Što je Apple bez Jobsa?

poruka: 95
|
čitano: 30.260
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Što je Apple bez Jobsa?".
15 godina
neaktivan
offline
RE: Što je Apple bez Jobsa?
Šef kaže...
Independent kaže...

Apple moze i uspjet ce izdrzati bez njega, ipak je uspio okupiti sposobne ljude oko sebe koji su sposobni voditi tvrtku, samo sto to vise nece biti to ukoliko njega nema, kao sto clanak kaze ako on misli da tipke moraju biti desetinu milimetra vise ili manje udaljene on ce to narediti inzenjerima i dok on nemisli da je proizvod kak spada nece ga izbaciti.

Jednostavno cijenim njegov perfekcionizam koji mu je ispred zarade.

{#}

"Perfekcionizam ispred zarade"

 

Zato iPhone bez MMSa, bez funkcionalnog bluetootha, iPad bez USB-a,...

 

Da mu je perfekcionizam isped zarade, onda bi ti proizvodi u 1. ili 2. verziji bili perfektni, a ne tek iz 3., 4., 5., pokusaja. 

 

 

Za Apple sa ili bez Steve me nije briga. Meni ni iz dzepa ni u dzep...

Kako ljudi u od nićega prave svašta!!! ovo je kao prije tema u Jobsu, ne o softweru, jer da znas, iPhone nije bez mms-a, iOs 3.x je bio bez mms-a dakle nemoj brkati software i hardware! Ne razumijem to iz 3,4,5 pokusaja? koliko znam iPad je prvi pokusaj, i nijedan drugi tablet neće biti prodan u toliko primjeraka u jednom dana,mjesecu ili godini!

Uz to novi Air, je jedan od naaaajtraženijih 13" prijenosnika.. tako da htio ti priznati ili ne, Apple bez Jobsa ne vjerujem da će napraviti neko "smeće" od uređaja, a s njim još manje!

 

Pa nisam ja Harry Potter
16 godina
neaktivan
offline
RE: Što je Apple bez Jobsa?
vlad0 kaže...
artfull kaže...

Jedno svi stalno zaboravljaju ... apple ima rast kakav nema niti jedna druga firma u prvih 100 tako da je taj pokazatelj zapravo već odavno zastario ... 2011 apple će završiti sa prihodima između 90 i 110 milijardi dolara. btw, tek danas ćemo saznati koliki je bio zadnji kvartal 2010. Q4 2010. ( ljeto ) je sam bio preko 20 milijardi dolara.  Za koji tren znati ćemo koliki je bio zimski kvartal ... predviđamo oko 25 milijardi ( vjerojatno više i od MSa ili tu negdje sa HP om ali računaj da će uskoro i po prihodima apple sasvim sigurno biti broj 1 )

 

Čak i da su te random brojke točke, to ne znači da će ostale tvrtke će u međuvremenu stajati na mjestu i vrtiti palčeve. :S Uostalom, dobar dio ovih prvih 10 se u prošloj fino godini iskeširao na razno-raznim akvizicijama čiji će se plodovi brati tek kroz koju godinu.

 

Nego, daj ti nama objasno tko je to točno mi? {#}

mi mali i veliki dioničari {#}

 

rastu i drugi, al puuno sporije ;) a mnogi i padaju. 

A.
14 godina
protjeran
offline
RE: Što je Apple bez Jobsa?
Kruno_21 kaže...

Kako ljudi u od nićega prave svašta!!! ovo je kao prije tema u Jobsu, ne o softweru, jer da znas, iPhone nije bez mms-a, iOs 3.x je bio bez mms-a dakle nemoj brkati software i hardware! Ne razumijem to iz 3,4,5 pokusaja? koliko znam iPad je prvi pokusaj, i nijedan drugi tablet neće biti prodan u toliko primjeraka u jednom dana,mjesecu ili godini!

Uz to novi Air, je jedan od naaaajtraženijih 13" prijenosnika.. tako da htio ti priznati ili ne, Apple bez Jobsa ne vjerujem da će napraviti neko "smeće" od uređaja, a s njim još manje!

 

iOS 3.xx je imao mms..

16 godina
neaktivan
offline
Što je Apple bez Jobsa?

dok je steve ziv njegova ce bit zadnja, ovaj pad dionica je trenutni, a appleov polozaj se nece tako lagano uzdrmat.

apple ce ostat jak i bez stevea, usmjerio ih je u dobrom smjeru.

Tvoj win ovo nemoze http://www.youtube.com/watch?v=3V6365NQrV0 // Win 7 na osx-u http://www.youtube.com/watch?v=Co5BnTQDh2A
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Što je Apple bez Jobsa?
mogao je naslov biti. što bi svijet bez špekulanata? što bi burza bez applea? itd...
 
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Što je Apple bez Jobsa?
QFlash kaže...

"Realno, boljih tableta od iPada među ovih 80-ak je itekako bilo. Ipak, Appleovi uređaji, pa tako i iPad, uživaju izuzetno povjerenje potrošača u kvalitetu, izdržljivost, postojanost, dizajn, tehničku podršku... Želite li dobar smartphone, vjerojatno ćete ga pronaći među Samsungovim ili HTC-ovim modelima, no kupite li iPhone, dobar ćete smartphone imati sigurno!"

 

Nimalo pristrani Petriću ? Ako išta Apple proizvodi su poznati po tome šta su obična šminka,posebice iPhone,koji broj jedan odabir svake hr seljačine,koja POJMA nema šta aplikacija i kojem smartphone ne služi ničemu nego barenju pičoka petkom navečer u obližnjem narodnjačkom klubu.To je iPhone,i takvoj je publici namjenjen,e da - i curicama te debelim ženama.

 

A ako ćemo o 'kvaliteti' iPhone-a,posebice zadnjeg...nije li nemogućnosto primanja signala mreže nekakva ipak...manjkavost ? Kod mobitela, kod kojeg kad ga primite u ruku da bi s nekim komunicirali on gubi signal, ili svi ti ljudi moraju naučiti kako se drži mobitel - riječi manipulatora mase,Steve Jobsa?

 

Smiješno je,do koje granice ljudska naivnost i želja za uklapanjem u masu pod svaku cijenu mogu ići...

Ne pričaj gluposti, samo jer si ih negdje pročitao po netu. Nemogućnost primanja signala kod iPhonea je prenapuhano sranje jer uređaj prima signal bolje od 80% drugih smarphonea na tržištu (čitaj u istim uvjetima ima bolji prijem signala), a sam gubitak se događa isključivo ako mobitel držiš na strogo određen način na koji ga nitko ne drži. Probao sam osobno na preko nekoliko različitih primjeraka i signal je savršen, a to što pojedinci čitaju po netu svašta i misle da su popili pamet svijeta je žalosno.

 

Dakle gubi signal samo ako se u potpunosti prekrije dio na kojem je antena za primanje i to ne u roku par sekundi nego preko određenog duljeg perioda, do 1 minute. Uz malo zezancije to možeš postići s bilo kojim mobilnim telefonom, samo nije tako izraženo, a definitivno nije i neće biti tako medijski napuhano ...

Herbalife
Poruka je uređivana zadnji put uto 18.1.2011 17:49 (nCh!).
16 godina
offline
RE: Što je Apple bez Jobsa?
QFlash kaže...

A ako ćemo o 'kvaliteti' iPhone-a,posebice zadnjeg...nije li nemogućnosto primanja signala mreže nekakva ipak...manjkavost ? Kod mobitela, kod kojeg kad ga primite u ruku da bi s nekim komunicirali on gubi signal, ili svi ti ljudi moraju naučiti kako se drži mobitel - riječi manipulatora mase,Steve Jobsa?

Kaj ti nije bar malo neugodno pričati ovolike nebuloze?

Srećom, postoje oni sa zrnom soli u glavi pa neće popušiti ovakav drekec od izjave, ali i oni koji taj telefon zapravo koriste pa znaju da nije tako.

Ne uči me, ne govori mi, o svemu znam sve - bez pameti!
16 godina
offline
Što je Apple bez Jobsa?

to da je steve jobs zapravo genij marketinga vidljivo je i iz postova na ovoj temi - ovdje ljudi mrtvo ozbiljno konstatiraju da je apple tehnički lider i inovator. 

dakle on je genij marketinga i čovjek sa nosom za emerging markets (smartphones i tablet computers).

 

može apple čak i popraviti svoju gamu, otvoriti platformu, raditi još kvalitetnije uređaje - ali ako ne nađe zamjenu za marketing gurua kakav je jobs, koji bi prodao rižu kinezima i kavu brazilu - uzalud im trud. 

Moj PC  
4 1 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Što je Apple bez Jobsa?

A gledajte, što se SJ-a tiče on je jedan od pojedinaca koji je sigurno ostavio svoje ime u ovoj eri razvoja računala. Čovjek koji je u industriji od njenih početaka, te je iskusio napretke i padove u svojoj karijeri je sigurno poučen raznim iskustvima koje mnogi tek moraju dostići. Naravno, takvih pojedinaca ima još, ali ima nešto simpatično u tome što Jobs dođe na pozornicu i šilji šale ljudima u jeftinim ofucanim trapericama i najobičnijoj majici ili puloveru. To je čisti dokaz da nemora svaki manager biti najulickaniji te da nije svakome bitno što će ljudi reći za njega osobno, nego je bitan proizvod. Taj trend guranja proizvoda ispred sebe samoga je ono što je probilo apple, jer ljudi nakon njihovih presica ne komentiraju što je Jobs obukao nego što je novo njegova firma "izmislila" ili usavršila.


Appleova marketinška politika ne leži svakome, jer i meni se osobno okrene želudac svaki put kad pročitam da su napravili revoluciju ili izmislili nešto što je tu već dugo, ali ruku na srce oni igraju jako pametno. Kod applea uopće nije bit inovacije, nego renovacije i to im ide savršeno. Uzimaju već razvijene koncepte koji imaju budućnost i onda te koncepte pretvaraju u ono što bi oni trebali biti i kao takvi stvaraju benchmarke drugima. Možda se neće složiti sa mnom svatko oko ovoga, ali smatram da dovoljno govori to što drugi veliki proizvođači kopiraju apple u mnogim aspektima, neki uspješnije, neki ne ...


Inovacija, koliko god je ona sentimentalno bitna i korisna, ima danas bajkovitu primjenu u medijima. Bitno je napraviti konačne proizvode, koji služe svrsi i rade dobro. Svaka čast inovatorima, ali nije svaka inovacija dobra ili upotrebljiva. Apple je to shvatio i umjesto da troše enormne resurse da izmišljaju toplu vodu, oni za puno manje uloženih novaca preinače koncepte u kvalitetne uređaje koji se očito prodaju kao vrući krumpiri. SJ-a će netko pljuvati, netko veličati, ovo - ono, ali zasigurno je da čovjek ono što radi, radi dobro i da to donosi profit i njemu i tvrtci i njenim dioničarima. Dok je situacija takva, Jobs, fanatik ili ne, biti će primjer ostalim velikanima u industriji.

Herbalife
Poruka je uređivana zadnji put uto 18.1.2011 19:30 (nCh!).
13 godina
offline
Što je Apple bez Jobsa?

Većina ljudi stavlja znak jednakosti između Appla i Jobsa. S dobrim razlogom. Svi se trebaju prisjetiti gdje je Apple bio prije Jobsova povratka a gdje je sada. Nadam se da će pobjediti bolest koja ga muči jer IT industriji fale ljudi poput njega i Billa Gatesa. Poslije njega Apple će biti samo jedna od kompanija kao što je Toshiba, Dell, HP, Microsoft... I dalje će proizvoditi dobre proizvode ali...

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Što je Apple bez Jobsa?

Pogledajte samo broj poruka u ovom threadu, u tako kratkom vremenu. I to nesto govori o Stevi i njegovoj jabuci. {#}

Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: Što je Apple bez Jobsa?
Kruno_21 kaže...

Kako ljudi u od nićega prave svašta!!! ovo je kao prije tema u Jobsu, ne o softweru, jer da znas, iPhone nije bez mms-a, iOs 3.x je bio bez mms-a dakle nemoj brkati software i hardware! Ne razumijem to iz 3,4,5 pokusaja? koliko znam iPad je prvi pokusaj, i nijedan drugi tablet neće biti prodan u toliko primjeraka u jednom dana,mjesecu ili godini!

Uz to novi Air, je jedan od naaaajtraženijih 13" prijenosnika.. tako da htio ti priznati ili ne, Apple bez Jobsa ne vjerujem da će napraviti neko "smeće" od uređaja, a s njim još manje!

 

Mene za to u kojoj se količini neki uređaj prodaje baš briga. Avatar ima najveću zaradu u povijesti filmske industrije, no za mene je to tek prosječni film sa vrlo lošom pričom i prosječno napisanim scenarijem, da nije bilo brda klinaca koji su to htjeli ići gledati u 3D-u i vikati kak su kul ove eksplozije i kak je kul to šta ovi 'štrumpfovi' izgledaju ko da su pravi, taj Avatar bi po zaradi bio čisti prosjek(u ovaj isti koš trpam i Alicu u zemlji čudesa, a i Toy story 3 iako mi je ovaj posljednji dosta drag). Mnogi apple-ovi uređaji ne nude onoliko koliko koštaju i broj prodanih komada definitivno ne govori koliko je taj uređaj dobar. 

 

Preko nekih stvari jednostavno ne mogu preći. iPhone 4 je super uređaj i tu mu zbilja nemam zamjerke, no recimo iPod koji je iznimno hvaljen, meni nikako ne valja. Imam iPod i mislim da je to uređaj s kojim sam najviše isfrustriran prvenstveno zbog tog glupog iTunesa i ostalih gluposti od kreiranja playlista do bla bla. Ja na svoju nokiu nabacam pjesme i on to sve uredno složi po artistu, albumu, žanru... jel to tak strašno?? zašto ja ako hoću stavit 3 pjesme na taj iPod moram za računalom sjedit 10min da bi to napravio? no nema veze, treba se učit biti strpljiv :D

 

A za Steve-a Jobsa imam samo riječi pohvale jer je time što non-stop izvlači nove stvari iz guzice od apple-a napravio giganta u zadnjih 10 god.

 

[img]http://www.site-jump.com/banners/01d/steam_statimage.php?p=fighterbear&s=01d[/img]
Poruka je uređivana zadnji put uto 18.1.2011 19:19 (sinister_axe).
13 godina
neaktivan
offline
RE: Što je Apple bez Jobsa?

@QFlash:

 

Ajde nemoj trućat majstore. Napali se na nekog manjeg od sebe pa udri po njemu...

 

Nije ovo thread za flamanje tko je bolje Apple ili PC, da li je bolji HTC ili Samsung ili iPhone...

 

Jesi li ikad držao u ruci iPhone i telefonirao s njim ili si majstorski gledao youtube filmiće s glupim komentarom 16 godišnjih prištićavih tinejdžera?

 

A i pičoke bariš mobitelom HA {#} ?? Sigurno voziš Opela ili VW...

Poruka je uređivana zadnji put uto 18.1.2011 19:37 (nick_the_mighty).
14 godina
offline
RE: Što je Apple bez Jobsa?

pa držao sam ga u ruci i mogu reći da imam prilično iskustva u radu s iPhone-om

Poruka je uređivana zadnji put uto 18.1.2011 19:40 (sinister_axe).
15 godina
offline
Što je Apple bez Jobsa?

Što je Apple bez Jobsa? Isto kao četka bez paste

 

 

lol šta sam ja sad rekao :D

http://gtabalkan.com | http://www.webosfera.net
Moj PC  
3 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
RE: Što je Apple bez Jobsa?
vlad0 kaže...
artfull kaže...
naxeem kaže...

Odličan komentar. Steve je Apple, Apple je Steve. Bez Stevea nema Applea.

Steve je osnovao apple, to je njegovo dijete. Ali svako se dijete treba osamostaliti. Apple je imao svoju krizu osamdesetih, ali i u vrijeme te najveće krize kada su ih skoro otpisali ( btw i dan danas ih mnogi ovako otpisuju iako su najveća firma u ITju ) dakle sa stevom izgnanim iz firme, apple je izbacio možda svoje najrevolucionarnije proizvode ... newtona, suosnivanje ARMa, iMac originalni je bio praktički završen projekt kojeg je steve uzeo kao temelj novog applea, al započet i praktički završen prije steveovog povratka, i da sad ne nabrajam ... također originalni mac nije steveova ideja, samo je prepoznao što je dobra ideja i odbacio lisu koju je gurao ... dakle apple je krcat genijalaca, "samo" moraju opet naći čovjeka koji je u stanju gurnuti pravi proizvod u pravo vrijeme.

 

Ne znam otkuda ti ovaj zaključak? Iz glave mogu nabrojati 15-ak IT tvrtki koje su po svim pokazateljima u prošloj godini "veći" od Applea. Ali hajdemo ne komplicirati i složiti se da je pravi pokazatelj "jačine" neke tvrtke zapravo njen godišnji prihod, a tu je Apple bliže 20. nego 1. mjestu.

 

EDIT:

Evo npr. prvih 10.

 

 Dajte ljudi držite se članka...

A i link na top 10 je malo jači... Stranica ko da ju je pravila ekipa iz Glorije ili nekog drugog stručnog IT časopisa..

 

 

13 godina
neaktivan
offline
RE: Što je Apple bez Jobsa?
sinister_axe kaže...

pa držao sam ga u ruci i mogu reći da imam prilično iskustva u radu s iPhone-om

 

Odgovor je bio namjenjen QFlashu , ali ni ta svemoguća Nokia nije cvjetak. Valjda tvoja ima bolji software od moje... {#}

13 godina
neaktivan
offline
RE: Što je Apple bez Jobsa?
linuxjuzer kaže...
popstar kaže...

Neznam u cemu je problem? Ne kupujem Apple proizvode ni radi Jobsa ni radi Cooka vec zato sto su (bar za mene) bolji od drugih.

Dal je je to zasluga od Steve Jobsa neznam.

huz nou???...bolji...no nećemo sa u debatu.. i offtopic.. činjenica je da kad Stivica ode Bogu na istinu,Carstvo će se ispuhati,baš kao nekad Microsoft..neće propasti,ali će dobiti onu pravu mjeru na tržištu..a Jabučari će s probuditi iz dugogodišnjeg sna..{#}

Ma ne salio sam se, mislim cu sad u potpunosti promijenit na linux. Mac koristim samo zbog Stevea al ako vise ne radi za Apple onda necu vise ni Mac koristit. {#}{#}

Poruka je uređivana zadnji put uto 18.1.2011 20:32 (popstar).
15 godina
offline
RE: Što je Apple bez Jobsa?
popstar kaže...
linuxjuzer kaže...
popstar kaže...

Neznam u cemu je problem? Ne kupujem Apple proizvode ni radi Jobsa ni radi Cooka vec zato sto su (bar za mene) bolji od drugih.

Dal je je to zasluga od Steve Jobsa neznam.

huz nou???...bolji...no nećemo sa u debatu.. i offtopic.. činjenica je da kad Stivica ode Bogu na istinu,Carstvo će se ispuhati,baš kao nekad Microsoft..neće propasti,ali će dobiti onu pravu mjeru na tržištu..a Jabučari će s probuditi iz dugogodišnjeg sna..{#}

Ma ne salio sam se, mislim cu sad promijenit na linux. Mac koristim samo zbog Stevea al ako vise ne radi za Apple onda necu vise ni Mac koristit. {#}{#}

Steve još radi u Applea.. Iako je na bolovanju sudjeluje u odlukama s njegovim zamjenikom

http://gtabalkan.com | http://www.webosfera.net
16 godina
protjeran
offline
RE: Što je Apple bez Jobsa?
QFlash kaže...

 

Nimalo pristrani Petriću ? Ako išta Apple proizvodi su poznati po tome šta su obična šminka,posebice iPhone,koji broj jedan odabir svake hr seljačine,koja POJMA nema šta aplikacija i kojem smartphone ne služi ničemu nego barenju pičoka petkom navečer u obližnjem narodnjačkom klubu.To je iPhone,i takvoj je publici namjenjen,e da - i curicama te debelim ženama.

iPhone je magičan uređaj, ti to ne možeš pojmiti.

13 godina
protjeran
offline
Što je Apple bez Jobsa?

Što je muškarac bez brkova? :)

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: Što je Apple bez Jobsa?
nick_the_mighty kaže...
sinister_axe kaže...

pa držao sam ga u ruci i mogu reći da imam prilično iskustva u radu s iPhone-om

 

Odgovor je bio namjenjen QFlashu , ali ni ta svemoguća Nokia nije cvjetak. Valjda tvoja ima bolji software od moje... {#}

da da... skužio sam nakon edita.. {#}

 

a za nokiu ne znam :D

16 godina
neaktivan
offline
Što je Apple bez Jobsa?

Nemam ni jedan Apple proizvod, po iPhonu sam dosta prčkao, ali nevažno. Tako da o kvaliteti proizvoda neću pričati iz onoga što sam čuo, ali svejedno imam veliko poštovanje prema gospodinu Jobsu, i ne osporavam mu ništa. Čovjek je fenomen, stručnjak u svom području, CEO kakvog svaka kompanija sanja, a Apple ima.

Mislim da bi eventualnim skorim gubitkom Jobsa Appleu dosta pala, pa ako ne kvaliteta, onda barem dionica.

"Yesterday is a history, tommorow a mistery, but today is a gift. Thats why it's called present"
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: Što je Apple bez Jobsa?

neki malo predoslovno shvaćaju strojeve tj komjutere

dovoljan mi je jedan uređaj sa os u sebi
14 godina
protjeran
offline
RE: Što je Apple bez Jobsa?
joze kaže...
popstar kaže...
linuxjuzer kaže...
popstar kaže...

Neznam u cemu je problem? Ne kupujem Apple proizvode ni radi Jobsa ni radi Cooka vec zato sto su (bar za mene) bolji od drugih.

Dal je je to zasluga od Steve Jobsa neznam.

huz nou???...bolji...no nećemo sa u debatu.. i offtopic.. činjenica je da kad Stivica ode Bogu na istinu,Carstvo će se ispuhati,baš kao nekad Microsoft..neće propasti,ali će dobiti onu pravu mjeru na tržištu..a Jabučari će s probuditi iz dugogodišnjeg sna..{#}

Ma ne salio sam se, mislim cu sad promijenit na linux. Mac koristim samo zbog Stevea al ako vise ne radi za Apple onda necu vise ni Mac koristit. {#}{#}

Steve još radi u Applea.. Iako je na bolovanju sudjeluje u odlukama s njegovim zamjenikom

ajmo biti realni..jetra mu je zamjenjena,gušterača operirana,a njemu je zdravlje u blagom padu..da je isto ili bolje,ne bi se povlačio i posvetio liječenju...mada ruk na srce,dosad je žilavio radi ekstremnih dijeta,koje sumu opet organizam oslabile...čovjeku svako dobro,ali...

14 godina
protjeran
offline
RE: Što je Apple bez Jobsa?
FlyBoy kaže...

Nemam ni jedan Apple proizvod, po iPhonu sam dosta prčkao, ali nevažno. Tako da o kvaliteti proizvoda neću pričati iz onoga što sam čuo, ali svejedno imam veliko poštovanje prema gospodinu Jobsu, i ne osporavam mu ništa. Čovjek je fenomen, stručnjak u svom području, CEO kakvog svaka kompanija sanja, a Apple ima.

Mislim da bi eventualnim skorim gubitkom Jobsa Appleu dosta pala, pa ako ne kvaliteta, onda barem dionica.

u nekoliko dana palo 10%-dakle 20 000 000 000 dolara..

16 godina
neaktivan
offline
RE: Što je Apple bez Jobsa?
linuxjuzer kaže...
FlyBoy kaže...

Nemam ni jedan Apple proizvod, po iPhonu sam dosta prčkao, ali nevažno. Tako da o kvaliteti proizvoda neću pričati iz onoga što sam čuo, ali svejedno imam veliko poštovanje prema gospodinu Jobsu, i ne osporavam mu ništa. Čovjek je fenomen, stručnjak u svom području, CEO kakvog svaka kompanija sanja, a Apple ima.

Mislim da bi eventualnim skorim gubitkom Jobsa Appleu dosta pala, pa ako ne kvaliteta, onda barem dionica.

u nekoliko dana palo 10%-dakle 20 000 000 000 dolara..

ma daj, sa all time high 348 je trenutno dok ovo pišem na 342 iliti cca 1.88% u minusu od jučer prije objave. Danas su rezultati završenog tromjesečja i ovisno o tome dionica će pasti ili rasti ( kratkoročno jer eć dugoročno i dalje sasvim izvjesno rasti ).

 

ovo je tempirano u pravo vrijeme, stock je bio zatvoren ( praznici ) a očekivani dobri rezultati Q1 su svaki tren ... sve što se radi radi se jako promišljeno ...

 

nažalost bojim se da je steveova zdravstvena situacija jako teška i veliko je pitanje hoće li se i kako vratiti. Nadam se da hoće i da će potrajati bar još koje desetljeće al realno je za očekivati da je tim cook tu na duže vrijeme.

A.
14 godina
protjeran
offline
RE: Što je Apple bez Jobsa?
joze kaže...

Što je Apple bez Jobsa? Isto kao četka bez paste

 

 

lol šta sam ja sad rekao :D

kaze se pica bez dlaka, iako ja vise volim bezdlake pice{#}

-To Start Press Any Key. A gdje je ANY tipka?-
14 godina
protjeran
offline
RE: Što je Apple bez Jobsa?
artfull kaže...
linuxjuzer kaže...
FlyBoy kaže...

Nemam ni jedan Apple proizvod, po iPhonu sam dosta prčkao, ali nevažno. Tako da o kvaliteti proizvoda neću pričati iz onoga što sam čuo, ali svejedno imam veliko poštovanje prema gospodinu Jobsu, i ne osporavam mu ništa. Čovjek je fenomen, stručnjak u svom području, CEO kakvog svaka kompanija sanja, a Apple ima.

Mislim da bi eventualnim skorim gubitkom Jobsa Appleu dosta pala, pa ako ne kvaliteta, onda barem dionica.

u nekoliko dana palo 10%-dakle 20 000 000 000 dolara..

ma daj, sa all time high 348 je trenutno dok ovo pišem na 342 iliti cca 1.88% u minusu od jučer prije objave. Danas su rezultati završenog tromjesečja i ovisno o tome dionica će pasti ili rasti ( kratkoročno jer eć dugoročno i dalje sasvim izvjesno rasti ).

 

ovo je tempirano u pravo vrijeme, stock je bio zatvoren ( praznici ) a očekivani dobri rezultati Q1 su svaki tren ... sve što se radi radi se jako promišljeno ...

 

nažalost bojim se da je steveova zdravstvena situacija jako teška i veliko je pitanje hoće li se i kako vratiti. Nadam se da hoće i da će potrajati bar još koje desetljeće al realno je za očekivati da je tim cook tu na duže vrijeme.

manipulacija burzom...??..hmm..ajde hvala na infu..

15 godina
protjeran
offline
RE: Što je Apple bez Jobsa?
nCh! kaže...

Ne pričaj gluposti, samo jer si ih negdje pročitao po netu. Nemogućnost primanja signala kod iPhonea je prenapuhano sranje jer uređaj prima signal bolje od 80% drugih smarphonea na tržištu (čitaj u istim uvjetima ima bolji prijem signala), a sam gubitak se događa isključivo ako mobitel držiš na strogo određen način na koji ga nitko ne drži. Probao sam osobno na preko nekoliko različitih primjeraka i signal je savršen, a to što pojedinci čitaju po netu svašta i misle da su popili pamet svijeta je žalosno.

 

Dakle gubi signal samo ako se u potpunosti prekrije dio na kojem je antena za primanje i to ne u roku par sekundi nego preko određenog duljeg perioda, do 1 minute. Uz malo zezancije to možeš postići s bilo kojim mobilnim telefonom, samo nije tako izraženo, a definitivno nije i neće biti tako medijski napuhano ...

minimalno 35% smartphoneova ima bolji signal od iphonea :P

http://www.erepublik.com/en/referrer/GrimyHR
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice