HTC One stigao u Hrvatsku

poruka: 190
|
čitano: 21.083
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "HTC One stigao u Hrvatsku".
16 godina
neaktivan
offline
Re: HTC One stigao u Hrvatsku
nsoul kaže...
kach kaže...

Nemoras prodat mob,nego mi nije jasno zasto se pravite glupi i namjerno ignorirate problem koj stvarno postoji!?Ja cu ti priznat kolko god oces mana na svojoj lumiji,meni to nije problem.Ne kuzim zasto je vama.

Hebote kaj da priznam? nema lag, o cemu pricas?? evo pisem s njega, zumira glatko, skrola isto tako

Evo kach sad kad imam malo više vremena posvetit ću se snimanju videa svojeg lg optimusa 2x s ics-om(koji je po tebi smeće i ima ga tek 2%)da ti pokažem da nema nikakvog lagga..Be tuned..

14 godina
neaktivan
offline
HTC One stigao u Hrvatsku

Ne moras znam kak radi,tj ne radi!Gle da ste isprobli malo vise od androida znali bi o cem pricam.Ljudi iz bug-a znaju jer su imali puno telefona za testirat,sam kaj se boje bilo sta ovdje komentirat da im se nebi narusio ugled.

Poruka je uređivana zadnji put sub 14.4.2012 11:45 (kach).
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: HTC One stigao u Hrvatsku

Zašto ne mogu obrisati krivo poslanu poruku?

 

Poruka je uređivana zadnji put sub 14.4.2012 11:51 (rjakopec).
14 godina
neaktivan
offline
Re: HTC One stigao u Hrvatsku
kach kaže...

Ne moras znam kak radi,tj ne radi!Gle da ste isprobli malo vise od androida znali bi o cem pricam.Ljudi iz bug-a znaju jer su imali puno telefona za testirat,sam kaj se boje bilo sta ovdje komentirat da im se nebi narusio ugled.

Kako ti nije jasno da ne možeš uspoređivat jeftine Androide i topmodele, je da Sense ubije uređaj, ali jesi ga proba? Nisi. Pa i sam Petric je reka da je ludilo i brz mobitel. Ne mogu više reć jer ga nisan proba, ali se i ne baziram na internetu. 

 

BTW koristio sam sve OSove, osim MeeGo-a, i znam što govorim. Jedini ko amo govori o nećemu što nije probao si trenutno ti.

Ste videli lepote, ko sredi noci Zapiha veter samote Rosa, reke in morja R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
16 godina
moderator
offline
Re: HTC One stigao u Hrvatsku
kach kaže...

Ne moras znam kak radi,tj ne radi!Gle da ste isprobli malo vise od androida znali bi o cem pricam.Ljudi iz bug-a znaju jer su imali puno telefona za testirat,sam kaj se boje bilo sta ovdje komentirat da im se nebi narusio ugled.

 

Prestani trolerski iznositi svoje tvrdnje koje su - besmislene! Držim One X ispred sebe i doista ima stvari koje bih mu prigovorio, ali govoriti da ima neki "lag" je nonsens! Sav softver koji sam do sada na njemu isprobao radi fantastično!
...
14 godina
neaktivan
offline
Re: HTC One stigao u Hrvatsku
Miro kaže..

Napokon!Uzmi lumiu 800 koju imate tam u bugu probaj radit pinch to zoom,skrolanje,tipkanje!Zar ne osjetis razliku da ekran brze reagira na prst.Bas ga tocno prati kak ides,dok ovjde zaostaje.Isto tak uplai browser na lumiji i one x-u.Zar ne vidis razliku?

Poruka je uređivana zadnji put sub 14.4.2012 12:15 (kach).
16 godina
moderator
offline
Re: HTC One stigao u Hrvatsku
kach kaže...
Miro kaže..

Napokon!Uzmi lumiu 800 koju imate tam u bugu probaj radit pinch to zoom,skrolanje,tipkanje!Zar ne osjetis razliku da ekran brze reagira na prst.Bas ga tocno prati kak ides,dok ovjde zaostaje.Isto tak uplai browser na lumiji i one x-u.Zar ne vidis razliku?

 

LOL - sorry, ali to su neusporedive stvari. Ja na One X browsam s uključenim Flashom, web stranicama u desktop prikazu i to klizi savršeno! Nisam još vidio mobitel koji to tako dobro radi, a kao što znaš Lumija to uopće ni ne može! :)
...
14 godina
neaktivan
offline
Re: HTC One stigao u Hrvatsku
Miro kaže...
LOL - sorry, ali to su neusporedive stvari. Ja na One X browsam s uključenim Flashom, web stranicama u desktop prikazu i to klizi savršeno! Nisam još vidio mobitel koji to tako dobro radi, a kao što znaš Lumija to uopće ni ne može! :)

Hvala bogu da nemoze citat flash,ne zanimaju me nikakve reklame na stranicama,samo konkretan sadrzaj koj nude.Nego ocekivao sam malo detaljniji odgovor posto ste vi ti koji se bavite s time i testirate mobitele.Razlika je ocita barem iz mog iskustva.

15 godina
offline
Re: HTC One stigao u Hrvatsku
kach kaže...
Miro kaže...
LOL - sorry, ali to su neusporedive stvari. Ja na One X browsam s uključenim Flashom, web stranicama u desktop prikazu i to klizi savršeno! Nisam još vidio mobitel koji to tako dobro radi, a kao što znaš Lumija to uopće ni ne može! :)

Hvala bogu da nemoze citat flash,ne zanimaju me nikakve reklame na stranicama,samo konkretan sadrzaj koj nude.Nego ocekivao sam malo detaljniji odgovor posto ste vi ti koji se bavite s time i testirate mobitele.Razlika je ocita barem iz mog iskustva.

iskustva? kolko imas iskustva s one x? nula

hobi:moj-android.net
16 godina
moderator
offline
Re: HTC One stigao u Hrvatsku
kach kaže...
Miro kaže...
LOL - sorry, ali to su neusporedive stvari. Ja na One X browsam s uključenim Flashom, web stranicama u desktop prikazu i to klizi savršeno! Nisam još vidio mobitel koji to tako dobro radi, a kao što znaš Lumija to uopće ni ne može! :)

Hvala bogu da nemoze citat flash,ne zanimaju me nikakve reklame na stranicama,samo konkretan sadrzaj koj nude.Nego ocekivao sam malo detaljniji odgovor posto ste vi ti koji se bavite s time i testirate mobitele.Razlika je ocita barem iz mog iskustva.

 

Prvo - Lumia je odličan mobitel, s kojim sam ja bio jako zadovoljan, no to nije uopće tema ni bit stvari. Ti ne shvaćaš što ti govorim - flash je ubojica za hardver mobitela, a One X se s njim fantastično nosi i to ti je upravo dokaz o kako se hardverski moćnom uređaju radi.
...
Poruka je uređivana zadnji put sub 14.4.2012 12:29 (Miro).
14 godina
neaktivan
offline
HTC One stigao u Hrvatsku

Dovoljno je bilo browser pogeldat kakv ima.Isto tak vidi se iz aviona touch dilej koj ima ko i svi ostali androidi.Ne brini ici cu sad jedan dan isprobat one x,ali prventeno samo radi ekrana.Ovo sto ja pricam cijelo vrijeme,touch dilej,zatrzavanje to me sve fustrira samo zato jer je telefon hardwerski tolko nabrijan,dok jedna obicna lumia sa bijednim hardwerom razvaljuje one x po fluidnosti! I to dobro znaju ovi iz buga koji su isprobali 1000 mobitela.Kad ih stave side by side vidit ce se ocita razlika.

 
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
HTC One stigao u Hrvatsku

Off topic - Touch delay, lag, trzanje, FLUIDNOST... aaaarrghghhhaaaaa!! Zašto u svakoj Android-related temi se mora pojaviti neki isfrustrirani troller poput ovog Kach-a koji drobi ovakve gluposti. Okanite se više trolovi, shvatili smo da mrzite sve što ima veze s Androidom.

 

On topic - mob se čini mrak, moj Desire je već star a i ugovor mi je isteko, hmm... GNex, ovo ili SGS3, hmm...

Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: HTC One stigao u Hrvatsku
MBuda kaže...

Nisu gluposti to su realne cinjenice!Nebi bezveze to pisao da nisma promjenio 3 android telefona i drzao u ruci barem 20!Mene zivciraju fanboyevi koji znaju samo hvalit svog "konja" i nemreju bit nimalo objektivni.

 

On topic- Slazem se da je One X Hardwerski  savrsen telefon!

Poruka je uređivana zadnji put sub 14.4.2012 13:00 (kach).
16 godina
neaktivan
offline
HTC One stigao u Hrvatsku

Evo pogledaj ovaj video i reci jesi li primjetio ikakvo štekanje.Savršeno fluidno i još s gomilu stvari na mobu i s live walpaperom..

Nećeš priznat da si obični trol koji nema više od 15 godina i kojem je ovaj forum jedini način da se dokaže..itd.

 
5 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: HTC One stigao u Hrvatsku

Po čemu su to realne činjenice?

15 godina
offline
Re: HTC One stigao u Hrvatsku
kach kaže...
MBuda kaže...

Nisu gluposti to su realne cinjenice!Nebi bezveze to pisao da nisma promjenio 3 android telefona i drzao u ruci barem 20!Mene zivciraju fanboyevi koji znaju samo hvalit svog "konja" i nemreju bit nimalo objektivni.

 

On topic- Slazem se da je One X Hardwerski  savrsen telefon!

Kakve realne činjenice??? dobro čovječe nisi imao one x u rukama!!!!! kakve hebene činjenice???

Hvalim oko kaj je dobro, a one x je više nego dobar, ali ak baš treba tebi posebno dokazivati, budem ti snimio video kako radi bez laga.

hobi:moj-android.net
14 godina
neaktivan
offline
Re: HTC One stigao u Hrvatsku
jpelko2 kaže...

Kaj se ti uopce javljas kad nisi ni koristio wp7!Nemas pojma sta znaci prava fluidnost!A ti nsoul si hvalio taj svoj desire HD kak je ekstra fludina i nema laga,daj molim te frend mi ima desire HD.Nas 5 smo bili na kavi i radili smo uspredbu side by side i ocito se je vidlo kak lumia ima definitivno puno bolji odaziv i kak glatko sve radi.Tko god da je probao svi su se cudili kako radi bolje!Bitno da znate srat,a niste nikad isprobali nista drugo osim androida!Vi ste ti koji ispadate trolovi,a ne ja.Iza sebe stvarno imam jako puno ljudi koji ce potvrdit moju pricu sam nazalost nisu registrirani na ovom forumu.Kad isprobate onda se javite,nemojte napamet lupetat gluposti!Razlika postoji,sad vi vjerujte sta ocete boli me briga!

15 godina
offline
Re: HTC One stigao u Hrvatsku
kach kaže...
jpelko2 kaže...

A ti nsoul si hvalio taj svoj desire HD kak je ekstra fludina i nema laga,daj molim te frend mi ima desire HD.Nas 5 smo bili na kavi i radili smo uspredbu side by side i ocito se je vidlo kak lumia ima definitivno puno bolji odaziv i kak glatko sve radi.Tko god da je probao svi su se cudili kako radi bolje!Bitno da znate srat,a niste nikad isprobali nista drugo osim androida!Vi ste ti koji ispadate trolovi,a ne ja.Iza sebe stvarno imam jako puno ljudi koji ce potvrdit moju pricu sam nazalost nisu registrirani na ovom forumu.Kad isprobate onda se javite,nemojte napamet lupetat gluposti!Razlika postoji,sad vi vjerujte sta ocete boli me briga!

Nikad ali nikad nisam rekao da je dhd fluidniji od wp7, nikad. pokaži mi taj post i ja se budem sad tu ispričao pred svima.

drugo, dhd nikad nije trzao, nije bio fluidan ko android 4.0 ali trzao nije.

Treće, one x i sense 4 nisi probao zato daj već jednom šuti, smješan si.

četvrto, kaj se guraš tu ak te ne treba, imaš tema o wp7 i tamo tipkaj, trolove ne trebamo.

Probao sam android, ios, wp7... kaj da još probam da ti udovoljim?

hobi:moj-android.net
13 godina
offline
Re: HTC One stigao u Hrvatsku
kach kaže...
jpelko2 kaže...

Kaj se ti uopce javljas kad nisi ni koristio wp7!Nemas pojma sta znaci prava fluidnost!A ti nsoul si hvalio taj svoj desire HD kak je ekstra fludina i nema laga,daj molim te frend mi ima desire HD.Nas 5 smo bili na kavi i radili smo uspredbu side by side i ocito se je vidlo kak lumia ima definitivno puno bolji odaziv i kak glatko sve radi.Tko god da je probao svi su se cudili kako radi bolje!Bitno da znate srat,a niste nikad isprobali nista drugo osim androida!Vi ste ti koji ispadate trolovi,a ne ja.Iza sebe stvarno imam jako puno ljudi koji ce potvrdit moju pricu sam nazalost nisu registrirani na ovom forumu.Kad isprobate onda se javite,nemojte napamet lupetat gluposti!Razlika postoji,sad vi vjerujte sta ocete boli me briga!

A ti si kao isprobao HTC One?

 

Jedini koj u ovoj temi trola si ti. Osobno nisam fan niti jednogOS-a/proizvođača (trenutno imam iPhone 4s i HTC Wildfire) pa ne kužim ovakve vrste napada. OK imaš Lumiu, misliš da je najbolja, super za tebe. Ono što je sigurno je da nije najbolja. Najbolji mobitel ne postoji. Ako je neki od mobitela bolji od drugoh u kratkom vremenu pojavi se neki drugi koji ga nadmaši. To ti je cijela filozofija. I najbrži mobitel/računalo korisnik može usporiti do bola.

 

Da se vratimo na topic, sve ovo što si ti pričao nisam doživo kod isprobavanja One X-a. Ne tvrdim da neko nema problema s istim ali meni je mobitel izuzetno brz, ono što bi mu ja zamjerio je ispupčenje za kameru (čemu?) i na prvi pogled jeftikanerski izgled (kad ga uzmeš u ruku onda shvatiš da to nije tako).

Freedom is just another word for nothing left to loose ...
14 godina
neaktivan
offline
Re: HTC One stigao u Hrvatsku
nsoul kaže...

Frend mi se zali kak mu nevalja dhd jer mu laga,trza i usporava se!Prije to nije niti primjecivao dok nije isprobao wp7.Ti si smjesan kuzis!

 

Kakve veze ima kaj nisam one x isprobao,dovoljno je da pogledas ovaj video i sve ce ti bit jasno!Kaj je tebi normalno da se na tak hardwrski nabirjanom telefonu desava ovak glup problem!?

 

Zelim da priznas da razlika postoji u odazivu i fludinosti izmedu wp7 i androida.

 

15 godina
offline
HTC One stigao u Hrvatsku

Probao sam nakratko taj WP i vidio puno recenzija na netu i osobno mi nikako ne svidja metro look, posebno tranzicije.

Gori od iPhone (iOS) fanova su samo WP fanovi (posebno oni .NET pozadinom)  

Sto se HTC-a tice izgleda mi jako dobro, nazalost nisam ga imao prilike probati...

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
Re: HTC One stigao u Hrvatsku
kach kaže...
nsoul kaže...

Frend mi se zali kak mu nevalja dhd jer mu laga,trza i usporava se!Prije to nije niti primjecivao dok nije isprobao wp7.Ti si smjesan kuzis!

 

Kakve veze ima kaj nisam one x isprobao,dovoljno je da pogledas ovaj video i sve ce ti bit jasno!Kaj je tebi normalno da se na tak hardwrski nabirjanom telefonu desava ovak glup problem!?

 

Zelim da priznas da razlika postoji u odazivu i fludinosti izmedu wp7 i androida.

 

  Dobar filmic, ali pogledaj kako onaj starkelja na 800MHz 4s rastura ovu jednogrbu kamilu.

 

14 godina
neaktivan
offline
Re: HTC One stigao u Hrvatsku
zatojeto kaže...

  Dobar filmic, ali pogledaj kako onaj starkelja na 800MHz 4s rastura ovu jednogrbu kamilu.

 

{#} di to rastura? U paljenju? U korištenju? U skrolanju?

Ste videli lepote, ko sredi noci Zapiha veter samote Rosa, reke in morja R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
14 godina
neaktivan
offline
HTC One stigao u Hrvatsku

Vi ocito zaboravljate da ovo hardwersko nabrijano cudoviste ima 4 jezgre koje rade na 1.5 ghz!Dok iphone radi na 800mhz i ima "samo" 2 jezgre!Ne vidi se apsolutno nikakv napredak u performansama izmedu ta 2 telefona,u ovom videu se ocito vidi da je iphone brzi sto je jedna velika sramota za htc!

Poruka je uređivana zadnji put sub 14.4.2012 16:43 (kach).
 
1 9 hvala 0
15 godina
offline
Re: HTC One stigao u Hrvatsku
kach kaže...

Vi ocito zaboravljate da ovo hardwrsko nabrijano cudoviste ima 4 jezgre koje rade na 1.5 ghz!Dok iphone radi na 800mhz i ima "samo" 2 jezgre!Ne vidi se apsolutno nikakv napredak u performansama izmedu ta 2 telefona,u ovom videu se ocito vidi da je iphone brzi sto je jedna velika sramota za htc!

iPhone nema 800 Mhz nego Dual Core 1 Ghz procesor.Ali moraš znati i da One X ima još jednu jezgru od 500 Mhz koja je uključena za nezahtjevne poslove ,a dalje se jezgre otključavaju ovisno o većem opterećenju/igre...Tako da je za vrijeme surfanja uključena 1 ili 2 jezgre.

EDIT.Usporedi i cijene ova 2 uređaja u VIP-u npr.Cijena HTC One X bez ugovora je 4999 kn,a iPhone 4S 32 GB(tolko memorije ima i One X pa sam za primjer uzeo tog) 8399.

Dakle,iPhone je za pola skuplji od One X-a.

AC Milan - IL CLUB PIU' TITOLATO AL MONDO
Poruka je uređivana zadnji put sub 14.4.2012 16:48 (emerik).
12 godina
neaktivan
offline
Re: HTC One stigao u Hrvatsku
Edge kaže...

...

 

       ICS jos nije doso na 10% mobitela, vec se spekulira o Androidu 5, a da ne pricam da uredjaji izgube support nakon god-dvije. Istina je, ima puno Android uredjaja, al nek se dogovore

 

...

There, I fixed it.

Dafuq I just read?
14 godina
neaktivan
offline
Re: HTC One stigao u Hrvatsku
SaidSikiraX kaže...

There, I fixed it.

Kojom logikom?

ICS imaju:

SGSII

Samsung Galaxy Nexus

Google Nexus S 

HTC One V, S, X

 

Jel ima još koji? Pa i ne baš.

Ste videli lepote, ko sredi noci Zapiha veter samote Rosa, reke in morja R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
14 godina
neaktivan
offline
Re: HTC One stigao u Hrvatsku
emerik kaže...

Krivo!Radi na 800 mhz,kao usera ne zanima me kak barata sa memorijom ili procesorom,zelim sam da radi i bude najbolji!Jer ima sirove snage kolko oce,sam se netko pametan mora sjetit kak napisat kod da iskoristi puni potencijal tog hardwera,a to je danas ocito jako tesko!Jedan obican iphone 4s koj ne znam zasto svi mrze razvaljuje htc one x!Sta vas sad to malo boli?Ljubomorni ste?Ne kuzim tesko je prihvatit poraz i prihvatit cinjenicu da kaj se tice brzine android jednostavno jos nije u rangu da bude bolji od konkurencije.

 

I da mi je sam znat tko je normalan kupio ip4s za 8399kn?!Imas ih na njuskalu kolko oces,vakumirane zapakirane s garancijom za 3500 kn.

13 godina
neaktivan
offline
Re: HTC One stigao u Hrvatsku
Ajme, krepa sam od smijeha na topicu dosad... One x ću preskočiti, financije su pri dnu. Pričekati ću Ascend d quad xl
15 godina
neaktivan
offline
Re: HTC One stigao u Hrvatsku
Mitsuoka kaže...
SaidSikiraX kaže...

There, I fixed it.

Kojom logikom?

ICS imaju:

SGSII

Samsung Galaxy Nexus

Google Nexus S 

HTC One V, S, X

 

Jel ima još koji? Pa i ne baš.

HTC Sensation mozda?

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice