Samsung predstavio Galaxy S8 i S8+

poruka: 282
|
čitano: 34.778
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Samsung predstavio Galaxy S8 i S8+".
14 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung predstavio Galaxy S8 i S8+
Tonči kaže...

 LOL, NO. Naravno da neće. 8 sati SoT-a je mokri san.

Nažalost, jer su proizvođači mobitela prezabrinuti debljinom uređaja. Ako Kinezi mogu u 8.9 mm kućišta staviti bateriju od 5k mAh koja bez problema drži 8-10 h SOT-a može svatko.

9 godina
offline
Samsung predstavio Galaxy S8 i S8+

a problema nabit 10 sati sot.. mos mislit

 

eno vam na xda thread o sot-u, ima ih od 1,5 do 11 sati

 

evo trenutno stanje, a sto je najzanimljivije u popisu nema whatapp ni google photos koji mi u pozadini stalno radi online backup (slika s kamere i sa whatappa), a na whatsapp sam stalno.. zanimljivo

Poruka je uređivana zadnji put pon 3.4.2017 12:14 (digitall).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: Samsung predstavio Galaxy S8 i S8+
digitall kaže...

a problema nabit 10 sati sot.. mos mislit

 

eno vam na xda thread o sot-u, ima ih od 1,5 do 11 sati

 

evo trenutno stanje, a sto je najzanimljivije u popisu nema whatapp ni google photos koji mi u pozadini stalno radi online backup (slika s kamere i sa whatappa), a na whatsapp sam stalno.. zanimljivo

 14% vremena na zaslonu. Od 15 sati koliko si na bateriji, to su 2,1 sata. Imaš preostalo 48% baterije. Tim tempom SoT ti je do kraja 4,03 sati SoT-a tj. 4 sata i 18 minuta.

 

Gdje ti je tu 6-8 sati ili 10?

prodajem jednu od mašina (onu za veš)
14 godina
offline
Re: Samsung predstavio Galaxy S8 i S8+
Tonči kaže...
digitall kaže...

a problema nabit 10 sati sot.. mos mislit

 

eno vam na xda thread o sot-u, ima ih od 1,5 do 11 sati

 

evo trenutno stanje, a sto je najzanimljivije u popisu nema whatapp ni google photos koji mi u pozadini stalno radi online backup (slika s kamere i sa whatappa), a na whatsapp sam stalno.. zanimljivo

 14% vremena na zaslonu. Od 15 sati koliko si na bateriji, to su 2,1 sata. Imaš preostalo 48% baterije. Tim tempom SoT ti je do kraja 4,03 sati SoT-a tj. 4 sata i 18 minuta.

 

Gdje ti je tu 6-8 sati ili 10?

 koliko vidim , 4 sata je radio zaslon. 14% je potrošnja baterije a ne vrijeme unutar ukupnog vremena rada nakon skidanja sa punjača

PSN - darklydexter
15 godina
odjavljen
offline
Re: Samsung predstavio Galaxy S8 i S8+
Ezio kaže...
Tonči kaže...
digitall kaže...

a problema nabit 10 sati sot.. mos mislit

 

eno vam na xda thread o sot-u, ima ih od 1,5 do 11 sati

 

evo trenutno stanje, a sto je najzanimljivije u popisu nema whatapp ni google photos koji mi u pozadini stalno radi online backup (slika s kamere i sa whatappa), a na whatsapp sam stalno.. zanimljivo

 14% vremena na zaslonu. Od 15 sati koliko si na bateriji, to su 2,1 sata. Imaš preostalo 48% baterije. Tim tempom SoT ti je do kraja 4,03 sati SoT-a tj. 4 sata i 18 minuta.

 

Gdje ti je tu 6-8 sati ili 10?

 koliko vidim , 4 sata je radio zaslon. 14% je potrošnja baterije a ne vrijeme unutar ukupnog vremena rada nakon skidanja sa punjača

 SoT je Screen On Time - vrijeme koliko je zaslon upaljen. Ali, ne interesira nas koliko je upaljen na punjaču.

 

Piše ti da je mobitel na bateriji 15 sati i 36 minuta ili 15,6 sati, 14% tog vremena je zaslon ili 2,18 sati tj. 2 sata i 10 minuta. To je 52% ukupnog vremena baterije tj. predviđeno je tim tempom još 48% ili 16 sati.

 

 

prodajem jednu od mašina (onu za veš)
Poruka je uređivana zadnji put pon 3.4.2017 12:43 (Tonči).
8 godina
offline
Samsung predstavio Galaxy S8 i S8+

ovo je max koji sam ja uspio dobiti na svom noteu 4 ..nznm ni sam kako sam to uspio...koristenje je kroz jedan dan...cca od prijepodne do eto pola 1 ujutro ...fejsbuk vacap i dosta youtubea sa smanjenim brightnessom bez  LTE-a nego na 3G itd. za S seriju je moguce 6 sati isto tako sa malim postotkom brightnessa  itd. ali 8h sa npr 50% brightnessa  i surfanja fejsbuka dopisivanja kamere itd nemoguce...je ali sa jos dodatnih 500+mah 

note 4 note 4
Bolje dvaput tri odjednom nego ni jednom jednu dvaput
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Samsung predstavio Galaxy S8 i S8+
Tonči kaže...
digitall kaže...

a problema nabit 10 sati sot.. mos mislit

 

eno vam na xda thread o sot-u, ima ih od 1,5 do 11 sati

 

evo trenutno stanje, a sto je najzanimljivije u popisu nema whatapp ni google photos koji mi u pozadini stalno radi online backup (slika s kamere i sa whatappa), a na whatsapp sam stalno.. zanimljivo

 14% vremena na zaslonu. Od 15 sati koliko si na bateriji, to su 2,1 sata. Imaš preostalo 48% baterije. Tim tempom SoT ti je do kraja 4,03 sati SoT-a tj. 4 sata i 18 minuta.

 

Gdje ti je tu 6-8 sati ili 10?

i onda pogledas prvu sliku, i kazes ups..

15 godina
odjavljen
offline
Re: Samsung predstavio Galaxy S8 i S8+

Prva slika je irelevantna.

prodajem jednu od mašina (onu za veš)
9 godina
offline
Samsung predstavio Galaxy S8 i S8+

pa dobro ti mene sad malo jebes a..

uvjeravas mene da ne znam kada je skinut s punjaca i koliko sam sati buljio u ekran..

uz prilozene dokaze.. ne kontam kako ti gledas sot?

 

SoT je Screen On Time - vrijeme koliko je zaslon upaljen. Ali, ne interesira nas koliko je upaljen na punjaču.

 

na kakvom punjacu? nikad ga ne koristim dok je na punjacu, vidis po grafu da nigdje ne ide prema gore

 

i da, "screen on time" ti je prva slika, ako nisi znao 

ne zanimaju me izracuni i obracuni postotaka koji nemaju veze s vezom jer mi ne pokazuje pola koristenih aplikacija..

 

Ezio - 4 sata je radio zaslon. 14% je potrošnja baterije a ne vrijeme unutar ukupnog vremena rada nakon skidanja sa punjača

tocno

Poruka je uređivana zadnji put pon 3.4.2017 12:54 (digitall).
Moj PC  
5 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung predstavio Galaxy S8 i S8+
Tonči kaže...

Prva slika je irelevantna.

NHF, ali malo mi je čudno da ne znaš kako Android prikazuje potrošnju baterije. digitall je u pravu.

14 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung predstavio Galaxy S8 i S8+
digitall kaže...

pa dobro ti mene sad malo jebes a..

uvjeravas mene da ne znam kada je skinut s punjaca i koliko sam sati buljio u ekran..

uz prilozene dokaze.. ne kontam kako ti gledas sot?

Mislim da ga je zbunila količina informacija. Znaš da na iPhoneu nema podatka o SOT-u da se ne bi vidjelo kako mu je slaba baterija pa mu je ovo sve novo.

Poruka je uređivana zadnji put pon 3.4.2017 12:52 (Mirko935).
15 godina
odjavljen
offline
Samsung predstavio Galaxy S8 i S8+

Istina, ne koristim defaultni mjerač jer nikad nije isti (na O sam na Nexusu i uopće nemam takav presjek). GSam je jedini tool koji koristim aktivno.

 

No, svakako, jedan od screenshota je pogrešan: ili je prvi pogrešan (4 sata) ili je drugi pogrešan (14% ukupnog vremena na bateriji), jer je drugi otprilike 50% prvog. To je posve jasno. Skloniji sam vjerovati drugom, jer S7E ne može u regularnoj upotrebi izdržati 8 sati u normalnoj upotrebi. Imam sve flagship telefone po mjesec-dva dana i jednostavno S7E to ne može.

 

Moguće je na silu dobiti SoT kakav hoćeš: zamračena prostorija cijeli dan, niski brightness ekrana, isključen LTE i/ili WiFi, ugašeni push servisi, ali to je vrlo izoliran slučaj upotrebe. 

prodajem jednu od mašina (onu za veš)
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Samsung predstavio Galaxy S8 i S8+
Tonči kaže...
Ezio kaže...
Tonči kaže...

 14% vremena na zaslonu. Od 15 sati koliko si na bateriji, to su 2,1 sata. Imaš preostalo 48% baterije. Tim tempom SoT ti je do kraja 4,03 sati SoT-a tj. 4 sata i 18 minuta.

 

Gdje ti je tu 6-8 sati ili 10?

 koliko vidim , 4 sata je radio zaslon. 14% je potrošnja baterije a ne vrijeme unutar ukupnog vremena rada nakon skidanja sa punjača

 SoT je Screen On Time - vrijeme koliko je zaslon upaljen. Ali, ne interesira nas koliko je upaljen na punjaču.

 

Piše ti da je mobitel na bateriji 15 sati i 36 minuta ili 15,6 sati, 14% tog vremena je zaslon ili 2,18 sati tj. 2 sata i 10 minuta. To je 52% ukupnog vremena baterije tj. predviđeno je tim tempom još 48% ili 16 sati.

 

 

 Pa nije 14% postotak vremena nego postotak kapaciteta baterije koji se potrošio na rad ekrana. Screen on time je onoliko koliko piše.

PSN - darklydexter
9 godina
offline
Samsung predstavio Galaxy S8 i S8+
Tonči kaže...

Istina, ne koristim defaultni mjerač jer nikad nije isti (na O sam na Nexusu i uopće nemam takav presjek). GSam je jedini tool koji koristim aktivno.

 

No, svakako, jedan od screenshota je pogrešan: ili je prvi pogrešan (4 sata) ili je drugi pogrešan (14% ukupnog vremena na bateriji), jer je drugi otprilike 50% prvog. To je posve jasno. Skloniji sam vjerovati drugom, jer S7E ne može u regularnoj upotrebi izdržati 8 sati u normalnoj upotrebi. Imam sve flagship telefone po mjesec-dva dana i jednostavno S7E to ne može.

 

Moguće je na silu dobiti SoT kakav hoćeš: zamračena prostorija cijeli dan, niski brightness ekrana, isključen LTE i/ili WiFi, ugašeni push servisi, ali to je vrlo izoliran slučaj upotrebe. 

ti i dalje po "svojim" mjerenjima.. ajd dobro, onda sam jedini sa tako dobro baterijom.. juhu blago meni..

nijedan screenshot nije pogresan, standardno mjerenje vremena koliko je nesto vremenski "potrosilo", postoci nemaju veze jer ne pokazuje sve.. eto ti pa zbroji sve prikazane postotke.. dobijes ukupno 42%, ostalo baterije 48%, i gdje je jos 10% ?

brightness je na auto, posto sam u uredu krece se od 30-50%, na wifi cijelo vrijeme, 20 min na 4g, nikakvi push servisi nisu ugaseni.. napisao sam iznad sta sam sve disejblao jer ne koristim.. i iskljucene su mi one vijesti na home screen, kad odes skroz ulijevo.. brifing ili kako vec

a da mi je iskljucen AOD imao bi jos oko 60% baterije

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 3.4.2017 13:16 (digitall).
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Samsung predstavio Galaxy S8 i S8+
Mirko935 kaže...
digitall kaže...

pa dobro ti mene sad malo jebes a..

uvjeravas mene da ne znam kada je skinut s punjaca i koliko sam sati buljio u ekran..

uz prilozene dokaze.. ne kontam kako ti gledas sot?

Mislim da ga je zbunila količina informacija. Znaš da na iPhoneu nema podatka o SOT-u da se ne bi vidjelo kako mu je slaba baterija pa mu je ovo sve novo.

 Mučko đubre provokatorsko

 

Meni sa svim radijima upaljenima (BT, 4G, wifi, GPS), hej siri, pozadinski upload slika, mail itd sedmica traje dva dana; prosjek 25 sati SOT-a tjedno iliti 7 sati po jednom punjenju (skidanje ujutro, drugo dan navečer na punjač)

Ne žalim se...

Ja rekoh
15 godina
offline
Re: Samsung predstavio Galaxy S8 i S8+
Ezio kaže...

 

 Pa nije 14% postotak vremena nego postotak kapaciteta baterije koji se potrošio na rad ekrana. Screen on time je onoliko koliko piše.

 Iskreno svi ste u krivu.

 

 

 

100% je trenutna potrošnja baterije.

 

Recimo da imaš batku od 3000 mAh.

Piše ti da imaš 50%.

 

 

Dakle potrošio si 50% batke. Imaš 1500 mAh.

 

 

Battery statsi sad smatraju tih 50% potrošenih kao jednu cijelinu (odnosno 100%) i onda tih 50% gledajući kao 100% rascjepkaju po potrošnji kapaciteta od svakog čimbenika. Nexusi to rade jako dobro jer guraju i mAh odmah ispod pojedinačnog vremena.

 

 

Dakle recimo imaš 50% batke.

 

Piše Screen 14%. Tehnički 7% pravog kapaciteta je otišlo na screen. 

 

 

 

No sve što ste poslali je meni irelevantno...ljudi pa ovo nisu prosječne potrošnje.

Vidim da skidate sa Wi-Fia i 3G...ovaj stavi screen s Note 4 a očito nema upaljen data niti wifi...to su gluposti.

 

Kažem vam...tempom kojim ja koristim mobitel (i većina studenata STEM predmeta ili Medicine), bilo kojeg zgazim ispod 5h SOT pa tako i S7E.

 

Ali to je sramotno. Doslovno moram mijenjat batku u servisu svakih god dana jer izgubi do 25% kapaciteta (S6E, Nexus 6P, Nexus 5, LG G3, Note 3)

Poruka je uređivana zadnji put pon 3.4.2017 14:18 (Mitch).
15 godina
offline
Samsung predstavio Galaxy S8 i S8+

BTW ovaj screen je najbitniji. Ostalo me baš i ne zanima (osim onog di je SOT).

 

 

Ništa osobno, pogotovo makar sam možda bio oštriji digitall .

 

Čisto me zanima da li imam ili redovito lošije uređaje ili netko mulja što nije često na forumima.

 

Također baterije nisu konstantne. Jedan dan mogu izvuć 3h bez problema, drugi 1:50. To je zbog "sata" baterija i kako im se poklapa sync itd.

Poruka je uređivana zadnji put pon 3.4.2017 13:36 (Mitch).
 
1 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Samsung predstavio Galaxy S8 i S8+

Kaos. OK, ostavi GSam da ti mjeri 3-4 dana pa nam daj ovdje rezultat u prosjeku.

prodajem jednu od mašina (onu za veš)
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Samsung predstavio Galaxy S8 i S8+
Mitch kaže...
Ezio kaže...

 

 Pa nije 14% postotak vremena nego postotak kapaciteta baterije koji se potrošio na rad ekrana. Screen on time je onoliko koliko piše.

 Iskreno svi ste u krivu.

 

 

 

100% je trenutna potrošnja baterije.

 

Recimo da imaš batku od 3000 mAh.

Piše ti da imaš 50%.

 

 

Dakle potrošio si 50% batke. Imaš 1500 mAh.

 

 

Battery statsi sad smatraju tih 50% potrošenih kao jednu cijelinu (odnosno 100%) i onda tih 50% gledajući kao 100% rascjepkaju po potrošnji kapaciteta od svakog čimbenika.

 

 

Dakle recimo imaš 50% batke.

 

Piše Screen 14%. Tehnički 7% pravog kapaciteta je otišlo na screen. Nexusi to rade jako dobro jer guraju i mAh odma ispod vremena.

 

 

 

No sve što ste poslali je meni irelevantno...ljudi pa ovo nisu prosječne potrošnje.

Vidim da skidate sa Wi-Fia i 3G...ovaj stavi screen s Note 4 a očito nema upaljen data niti wifi...to su gluposti.

 

Kažem vam...tempom kojim ja koristim mobitel (i većina studenata STEM predmeta ili Medicine), bilo kojeg zgazim ispod 5h SOT pa tako i S7E.

 

Ali to je sramotno. Doslovno moram mijenjat batku u servisu svakih god dana jer izgubi do 25% kapaciteta (S6E, Nexus 6P, Nexus 5, LG G3, Note 3)

 jesi probao iskljuciti brzo punjenje? mozda to ubije bateriju prije vremena..

sto se tica prikaza mah, pogledaj prvu sliku sot, isto tako prikazuje ispod vremena

Mitch kaže...

BTW ovaj screen je najbitniji. Ostalo me baš i ne zanima (osim onog di je SOT).

 

 

Ništa osobno, pogotovo makar sam možda bio oštriji digitall .

 

Čisto me zanima da li imam ili redovito lošije uređaje ili netko mulja što nije često na forumima.

 

Također baterije nisu konstantne. Jedan dan mogu izvuć 3h bez problema, drugi 1:50. To je zbog "sata" baterija i kako im se poklapa sync itd.

istina, ne bude bas svaki dan isto, ali nemam neka velika odstupanja, mozda kad puno slikam i snimam pa dok google photos u pozadini to sve uploada na sporom wifi kad dodem kuci... (zna potrajati po 2-3 sata)

a jel ti s7e exyinos ili sd verzija? eno ti puni forumi i youtube kako ovaj sa exyinos duze izdrzi na jednom punjenju

Tonči kaže...

Kaos. OK, ostavi GSam da ti mjeri 3-4 dana pa nam daj ovdje rezultat u prosjeku.

evo nevoljko sam to instalirao sad, pa ces mi reci sto ti treba od tih podataka

opcenito ne volim instalirati stvari od kojih nemam koristi

 

edit: sad sam primjetio da mi dosta sporije otvara aplikacije, od trenutka od kad sam instalirao taj gsam?? wtf? 

jos uvijek u njemu pise calculating...

Poruka je uređivana zadnji put pon 3.4.2017 14:02 (digitall).
14 godina
offline
Re: Samsung predstavio Galaxy S8 i S8+
Tonči kaže...

Kaos. OK, ostavi GSam da ti mjeri 3-4 dana pa nam daj ovdje rezultat u prosjeku.

 Kaos je zato što do danas nisi znao što predstavlja postotak. Srušena ti je paradigma i sad si u problemima.

PSN - darklydexter
Poruka je uređivana zadnji put pon 3.4.2017 13:59 (Ezio).
15 godina
offline
Samsung predstavio Galaxy S8 i S8+

To i je problem...brzo punjenje ne mogu isključit (hvala Google).

 

Jednostavno sam prestao koristit taj punjač i punim na lagani USB.

 

USB-C je još uvijek prenov....skoro svaki drugi kabel ne valja i može (strujno) oštetit konektor (na bilo kojem kraju).

 

 

Moram još koju kalibraciju napravit, ali i sa novom baterijom ovo je katastrofa...na 6.0 sam gurao 5h bez problema...kao i na S7E.

 
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung predstavio Galaxy S8 i S8+
Feudalac kaže...

 Mučko đubre provokatorsko

 

Meni sa svim radijima upaljenima (BT, 4G, wifi, GPS), hej siri, pozadinski upload slika, mail itd sedmica traje dva dana; prosjek 25 sati SOT-a tjedno iliti 7 sati po jednom punjenju (skidanje ujutro, drugo dan navečer na punjač)

Ne žalim se...

A kako znaš SOT na iPhoneu? Pališ štopericu svaki put kad radiš nešto na mobitelu? 

 

7 h mi zvuči malo nerealno za obični iPhone (prema iskustvu na 6-ici, a navodno je vrlo sličan battery life i na 6S i 7). Ili pričamo o Plusu?

15 godina
odjavljen
offline
Re: Samsung predstavio Galaxy S8 i S8+
Ezio kaže...
Tonči kaže...

Kaos. OK, ostavi GSam da ti mjeri 3-4 dana pa nam daj ovdje rezultat u prosjeku.

 Kaos je zato što do danas nisi znao što predstavlja postotak. Srušena ti je paradigma i sad si u problemima.

Moje očekivanje je da postotak predstavlja % vremena utroška na tu stavku u odnosu na ukupno vrijeme. Ti kažeš da predstavlja % utrošenog kapaciteta baterije, što nema direktno logike, jer je bazna vrijednost gore vrijeme pa je i logično da su postotci uvjetovani vremenom. No, ni prvi ni zadnji put da UI nema logiku na Androidu.

 

Ja i dalje tvrdim da S7E ne može izdržati 8-10 sati SoT-a normalne upotrebe jer jednostavno nisam vidio takav primjerak. Moji su umirali na 6 sati svaki. Svejedno, kako god bilo, ne vidim kakve to probleme za mene predstavlja? Mislim, fućka se meni traje li njemu mobitel 2 ili 427 sati SoT-a.. meni je baš svejedno. Ali kad već laprdamo tu po forumu, onda ja govorim svoje iskustvo koje je bazirano na 3 komada S7 i S7E.

prodajem jednu od mašina (onu za veš)
14 godina
offline
Re: Samsung predstavio Galaxy S8 i S8+
Tonči kaže...
Ezio kaže...
Tonči kaže...

Kaos. OK, ostavi GSam da ti mjeri 3-4 dana pa nam daj ovdje rezultat u prosjeku.

 Kaos je zato što do danas nisi znao što predstavlja postotak. Srušena ti je paradigma i sad si u problemima.

Moje očekivanje je da postotak predstavlja % vremena utroška na tu stavku u odnosu na ukupno vrijeme. Ti kažeš da predstavlja % utrošenog kapaciteta baterije, što nema direktno logike, jer je bazna vrijednost gore vrijeme pa je i logično da su postotci uvjetovani vremenom. No, ni prvi ni zadnji put da UI nema logiku na Androidu.

 

Ja i dalje tvrdim da S7E ne može izdržati 8-10 sati SoT-a normalne upotrebe jer jednostavno nisam vidio takav primjerak. Moji su umirali na 6 sati svaki. Svejedno, kako god bilo, ne vidim kakve to probleme za mene predstavlja? Mislim, fućka se meni traje li njemu mobitel 2 ili 427 sati SoT-a.. meni je baš svejedno. Ali kad već laprdamo tu po forumu, onda ja govorim svoje iskustvo koje je bazirano na 3 komada S7 i S7E.

 Pa kad samsung, sony i ekipa prtljaju (ponekad nepotrebno) po oriđiđi androidu. Mitch je dodatno obrazložio i rekao da na nexusima piše mAh uz svaku stavku.

Jedino je napravio kardinalnu grešku i napisao da nexusi "guraju mAh odma ispod vremena" čime je unio dodatnu pomutnju. Nije napisao ni "h" na kraju "odma".

PSN - darklydexter
14 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung predstavio Galaxy S8 i S8+
Ezio kaže...

 Pa kad samsung, sony i ekipa prtljaju (ponekad nepotrebno) po oriđiđi androidu. Mitch je dodatno obrazložio i rekao da na nexusima piše mAh uz svaku stavku.

Jedino je napravio kardinalnu grešku i napisao da nexusi "guraju mAh odma ispod vremena" čime je unio dodatnu pomutnju. Nije napisao ni "h" na kraju "odma".

I Mitch je zabrijao. Postotak je postotak ukupnog kapaciteta baterije, ne potrošenog. Pogledaj gore digitallov screenshot. 14 % baterije na ekran - 507 mAh. 507/0.14 je 3621 mAh.

9 godina
offline
Re: Samsung predstavio Galaxy S8 i S8+
Mitch kaže...

To i je problem...brzo punjenje ne mogu isključit (hvala Google).

 

 

 vidis, to mozes na samsungu..

ja koji uvijek pljujem po samungu kazem da su napravili dobar posao sa ovim s7e i 7.0, ubacili cak nesto i korisno, i da to vise nije onaj poznati lagwiz, da je sve glatko, brzo, i da dobro "spava" kad se ne koristi, itd.

ispada da su dotjerali 7.0 bolje od samog googla, lol

i opet nisi odgovorio da li si imao ili imas s7e exynos ili sd varijantu??

 

Tonči kaže...

 

 

Ja i dalje tvrdim da S7E ne može izdržati 8-10 sati SoT-a normalne upotrebe jer jednostavno nisam vidio takav primjerak. Moji su umirali na 6 sati svaki. Svejedno, kako god bilo, ne vidim kakve to probleme za mene predstavlja? Mislim, fućka se meni traje li njemu mobitel 2 ili 427 sati SoT-a.. meni je baš svejedno. Ali kad već laprdamo tu po forumu, onda ja govorim svoje iskustvo koje je bazirano na 3 komada S7 i S7E.

 jebiga, sta je tebi normalna upotreba a sta meni... a sta nekom trecem koji ima po 10 sati sot

opcenito kazem da mi se ovaj mob pokazao jedan od definitivno najboljih po pitanju baterije (od flagshipova)

inace imao si exynos ver? na 6.0 ili 7.0 ?

Ezio kaže...

 Pa kad samsung, sony i ekipa prtljaju (ponekad nepotrebno) po oriđiđi androidu. Mitch je dodatno obrazložio i rekao da na nexusima piše mAh uz svaku stavku.

Jedino je napravio kardinalnu grešku i napisao da nexusi "guraju mAh odma ispod vremena" čime je unio dodatnu pomutnju. Nije napisao ni "h" na kraju "odma".

pa da, prtljaju, drmaju, jedu govna, odugovlace (logicno) s updateima, ali evo na kraju ispadne nekad i nesto dobro iz tog svega.. da ne pisemo sad sta se googlu pojavilo kao novost na 7.0 a bilo je standardno kod samunga (i nekih drugih) ranije....

 

ustvari cijela ova rasprava je pocela od toga da u cistom androidu postoji standardna greska koji nepotrebno sisa bateriju

Poruka je uređivana zadnji put pon 3.4.2017 14:44 (digitall).
8 godina
offline
Re: Samsung predstavio Galaxy S8 i S8+
Mirko935 kaže...

A kako znaš SOT na iPhoneu? Pališ štopericu svaki put kad radiš nešto na mobitelu? 

 

7 h mi zvuči malo nerealno za obični iPhone (prema iskustvu na 6-ici, a navodno je vrlo sličan battery life i na 6S i 7). Ili pričamo o Plusu?

 Obična sedmica

Gledam zadnjih 7 dana pa podijelim, nije da je detaljna statistika kao na androidu, šta je tu je.

 

Ja sam iznenađen sa sedmicom, ugodno.

 

Ja rekoh
Poruka je uređivana zadnji put pon 3.4.2017 15:31 (Feudalac).
9 godina
offline
Samsung predstavio Galaxy S8 i S8+

 

evo cisti sot test gdje s7e pomete svu konkurenciju, od ajfona, notea pa nadalje

to je test sa max brightness i max zvukom

ocigledno nisam jedini kojem ovaj mob jedan od najboljih po tom pitanju

 

s tim da je njegov god.dana star a moj ovaj skoro novi.. 

 

edit: na kraju videa je zanimljiva tablica

Poruka je uređivana zadnji put pon 3.4.2017 15:57 (digitall).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Samsung predstavio Galaxy S8 i S8+

Potvrđujem da s7e drma i trese te mete pod konkurencijom po pitanju izdržljivosti baterije.

Ne zanimaju me previše brojke, ganjanje sot-a metodom uključivanja svega i svačega.. Samo znam da na kraju dana, kad stavljam mob na bežični punjač, stanje baterije bude između 10%-60%. Ovisno maltretiram li ga ili koristim uobičajeno. Stalno mi je sve uključeno. Nisam pripadnik gss-a u planinama, utičnica mi je uvijek nadohvat ruke ako zatreba. Peri-deri.

PSN - darklydexter
Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: Samsung predstavio Galaxy S8 i S8+

Nakon cijelog dana ti ostane i 60% baterije? Nemoj zezat? Kad je u airplane modu? 

 

S7E ima rejting od 92H. To je čisto jako dobra baterije, ali baš da daje 10 SOT...

prodajem jednu od mašina (onu za veš)
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice