Ništa od Marshmallowa za prvu generaciju Galaxy Ta

poruka: 35
|
čitano: 3.635
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Ništa od Marshmallowa za prvu generaciju Galaxy Ta".
11 godina
offline
Re: Ništa od Marshmallowa za prvu generaciju Galax
Mirko935 kaže...
Azmo kaže...
fer-de-lance kaže...

 http://www.techolite.com/35106/lenovo-vibe-x3-stock-romfirmware.html

Samo pogledaj jel to tvoj model(x3c50 ili 70).

 Hvala na pomoći al moj model je X3a40 -.- Ne mogu vjerovat...

 A ovo? Je li to to što tražiš za tvoj model? Ne znam šta znači ovo ROW... [ROM] [STOCK] [Unbrick] [x3_row] Lenovo VIBE X3 ROW (X3a40) Stock Firmware Flashing

 Mislim da bi to moglo biti to. Moram proučiti jer nikad ništa slično na mobovima nisam radio. Ne bi ni sad al je mob s ovim prestrašan.

14 godina
neaktivan
offline
Re: Ništa od Marshmallowa za prvu generaciju Galax
Azmo kaže...

 Mislim da bi to moglo biti to. Moram proučiti jer nikad ništa slično na mobovima nisam radio. Ne bi ni sad al je mob s ovim prestrašan.

 Ma nije to ništa strašno... Samo dobro pročitaj, detaljno prati upute da nešto ne fulaš i nećeš imati problema. I provjeri prvo koja je to uopće verzija softvera na linku, ne znam ja kad je Lenovo izdao update i koji je firmware koja verzija Androida. Vidim da je jedan na linku iz 11. mjeseca 2015. pa sam pretpostavio da bi to trebao biti Lollipop.

 

A šta te muči uopće toliko na mobitelu? Jesi siguran da nema nekog jednostavnijeg rješenja? Mislim, siguran sam da si već istražio sve moguće, ali svejedno da pitam...

11 godina
offline
Re: Ništa od Marshmallowa za prvu generaciju Galax
Mirko935 kaže...
Azmo kaže...

 Mislim da bi to moglo biti to. Moram proučiti jer nikad ništa slično na mobovima nisam radio. Ne bi ni sad al je mob s ovim prestrašan.

 Ma nije to ništa strašno... Samo dobro pročitaj, detaljno prati upute da nešto ne fulaš i nećeš imati problema. I provjeri prvo koja je to uopće verzija softvera na linku, ne znam ja kad je Lenovo izdao update i koji je firmware koja verzija Androida. Vidim da je jedan na linku iz 11. mjeseca 2015. pa sam pretpostavio da bi to trebao biti Lollipop.

 

A šta te muči uopće toliko na mobitelu? Jesi siguran da nema nekog jednostavnijeg rješenja? Mislim, siguran sam da si već istražio sve moguće, ali svejedno da pitam...

Lista problema koje se sad mogu sjetiti. Dakle nakon updatea:

WIFI praktički ne radi

Kada želim pojačat zvuk u slušalici jednostavno ga ne hvata. Moram ga pojačati nekoliko puta da ga on ne bi vratio a staro

Baterija se brže prazni

Ne mogu izbrisati ni jedan kontakt s mobitela!!! Ja ga izbrišem, ugasim mob, upalim i kontakt je i dalje tu!!! Za ne povjerovat!

Pale mi se i gase aplikacije bez veze.

Duže učitavanje

Mobitel se blokira. Npr počne zvonit i ja se ne mogu javit NIKAKO jer ne reagira

 

Ima toga još al ovo je sad što mi je palo na pamet i što je često.

7 godina
online
Re: Ništa od Marshmallowa za prvu generaciju Galax
Azmo kaže...

Lista problema koje se sad mogu sjetiti. Dakle nakon updatea:

WIFI praktički ne radi

Kada želim pojačat zvuk u slušalici jednostavno ga ne hvata. Moram ga pojačati nekoliko puta da ga on ne bi vratio a staro

Baterija se brže prazni

Ne mogu izbrisati ni jedan kontakt s mobitela!!! Ja ga izbrišem, ugasim mob, upalim i kontakt je i dalje tu!!! Za ne povjerovat!

Pale mi se i gase aplikacije bez veze.

Duže učitavanje

Mobitel se blokira. Npr počne zvonit i ja se ne mogu javit NIKAKO jer ne reagira

 

Ima toga još al ovo je sad što mi je palo na pamet i što je često.

 Čudno, većina ovih problema se događa kad nije urađen factory reset....

A kontakti ti se vraćaju jer imaš Google račun, a postavljeno ti je da sinkronizira kontakte, pa ti praktički brišeš s Google računa, a on opet synca iz mobitela na Google račun.

Rješenje ti je da brišeš kontakte iz memorije telefona.

Imaš u postavkama kontakata opciju:kontakti za prikaz, pa biraš samo memoriju telefona.

Ali si vjerovatno dio njih spremio samo na Google račun.

Kruha i igala...
14 godina
neaktivan
offline
Re: Ništa od Marshmallowa za prvu generaciju Galax

Za kolegu fer-de-lance i ekipu u ćošku: BlackBerry Priv - recenzija.

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice