Stigao Google Maps za iOS

poruka: 73
|
čitano: 19.197
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Stigao Google Maps za iOS".
13 godina
neaktivan
offline
Re: Stigao Google Maps za iOS
gamer34 kaže...
zoki.zlikowski kaže...

 

Ne kuzim, kako upalis street view?

Upises ulicu ili mjesto koje hoces pronac ili pogledat, i imas u dnu ekrana karticu na kojoj pise: ime i vrijeme potrebno da dodes do zeljenog mjesta i tu karticu samo povuces gore i imas opcije spremi, podijeli i street view.

 

To je glupost, znaci ne mogu odabrati lokaciju na mapi i pogledati street view? Moram bas znati tocnu adresu?
13 godina
offline
Re: Stigao Google Maps za iOS
zoki.zlikowski kaže...
gamer34 kaže...
zoki.zlikowski kaže...

 

Ne kuzim, kako upalis street view?

Upises ulicu ili mjesto koje hoces pronac ili pogledat, i imas u dnu ekrana karticu na kojoj pise: ime i vrijeme potrebno da dodes do zeljenog mjesta i tu karticu samo povuces gore i imas opcije spremi, podijeli i street view.

 

To je glupost, znaci ne mogu odabrati lokaciju na mapi i pogledati street view? Moram bas znati tocnu adresu?

Nisam siguran, trenutno mi je mob prazan ali mogu provjerit kasnije, ja jos nisam probavao nikako osim ovako. I nemoras znati adresu, mozes i samo ulicu ili mjesto neko upisat.

13 godina
neaktivan
offline
Re: Stigao Google Maps za iOS
gamer34 kaže...
zoki.zlikowski kaže...
gamer34 kaže...
zoki.zlikowski kaže...

 

Ne kuzim, kako upalis street view?

Upises ulicu ili mjesto koje hoces pronac ili pogledat, i imas u dnu ekrana karticu na kojoj pise: ime i vrijeme potrebno da dodes do zeljenog mjesta i tu karticu samo povuces gore i imas opcije spremi, podijeli i street view.

 

To je glupost, znaci ne mogu odabrati lokaciju na mapi i pogledati street view? Moram bas znati tocnu adresu?

Nisam siguran, trenutno mi je mob prazan ali mogu provjerit kasnije, ja jos nisam probavao nikako osim ovako. I nemoras znati adresu, mozes i samo ulicu ili mjesto neko upisat.

 

Ja sam probavao, ali nema, barem ja ne mogu skuziti kako. Glupo mi je upisivati, zelim vidjeti ulicu kad kliknem na nju,
14 godina
offline
Re: Stigao Google Maps za iOS
zoki.zlikowski kaže...
gamer34 kaže...
zoki.zlikowski kaže...
gamer34 kaže...
zoki.zlikowski kaže...

 

Ne kuzim, kako upalis street view?

Upises ulicu ili mjesto koje hoces pronac ili pogledat, i imas u dnu ekrana karticu na kojoj pise: ime i vrijeme potrebno da dodes do zeljenog mjesta i tu karticu samo povuces gore i imas opcije spremi, podijeli i street view.

 

To je glupost, znaci ne mogu odabrati lokaciju na mapi i pogledati street view? Moram bas znati tocnu adresu?

Nisam siguran, trenutno mi je mob prazan ali mogu provjerit kasnije, ja jos nisam probavao nikako osim ovako. I nemoras znati adresu, mozes i samo ulicu ili mjesto neko upisat.

 

Ja sam probavao, ali nema, barem ja ne mogu skuziti kako. Glupo mi je upisivati, zelim vidjeti ulicu kad kliknem na nju,

U čemu je problem, držiš prst sekundu na ulici koju hoćeš vidjeti, povućeš od dolje onaj prozorčić koji prepozna na što si kliknuo i imaš street view

Poruka je uređivana zadnji put pet 14.12.2012 23:07 (Iggx).
11 godina
neaktivan
offline
Re: Stigao Google Maps za iOS
gamer34 kaže...
Dobro daj prestanite ispitivat kad ce doc kad ce doc, stavite si americki store pobogu i imat cete ga odmah.

Našao sam upute za otvaranje US acc preko iTunes, ali me zanima mijenja li se kompletno stav iTunesa prema priključenom iPhoneu koji je prije toga tu bio "domaći"? Odnosno, kad se promijeni acc (država) prepoznaje li iTunes playliste, ostale aplikacije, postavke, itd. pa se može sinkronizirati normalno ili briše sve zbog drugog accounta?

 

Pitanje nije bezveze, ne bih se upuštao u bolna iznenađenja ako netko već to zna, jer je na telefonu također Apple account kao i na iTunes, pa me zanima jel ima konflikta. Hvala

13 godina
neaktivan
offline
Re: Stigao Google Maps za iOS
Sigill kaže...
gamer34 kaže...
Dobro daj prestanite ispitivat kad ce doc kad ce doc, stavite si americki store pobogu i imat cete ga odmah.

Našao sam upute za otvaranje US acc preko iTunes, ali me zanima mijenja li se kompletno stav iTunesa prema priključenom iPhoneu koji je prije toga tu bio "domaći"? Odnosno, kad se promijeni acc (država) prepoznaje li iTunes playliste, ostale aplikacije, postavke, itd. pa se može sinkronizirati normalno ili briše sve zbog drugog accounta?

 

Pitanje nije bezveze, ne bih se upuštao u bolna iznenađenja ako netko već to zna, jer je na telefonu također Apple account kao i na iTunes, pa me zanima jel ima konflikta. Hvala

 

Ne brise se nista, osim sto ti se moze dogoditi (ali tesko) da ces izgubiti neku aplikaciju koje nema na US marketu, a ima na marketu na kojem si kupio.
14 godina
offline
Re: Stigao Google Maps za iOS
zoki.zlikowski kaže...
Sigill kaže...
gamer34 kaže...

 

Ne brise se nista, osim sto ti se moze dogoditi (ali tesko) da ces izgubiti neku aplikaciju koje nema na US marketu, a ima na marketu na kojem si kupio.

Samo boldani dio vrijedi. 

13 godina
neaktivan
offline
Re: Stigao Google Maps za iOS
fear_0123 kaže...
zoki.zlikowski kaže...
Sigill kaže...
gamer34 kaže...

 

Ne brise se nista, osim sto ti se moze dogoditi (ali tesko) da ces izgubiti neku aplikaciju koje nema na US marketu, a ima na marketu na kojem si kupio.

Samo boldani dio vrijedi. 

 

Ostatak ce ti se desiti ako si syncan putem iClouda i pobrises iPhone i povuces backup s iClouda.
14 godina
offline
Re: Stigao Google Maps za iOS
zoki.zlikowski kaže...

 

Ostatak ce ti se desiti ako si syncan putem iClouda i pobrises iPhone i povuces backup s iClouda.

Nisam probao ali vjerojatno možeš syncati oba accaunta.

13 godina
neaktivan
offline
Re: Stigao Google Maps za iOS
fear_0123 kaže...
zoki.zlikowski kaže...

 

Ostatak ce ti se desiti ako si syncan putem iClouda i pobrises iPhone i povuces backup s iClouda.

Nisam probao ali vjerojatno možeš syncati oba accaunta.

 

On hoce postojecem promijeniti drzavu, a ne otvoriti novi.
14 godina
offline
Re: Stigao Google Maps za iOS

Čitaj još jedanput njegov tekst:

 

 

"otvaranje US acc preko iTunes", "kad se promijeni acc", "zbog drugog accounta?"

 

11 godina
neaktivan
offline
Stigao Google Maps za iOS

ma, kako god, ne radi... kod stvaranja novog acca unosio sam više puta fejkane podatke s onog generatora (US, Canada...) i uvijek javi da kontaktiram support i ne može dalje {#}

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Stigao Google Maps za iOS

I tako i nakon više od mjesec dana ništa od Google Mapsa na HR...

{#}

 
1 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice