Isprobali smo Samsung Galaxy Cameru

poruka: 44
|
čitano: 5.413
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Isprobali smo Samsung Galaxy Cameru".
14 godina
neaktivan
offline
Isprobali smo Samsung Galaxy Cameru

zanimljivo

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Isprobali smo Samsung Galaxy Cameru

Ja bi to....

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Isprobali smo Samsung Galaxy Cameru

By Dragan Petric.

 

Dok Oleg ne kaže da su slike dobre, ne vjerujem ništa. I čudi me da se ne zna ništa što se specifikacija tiče.

 

Uglavnom, za one koje zanima: nema funkciju poziva (koliko vidim), ali ima 3G i 4G, BSI-CMOS senzor 1/2.33" (dakle, ovih jako širokih 23mm je ekvivalent nevjerovatnih 126mm na FF senzorima, dakle 63mm na 4/3 senzorima). No ne brinite se, njegovih 480mm focal length-a na drugom kraju će vam pomoći u špijuniranju ljudi u susjednom gradu.

 

Osim ako sam ja sve pomiješao i ispao glup.

Poruka je uređivana zadnji put čet 30.8.2012 12:30 (Onjegin).
Moj PC  
5 0 hvala 1
13 godina
neaktivan
offline
Isprobali smo Samsung Galaxy Cameru

mislim da je vrijeme da samsung krene i na tržište hrane, a mogao bi i neke hlačice počet šivat. samsung radler sa okusom cvrčaka. i traperice koje su ”mješavina retro stila i - ponovno - zaobljenosti koja podsjeća na Galaxy S III”. 

 
12 6 hvala 0
16 godina
offline
Isprobali smo Samsung Galaxy Cameru

Al' morate priznati, ne podsjeca na iPhone vec "vuce" na SGS3 :D

Cure su lude kad se zaljubljuju u naš muške,dlakva smrdljiva stvorenja.Ja da sam cura\žena bio bi največa lezbača na svijetu. (c) QFlash
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
Isprobali smo Samsung Galaxy Cameru

Ovo možda i zaživi nakon 2-3 iteracije. Ima i rak ranu: bateriju to se vidi iz aviona

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Isprobali smo Samsung Galaxy Cameru
chemmy kaže...

Ovo možda i zaživi nakon 2-3 iteracije. Ima i rak ranu: bateriju to se vidi iz aviona

  Uvijek možeš koristiti optičko tražilo i isključiti ekran.

 

Ups, nema ga.

 

Ali možda ga možeš mount-ati na vrh.

 

Ups, nema ni to.

Poruka je uređivana zadnji put čet 30.8.2012 12:56 (Onjegin).
12 godina
neaktivan
offline
Isprobali smo Samsung Galaxy Cameru

Za te pare si kupis Canon EOS 1100D

TD za glupost
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Isprobali smo Samsung Galaxy Cameru

Sta sad, moze se i facebook aplikacija pokrenuti te isti tren nakon slikanja "Sherati na net" -.- ....................... Kakve su to bedastoce....... Sto sam stariji to mi se vise i vise svidjaju 90-te .... Koliko tzv "inovativnih" stvari u svijetu izlazi, a posve su nepotrebne, svi perfektno zive i bez njih. Samo se stvara lazna potreba da ne mozemo bez neceg sto su svi dosad mogli.... {#}

 

P.S. Ako cemo tako, u svijetu ne bi trebali postojati uopce profesionalni aparati/strojevi (stogod), ajmo sve pojednostaviti pa da svi uređaji imaju sve, i onda smo mirni. 1 Uređaj to rule them all, fotic,telefon,tablet,notebook,frizider,televizor,fen,pecnica,mikrovalka i mp3/disk/player/burner/recorder/streamer .....

{| qu!ck_s!1\/3r |}
 
1 1 hvala 0
15 godina
offline
Re: Isprobali smo Samsung Galaxy Cameru
Laxarus kaže...

Za te pare si kupis Canon EOS 1100D

Krivo razmisljas o ovom.

 

Ti njega zamisljas kao kompakta, sto on zapravo nije.

To je gadget i nema ga smisla usporedivati sa DSLR-om.

 

Isto kao da za SGS3 kazes, za te novce si kupim Canona 1100D i sl.

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011.
13 godina
protjeran
offline
Isprobali smo Samsung Galaxy Cameru

cuo samsung da se apple sprema izdati ios fotic pa i on digao nogu, a petric odmah svršio.

 
0 16 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Isprobali smo Samsung Galaxy Cameru
23mm daljina je očito 35mm ekvivalentna daljina, tj wide objektiv.
这是我的个性签名
15 godina
offline
Re: Isprobali smo Samsung Galaxy Cameru
Onjegin kaže...

By Dragan Petric.

 

Dok Oleg ne kaže da su slike dobre, ne vjerujem ništa. I čudi me da se ne zna ništa što se specifikacija tiče.

 

Uglavnom, za one koje zanima: nema funkciju poziva (koliko vidim), ali ima 3G i 4G, BSI-CMOS senzor 1/2.33" (dakle, ovih jako širokih 23mm je ekvivalent nevjerovatnih 126mm na FF senzorima, dakle 63mm na 4/3 senzorima). No ne brinite se, njegovih 480mm focal length-a na drugom kraju će vam pomoći u špijuniranju ljudi u susjednom gradu.

 

Osim ako sam ja sve pomiješao i ispao glup.

 

Mislim da si malo pobrkao. 23mm je u 35mm formatu, valjda. A i da nije, kako može biti po tvojoj računici biti više mm u ff senzoru nego na 4/3, kad bi trebalo bit obrnuto? :D

15 godina
neaktivan
offline
Re: Isprobali smo Samsung Galaxy Cameru

Oni su već imali tu kategoriju. Tako da to nije niti tolko nova kategorija, niti su oni to izdali jer su culi da apple radi fotic...kako je netko gore rekao. 

 

http://www.gsmarena.com/samsung_w880_amoled_12m-2948.php Čak je i ljepši

14 godina
neaktivan
offline
Re: Isprobali smo Samsung Galaxy Cameru
zatojeto kaže...

cuo samsung da se apple sprema izdati ios fotic pa i on digao nogu, a petric odmah svršio.

kako ti već nije neugodno? :S

Oscar-Mike-Golf Whiskey-Tango-Foxtrot
15 godina
neaktivan
offline
Re: Isprobali smo Samsung Galaxy Cameru
florijan kaže...

mislim da je vrijeme da samsung krene i na tržište hrane, a mogao bi i neke hlačice počet šivat. samsung radler sa okusom cvrčaka. i traperice koje su ”mješavina retro stila i - ponovno - zaobljenosti koja podsjeća na Galaxy S III”. 

Ako Konzum može sada osim telefonije raditi i benzinske po Zagrebu, ubijati mljekarsku i svaku drugu proizvodnju, zašto Scumsung ne bi krojio hlače? Bile bi bolje od ovih kineskih zar ne?

12 godina
offline
Re: Isprobali smo Samsung Galaxy Cameru

.

Poruka je uređivana zadnji put čet 30.8.2012 14:31 (ashcro).
16 godina
offline
Re: Isprobali smo Samsung Galaxy Cameru
zatojeto kaže...

cuo samsung da se apple sprema izdati ios fotic pa i on digao nogu, a petric odmah svršio.

Ja se spremam istrčati 100m ispod 9.50s. Ako sutra čujete da je onaj Bolt to uradio, znate kome je ukrao planove.

15 godina
offline
Re: Isprobali smo Samsung Galaxy Cameru
zatojeto kaže...

cuo samsung da se apple sprema izdati ios fotic pa i on digao nogu, a petric odmah svršio.

Ajde ti meni lijepo reci gdje se Apple sprema izdati fotic?

Mokri snovi?

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011.
12 godina
neaktivan
offline
Re: Isprobali smo Samsung Galaxy Cameru
Mitch kaže...
zatojeto kaže...

cuo samsung da se apple sprema izdati ios fotic pa i on digao nogu, a petric odmah svršio.

Ajde ti meni lijepo reci gdje se Apple sprema izdati fotic?

Mokri snovi?

 

13 godina
protjeran
offline
Re: Isprobali smo Samsung Galaxy Cameru
Mitch kaže...
zatojeto kaže...

cuo samsung da se apple sprema izdati ios fotic pa i on digao nogu, a petric odmah svršio.

Ajde ti meni lijepo reci gdje se Apple sprema izdati fotic?

Mokri snovi?

evo da se informiraš. ovo su dva koncepta a ima ih poprilicno i barem necemu lice za razliku.

 

15 godina
offline
Re: Isprobali smo Samsung Galaxy Cameru
Hahaah
Kad bi ti samo znao s koje je to stranice

To su fanovi
R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011.
16 godina
offline
Re: Isprobali smo Samsung Galaxy Cameru
zatojeto kaže...
Mitch kaže...
zatojeto kaže...

cuo samsung da se apple sprema izdati ios fotic pa i on digao nogu, a petric odmah svršio.

Ajde ti meni lijepo reci gdje se Apple sprema izdati fotic?

Mokri snovi?

evo da se informiraš. ovo su dva koncepta a ima ih poprilicno i barem necemu lice za razliku.

 

Hm fanovi ili ne no Apple Lens ti bokca fučkaj ga,{#} a kakve su to zapravo leče o čem se tu radi ok kad vidiš na nekom fotiču Sony Lens sve je jasno ali ovo.{#}{#}

http://www.vhnd.com/a-different-kind-of-truth/
13 godina
protjeran
offline
Re: Isprobali smo Samsung Galaxy Cameru
Mitch kaže...
Hahaah
Kad bi ti samo znao s koje je to stranice

To su fanovi

  pa to je poanta. i ti si pa etniji od samsunga. nitko nije pao na glupi koncept spoja mobitela i fotoaparata osim samsunga i petrica koji nas hrani s glupostima. to sam i prije napisao.

kaj trebam crtati.

15 godina
neaktivan
offline
Isprobali smo Samsung Galaxy Cameru

kad bi gledao vrijednosti stvari koje upotrebljavamo svaki dan

kak' izgleda sadašnjost (velim generaliziram)... ?

imam košulju 90kn

hlače 200kn

tenisice/cipele max 400kn

... i mobilni uređaj od 8000kn ... toliko sam platio auto (stroj od par tona)

o raznim nastavcima i programima za mobitel da i ne govorim
to je sad valjda jača industrija od trgovine kućnim ljubimcima i opremom za njih.

u biti da pitate prosječno dijete dal' hoće pesa ili novi mobitel mislim da ne bi bilo teško odlučiti

u tom je velika razlika da su ljudi danas toliko ispranog mozga raznim stvari koje im nisu potrebne da ne uviđaju da su počeli robovati za njih.

umjesto da ti strojevi rade za svoje vlasnike...

Iako mislim da je smisao postojanja i ovog foruma i časopisa/portala BUG upoznavanje sa novim tehnologijama i uređajima

smatram da većina vas na forumu brijete opasno i da smo izgubili (u to uključujem i sebe)

pojam vrijednosti BITNIH stvari... pa za par takvih top mobitela možete kupiti grunt.

a smanjiti doživljaj da ne velim ekstazu kad izađe neki novitet (tog tipa)

i svakako za terapiju posjetiti Hrelić u pratnji starijeg informatičara (ili starijih izdanja BUG-a)

da vam pokaže koliko su vrijedile prije par godina stvari koje se danas bacaju u bescjenje.. sve te srce boli kad vidiš

komodorca ili FDD (disketnu jedinicu za njega koja je koštala ~1000 DM (ekvivalent €) srce me boli kad to vidim.

i da sve te vrijednosti koje danas toliko cijenimo sutra neće ništa vrijediti...

ali grunt je uvijek grunt.

 

valjda me sunčanica opalila na putu do doma... pa pišem nebuloze, neznam kaj mi je...

((trebam bolji auto onaj s klimom :) ))

 

s'trolo sam te ko' odojka
 
3 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Isprobali smo Samsung Galaxy Cameru
drveni krastavac kaže...

 

  Kupi motor.

 

Nego, po čemu je to pas bolji od mobitela. Mobitel ne smrdi, ne prlja i ima funkciju.

 

Uvijek sam mrzio mučenje životinja.

12 godina
neaktivan
offline
Re: Isprobali smo Samsung Galaxy Cameru
Onjegin kaže...
drveni krastavac kaže...

 

  Kupi motor.

 

Nego, po čemu je to pas bolji od mobitela. Mobitel ne smrdi, ne prlja i ima funkciju.

 

Uvijek sam mrzio mučenje životinja.

 

Želiš reći da svi koji imaju psa ujedno ga i muče?

11 godina
neaktivan
offline
Re: Isprobali smo Samsung Galaxy Cameru
paradajz kaže...

 

Želiš reći da svi koji imaju psa ujedno ga i muče?

  Da, životinjama je dobro na slobodi.

 

Ptice u kavezima, psi u boksovima, lavovi u kavezima, slonovi pod ogradama, bikovi u torovima.

 

Dobro, ako planiraš ubiti pile da ga pojedeš, ok je da bude zatočena, ali patiti životinju samo jer možeš je prljavo, jednostavno prljavo.

 

I nemoj da na temi za kameru raspravljamo o tome! Nipošto ne odgovaraj.

12 godina
neaktivan
offline
Re: Isprobali smo Samsung Galaxy Cameru
zatojeto kaže...
Mitch kaže...
zatojeto kaže...

cuo samsung da se apple sprema izdati ios fotic pa i on digao nogu, a petric odmah svršio.

Ajde ti meni lijepo reci gdje se Apple sprema izdati fotic?

Mokri snovi?

evo da se informiraš. ovo su dva koncepta a ima ih poprilicno i barem necemu lice za razliku.

 

To je dodatak za iphone, i na slici je iphone koj jnije izašao još ako dobro vidim vuče na 3s...

Arian RIčko
Poruka je uređivana zadnji put čet 30.8.2012 17:38 (77ari).
12 godina
neaktivan
offline
Isprobali smo Samsung Galaxy Cameru

80 million hipsters and going...

Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice