HTC Desire C

poruka: 45
|
čitano: 6.662
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "HTC Desire C".
16 godina
odjavljen
offline
HTC Desire C

Radje cu uzet neki polovni za te novce, svi znaju da je Android osakacen na 600 mHz,iako se mozda to na ICS-u promijenilo.

 

 

http://isvijet.com.hr
Poruka je uređivana zadnji put uto 15.5.2012 9:26 (Edge).
 
3 0 hvala 0
12 godina
offline
HTC Desire C

Taj uredjaj izgleda previse lijepo da bi imao "desire" u imenu.

 

Bas me zanima koliko ce kostati..

ja
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
HTC Desire C

Isti kao Wildfire S samo ima 4 gb memorije...

http://www.bug.hr/forum/topic/softver-literatura-usluge/prodaja-knjige-hardware/103166.aspx
 
2 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: HTC Desire C
I ima 3.5 incni ekran i dobiva ICS.
I daleko je ljepsi.
4chan ≫ Reddit ≫ Memebase ≫ 9fag Prodajem PC iz profila za 2600kn
14 godina
neaktivan
offline
HTC Desire C

"Unatoč specifikacijama koje će malo koga impresionirati..."

 

Ja ne znam što to "prosječan" korisnik radi na svom mobitelu a da mu ove specifikacije nsiu dovoljne?? :D

Zivot je ono sto nam se dogadja dok smo zauzeti planiranjem!...j.lennon
Moj PC  
6 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
HTC Desire C

Yeeey on ce imati ICS na single core i to 600Mhz ,a ja ga nemam jos uvek na mom dual core Cortex A9 1Ghz :/

PS. nikad ne kupujte LG !

 
7 1 hvala 0
16 godina
offline
Re: HTC Desire C
ni necemo :D

Nije ovo dobro, performanse nemaju veze sa desireom
12 godina
neaktivan
offline
HTC Desire C

Želim znati kako su uspjeli staviti ICS na 600MHz. {#}

Isn't it a remarkable coincidence almost everyone has the same religion as their parents? Religions run in families. How does this come about? Trough childhood indoctrination. -Richard Dawkins
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
HTC Desire C

bezveze, kod nas ce kostat mozda 1500 kn sto je previse za ovakav mob, samo 3.5" pa tko jos to radi, single core na 600 mhz je premalo, ova mala rezolucija isto uzas, totalno neisplativo.

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
HTC Desire C

Ekran ga je ubio, da su stavili veću rezu bio bi hit.

 
2 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: HTC Desire C
Unix kaže...

Želim znati kako su uspjeli staviti ICS na 600MHz. {#}

Ako su uspjeli na Hero i Legend, zašto ne?

13 godina
offline
Re: HTC Desire C
mar123 kaže...

bezveze, kod nas ce kostat mozda 1500 kn sto je previse za ovakav mob, samo 3.5" pa tko jos to radi, single core na 600 mhz je premalo, ova mala rezolucija isto uzas, totalno neisplativo.

 

Apple {#}

16 godina
neaktivan
offline
HTC Desire C

Prilično loš odabir procesora i rezolucije ekrana, ali definitivno prekrasni dizajn

Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: HTC Desire C
Unix kaže...

Želim znati kako su uspjeli staviti ICS na 600MHz. {#}

Koji je problem sa 600MHz?
Ja svojeg Galaxy S-a dok ne surfam underclockam/undervoltam na 440/1.175v, i sve radi super u sučelju zbog hardverske akceleracije.

4chan ≫ Reddit ≫ Memebase ≫ 9fag Prodajem PC iz profila za 2600kn
15 godina
neaktivan
offline
Re: HTC Desire C
mar123 kaže...

bezveze, kod nas ce kostat mozda 1500 kn sto je previse za ovakav mob, samo 3.5" pa tko jos to radi, single core na 600 mhz je premalo, ova mala rezolucija isto uzas, totalno neisplativo.

"Samo" 3.5"?????????? Pa šta fali ekranu od 3.5". Pa to je taman. :) 3.7 max za normalno korištenje jednom rukom. Probaj jednom rukom koristiti 4.7" ekran. Nema šanse. Notification nemožeš dohvatit. :D Ja baš mislim da je ovaj Desire C super. OK. Proc bi trebao biti barem 800 Mhz IMO. Reza nije visoka pa će i 600 Mhz bit dosta. A gle, ako misliš na mobu radit animacije :D :D :D nabavi desktop komp. :D LOL

JDM4LFE
14 godina
offline
HTC Desire C

Inače ne volim ekipu koja piše da kasnite s vijestima, ali vi dok objavite da su procurile informacije o Desire-u C, isti je već službeno najavljen od HTC-a...{#}

 

Btw., ako koga zanima jedna informacija koja nije navedena u članku, dimenzije - 107.2 x 60.6 x 11.95 mm.

www.damagehigh.com // Don't fix what ain't broken!
Poruka je uređivana zadnji put uto 15.5.2012 15:52 (DamageHigh).
 
1 0 hvala 2
13 godina
neaktivan
offline
Re: HTC Desire C
Shinichi kaže...
mar123 kaže...

bezveze, kod nas ce kostat mozda 1500 kn sto je previse za ovakav mob, samo 3.5" pa tko jos to radi, single core na 600 mhz je premalo, ova mala rezolucija isto uzas, totalno neisplativo.

"Samo" 3.5"?????????? Pa šta fali ekranu od 3.5". Pa to je taman. :) 3.7 max za normalno korištenje jednom rukom. Probaj jednom rukom koristiti 4.7" ekran. Nema šanse. Notification nemožeš dohvatit. :D Ja baš mislim da je ovaj Desire C super. OK. Proc bi trebao biti barem 800 Mhz IMO. Reza nije visoka pa će i 600 Mhz bit dosta. A gle, ako misliš na mobu radit animacije :D :D :D nabavi desktop komp. :D LOL

 

Ne pricaj gluposti ja na One X i galaxy nexusu mogu sve dohvatit jednom rukom tako da... Ovo za 3.5 je za ljude s curicinim rukama.
16 godina
neaktivan
offline
HTC Desire C

za publiku u tom cjenovnom razredu,zanimljiviji je uredjaj od prije 3 dana u vijestima.

naravno, tko je zainteresiran maknuti se sa G platforme. 

 

(ja osobno izbacujem iz uporabe skoro sve sa predznakom G)

expert za istrazivanje ruda i gubljenje vremena na bol-u.
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: HTC Desire C
torrente kaže...

za publiku u tom cjenovnom razredu,zanimljiviji je uredjaj od prije 3 dana u vijestima.

naravno, tko je zainteresiran maknuti se sa G platforme. 

 

(ja osobno izbacujem iz uporabe skoro sve sa predznakom G)

...i glavu? :)

Morao sam. 

4chan ≫ Reddit ≫ Memebase ≫ 9fag Prodajem PC iz profila za 2600kn
16 godina
neaktivan
offline
Re: HTC Desire C
8ax kaže...

...i glavu? :)

Morao sam. 

uvijek prihvacam salu na svoj racun. {#}

 

ontopic...premda ljudi gore nisu u krivu.  tko je isprobao wildfire, zna koliko je sve prenapregnuto i knap....eto, tek toliko da se "kotrlja".  sad,kako to misle izvesti u ovom izdanju,zbilja je magija.  kada je 200€ u pitanju, linkana Omnijica je fluidniji izbor.

expert za istrazivanje ruda i gubljenje vremena na bol-u.
12 godina
protjeran
offline
Re: HTC Desire C
BMK kaže...

 

Ne pricaj gluposti ja na One X i galaxy nexusu mogu sve dohvatit jednom rukom tako da... Ovo za 3.5 je za ljude s curicinim rukama.

Ne možeš, ne laži, jednim prstom (palcem) nema šanse da obuhvatiš cijeli ekran, eventualno da stalno namještaš mobitel u ruci.

3.5 je idealno.

12 godina
offline
Re: HTC Desire C
torrente kaže...

 

ontopic...premda ljudi gore nisu u krivu.  tko je isprobao wildfire, zna koliko je sve prenapregnuto i knap....eto, tek toliko da se "kotrlja".  sad,kako to misle izvesti u ovom izdanju,zbilja je magija.  kada je 200€ u pitanju, linkana Omnijica je fluidniji izbor.

Evo ja sam npr. isprobao Explorer koji ima ARMv7 procesor u odnosu na ARMv6 u Widfire S.   I razlika se itekako primjeti unatoč istom clocku. Tako da mislim da će ovih 600MHz biti ok uz HWA, iako se pitam zašto nisu mogli staviti noviji procesor od onog u Exploreru.

13 godina
neaktivan
offline
Re: HTC Desire C
Bez problema, ne lazi ti vjerojatno nisi probao ni jeda drugi uredaj.
3.5" kao da nemam ekran koliko je mali.Jos ako e lose rezolucije, fail.
15 godina
neaktivan
offline
Re: HTC Desire C

320x480 na 3,5" daje 165 PPI, što je sasvim dovoljno za low-end ekran u 2012. godini. Na primjer, sestra koristi Samsung Galaxy Mini (low-end model izašao u veljači 2011.) koji ima rezoluciju od 127 PPI (240x320 na 3.14"), pa joj ne smeta. Za usporedbu, 1920x1080 na 23" ekranu daje 96 PPI, a ne čujem da se ljudi žale da im je rezolucija niska.

The laws of nature are constructed in such a way as to make the universe as interesting as possible. - Freeman Dyson, Imagined Worlds
Poruka je uređivana zadnji put uto 15.5.2012 18:58 (hrx).
15 godina
offline
HTC Desire C

ekran je fail sto god vi govorili, ovakva rezolucija i tako mala dijagonala u 2012. godini? i nemojte pricat gluposti, pa ja na one x-u mogu radit sve jednom rukom.

Moj PC  
1 0 hvala 1
12 godina
offline
Re: HTC Desire C
hrx kaže...

320x480 na 3,5" daje 165 PPI, što je sasvim dovoljno za low-end ekran u 2012. godini. Na primjer, sestra koristi Samsung Galaxy Mini (low-end model izašao u veljači 2011.) koji ima rezoluciju od 127 PPI (240x320 na 3.14"), pa joj ne smeta. Za usporedbu, 1920x1080 na 23" ekranu daje 96 PPI, a ne čujem da se ljudi žale da im je rezolucija niska.

  Sve ovisi o tome na što si se naviknuo. Nekome je tih 127ppi dovoljno, a nekome je 252ppi malo. Meni je trenutno nekakav psihološki minimum 250ppi.

 

Počeo sam s 180(320x480 na 3,2" kod Hero-a) što mi je tada bilo savršeno, pa nastavio s 252(800x480 na 3,7" na koju sam se navikao s Desire-om) i sada nastavio s 256(960x540 na 4,3" s Evo-om 3D). Pošto imam u kući na raspolaganju S.E. Live with Walkman tih 180ppi na njemu mi je prezrnato. Nije baš katastrofalno kao što to izgleda na qVGA ekranima kao što ima Galaxy Mini, naviknem se nakon koje minute korištenja, ali najviše tu razliku osjetim kada nakon toga opet uzmem svoj mob. Onda baš primjetim kako je kristalna slika i jasan prikaz.

 

Usporedba s gustoćom pixela na monitoru nema smisla jer nećeš doći gledati monitor s iste udaljenosti kao i mobitel.

Poruka je uređivana zadnji put uto 15.5.2012 19:51 (assassin.st).
12 godina
protjeran
offline
Re: HTC Desire C
bill_jobs kaže...
BMK kaže...

 

Ne pricaj gluposti ja na One X i galaxy nexusu mogu sve dohvatit jednom rukom tako da... Ovo za 3.5 je za ljude s curicinim rukama.

Ne možeš, ne laži, jednim prstom (palcem) nema šanse da obuhvatiš cijeli ekran, eventualno da stalno namještaš mobitel u ruci.

3.5 je idealno.

 

Ne mozes reci da je 3.5 idealno. Mozda je idealno tebi, no nekima nije.

Ja koristim iPhone, dakle 3.5 je. I zelim veci ekran. Normalno, ne prevelik. Od 4 pa do 4.3 bi meni osobno bilo idealno. Sve manje od toga je premaleno, vece od toga me jednostavno ne zanima. I svoju sljedecu kupnju cu najvise bazirati po tome, kao i kvaliteti samoga ekrana.

13 godina
offline
Re: HTC Desire C
Najbolje je 4.3 jer je velik ekran,a opet dovoljno velik da stane u džep
robimarko@gmail.com
12 godina
protjeran
offline
HTC Desire C

HTC Rom (Sense UI) + ICS na 600 MHz? Wtf?

 

Imam stari dobri prvi Desire na 1 GHz, custom rom ICS 4.0.4 bez SenseUI shita i ne mislim ga mijenjat... :)

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: HTC Desire C
Definitivno preslab procesor pogotovo za HTC Sense
robimarko@gmail.com
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice