Stigao Google Maps za iOS

poruka: 73
|
čitano: 19.205
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Stigao Google Maps za iOS".
13 godina
neaktivan
offline
Stigao Google Maps za iOS

radi turn by turn navigacija od googla unutar hr, naravno krekana...
sramota za google da ne enejbla to, jer navigacija radi savršeno i jako brzo.
imam sony ericsson live with walkman,

rootao sam ga i stavio krekiranu verziju google mapsa i radi savršeno, 3D zgrade, navigacije, streetview :)

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Stigao Google Maps za iOS

Ovo je ociti dokaz da je iOS platforma puno kvalitetnija jer kako je moguce da su napravili bolju/kvalitetniju/fluidniju aplikaciju nego sto je rade za Android?

 
7 6 hvala 0
14 godina
offline
Stigao Google Maps za iOS
Odlican app, ali nazalost samo za iPhone :(
While some see them as the crazy ones, we see genius. Because the people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.---R.I.P S.J.|||Minecraft: njofra|BF3: nj0fra
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Stigao Google Maps za iOS
cr8 kaže...

jedan važan OT:

FIČR.....


srbizam??

 

lajk?

 

Mislim da je to više zafrkancija

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Stigao Google Maps za iOS
kach kaže...
DwightSchrute kaže...
kach kaže...

Ne razumijem,dali radi voice turn by turn ili ne?

Mozes i na bilo kojem Androidu imat turn by turn,skines moddanu Maps aplikaciju i to je to.

Da...samo sto sigurno ne radi oval ljeponi brzo,ispolirano ko na ios-u.

Sam si rekao da nisi probao turn by turn na androidu, i otkud onda ti znaš kak rade?

pričaš gluposti.

hobi:moj-android.net
15 godina
neaktivan
offline
Re: Stigao Google Maps za iOS
XXBic kaže...

Ovo je ociti dokaz da je iOS platforma puno kvalitetnija jer kako je moguce da su napravili bolju/kvalitetniju/fluidniju aplikaciju nego sto je rade za Android?

po čemu je bolja/kvalitetnija/fluidnija nego na androidu? sa kojim modelom androida to uspoređuješ?

13 godina
neaktivan
offline
Re: Stigao Google Maps za iOS

 

0:31 {#}  

 

Uopće me ne iznenađuje to.. 

 -- Nista ja neznam, ja sam tu s biciklom..
15 godina
offline
Re: Stigao Google Maps za iOS
brkix kaže...
XXBic kaže...

Ovo je ociti dokaz da je iOS platforma puno kvalitetnija jer kako je moguce da su napravili bolju/kvalitetniju/fluidniju aplikaciju nego sto je rade za Android?

po čemu je bolja/kvalitetnija/fluidnija nego na androidu? sa kojim modelom androida to uspoređuješ?

 

Po trenutnim reviewima....sa svakim.

14 godina
neaktivan
offline
Stigao Google Maps za iOS

U pravu je.Nemojte bit sljepi fanboyevi. 

 
3 3 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Stigao Google Maps za iOS

ovo je sramotno.. nadam se da će neki novi update izać za andorid i opravdat ovo! guglov proizvod na guglovom OS-u nije tak dobar kao na iOS-u, IRONIJA!
još samo neka ima ajfon turn by turn navigaciju a da NE MORAŠ krekat i rootat.. mislim da ću onda uzet ajfona
nisam ni lover ni hejter, svako ima svoje, ajfon je odličan uređaj samo precjenjen, skup, i firma mi se ne sviđa zbog svoje prošlosti a i ljudi koji razmišljaju bahato.. inaće andorid ili ajfon tak svejedno... sve su to kakti kao pametni telefoni 

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Stigao Google Maps za iOS

Hehehe, već je na prvom mjestu "top free" aplikacija na App Store-u. :)

 

I još jedan prigodan citat od Googla za Apple: "Lepo kaže Čarls Barkli, što ulaziš u frku kad si slabiji?" ;) :)

Poruka je uređivana zadnji put pet 14.12.2012 0:49 (Criss).
 
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Stigao Google Maps za iOS
Nema za iPad :(. Da budem iskren, naviknuo sam se na Apple maps i ne vidim razlog zasto bih instalirao dodatnu aplikaciju za nesto sto vec imam. Da mi treba prava navigacija (imam navigaciju u autu) onda nikad ne bih isao na maps nego na prave navigacije (Navigon, iGo).
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Stigao Google Maps za iOS
crobigg kaže...

ovo je sramotno.. nadam se da će neki novi update izać za andorid i opravdat ovo! guglov proizvod na guglovom OS-u nije tak dobar kao na iOS-u, IRONIJA!

Ne citaj previse macroumors ili slicne ;)

Googleu se svida sto su napravili male izmjene u sučelju te ce iste vjerojatno replicirat u novije android verzije, te osnovne stvari su iste kvalitete no dodatne (offline mape itd.) mogucnosti i optimizacija su daleko bolje na android verziji (sto je normalno, ne?).

Poruka je uređivana zadnji put pet 14.12.2012 10:57 (kunof00).
15 godina
neaktivan
offline
Stigao Google Maps za iOS
Nema jos u rvackoj!
 
1 2 hvala 0
14 godina
offline
Re: Stigao Google Maps za iOS
zoki.zlikowski kaže...
Nema za iPad :(. Da budem iskren, naviknuo sam se na Apple maps i ne vidim razlog zasto bih instalirao dodatnu aplikaciju za nesto sto vec imam. Da mi treba prava navigacija (imam navigaciju u autu) onda nikad ne bih isao na maps nego na prave navigacije (Navigon, iGo).

 

Nije ni youtube aplikacija odmah bilo dostupna za ipad pa je malo kasnije došla. Google maps ima veliku prednost - street view. Tko zna kad će Apple ponuditi svoj 3d pogled za više gradova a ne samo za par svjetskih metropola. Ja za navigaciju koristim navigon, ali google mape su mi puno prakticnije kad samo trebam pogledati gdje se nalazi neka lokacija ili da prije puta vidim kako do nje doći. Ima i navigon googleov street view ali samo na onoj točki koju upišeš kao cilj pa to nije to. A obzirom da je to punokrvna navigacija onda i nije tak jednostavna i prakticna kao google maps.

 

Baš me zanima kako su sad riješili street view. Ono prvotno rješenje u maps aplikaciji dok ju apple nije maknuo je bilo odlično. 10 puta bolje od android verzije. Nekak se bojim da su se sad po tom pitanju izjednačili jer vidim na screenshotovima one strelice kao na mobilnoj browser verziji.

Potpis!
Poruka je uređivana zadnji put pet 14.12.2012 9:59 (Ezio).
13 godina
offline
Re: Stigao Google Maps za iOS
diablo2211 kaže...
Nema jos u rvackoj!

 

Kako ja onda imam??

 

btw. app je vrhunski, bolji nego Applove mape a bolji i nego prijaasnje Googlove

14 godina
offline
Re: Stigao Google Maps za iOS

Imaš registriran iTunes accaunt u nekoj od zemalja u kojoj je Google Maps dostupan.

13 godina
neaktivan
offline
Re: Stigao Google Maps za iOS
gamer34 kaže...
diablo2211 kaže...
Nema jos u rvackoj!

 

Kako ja onda imam??

 

btw. app je vrhunski, bolji nego Applove mape a bolji i nego prijaasnje Googlove

 

Ne kuzim, kako upalis street view?
13 godina
offline
Re: Stigao Google Maps za iOS
zoki.zlikowski kaže...

 

Ne kuzim, kako upalis street view?

Upises ulicu ili mjesto koje hoces pronac ili pogledat, i imas u dnu ekrana karticu na kojoj pise: ime i vrijeme potrebno da dodes do zeljenog mjesta i tu karticu samo povuces gore i imas opcije spremi, podijeli i street view.

15 godina
offline
Stigao Google Maps za iOS

Da bar mogu snimiti kako radi google navigacija na androidu, da neki ovdje prestanu pričati gluposti . 

Jer nisu ni probali ali znaju sve o svemu.

hobi:moj-android.net
 
0 1 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Stigao Google Maps za iOS

^^Tipican fanoby ^^. Nsoul pa gori si od iovca.

 
2 2 hvala 0
15 godina
offline
Re: Stigao Google Maps za iOS
kach kaže...

^^Tipican fanoby ^^. Nsoul pa gori si od iovca.

ja znam kad sam u pravu.

A netko poput tebe ko nije vidio kako navigacija radi, zna da ne valja?

svaka čast. nostradamus je bio beba za tebe

hobi:moj-android.net
14 godina
offline
Re: Stigao Google Maps za iOS
nsoul kaže...

Da bar mogu snimiti kako radi google navigacija na androidu, da neki ovdje prestanu pričati gluposti . 

Jer nisu ni probali ali znaju sve o svemu.

A jesi li probao na iosu? Ne volim apple, imam ipod touch 4g samo jer je bio na 50% akciji i većina google aplikacija mi bolje izgleda i radi na iosu nego androidu. ne znam šta je tu teško priznati. Rade fluidnije, izgledaju ljepše. Kad pogledam g+ na androidu i na ipodu pa muka mi dođe kad vidim koliko su ljepšu i bržu aplikaciju napravili za konkurentski os. Youtube, gmail, karte, g+. Drive nisam isprobao pa neću komentirati. Usporedbu radim s xperiom P koja ima ics. 

14 godina
neaktivan
offline
Stigao Google Maps za iOS

^^Napokon netko realan^^

 

Ti tvrdis da nema dileja kod androida ,da nema laga vidis to nije istina. Evo ti dokaz da si u krivu. Prebaci na 2:04 

Isto tak i nova google maps aplikacija radi bolje i ispoloranije nego na androidu,manje ima framedropova. 

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 14.12.2012 14:14 (kach).
 
5 1 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Stigao Google Maps za iOS

IOS je daleko kvalitetniji i bolji od andorida.

Battlelog CRO_ZeNGe
Moj PC  
11 4 hvala 0
14 godina
offline
Stigao Google Maps za iOS

Ma mene aplikacije na androidu podsjecaju na nekadasnje java aplikacije na symbianu i dummy mobitelima. sve nekako čudno, laggavo i nedovršeno izgleda. Valjda je googleu lakše napraviti dobro dizajnirani app za ios nego za android.

Potpis!
Moj PC  
5 2 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Stigao Google Maps za iOS
allenbug kaže...

Najbolja navigacija na najboljem mobitelu ... šteta za Apple Maps ali glup je bio potez izbacivanja provjerenih Googlovih karti sa popisa osnovnih aplikacija ;) jedva čekam GM da ih isprobam u praksi :) :)

{#}

xfact
13 godina
neaktivan
offline
Re: Stigao Google Maps za iOS

Apple mape u trenutku kada su izašle su mnogo bolje nego Google mape kada su izašle prije 7 ili koliko vec godina.. 

 

 

Nego kada ce se pojaviti na hrvatskom app store-u? 

 -- Nista ja neznam, ja sam tu s biciklom..
Moj PC  
0 2 hvala 0
15 godina
offline
Re: Stigao Google Maps za iOS

Ja i dalje nevidim aplikaciju na HR app storeu. Jel ima naznake kada ce stici?

13 godina
offline
Re: Stigao Google Maps za iOS
Agent Rico kaže...

Apple mape u trenutku kada su izašle su mnogo bolje nego Google mape kada su izašle prije 7 ili koliko vec godina.. 

 

 

Nego kada ce se pojaviti na hrvatskom app store-u? 

 

Dobro daj prestanite ispitivat kad ce doc kad ce doc, stavite si americki store pobogu i imat cete ga odmah.

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice