Loši rezultati za HTC

poruka: 68
|
čitano: 6.846
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Loši rezultati za HTC".
15 godina
suspendiran
offline
Loši rezultati za HTC

Zbog Samsunga su nekako otišli u drugi plan i pad prihoda je očekivani.

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Loši rezultati za HTC

Tako je to kad se neko preceni.

 

Previse skupi proizvodi, sa slabijih karakteristika od konkurencije.

Poruka je uređivana zadnji put ned 8.4.2012 10:04 (teneke).
 
0 6 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Loši rezultati za HTC

pojasni koje su to opcije po tvom mišljenju?

16 godina
odjavljen
offline
Loši rezultati za HTC

Nekako im svi uredjaji izgledaju jednako...izvana...specifikacije gledaju oni koje to prvenstveno zanima...veliki dio se jos uvijek pali na sam izgled...

resistance is futile
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Loši rezultati za HTC

Mislim da je najveci problem sto su prestali koristiti AMOLED za high end modele, jer zasto bi itko kupovaio mobitel s inferiornim ekranom kad za iste pare moze kupit galaxy s 2 ili slican od samsunga. Al kako su se opet vratili na AMOLED i dodali IPS u ponudu najvjerojatnije ce postat primamljiviji kupcima.

 
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Loši rezultati za HTC

Najveci dio mobitela je ekran, ako on ne valja onda pobogu, necu niti uzet takav uredaj.

 

Svi S-LCD su toliko inferijorniji od SuperAMOLED-a da to nisu istine, naprosto nakon SAMOLED ekrana, nemoguce se vratit na nesto drugo.

 

Da ne kazem kako su skrtarili sa internom memorijom, sve su to sitnice na kojima oni misle da su ustedili, a zapravo odbiju dosta kupaca.

 

Serijom ONE su se podosta popravili, tako da se nadam da ce sad putem stare slave!

Moj PC  
14 1 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Loši rezultati za HTC
A sto su ocekivali kada svaki mjesec izbace novi telefon, a u osnovi sve je to isto. HTC za svaku verziju softwara izbacuje novi telefon :)
 
3 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Loši rezultati za HTC

Uopce se ne trude izbaciti nesto drugacije.... samo stancaju... 

resistance is futile
Moj PC  
0 1 hvala 0
15 godina
offline
Re: Loši rezultati za HTC
rjakopec kaže...

Zbog Samsunga su nekako otišli u drugi plan i pad prihoda je očekivani.

Pa i dalje bi HTC nego Samsung.

teneke kaže...

Tako je to kad se neko preceni.

 

Previse skupi proizvodi, sa slabijih karakteristika od konkurencije.

Slabijih karakteristika? Aj mi reci koji uređaj ima bolje karakteristike? Imaš mobitele s više megapiksela, meni to ne znači ništa, inak ne mislim snimat s više od 8mpx, nema potrebe.

IMaš ekrane s raznim amoledima na kojima su bolje prenaglašene i prejake, a prema svim recenzijama one x ima najbolji ekran na tržištu, ako ne računamo dpi koje xperia s ima veći jer ima istu rezoluciju a manji ekran. 

Izrada? to moram probat ali prema svemu čini se jako kvalitetno.

unimatrix001 kaže...

Nekako im svi uredjaji izgledaju jednako...izvana...specifikacije gledaju oni koje to prvenstveno zanima...veliki dio se jos uvijek pali na sam izgled...

Da izgledaju, ne isto ali slično, drže se svojeg, a ne ko drugi koji više ne znaju kog bi kopirali, osim xperia i limia koje odstupaju od toga.

Renesis kaže...

Mislim da je najveci problem sto su prestali koristiti AMOLED za high end modele, jer zasto bi itko kupovaio mobitel s inferiornim ekranom kad za iste pare moze kupit galaxy s 2 ili slican od samsunga. Al kako su se opet vratili na AMOLED i dodali IPS u ponudu najvjerojatnije ce postat primamljiviji kupcima.

i bolje, ne sviđa mi s amoled, radije bi ips lcd. pogledaj na youtubeu recenzije, ekran je odličan, boje odlične, oštrina dobra...

neću previše o tome jer nisam probao uređaj, ali prema recenzijama i youtubeu htc se ponovo vraća u igru s one linijom.

hobi:moj-android.net
16 godina
odjavljen
offline
Re: Loši rezultati za HTC
nsoul kaže...

 

unimatrix001 kaže...

Nekako im svi uredjaji izgledaju jednako...izvana...specifikacije gledaju oni koje to prvenstveno zanima...veliki dio se jos uvijek pali na sam izgled...

Da izgledaju, ne isto ali slično, drže se svojeg, a ne ko drugi koji više ne znaju kog bi kopirali, osim xperia i limia koje odstupaju od toga.

Pa...i mislio sam upravo na SE i Nokiu.... ali to sto se drze svojeg a i pokusavajuci ustedjeti ih je i kostalo... zar je tako tesko napraviti nesto novo...

resistance is futile
13 godina
neaktivan
offline
Loši rezultati za HTC

Boje nisu odlicne, bez brige, naspram AMOLEDa bilo koj LCD, pa makar i IPS izgleda isprano te kao da nikad nije cuo za crnu boju, i to je cinjenica.


Radije uzivam u tim "prenaglasenim" bojama na Galaxy Nexusu nego kako sam imao na Optimusu 2x IPS, sa ispranim bojama i nepostojecom crnom i bleedingom LCD ekrana.

 

Cak i na iPhoneu boje izgledaju isprano, a to je zapravo najbolji IPS display do danas, mozda ce One X imat display iste kvalitete.

 

Sve je super, ali AMOLED je AMOLED i ne znam zasto bi itko htio neki ekran osim AMOLEDa. Pogotovo SuperAMOLED+, najbolji ekran, od same tehnologije, do izrade, do cijele pozadine OLED tehnologije, savrseno.

Moj PC  
8 4 hvala 0
15 godina
offline
Re: Loši rezultati za HTC
unimatrix001 kaže...
nsoul kaže...

Da izgledaju, ne isto ali slično, drže se svojeg, a ne ko drugi koji više ne znaju kog bi kopirali, osim xperia i limia koje odstupaju od toga.

Pa...i mislio sam upravo na SE i Nokiu.... ali to sto se drze svojeg a i pokusavajuci ustedjeti ih je i kostalo... zar je tako tesko napraviti nesto novo...

Da drže se svojeg, čemu da kopiraju druge? neću počinjat flame, pa neću spominjat nikoga,ali neki uređaji jako sliče na neke druge uređaje. HTC se drži svojeg dizajna kojeg samo poboljšava. Nešto novo? PA ne znam za novo, ali  s One serijom su napravili preokret i ponovo se vraćaju, a i sviđa mi se dizajn, ne trebaju ga mjenjati.

hobi:moj-android.net
15 godina
offline
Re: Loši rezultati za HTC
BMK kaže...

Boje nisu odlicne, bez brige, naspram AMOLEDa bilo koj LCD, pa makar i IPS izgleda isprano te kao da nikad nije cuo za crnu boju, i to je cinjenica.


Radije uzivam u tim "prenaglasenim" bojama na Galaxy Nexusu nego kako sam imao na Optimusu 2x IPS, sa ispranim bojama i nepostojecom crnom i bleedingom LCD ekrana.

 

Cak i na iPhoneu boje izgledaju isprano, a to je zapravo najbolji IPS display do danas, mozda ce One X imat display iste kvalitete.

 

Sve je super, ali AMOLED je AMOLED i ne znam zasto bi itko htio neki ekran osim AMOLEDa. Pogotovo SuperAMOLED+, najbolji ekran, od same tehnologije, do izrade, do cijele pozadine OLED tehnologije, savrseno.

PA ne slažem se, istina crna je bolja na amoledu, ali radije bi ips lcd s pravim bojama nego amoled s prenaglašenim.  igrao sam se s galaxy s 2 puno puta i prejake su boje, preizražene. 

hobi:moj-android.net
16 godina
odjavljen
offline
Loši rezultati za HTC

Aj....to sa serijom One bi moglo upaliti.... konacno su se pokrenuli....po drugi put....nadam se da ce i ostati na dobrom putu jer mi je HTC bio prvi smartph. sa kojim sam bio zadovoljan.... 

resistance is futile
Poruka je uređivana zadnji put ned 8.4.2012 11:26 (unimatrix001).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Loši rezultati za HTC
unimatrix001 kaže...

Aj....to sa serijom One bi moglo upaliti.... konacno su se pokrenuli....po drugi put....nadam se da ce i ostati na dobrom putu jer mi je HTC bio prvi smartph. sa kojim sam bio zadovoljan.... 

Kad su izbacili Desire HD bili su na pravom putu , ali onda su počeli svaki mjesec izbacivati drugi uređaj i to ih je skoro pokopalo.

Trebali su izbaciti Desire HD, pa Sensation XE, i onda One X serija. i dovoljno za svaku godinu, ali stvar je u tome da se nakon pojave nove tehnologije napravili su glupost i htjeli biti prvi i izdali novi uređaj s sitnim preinakama, pa onda opet nekaj smisle i opt novi uređaj. 

a to je bezveze, nadam se da budu ostali na one seriji i da ne budu više ništa ove godine izbacivali, možda krajem godine i to je stvarno dosta.

hobi:moj-android.net
16 godina
odjavljen
offline
Loši rezultati za HTC

Eh....cisto sumnjam da ce ostati na tome...a..btw.. ....bas me zanima kakav ce slijedeci tablet izbaciti...ali bar 9 ili 10 inch(16:9  naravno) ...flyer im je skroz ok...bar meni 

resistance is futile
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Loši rezultati za HTC
unimatrix001 kaže...

Eh....cisto sumnjam da ce ostati na tome...a..btw.. ....bas me zanima kakav ce slijedeci tablet izbaciti...ali bar 9 ili 10 inch(16:9  naravno) ...flyer im je skroz ok...bar meni 

Nadam se da budu ostali, jer sad imamo 3 uređaja, + one xl za SAD, plus Evo One 4g za AT&T. 

tablet bi trebao pripadati One seriji, samim tim bi trebao biti odličan.

flyer je ok , pogotovo s scribeom :) samo nisu imali marketing i slabo se prodavao

hobi:moj-android.net
14 godina
neaktivan
offline
Re: Loši rezultati za HTC
nsoul kaže...

Kad su izbacili Desire HD bili su na pravom putu , ali onda su počeli svaki mjesec izbacivati drugi uređaj i to ih je skoro pokopalo.

Trebali su izbaciti Desire HD, pa Sensation XE, i onda One X serija. i dovoljno za svaku godinu, ali stvar je u tome da se nakon pojave nove tehnologije napravili su glupost i htjeli biti prvi i izdali novi uređaj s sitnim preinakama, pa onda opet nekaj smisle i opt novi uređaj. 

a to je bezveze, nadam se da budu ostali na one seriji i da ne budu više ništa ove godine izbacivali, možda krajem godine i to je stvarno dosta.

Baš nisu trebali Sensation XE izbacivat, lošiji je od običnog Sensationa, koliko čujem od forumaša koji su ga imali. Jedino boja predobro izgleda. Iskreno mene nije briga ko je u gubitku, a ko u dobitku, jer idem na ono što mi najviše odgovara. 

 

Isto tako, ljudi će radije na Samsung, SE i Nokiu jer su vjerojatno već imali jedan od tih i imaju povjerenja u njih. Kao što ja mrzim SE radi jednog isprdka koji sam imao i bia je užasne kvalitete. 

 

Desire HD je po meni do izlaska One X-a bio najbolji njihov mob, ali ima katastrofa ekran. I to mu je veliki minus bia, pogotovo jer sam imao Desirea koji je ima daleko bolji ekran, koji je usput ima i daleko bolje boje (ja sam imao SLCD, očuh AMOLED i meni se čak više sviđa moj SLCD na njemu), a sad imam SAMOLED+ i definitivno biram jačinu boja, nego da ekran djeluje isprano. Ali ostalo je sve ludilo i dan danas. 

Ste videli lepote, ko sredi noci Zapiha veter samote Rosa, reke in morja R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
15 godina
offline
Re: Loši rezultati za HTC
Mitsuoka kaže...

Baš nisu trebali Sensation XE izbacivat, lošiji je od običnog Sensationa, koliko čujem od forumaša koji su ga imali. Jedino boja predobro izgleda. Iskreno mene nije briga ko je u gubitku, a ko u dobitku, jer idem na ono što mi najviše odgovara. 

 

Isto tako, ljudi će radije na Samsung, SE i Nokiu jer su vjerojatno već imali jedan od tih i imaju povjerenja u njih. Kao što ja mrzim SE radi jednog isprdka koji sam imao i bia je užasne kvalitete. 

 

Desire HD je po meni do izlaska One X-a bio najbolji njihov mob, ali ima katastrofa ekran. I to mu je veliki minus bia, pogotovo jer sam imao Desirea koji je ima daleko bolji ekran, koji je usput ima i daleko bolje boje (ja sam imao SLCD, očuh AMOLED i meni se čak više sviđa moj SLCD na njemu), a sad imam SAMOLED+ i definitivno biram jačinu boja, nego da ekran djeluje isprano. Ali ostalo je sve ludilo i dan danas. 

Ajd dobro onda Sensation, ionak je XE clockani Sensation.

PA istina, nije me briga kolki je gubitak, koristim ono kaj mi odgovara.

A gle, htc je imao marketing ali ne ko ostali, a i nokia je stari igrač na tom području. da su izbacili bolju n97 s ispeglanim symbianom ne bi kupovao desire hd.

A gle dhd je imao obični slcd , koji nije baš nekaj posebno, ali za ips slcd2 tvrde da je najbolji ekran trenutno. 

Ne znam, nije mi samoled nikaj posebno, radije bi one x i oštriji prikaz, a i nisu boje tolko isprane, a to tek treba vidjeti kad se kupi. a ak si negdje u blizini varaždina možemo usporediti one x i samoled +

hobi:moj-android.net
14 godina
neaktivan
offline
Re: Loši rezultati za HTC

Ja sam govoria za DHD, One X nisam ni vidia, tako da ne tvrdim za njega. Isto tako, svi imaju takve reze sada, tako da je oštrina postala sasvim nebitna na top modelima pri izboru, sada su samo kvalitete boje. Nažalost, u Splitu sam, ali slušaj, ako se ko nađe u blizini zašto ne, ako posao ne spriječi jednoga od nas. Iako ja uz SIII koji vjerojatno dobivam, namjeravam uzet i One X kada mi bude produženje pretplate, tako da ću iz prve ruke usporedit {#} Tako je to kad HTC fanboy radi za Samsung {#}

Ste videli lepote, ko sredi noci Zapiha veter samote Rosa, reke in morja R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
15 godina
offline
Re: Loši rezultati za HTC
Mitsuoka kaže...

Ja sam govoria za DHD, One X nisam ni vidia, tako da ne tvrdim za njega. Isto tako, svi imaju takve reze sada, tako da je oštrina postala sasvim nebitna na top modelima pri izboru, sada su samo kvalitete boje. Nažalost, u Splitu sam, ali slušaj, ako se ko nađe u blizini zašto ne, ako posao ne spriječi jednoga od nas. Iako ja uz SIII koji vjerojatno dobivam, namjeravam uzet i One X kada mi bude produženje pretplate, tako da ću iz prve ruke usporedit {#} Tako je to kad HTC fanboy radi za Samsung {#}

A gle samsung radi odlične uređaje, ali ja ne mogu bez sensa i točka. tw mi ne leži nikako. 

ah ja ne radim za nikog :( tak da budem iskeširao dosta za one x :)

hobi:moj-android.net
14 godina
neaktivan
offline
Re: Loši rezultati za HTC
Nadam se da znate da postojo Voodoo Color i ostali modani driveri s kojima se moze smanjiti saturacija.
HEY WHAT'S YOUR NAME?? MY NAME IS TOOOOOOOOOOOOOOM BENNEEGEHGHHGHGHGHGHGHGHGHGH
12 godina
neaktivan
offline
Loši rezultati za HTC

Kad se prica o mobitelima zaboravlja se njihova osnovna namjena.Mobiteli se između ostalog najvise koriste na otvorenom a na otvorenom su jelte amoled i s amoled prakticki neupotrebljivi......malo sunca i nemozes vidjeti ni ko te zove bez da kao kreten rukom zaklanjaš ekran i loviš sjenu kako bi šta vidio na "najsavršenijim" amoled i s amoled ekranima. Rado mijenjam malo slabiju saturaciju boja za obicnu,starinsku UPOTREBLJIVOST mobitela na obicnom suncanom danu. Nakon HTC Desire koji je cak proglasavan mobitelom godine iako je bio potpuno neupotrebljiv na otvorenom sa amoledom,pa Samsung Galaxy 2 koji me živcirao jer je isto tako neupotrebljiv na suncu kupio sam HTC Evo 3D iskljucivo zbog LCD-a jer mobitel koristim i na otvorenom :-)

 

Žalosno je da je moja prastara  N-95 imala 10 X bolji prikaz na dnevnom svjetlu od svih današnjih uređaja zajedno.

 

 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put ned 8.4.2012 12:29 (panula).
 
2 0 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
Re: Loši rezultati za HTC
Lol, meni se na Galaxyu S pod suncem savrseno vidi ekran.
Sta nebi trebala bit prednost AMOLEDa da se dobro pod suncem vide?
HEY WHAT'S YOUR NAME?? MY NAME IS TOOOOOOOOOOOOOOM BENNEEGEHGHHGHGHGHGHGHGHGHGH
15 godina
offline
Loši rezultati za HTC

Drastično smanjiti broj uređaja, popraviti dječije pogreške kod onih najskupljih, te produljiti i ubrzati vrijeme nadogradnji.

Štoviše, ako se istaknu po urednosti objavljivanja nadogradnji, te duljoj podršci za starije modele, mogli bi opet uzeti dio tržišta.

 

Osobno, ako mi netko od Android proizvođača bude garantirao da ću dobiti barem dvije (službene) važnije nadogradnje, vjerojatno ću ostati na Androidu.

No, ako ostane situacija da mi vlastiti Galaxy S nakon samo godinu dana ne dobije nadogradnju koju svi hvale, okrećem se WP7.

8ax kaže...
Lol, meni se na Galaxyu S pod suncem savrseno vidi ekran.
Sta nebi trebala bit prednost AMOLEDa da se dobro pod suncem vide?

 

Zbog smanjenog brightnessa AMOLEDi imaju slabiju vidjivost na Suncu. To mogu sam potvrditi. No nije baš toliko drastično da "izgledam kao kreten pokrivajući rukom ekran ili tražeći sjenu".

Situacija je bolja na Super AMOLED, dok neki AMOLED ekrani s PenTileom dodaju bijeli subpiksel kako bi nadomjestili brightness, ali slika izgleda zrnatija.

Every mistake I've ever made Has been rehashed and then replayed As I got lost along the way
Poruka je uređivana zadnji put ned 8.4.2012 12:48 (wyks).
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Loši rezultati za HTC
8ax kaže...
Lol, meni se na Galaxyu S pod suncem savrseno vidi ekran.
Sta nebi trebala bit prednost AMOLEDa da se dobro pod suncem vide?

savrseno? jesam li ti onda jedini naspram nas ostalih miliona ljudi koji imaju sgs, i lose se vidi ekran na suncu? 

 

 

Had a dream I was king, I woke up still king
15 godina
neaktivan
offline
Re: Loši rezultati za HTC
Indestructible kaže...
8ax kaže...
Lol, meni se na Galaxyu S pod suncem savrseno vidi ekran.
Sta nebi trebala bit prednost AMOLEDa da se dobro pod suncem vide?

savrseno? jesam li ti onda jedini naspram nas ostalih miliona ljudi koji imaju sgs, i lose se vidi ekran na suncu? 

Meni je ta rasprava glupa jer ekran prije svega ne mogu vidjeti od tragova i otisaka prstiju koji budu izraziti na suncu.

 

 

12 godina
neaktivan
offline
Re: Loši rezultati za HTC
Ne znam kakve vi to iskompleksirane oci imate ali na mom GS II se savrseno vidi slika na suncu, ali treba malo pojacati svjetlinu.
Ako sam ti pomogao, stisni HVALA! =)
12 godina
neaktivan
offline
Re: Loši rezultati za HTC
wyks kaže...

 

Zbog smanjenog brightnessa AMOLEDi imaju slabiju vidjivost na Suncu. To mogu sam potvrditi. No nije baš toliko drastično da "izgledam kao kreten pokrivajući rukom ekran ili tražeći sjenu".

Situacija je bolja na Super AMOLED, dok neki AMOLED ekrani s PenTileom dodaju bijeli subpiksel kako bi nadomjestili brightness, ali slika izgleda zrnatija.

 

 

U svojim komentarima referiram se iskljucivo na aparate koje sam koristio i da HTC Desire s amoledom je potpuno NEUPOTREBLJIV na suncu i apsolutno moras rukom pokrivati ekran i loviti sjenu da bi bilo šta vidio na ekranu.....kod SGS II situacija je tek za nijansu bolja sta je sramota za tako skupe uređaje....... HTC Evo 3D nije savršen ali je bar upotrebljiv za razliku od ova dva uređaja.

12 godina
offline
Re: Loši rezultati za HTC
nsoul kaže...
rjakopec kaže...

Zbog Samsunga su nekako otišli u drugi plan i pad prihoda je očekivani.

Pa i dalje bi HTC nego Samsung.

teneke kaže...

Tako je to kad se neko preceni.

 

Previse skupi proizvodi, sa slabijih karakteristika od konkurencije.

Slabijih karakteristika? Aj mi reci koji uređaj ima bolje karakteristike? Imaš mobitele s više megapiksela, meni to ne znači ništa, inak ne mislim snimat s više od 8mpx, nema potrebe.

IMaš ekrane s raznim amoledima na kojima su bolje prenaglašene i prejake, a prema svim recenzijama one x ima najbolji ekran na tržištu, ako ne računamo dpi koje xperia s ima veći jer ima istu rezoluciju a manji ekran.

Izrada? to moram probat ali prema svemu čini se jako kvalitetno.

unimatrix001 kaže...

Nekako im svi uredjaji izgledaju jednako...izvana...specifikacije gledaju oni koje to prvenstveno zanima...veliki dio se jos uvijek pali na sam izgled...

Da izgledaju, ne isto ali slično, drže se svojeg, a ne ko drugi koji više ne znaju kog bi kopirali, osim xperia i limia koje odstupaju od toga.

Renesis kaže...

Mislim da je najveci problem sto su prestali koristiti AMOLED za high end modele, jer zasto bi itko kupovaio mobitel s inferiornim ekranom kad za iste pare moze kupit galaxy s 2 ili slican od samsunga. Al kako su se opet vratili na AMOLED i dodali IPS u ponudu najvjerojatnije ce postat primamljiviji kupcima.

i bolje, ne sviđa mi s amoled, radije bi ips lcd. pogledaj na youtubeu recenzije, ekran je odličan, boje odlične, oštrina dobra...

neću previše o tome jer nisam probao uređaj, ali prema recenzijama i youtubeu htc se ponovo vraća u igru s one linijom.

 

 

Meni taj galaxy s2 izgleda skarterski bas, glomazno, pasticno a ekran mi je onako...ruzno izgleda to sve skupa. Ali svatko ima svoje misljenje.

ja
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice