Nexus 6 i Nexus 9 su i službeno tu

poruka: 38
|
čitano: 4.917
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Nexus 6 i Nexus 9 su i službeno tu".
15 godina
offline
Nexus 6 i Nexus 9 su i službeno tu

Sigurno najjaci uredaj (hardverski gledano) na trzistu, no to vise nije Nexus program.

 

Ostajem pri Nexusu 5.

 

 

 

Ono što je zanimljivo jest da Nexus 4, 5, 7 (2012 i 2013), 10 svi dobivaju nadogradnju, vrlo pohvalno!

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011. http://skyview.com.hr
Poruka je uređivana zadnji put čet 16.10.2014 10:51 (Mitch).
 
6 1 hvala 0
12 godina
offline
Re: Nexus 6 i Nexus 9 su i službeno tu

Waaa objavili su :D

12 godina
offline
Nexus 6 i Nexus 9 su i službeno tu

Sad sam u dilemi. Sta da uradim? Da uzmem 5 ili 6?

 

Da nije toliki (6" {#}) sigurno bih ga uzeo, ali ne zelim da mi mobitel ne stane u dzep i da ga nosam kao TV dok telefoniram. Najverovatnije cu pricekati dok ne dode u neku od trgovina pa da ga isprobam kakav je u ruci

 
1 2 hvala 0
13 godina
offline
Re: Nexus 6 i Nexus 9 su i službeno tu
coso9288 kaže...

Sad sam u dilemi. Sta da uradim? Da uzmem 5 ili 6?

 

Da nije toliki (6" {#}) sigurno bih ga uzeo, ali ne zelim da mi mobitel ne stane u dzep i da ga nosam kao TV dok telefoniram. Najverovatnije cu pricekati dok ne dode u neku od trgovina pa da ga isprobam kakav je u ruci

 

Razmišljaš na glas? Što bi rekao Homer Simpson, "jesam li ovo promislio ili izgovorio?"

15 godina
offline
Re: Nexus 6 i Nexus 9 su i službeno tu
coso9288 kaže...

Sad sam u dilemi. Sta da uradim? Da uzmem 5 ili 6?

 

Da nije toliki (6" {#}) sigurno bih ga uzeo, ali ne zelim da mi mobitel ne stane u dzep i da ga nosam kao TV dok telefoniram. Najverovatnije cu pricekati dok ne dode u neku od trgovina pa da ga isprobam kakav je u ruci

Meni je i 5 veliki zbog rubova, a ovaj je jos 2 cm veci.

 

 

Nexus 5 na Androidu L ima puno bolju bateriju nego prije, a kamera je na 6ci sigurno malo bolja.

Performanse CPU su vjerojatno identične jer ovaj gura malo više piksela, no grafički je 6ca nešto jača (420 vs 330)

 

 

Android L je krojen za Nexus 5, tako da tu isto nema neke razlike

Cijenovno su dva različita planeta, tako da bih uzeo Nexus 5 32GB, ali bih možda čak pričekao novu seriju jer će možda dolaziti s predinstaliranim L-om.

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011. http://skyview.com.hr
Poruka je uređivana zadnji put čet 16.10.2014 11:20 (Mitch).
14 godina
offline
Re: Nexus 6 i Nexus 9 su i službeno tu
coso9288 kaže...

Sad sam u dilemi. Sta da uradim? Da uzmem 5 ili 6?

 

Da nije toliki (6" {#}) sigurno bih ga uzeo, ali ne zelim da mi mobitel ne stane u dzep i da ga nosam kao TV dok telefoniram. Najverovatnije cu pricekati dok ne dode u neku od trgovina pa da ga isprobam kakav je u ruci

Imam lumiu 1320, isto 6 inca, al je jos malo veca od tog nexusa, na njoj jos imam onu flip maskicu s kojom je mobitel jos duplo deblji i malo veci po visini i sirini i mogu ti reci da bez brige stane u dzep. Jedino malo debilno izgledam prilikom razgovaanja, al sve to zamjenjuje puno ugodnije surfanje na vecem ekranu. (imao prije nexus 4 i mogu reci da taj inc i nesto sitno radi jako veliku razliku kod surfanja)

:D
15 godina
offline
Nexus 6 i Nexus 9 su i službeno tu

A gle cim probas nesto vece, naviknes se.

 

 

({#})

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011. http://skyview.com.hr
 
3 1 hvala 0
12 godina
offline
Re: Nexus 6 i Nexus 9 su i službeno tu

ali bih možda čak pričekao novu seriju jer će možda dolaziti s predinstaliranim L-om.

 

Mislis na novu seriju Nexusa 5?

15 godina
offline
Re: Nexus 6 i Nexus 9 su i službeno tu
coso9288 kaže...

ali bih možda čak pričekao novu seriju jer će možda dolaziti s predinstaliranim L-om.

 

Mislis na novu seriju Nexusa 5?

Da, ali ako neces kupovat u USA, sumnjam da ces dobit tu seriju.

 

 

Uglavnom, na N5 takoder imas pravo pod garancijom dobit novi uredaj (refurb.) ako mu ekran pukne ili nesto...

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011. http://skyview.com.hr
16 godina
offline
Nexus 6 i Nexus 9 su i službeno tu

Jedva cekam update za N5, bas me zanima koliko je Project Volta poboljsala bateriju jer ja skinem sa punjaca u 0700 i oko 2000 je u cesto u crvenom (ovisno o koristenju, naravno).

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Nexus 6 i Nexus 9 su i službeno tu
Originalni_manic kaže...

Jedva cekam update za N5, bas me zanima koliko je Project Volta poboljsala bateriju jer ja skinem sa punjaca u 0700 i oko 2000 je u cesto u crvenom (ovisno o koristenju, naravno).

4.4.4 ima velik bug, ne puni se baterija do kraja ili se ne prazni do kraja, uglavnom ostaje tocno 20% baterije koje se ne koristi.

 

 

Tako da u odnosu na 4.4.4, imat ces tih 20% vise, zatim 10% vise cca zbog novog ARTa i manje potrosnje OSa, i 90 minuta extra standbya kad uredaj padne ispod 15%.

 

 

Znaci prilicno solidno, trebali bi svi dobivat 4:30 SOT sa 100% 3G/WIFI/Location

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011. http://skyview.com.hr
13 godina
offline
Re: Nexus 6 i Nexus 9 su i službeno tu
Mitch kaže...

Sigurno najjaci uredaj (hardverski gledano) na trzistu, no to vise nije Nexus program.

 

Ostajem pri Nexusu 5.

 

 

 

Ono što je zanimljivo jest da Nexus 4, 5, 7 (2012 i 2013), 10 svi dobivaju nadogradnju, vrlo pohvalno!

Jel može izvor gdje piše da će nexus 7 (2012) dobiti nadogradnju ?

15 godina
offline
Nexus 6 i Nexus 9 su i službeno tu
R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011. http://skyview.com.hr
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Nexus 6 i Nexus 9 su i službeno tu
Mitch kaže...

A gle cim probas nesto vece, naviknes se.

 

 

({#})

To i moja cura kaže. ;-)

16 godina
neaktivan
offline
Nexus 6 i Nexus 9 su i službeno tu

Jesam ja jedini koji je prvo primjetio 6 i 9?

Perhaps today IS a good day to die. PREPARE FOR RAMMING SPEED!
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Nexus 6 i Nexus 9 su i službeno tu

Gledaš ono što želiš vidjeti{#}

pr0n lesbians Y U NO EXIST IRL?! ლ(ಠ益ಠლ)
16 godina
neaktivan
offline
Nexus 6 i Nexus 9 su i službeno tu

Sad još samo da sleti Lollipop na moj N5 - ja zadovoljan.

N6 mi se čini mrvicu prevelik, ali kako iskusni gore kažu - navikne se čovjek.

Kad sam prelazio sa SGS2 na N5, isto mi je djelovao veliko ali sad je taman.

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Nexus 6 i Nexus 9 su i službeno tu
NaniteBoy kaže...

Sad još samo da sleti Lollipop na moj N5 - ja zadovoljan.

N6 mi se čini mrvicu prevelik, ali kako iskusni gore kažu - navikne se čovjek.

Kad sam prelazio sa SGS2 na N5, isto mi je djelovao veliko ali sad je taman.

Kad bi se vratio nazad na gs2 isto bi rekao da je taman.

 

Informatičarski haiku: Jebo te, Ne radi, Opet | HTC Hero - iPhone 3GS - Nexus S - Nexus 7 - Htc 8S - iPhone 4 - Galaxy S2 - HTC Sensation - Lumia 625 i Nokia N8 - Dell Venue pro 8
16 godina
neaktivan
offline
Re: Nexus 6 i Nexus 9 su i službeno tu

Vjerojatno bi - ali iako je još uvijek to sasvim solidan mob, brzinu i fluidnost N5 bih teško odbacio.

14 godina
offline
Re: Nexus 6 i Nexus 9 su i službeno tu
NaniteBoy kaže...

Vjerojatno bi - ali iako je još uvijek to sasvim solidan mob, brzinu i fluidnost N5 bih teško odbacio.

Mislim na veličinu samo.

Informatičarski haiku: Jebo te, Ne radi, Opet | HTC Hero - iPhone 3GS - Nexus S - Nexus 7 - Htc 8S - iPhone 4 - Galaxy S2 - HTC Sensation - Lumia 625 i Nokia N8 - Dell Venue pro 8
13 godina
offline
Nexus 6 i Nexus 9 su i službeno tu

nadam se da je ovo kraj napuhavanja dijagonale. Postaje blesavo.

 
3 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Nexus 6 i Nexus 9 su i službeno tu
grzzi kaže...

nadam se da je ovo kraj napuhavanja dijagonale. Postaje blesavo.

Nekom blesavo, nekom potrebno.

To što neki vole male dijagonale, ne znači da neki drugi ne vole velike.

 

To je koda kažeš da prestanu produljivati veliku klasu automobila u dužinu jer se u gradu nemaš di parkirati. Svak po svom ukusu nešto bira...

13 godina
offline
Re: Nexus 6 i Nexus 9 su i službeno tu
EchoOne kaže...

Nekom blesavo, nekom potrebno.

To što neki vole male dijagonale, ne znači da neki drugi ne vole velike.

 

To je koda kažeš da prestanu produljivati veliku klasu automobila u dužinu jer se u gradu nemaš di parkirati. Svak po svom ukusu nešto bira...

 

Da, ali ti isti poizvodaci obicno imaju u ponudi i manje automobile tako da si svatko moze naci model za sebe, a Google nece izbacivat manji Nexus za nas koji ovo smatramo prevelik te nas prakticki tjeraju na 6" ekran ako zelimo cisti Android. Inace mob je super po specifikacijama, dizajnu s tim aluminijem itd., ali ipak prevelik za moj ukus.

iPhone 4-iPhone 4s-Nokia N9-Iphone 4s-Sony Xperia S-iPhone 4s-HTC 8x-iPhone 5-Galaxy s3- HTC One- iPhone5 - HTC One-iPhone 4s-Sony Xperia Z-Google Nexus 5 i iPhone 5s - Nexus 5 - Nexus 5 i iPhone 5s
12 godina
offline
Re: Nexus 6 i Nexus 9 su i službeno tu
gamer34 kaže...
EchoOne kaže...

Nekom blesavo, nekom potrebno.

To što neki vole male dijagonale, ne znači da neki drugi ne vole velike.

 

To je koda kažeš da prestanu produljivati veliku klasu automobila u dužinu jer se u gradu nemaš di parkirati. Svak po svom ukusu nešto bira...

 

Da, ali ti isti poizvodaci obicno imaju u ponudi i manje automobile tako da si svatko moze naci model za sebe, a Google nece izbacivat manji Nexus za nas koji ovo smatramo prevelik te nas prakticki tjeraju na 6" ekran ako zelimo cisti Android. Inace mob je super po specifikacijama, dizajnu s tim aluminijem itd., ali ipak prevelik za moj ukus.

Potpuno se slažem.

 

Po meni je katastrofalno da je jedini mobitel koji je "normalnih dimenzija" na tržištu XZ3 compact. A nije ni ona baš "kompaktna".

13 godina
offline
Re: Nexus 6 i Nexus 9 su i službeno tu
EchoOne kaže...
grzzi kaže...

nadam se da je ovo kraj napuhavanja dijagonale. Postaje blesavo.

Nekom blesavo, nekom potrebno.

To što neki vole male dijagonale, ne znači da neki drugi ne vole velike.

 

To je koda kažeš da prestanu produljivati veliku klasu automobila u dužinu jer se u gradu nemaš di parkirati. Svak po svom ukusu nešto bira...

i sa automobilima je blesavo jer ceste ne postaju šire, kao ni nama ruke veće. 

12 godina
offline
Re: Nexus 6 i Nexus 9 su i službeno tu
EchoOne kaže...
grzzi kaže...

nadam se da je ovo kraj napuhavanja dijagonale. Postaje blesavo.

Nekom blesavo, nekom potrebno.

To što neki vole male dijagonale, ne znači da neki drugi ne vole velike.

 

To je koda kažeš da prestanu produljivati veliku klasu automobila u dužinu jer se u gradu nemaš di parkirati. Svak po svom ukusu nešto bira...

  Nisam primjetio da je S klasa ili BMW 7 svaku generaciju duži za jedan metar.

 

Problem je što nema izbora nego se lopate nameću bez ikakve alternative. Nemam torbicu i nemam je namjeru kupovati da bih u njoj nosio mobilni uređaj.

13 godina
odjavljen
offline
Nexus 6 i Nexus 9 su i službeno tu

Tebi je Z3c normalnih dimenzija, meni nije, meni je premal... subjektivan dojam i tocka

 

Sto se tice N6, imam peticu sad i preskacem nasljednika, ne svida mi se cijena, iako je uredaj fantazija

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Nexus 6 i Nexus 9 su i službeno tu
Da bar svi proizvođači naprave nešto slično kao Z3/Z3C, a to je odnos glavnog i mini uređaja. Svi drugi u mini verzijama nude dosta slabije uređaje, a po meni bi trebali nuditi iste ali s objektivno manjim stvarima kao ekranom i baterijom, ali CPU/GPU/RAM/GB da bude kao i u flagshipa. Pa tko hoće uzme phablet 5.5-6", a ostali 4.5-5".
ptspclan.com | visit us ^^
12 godina
offline
Re: Nexus 6 i Nexus 9 su i službeno tu
MARKOZD15 kaže...

Tebi je Z3c normalnih dimenzija, meni nije, meni je premal... subjektivan dojam i tocka

 

Sto se tice N6, imam peticu sad i preskacem nasljednika, ne svida mi se cijena, iako je uredaj fantazija

  Problem je što ja imam u izboru taj jedan uređaj i mnoštvo okrljaštenih mini modela, dok ti imaš u izboru lopata koliko hoćeš.

13 godina
odjavljen
offline
Re: Nexus 6 i Nexus 9 su i službeno tu
assassin.st kaže...
MARKOZD15 kaže...

Tebi je Z3c normalnih dimenzija, meni nije, meni je premal... subjektivan dojam i tocka

 

Sto se tice N6, imam peticu sad i preskacem nasljednika, ne svida mi se cijena, iako je uredaj fantazija

  Problem je što ja imam u izboru taj jedan uređaj i mnoštvo okrljaštenih mini modela, dok ti imaš u izboru lopata koliko hoćeš.

Nije lopata nego phablet, a po meni je to malo go*no (Z3c) ako cemo se vec izrazavati, ocemo tako?

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice