Neobjavljene mogućnosti Windows Phonea 8

poruka: 10
|
čitano: 3.223
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Neobjavljene mogućnosti Windows Phonea 8".
12 godina
protjeran
offline
Neobjavljene mogućnosti Windows Phonea 8

Jeli to znaci da ce 7.8 sta ce doci na lumiu imati vecinu ovih opcija... naravno bez NFC-a 

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Neobjavljene mogućnosti Windows Phonea 8

Sta mislite, kada dode iPhone 5 i ovaj WP8, dali ce pasti cijene lumia? Gledam na lumiu 800 da si kupim taman do jeseni negdje, tj negdje za vrijeme jeseni :)

Jos ako dobijemo ove update-ove ( daj Boze ) bit ce idealno!

Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Neobjavljene mogućnosti Windows Phonea 8
znatizelno kaže...

Jeli to znaci da ce 7.8 sta ce doci na lumiu imati vecinu ovih opcija... naravno bez NFC-a 

Odakle ti to? U WP 7.8 će, najvjerovatnije, doći samo novi start screen.

Fake_Alert kaže...

Jos ako dobijemo ove update-ove ( daj Boze ) bit ce idealno!

Ma o čemu ti? Shvatite nema WP8 na postojećim WP telefonima definitivno. Što se tiče WP7.8, rekao sam, samo novi screen, no još nisam našao službene informacije o tome, to ćemo znati kada izađe WP8.
http://www.bug.hr/forum/topic/komentari-it-vijesti/windows-phone-se-mijenja-iz-temelja/154202.aspx

Poruka je uređivana zadnji put pon 30.7.2012 17:17 (royalhero).
13 godina
neaktivan
offline
Re: Neobjavljene mogućnosti Windows Phonea 8
royalhero kaže...
 no još nisam našao službene informacije o tome, to ćemo znati kada izađe WP8.

http://www.bug.hr/forum/topic/komentari-it-vijesti/windows-phone-se-mijenja-iz-temelja/154202.aspx

 

MS je dao vrlo malo info. u vezi wp 7.8. Jedino sto su potvrdili je da update 7.8 nece dobit nadogradnje koji su vezani za hardwere. Za ostalo jos šute... nada umire zadnja.

12 godina
neaktivan
offline
Re: Neobjavljene mogućnosti Windows Phonea 8

Kod mene nada umre prva, ako dođu neke nove stvari - super, ako ne - već sam to prebolio. {#}

16 godina
neaktivan
offline
Neobjavljene mogućnosti Windows Phonea 8
Iz osobnog iskustva sa Androidom i WP7 samo pohvale za WP7. Mozda nije korektno ali WP na mom HD2 radi puno brze, fluidnije nego Android. UI je puno dotjeraniji i pametnije osmisljen sa puno sitnih (skrivenih) detalja.
Android je s druge strane daleko otvoreniji sto je dobro, ali i lose. Osobno volim otvorenost ali ona vecini ljudi nije bitna.
 
1 1 hvala 0
13 godina
offline
Neobjavljene mogućnosti Windows Phonea 8

Onaj ko treba mobitel da ga ziher koristi svakako če uzet Win 8....

Ovi drugi budu uzeli android i vrtili benchmarke na njemu i bogzna što i hvalili ga u nebo...

Dok ostali retar*i (ameroguzoljupcci) budu kupili Apple i rekli da je to bog i batina EOD...

 

Eh sad kad stavim phone na stol i neko me pita koji ti je to Iphone steram ga u 3pm... skrenuh s teme....

 

Svakako nikako netreba zaboravit da če NOKIA I WIN 8 biti super kombinacija...A valjda će Nokia naučit kako prodat mobitele....

Moj PC  
0 4 hvala 0
13 godina
offline
Re: Neobjavljene mogućnosti Windows Phonea 8
Zver kaže...

Onaj ko treba mobitel da ga ziher koristi svakako če uzet Win 8....

Ovi drugi budu uzeli android i vrtili benchmarke na njemu i bogzna što i hvalili ga u nebo...

Dok ostali retar*i (ameroguzoljupcci) budu kupili Apple i rekli da je to bog i batina EOD...

 

Eh sad kad stavim phone na stol i neko me pita koji ti je to Iphone steram ga u 3pm... skrenuh s teme....

 

Svakako nikako netreba zaboravit da če NOKIA I WIN 8 biti super kombinacija...A valjda će Nokia naučit kako prodat mobitele....

Bolje bi bilo da nisi ništa napisao, ovoliku hrpu gluposti odavno nisam pročitao. Da ljude ocjenjuješ prema mobitelu koji koriste, mogu samo reći {#}.

 

I za tvoju informaciju Nokia vrlo dobor zna kako se prodaju mobiteli ono gdje su podbacili je Smartphone segment.

Stručnjak za odmaganje...
12 godina
protjeran
offline
Re: Neobjavljene mogućnosti Windows Phonea 8
mario.L_hr kaže...
Zver kaže...

Onaj ko treba mobitel da ga ziher koristi svakako če uzet Win 8....

Ovi drugi budu uzeli android i vrtili benchmarke na njemu i bogzna što i hvalili ga u nebo...

Dok ostali retar*i (ameroguzoljupcci) budu kupili Apple i rekli da je to bog i batina EOD...

 

Eh sad kad stavim phone na stol i neko me pita koji ti je to Iphone steram ga u 3pm... skrenuh s teme....

 

Svakako nikako netreba zaboravit da če NOKIA I WIN 8 biti super kombinacija...A valjda će Nokia naučit kako prodat mobitele....

Bolje bi bilo da nisi ništa napisao, ovoliku hrpu gluposti odavno nisam pročitao. Da ljude ocjenjuješ prema mobitelu koji koriste, mogu samo reći {#}.

 

I za tvoju informaciju Nokia vrlo dobor zna kako se prodaju mobiteli ono gdje su podbacili je Smartphone segment.

15 godina
neaktivan
offline
Re: Neobjavljene mogućnosti Windows Phonea 8
Kakve ti bedastoće pišeš!
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice