SGS III – iskre, dim, eksplozija

poruka: 129
|
čitano: 16.354
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "SGS III – iskre, dim, eksplozija".
16 godina
protjeran
offline
Re: SGS III – iskre, dim, eksplozija
Neznam jel zanimljiviji dio o "dokumentiranoj dokumentaciji" ili o zelji da strada celeb :)
13 godina
suspendiran
offline
Re: SGS III – iskre, dim, eksplozija
metak kaže...
Neznam jel zanimljiviji dio o "dokumentiranoj dokumentaciji" ili o zelji da strada celeb :)

Realno gledano, u svezi teme je zanimljivije, meni barem, da konačno dođem do stavljenog materijala o bumbanju SGS3 moba, čisto iz razloga da snimim koji nosač moba izbjegavati kod kupnje, a isto tako i auto, koji ima grijanje ili loše rješeno ili neispravno!

 

Za celebritiye se ne brinem, oni dobivaju a barem 12 novih godišnje i ne vjerujem da im se stigne nešto pokvarit, čitaj eksplodirati, zapaliti, a ako se i razbije, ma ima ih još barem dva u pričuvi, najmanje {#} !! 

ATJ Lučko
16 godina
protjeran
offline
Re: SGS III – iskre, dim, eksplozija
Nije da vjerujem u slucajnosti, ali osobno smatram da je ovdje rijec o nekim igrama brojki, jednostavno se moralo desiti. A publicitet koji je to poprimilo je iskljucivo jer je rijec o high class modelu od kojega se takva stvar kao ne ocekuje. Osobno mi je par mobitela pregorilo ili neka slicna glupost, davno neki SE w810 se sam od sebe otopio (ekran), tako da kad je u pitanju elektronika nista nije cudno.
Ne vjerujem ni da je rijec o nekom specificnom holderu. Jedino sto mi je sumljivo je to da se mobitel nije punio u to vrijeme, a posto neke stvari ne mozemo provjeriti, moramo mu vjerovati na rijec...
13 godina
suspendiran
offline
Re: SGS III – iskre, dim, eksplozija
metak kaže...
Nije da vjerujem u slucajnosti, ali osobno smatram da je ovdje rijec o nekim igrama brojki, jednostavno se moralo desiti. A publicitet koji je to poprimilo je iskljucivo jer je rijec o high class modelu od kojega se takva stvar kao ne ocekuje. Osobno mi je par mobitela pregorilo ili neka slicna glupost, davno neki SE w810 se sam od sebe otopio (ekran), tako da kad je u pitanju elektronika nista nije cudno.
Ne vjerujem ni da je rijec o nekom specificnom holderu. Jedino sto mi je sumljivo je to da se mobitel nije punio u to vrijeme, a posto neke stvari ne mozemo provjeriti, moramo mu vjerovati na rijec...

Ili ne moramo ... {#} 

ATJ Lučko
12 godina
neaktivan
offline
Re: SGS III – iskre, dim, eksplozija
Pranja kaže...

Evo vam vašeg ljubljenog stakla.

 

Slike 4S-ovog digitizera,lensa i ekrana poslije pada sa 1 m visine (čovjek ga je imao dok je sjedio u kafiću).

 Kaj je to Iphone? {#}{#}.

Stisni Hvala ili Palac gore ako sam pomogao.
12 godina
odjavljen
offline
Re: SGS III – iskre, dim, eksplozija
metak kaže...
Pranja, smiri strasti i primi se knjige. U medjuvremenu procitaj moje zadnje postove u temi i pokusaj odgovoriti na pokoje.

 U ovoj akademskoj godini sam pročitao i učio iz preko 6000 stranica literature,što u fizičkom,što u digitalnom obliku stoga mi tvoj prijedlog nije primamljiv. A još toliko (i više) me dijeli od titule inženjera.

 

Pročitao sam tvoje postove-što bih trebao iz njih zaključiti?

Da si egocentrični tip koji očajnički želi postati alfa-mužjak na ovom terenu, i to pokušava ostvariti na način da pljuje i prepire se sa cijelom zajednicom kojom želi dominirati?

Case and PC modder. Sponsored by: CoolerMaster,Inter-tech,ASBIS, LD Cooling, MG Vrbanus , iShop
13 godina
neaktivan
offline
SGS III – iskre, dim, eksplozija

evo i ja se danas prosetao do t-coma u city centar one i kupio galaxy s3. sad da vidim oce se i on zapusiti. al nisam ja te srece

Moj PC  
4 1 hvala 0
13 godina
offline
Re: SGS III – iskre, dim, eksplozija
djdamir81 kaže...

Svasta, sad cu i ja sebi jedan kupiti u nadi da mi explodira tek toliko da vidiom kak je to

And you did! {#}

Samsung Galaxy SII (GT-I9100) @ MIUI 2.6.15 + Siyah 3.3.2
16 godina
offline
SGS III – iskre, dim, eksplozija

"An external energy source was the cause for the GALAXY SIII that appeared to have heat-related damage"

 

http://global.samsungtomorrow.com/?p=16161

Moj PC  
6 0 hvala 1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice