo u ratu, a ono što rade bi trebalo biti transparentno..

 
0 1 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Hakeri napali hrvatsko Ministarstvo vanjskih i

Rusija je direktno anektirala dio teritorija druge suverene države, a u istočnoj Ukraniji radi isto sto su radili četnici i Jugoslaveni devedesetih u Hrvatskoj. Hrvatskoj nikakav odnos ne treba s državom koja koristi iste taktike koje su koristili agresori nad hrvatskom. To nije nikakvo stićenje manjina nego čista okupacija druge države, a nacionalni interesi se mogu štititi samo u ruskim granicama ako to hoće, ne izvan njih. Politika prijateljska prema državi gdje se gusi sloboda medija, gradi se kult ličnosti, i koja okupira tuđi teritorij bila bi licemjerna prema tisućama ljudi koji su poginuli boreći se protiv istog takvog agresora u Hrvatskoj. Također kolega, Domovinski rat nije nikakav takozvani nego je to hrvatski obrambeni rat, trebate se naučiti pokazati pijetet prema ljudima koji su ubijani, mučeni i pokopani u grobove bez ikakve oznake od agresora.

Bolje biti ratnik u vrtu nego vrtlar u ratu!
13 godina
offline
Re: Hakeri napali hrvatsko Ministarstvo vanjskih i
JozoBozo121 kaže...

Rusija je direktno anektirala dio teritorija druge suverene države, a u istočnoj Ukraniji radi isto sto su radili četnici i Jugoslaveni devedesetih u Hrvatskoj. Hrvatskoj nikakav odnos ne treba s državom koja koristi iste taktike koje su koristili agresori nad hrvatskom. To nije nikakvo stićenje manjina nego čista okupacija druge države, a nacionalni interesi se mogu štititi samo u ruskim granicama ako to hoće, ne izvan njih. Politika prijateljska prema državi gdje se gusi sloboda medija, gradi se kult ličnosti, i koja okupira tuđi teritorij bila bi licemjerna prema tisućama ljudi koji su poginuli boreći se protiv istog takvog agresora u Hrvatskoj. Također kolega, Domovinski rat nije nikakav takozvani nego je to hrvatski obrambeni rat, trebate se naučiti pokazati pijetet prema ljudima koji su ubijani, mučeni i pokopani u grobove bez ikakve oznake od agresora.

Zasto se petljat u njihove odnose? A i ako je tako, zasto Ukrajinci onda pucaju na svoj narod i granatiraju svoje gradove koji su glasali na referendumu za pripojenje Rusiji? Ili zasto Amerika konstantno povecava vojsku na granici sa Rusijom? Itd.  

 

 

Ili je bolje biti prćija Amerike, dobivat vojne "poklone" i na kraju krajeva, njihovi mediji su slobodni? Ne zaboravi koliko svijeta Amerika "okupira".  (Amerika je spomenuta radi toga sto Porosenko je ociti saveznik)

Di2 & EPS FTW!
9 godina
neaktivan
offline
Re: Hakeri napali hrvatsko Ministarstvo vanjskih i

Znači da ja sad u svojoj kući napravim referendum među svojih pet ukućana da se odvojim od RH i svih pet glasa da, tebi bi to bio važeči referendum? Ne, ne bi jer da bi referendum bio važeči moraju glasati svi, ne samo stanovnici tih gradova, ne postoji nikakav temelj po kojemu bi sad moglo stanovništvo jednog ili dva grada galsati da se priključi nekoj drugoj državi. To tako ne funcionira. Ne znam u koga su od svojih Ukrajinci pucali, ali ako misliš na regije koje su pod okpacijom ruskih terorista, onda tamo mogu pucati s punim pravom dok god teroriste ne istjeraju sa svoje zemlje i dovedu ih pred sud.

 

Amerika ne povečava vojsku na granici s Rusijom na svoju ruku nego radi to jer Poljska i baltičke zemlje mole za zaštitu od Rusije jer ne žele da im se dogodi ono što se događa Ukrajini. Te zemlje imaju puno pravo tražiti zaštitu protiv Rusije jer ne dao Bog da se događa ponovno ono što se događalo za vrijeme hladong rata. Pogledaj malo što su ti "spasitelji" Rusi radili u baltičkim zemljama, Poljskoj, Mađarskoj, itd. To su nebrojeni zločini protiv legitimnih naroda u njihovim vlastitim državama. Ljudi su mučeni, slani u Sibir samo zato što nisu htjeli biti pod Ruskom čizmom. Ne znam jesi bio u tim državama ali ja jesam, od Poljske, Slovačke, Češke i Mađarske i nemaš pojma koliko se ti narodi bolje utjecaja Rusije jer dobro znaju kakvi su to zločinci i okupatori kada im se ukaže prilika. 

Amerika nije cvijeće, ali je definitivno mnogostruko bolji izbor od Rusije.

Bolje biti ratnik u vrtu nego vrtlar u ratu!
Poruka je uređivana zadnji put ned 4.12.2016 15:55 (JozoBozo121).
13 godina
neaktivan
offline
Re: Hakeri napali hrvatsko Ministarstvo vanjskih i
ivanoile kaže...
JozoBozo121 kaže...

Rusija je direktno anektirala dio teritorija druge suverene države, a u istočnoj Ukraniji radi isto sto su radili četnici i Jugoslaveni devedesetih u Hrvatskoj. Hrvatskoj nikakav odnos ne treba s državom koja koristi iste taktike koje su koristili agresori nad hrvatskom. To nije nikakvo stićenje manjina nego čista okupacija druge države, a nacionalni interesi se mogu štititi samo u ruskim granicama ako to hoće, ne izvan njih. Politika prijateljska prema državi gdje se gusi sloboda medija, gradi se kult ličnosti, i koja okupira tuđi teritorij bila bi licemjerna prema tisućama ljudi koji su poginuli boreći se protiv istog takvog agresora u Hrvatskoj. Također kolega, Domovinski rat nije nikakav takozvani nego je to hrvatski obrambeni rat, trebate se naučiti pokazati pijetet prema ljudima koji su ubijani, mučeni i pokopani u grobove bez ikakve oznake od agresora.

Zasto se petljat u njihove odnose? A i ako je tako, zasto Ukrajinci onda pucaju na svoj narod i granatiraju svoje gradove koji su glasali na referendumu za pripojenje Rusiji? Ili zasto Amerika konstantno povecava vojsku na granici sa Rusijom? Itd.  

 

 

Ili je bolje biti prćija Amerike, dobivat vojne "poklone" i na kraju krajeva, njihovi mediji su slobodni? Ne zaboravi koliko svijeta Amerika "okupira".  (Amerika je spomenuta radi toga sto Porosenko je ociti saveznik)

Glasanje stanovnika Istre da se pripoje Italiji bi bila ok po tebi. Demokracija i to je to?

7 godina
protjeran
offline
Re: Hakeri napali hrvatsko Ministarstvo vanjskih i
JozoBozo121 kaže...

Znači da ja sad u svojoj kući napravim referendum među svojih pet ukućana da se odvojim od RH i svih pet glasa da, tebi bi to bio važeči referendum? Ne, ne bi jer da bi referendum bio važeči moraju glasati svi, ne samo stanovnici tih gradova, ne postoji nikakav temelj po kojemu bi sad moglo stanovništvo jednog ili dva grada galsati da se priključi nekoj drugoj državi. To tako ne funcionira. Ne znam u koga su od svojih Ukrajinci pucali, ali ako misliš na regije koje su pod okpacijom ruskih terorista, onda tamo mogu pucati s punim pravom dok god teroriste ne istjeraju sa svoje zemlje i dovedu ih pred sud.

 

Amerika ne povečava vojsku na granici s Rusijom na svoju ruku nego radi to jer Poljska i baltičke zemlje mole za zaštitu od Rusije jer ne žele da im se dogodi ono što se događa Ukrajini. Te zemlje imaju puno pravo tražiti zaštitu protiv Rusije jer ne dao Bog da se događa ponovno ono što se događalo za vrijeme hladong rata. Pogledaj malo što su ti "spasitelji" Rusi radili u baltičkim zemljama, Poljskoj, Mađarskoj, itd. To su nebrojeni zločini protiv legitimnih naroda u njihovim vlastitim državama. Ljudi su mučeni, slani u Sibir samo zato što nisu htjeli biti pod Ruskom čizmom. Ne znam jesi bio u tim državama ali ja jesam, od Poljske, Slovačke, Češke i Mađarske i nemaš pojma koliko se ti narodi bolje utjecaja Rusije jer dobro znaju kakvi su to zločinci i okupatori kada im se ukaže prilika. 

Amerika nije cvijeće, ali je definitivno mnogostruko bolji izbor od Rusije.

U redu, svatko ima pravo na svoje mišljenje, ali pljuvanje po jednoj velesili ne može se pravdati veličanjem druge velesile. I što je najgore, takve osobe se vole nazivati "slobodnim ljudima". Boldano je samo dokaz tvoje "slobode".

9 godina
neaktivan
offline
Re: Hakeri napali hrvatsko Ministarstvo vanjskih i

Okej, ali čekaj malo. Mi tu pričamo o jednoj velesili koja je okupirala pola Europe nekon drugog svjetskog rata radi stvaranja skvojeg velikog carstva. Ista ta velesila je s Hitlerom imala pakt da podijele jednu drugu državu popola, kao da pričamo ja i ti da podijelimo burek popola. Protjerivanje ljudi u sibir, oduzimanje i upropaštavanje kompanija koje ne drže predsjednikovi kompići, upitna ljudska prava raznim skupinama. To nije baš nešto što gledamo na zapadu. Ja ne veličam ameriku ni u kojem pogledu, postoje mnogi problemi uz nju, ali definitvno ću uzeti demokratsku zemlju prije nego oligarhiju.

Bolje biti ratnik u vrtu nego vrtlar u ratu!
15 godina
offline
Re: Hakeri napali hrvatsko Ministarstvo vanjskih i
PaleRider kaže...

Mene zanima kakve to super tajne podatke naše ministarstvo može imati?

Nismo u ratu, a ono što rade bi trebalo biti transparentno..

 NITKO ne smije znati rezultate njihovih turnira u pasijansu. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice