Što je Apple bez Jobsa?

poruka: 95
|
čitano: 30.250
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Što je Apple bez Jobsa?".
16 godina
neaktivan
offline
RE: Što je Apple bez Jobsa?
linuxjuzer kaže...
artfull kaže...
linuxjuzer kaže...
FlyBoy kaže...

Nemam ni jedan Apple proizvod, po iPhonu sam dosta prčkao, ali nevažno. Tako da o kvaliteti proizvoda neću pričati iz onoga što sam čuo, ali svejedno imam veliko poštovanje prema gospodinu Jobsu, i ne osporavam mu ništa. Čovjek je fenomen, stručnjak u svom području, CEO kakvog svaka kompanija sanja, a Apple ima.

Mislim da bi eventualnim skorim gubitkom Jobsa Appleu dosta pala, pa ako ne kvaliteta, onda barem dionica.

u nekoliko dana palo 10%-dakle 20 000 000 000 dolara..

ma daj, sa all time high 348 je trenutno dok ovo pišem na 342 iliti cca 1.88% u minusu od jučer prije objave. Danas su rezultati završenog tromjesečja i ovisno o tome dionica će pasti ili rasti ( kratkoročno jer eć dugoročno i dalje sasvim izvjesno rasti ).

 

ovo je tempirano u pravo vrijeme, stock je bio zatvoren ( praznici ) a očekivani dobri rezultati Q1 su svaki tren ... sve što se radi radi se jako promišljeno ...

 

nažalost bojim se da je steveova zdravstvena situacija jako teška i veliko je pitanje hoće li se i kako vratiti. Nadam se da hoće i da će potrajati bar još koje desetljeće al realno je za očekivati da je tim cook tu na duže vrijeme.

manipulacija burzom...??..hmm..ajde hvala na infu..

pa neznam, više promišljenost i ne izazivanje panike i štete. 

A.
14 godina
protjeran
offline
Što je Apple bez Jobsa?

Ne da mi se čitati cijelo flamewar, pa da ukratko kažem - Steve Jobs je genijalac, a apple je bez njega pi*kin dim.

 
1 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
RE: Što je Apple bez Jobsa?
lukavg kaže...

Ne da mi se čitati cijelo flamewar, pa da ukratko kažem - Steve Jobs je genijalac, a apple je bez njega pi*kin dim.

genijalac-istina...a dim budemo vidjeli..

15 godina
neaktivan
offline
Što je Apple bez Jobsa?

Apsolutno se svi slažu da je čovjek to što je - genije i ikona IT svijeta, no ipak mislim da je firma naučila kako krenuti dalje i da će jednom nakon (neuputnig) odlaska Jobsa Apple nastaviti približnim tempom. Vrlo je vjerovatno da je posljednjih godina upravo forsirao managere firme, rukovodstvo, pa i sve ostale uposlenike da ipak i konačno misle ali i rade drugačije i kvalitetno :)

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: Što je Apple bez Jobsa?

vjerovatno bi se mogao napraviti grafikon uspješnosti apple u periodima kad steve je i nije u toj firmi,pa usporedite

dovoljan mi je jedan uređaj sa os u sebi
14 godina
protjeran
offline
RE: Što je Apple bez Jobsa?
dubflash kaže...

Apsolutno se svi slažu da je čovjek to što je - genije i ikona IT svijeta, no ipak mislim da je firma naučila kako krenuti dalje i da će jednom nakon (neuputnig) odlaska Jobsa Apple nastaviti približnim tempom. Vrlo je vjerovatno da je posljednjih godina upravo forsirao managere firme, rukovodstvo, pa i sve ostale uposlenike da ipak i konačno misle ali i rade drugačije i kvalitetno :)

ne kontaš,Stivica je stvorio kult ličnosti..odlaskom(nadam se čim kasnije) te ličnosti,Aplle će ostati brand,ali bez onoga esencijalnog za korisnike..kvaliteta ili znanje nije upitno,nego to što je bio zadnji romantičar u IT-u..

14 godina
offline
RE: Što je Apple bez Jobsa?

svi znaju tko vodi apple,znali tko  tko vodi hp,dell, itd kad ode vjerovatno nitko više neće znati tko vodi apple

dovoljan mi je jedan uređaj sa os u sebi
15 godina
offline
RE: Što je Apple bez Jobsa?
blackalbum kaže...

svi znaju tko vodi apple,znali tko  tko vodi hp,dell, itd kad ode vjerovatno nitko više neće znati tko vodi apple

vodit će onaj Tim Cook njegov zamjenik

http://gtabalkan.com | http://www.webosfera.net
Poruka je uređivana zadnji put uto 18.1.2011 22:10 (joze).
16 godina
neaktivan
offline
Što je Apple bez Jobsa?

Apple je samo toplu vodu, uz pomoc genijalca i geeka, stavio na mjesto koje i dalje drzi tu vodu...

tj. svu tehnologiju i ono najbolje iz nje (vecinom) je stavio u svoje uredaje, i to je to...

kad gledate na kraju sve te "nedostatke" USB, FLASH, iPad (kamere), zatvorenost i ostalo dobra vecina korisnika ni ne primjeti...

slike cu prebacit preko itunesa, a sad komp prepozna "i" kao fotoaparat pa prebacis slike, na fotoaparatu nemam potrebe spajat sa kompom stalno jer odradim 2 izleta sa 4GB, flash sam zadnji put trebao kad sam htjeo frendu pokazat "dirty ride russian roads" ali nisam, pa sam mu pokazao sljedeci dan preko kompa... na iPadu kamere ne znam kad sam zadnji put pricao preko njega a ne koristio kameru... cu sa A4 "papirom" slikat po gradu :D 

 

Kad razmislim, koristio sam AIR mj dana, i ni jednom mi nije prifalio opticki (a ni opcenito ga nisam koristio)...

DVD koristim samo kad igram original igrice koje zahtjevaju DVD, i kad dode BUG ...

pa ti reci da netko u tom Applu ne razmislja svojom glavom? i dobro procjeni koliko ti nesto treba a koliko ne...

 

imao sam mob sa androidom jedno vrijeme, pa kazu da ako izdrzis prvih 5 dana podesavanja svega i svaceg da si na konju... ja oso na magarca (kao iphone magare) i sretan sam, a takvih znam masu koji za svako s.... moraju izgubit 2 minute podesavanja...

a nakon toga sam cuo da na tom android storu postoje programi za svaki program ili proizvodaca posebno i da za svoj treba trazit (ako je tocno, sva sreca da sam se rjesio)...

cura ima galaxy tab, ali koristi moj ipad, sta valjda dovoljno govori o nedostacima USBa i ostalog spomenutog

potpis :D
Moj PC  
5 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Što je Apple bez Jobsa?

Kod Applea mi se sviđa što im nije najvažnija lista specifikacija i kako bi nešto trebalo izgledati na papiru

nego kako ce biti u primjeni. Npr.ako se pogleda neko predstavljanje uređaja od Apple, to nije samo 

puko nabrajanje jacine, snage i sl., nego što to znaci. Npr.nece se zamarati da su im laptopi najjaci,

nego kolko su teški i koliko mogu izdržati i kakve zadatke mogu obaviti.

Isto tako nece tuci rekorde u mpx kamere neg ce radije dati neku sitnu brojku ali ca taj broj mpx 

davat odlicnu sliku. Nece nabacati 100 utora(ulaza/izlaza) na tablet ali ce ponudit veliko vrijeme 

autonomije i lakocu i tankost uređaja. Ugl.nisu robovi brojki i specifikacija ili rekorda, nego primjene.

I to sve uz odlican dizajn i gotovo savršenu završnu obradu ali to sve skupa naravno donosi i svoju

cijenu. Pa tko je spreman platiti nek plati.

Mi osjećamo da je sve što radimo samo kap u oceanu. Ali ocean bi bio manji da nema te kapi.
Moj PC  
4 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Što je Apple bez Jobsa?

Q1 2011 rezultati

 

opet rekordno .. skoro 27 milijardi prihoda samo u tri mjeseca 2010.

A.
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Što je Apple bez Jobsa?

Ozdravi nam ti! :)

Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Što je Apple bez Jobsa?
dionice u after tradeu skoro 5% iznad prekjučerašnjeg all time high. Malo sam pregledao rezultate i mogu samo reci da sam očekivao puno al da su ponovno nadmašili sami sebe. Backlog iPhoneova i iPada se mjeri u miljunima komada a prodali su skoro 20 miljuna fona i 7ipo miljuna iPada u zadnjem kvartalu. sviđaju mi se i komentari tima o androidu i vaporewareu od konkurencije ... "Tim -- if you look at what's out there today, there's not much. There's the ones that use Windows, they're generally big and heavy and expensive. They have weak battery life, they require a keyboard and style. Customers are just frankly not interested. Then you have Android tablets, and the operating system wasn't designed for tablets. Google has said this, this isn't just Apple saying this. That means you have the size of a tablet that just isn't reasonable for what we call a 'real tablet experience.' That's just a scaled-up smartphone, which is a bizarre product category. If you do a side-by-side with an iPad, you'll pick an iPad." Očigledno ih je stiv dobro poucio sve ove godine, skoro pa se ne osjeća da ga nema na konferenciji :D skraćeni transkript na engadgetu ... predvidam dionice na 400 do ljeta i svrgavanje exxona sa pozicije 1 :). laku noć.
A.
 
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Što je Apple bez Jobsa?

Da slažem se sa tekstom, odlaskom Jobsa , bojim se da će Apple bit samo jedna od IT firmi u svijetu, ali daleko od toga da će propast kako neki spektakularno predviđaju , pitanje je dal je Steve ostavio dosljenog nasljednika u smislu vizija i ideja , jer Apple od prvog početka pa do danas želi bit poseban, imat nešto posebno, novo, drugačije u doslovnom smislu : To boldly go where no man has gone before .

Gledao sam jedan dokumetarac sa Jobsom i Gatesom , kada su Jobsa pitali nešto u vezi propadanja Apple-a u vrijeme njegovog izbvanje, rekao je : da je prva i očita greška bilo to što je Apple htio bit bolji od PC-a i apsolutno je sve bilo fokusirano na to, a zaboravili su što Apple u stvari je i što treba bit. 

I'm from Hollywood
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Što je Apple bez Jobsa?

Nije kod Jobsa samo "Fanatična opsjednutost inženjerskim procesom stvaranja Macova, iPhoneova, iPadova i ostalih proizvoda", već on mora i sa marketinške strane potpuno razumijeti što mu treba da bi njegov proizvod bio na vrhu. Jobsu nije Apple jedina tvrtka koju je uspješno vodio - npr. Pixar je prodao Disneyu za 7,4 milijarde $, a Pixarov uspjeh se temelji na potpuno drugačijem business modelu.

 

Kao što su ljudi već napisali u prethodnim postovima, Appleovi proizvodi najčešće nisu najbolji niti u jednoj od kategorija (osim možda ekrana), ali uvijek su na vrhu u stvarima koje su korisniku važne (npr. jednostavnost korištenja, brzo podizanje sustava, trajanje baterije, itd.). Sve to upakiraju u dizajnom privlačno kućište i uvijek uspiju pogoditi cijenu koja maksimizira profit vlasnika.

 

Jobsova glavna snaga nije u tome što on sudjeluje u dizajniranju prozivoda, već to rade zaposlenici Applea, koji i dalje ostaju isti, ali Jobs zna usmjeriti sve dijelove kompanije u smjeru koji ga uvijek drži na vrhu u većini kategorija (vrijednost branda, profitabilnost, rast prihoda, tehnološki razvoj...).

 
4 0 hvala 1
16 godina
neaktivan
offline
Što je Apple bez Jobsa?

Preporučio bih svima da pročitaju nešto tipa http://www.amazon.com/Apple-Confidential-2-0-Definitive-Colorful/dp/1593270100 ... super zanimljivo i pitko štivo za početak, sa brdom zanimljivih priča i detalja o početcima i razvoju u silicijskoj dolini.

 

Jedan od najvećih talenata stiva je sposobnost da oko sebe okupi, motivira i održi genijalce ... većina ljudi koji su radili s njim na razvoju nekog novog i "revolucionarnog" projekta kažu da su imali osjećaj da rade na razvoju novog svjetskog čuda koje će promijeniti svijet ... na neki način takvim pristupom apple je i mijenjao svijet, način na koji ga poimamo i naše navike, više nego možda iti jedna druga tech kompanija.

 

Pitanje je kad bi sve ove tehnologije koje danas uzimamo zdravo za gotovo pronašle put iz laboratorija i istraživačkih centara ( poput onog u paolo altu od xeroxa ) do krajnjeg korisnika da nije bilo applea tj stiva. Kad dodaš takvu karizmu rock star CEO-a, nevjerojatan fokus i sposobnosti pregovaranja i nametanja svoje volje drugima, nikakvo čudo da je psotigao to što jest. Čovjek je bio ikona i legenda i kad je apple bio 1% od microsofta u najgorim danima, balmer i gates su strepili od razgovora sa njim ... http://www.gamepolitics.com/2010/10/27/ed-fries-apple039s-steve-jobs-was-039furious039-about-bungie-purchase zaista šteta ako tako rano ode jedan od likova koji daju tempo i karakter čitavoj industriji koju pratimo ( i to ne jednoj nego nekoliko njih, čak je i disney napokon počeo raditi ponovno dobre crtane od kad je jobs doveo svoje ljude i praktički preuzeo kormilo ( tangled anyone? :) )

 

 

A.
Poruka je uređivana zadnji put sri 19.1.2011 11:49 (artfull).
 
3 0 hvala 1
15 godina
offline
RE: Što je Apple bez Jobsa?
artfull kaže...

Jedan od najvećih talenata stiva je sposobnost da oko sebe okupi, motivira i održi genijalce ... većina ljudi koji su radili s njim na razvoju nekog novog i "revolucionarnog" projekta kažu da su imali osjećaj da rade na razvoju novog svjetskog čuda koje će promijeniti svijet ... 

 

 

Apple je poznat po tome da njegovi zaposlenici koriste magicno, mijenjati svijet, nevidjeno i slicne hiperbole.

Idemo kod Petre Sanader na party... nema joj staroga doma!
14 godina
neaktivan
offline
RE: Što je Apple bez Jobsa?
tnakir kaže...
artfull kaže...

Jedan od najvećih talenata stiva je sposobnost da oko sebe okupi, motivira i održi genijalce ... većina ljudi koji su radili s njim na razvoju nekog novog i "revolucionarnog" projekta kažu da su imali osjećaj da rade na razvoju novog svjetskog čuda koje će promijeniti svijet ... 

 

Apple je poznat po tome da njegovi zaposlenici koriste magicno, mijenjati svijet, nevidjeno i slicne hiperbole.

 

Misliš na

? {#}

Retry. Reboot. Reinstall. Reformat.
16 godina
neaktivan
offline
RE: Što je Apple bez Jobsa?
tnakir kaže...
artfull kaže...

Jedan od najvećih talenata stiva je sposobnost da oko sebe okupi, motivira i održi genijalce ... većina ljudi koji su radili s njim na razvoju nekog novog i "revolucionarnog" projekta kažu da su imali osjećaj da rade na razvoju novog svjetskog čuda koje će promijeniti svijet ... 

 

 

Apple je poznat po tome da njegovi zaposlenici koriste magicno, mijenjati svijet, nevidjeno i slicne hiperbole.

Pa da, poznata je stivova rečenica upućena tadašnjem direktoru pepsija kojom ga je navodno pridobio za apple: “Do you want to spend the rest of your life selling sugared water or do you want a chance to change the world?”

 

sculley interviju

A.
16 godina
neaktivan
offline
 
1 0 hvala 1
15 godina
offline
RE: Što je Apple bez Jobsa?
Idemo kod Petre Sanader na party... nema joj staroga doma!
Poruka je uređivana zadnji put pet 21.1.2011 7:41 (tnakir).
13 godina
protjeran
offline
Što je Apple bez Jobsa?

Kako to ide u jednom našem filmu: Što je apple bez steve? Ku**c od ovce.

Drago mi je.
 
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Što je Apple bez Jobsa?
Bypass kaže...

Kako to ide u jednom našem filmu: Što je apple bez steve? Ku**c od ovce.

 

 

Steve znaći za Apple mnogo, ali Apple ima kud i kamo vrsnih menađera . Sve u svem želim Steve-u brzo ozdravljenje.

I'm from Hollywood
16 godina
offline
RE: Što je Apple bez Jobsa?
mario.L_hr kaže...

Većina ljudi stavlja znak jednakosti između Appla i Jobsa. S dobrim razlogom. Svi se trebaju prisjetiti gdje je Apple bio prije Jobsova povratka a gdje je sada. Nadam se da će pobjediti bolest koja ga muči jer IT industriji fale ljudi poput njega i Billa Gatesa. Poslije njega Apple će biti samo jedna od kompanija kao što je Toshiba, Dell, HP, Microsoft... I dalje će proizvoditi dobre proizvode ali...

Upravo tako. Ljudi su zabrijali u chat, ili su se rodili nakon 2000-e, ali Apple je bio lakrdija pred zatvaranjem dok se Jobs nije vratio i slozio iMac. iPod. iStore.

Neznam ni jednog drugog covjeka koji ima toliki utjecaj na stanje kompanije, i bome industrije u cjelini. Steve, ozdravi i budi nam premijer :)

14 godina
protjeran
offline
RE: Što je Apple bez Jobsa?
artfull kaže...
tnakir kaže...
artfull kaže...

Jedan od najvećih talenata stiva je sposobnost da oko sebe okupi, motivira i održi genijalce ... većina ljudi koji su radili s njim na razvoju nekog novog i "revolucionarnog" projekta kažu da su imali osjećaj da rade na razvoju novog svjetskog čuda koje će promijeniti svijet ... 

 

 

Apple je poznat po tome da njegovi zaposlenici koriste magicno, mijenjati svijet, nevidjeno i slicne hiperbole.

Pa da, poznata je stivova rečenica upućena tadašnjem direktoru pepsija kojom ga je navodno pridobio za apple: “Do you want to spend the rest of your life selling sugared water or do you want a chance to change the world?”

 

sculley interviju

Da onda ga je taj isti trgovac zasecernom vodicom naguzio iz kompanije{#}{#}

 

Nije Stevo bas toliki genije kolikim ga se u zadnje vrijeme prikazuje, ima i imao je on svojih buba te fix ideja i to poprilicno...

Ono o cemu bi ja sad mogao drobit danima davno je odlicno sazeo Charles de Gaulle:"Groblja su prepuna nezamjenjivih"- ne zelim covjeku nista lose, samo iznosim cinjenice.  

 

-To Start Press Any Key. A gdje je ANY tipka?-
13 godina
neaktivan
offline
RE: Što je Apple bez Jobsa?
sinister_axe kaže...
Kruno_21 kaže...

...

 

Mene za to u kojoj se količini neki uređaj prodaje baš briga. Avatar ima najveću zaradu u povijesti filmske industrije, no za mene je to tek prosječni film sa vrlo lošom pričom i prosječno napisanim scenarijem, da nije bilo brda klinaca koji su to htjeli ići gledati u 3D-u i vikati kak su kul ove eksplozije i kak je kul to šta ovi 'štrumpfovi' izgledaju ko da su pravi, taj Avatar bi po zaradi bio čisti prosjek(u ovaj isti koš trpam i Alicu u zemlji čudesa, a i Toy story 3 iako mi je ovaj posljednji dosta drag). Mnogi apple-ovi uređaji ne nude onoliko koliko koštaju i broj prodanih komada definitivno ne govori koliko je taj uređaj dobar. 

 

Preko nekih stvari jednostavno ne mogu preći. iPhone 4 je super uređaj i tu mu zbilja nemam zamjerke, no recimo iPod koji je iznimno hvaljen, meni nikako ne valja. Imam iPod i mislim da je to uređaj s kojim sam najviše isfrustriran prvenstveno zbog tog glupog iTunesa i ostalih gluposti od kreiranja playlista do bla bla. Ja na svoju nokiu nabacam pjesme i on to sve uredno složi po artistu, albumu, žanru... jel to tak strašno?? zašto ja ako hoću stavit 3 pjesme na taj iPod moram za računalom sjedit 10min da bi to napravio? no nema veze, treba se učit biti strpljiv :D

 

A za Steve-a Jobsa imam samo riječi pohvale jer je time što non-stop izvlači nove stvari iz guzice od apple-a napravio giganta u zadnjih 10 god.

 

 

 

ili ipod imas mjesec dana ili lazes, ja osobno imam ipod classic 160gb vec preko 2,5 godine.

zaledio je tri puta, dva puta sam ga reformatirao dok sam treci puta morao biti mastovitiji.

ispao mi je iz ruke minimalno tisucu puta i par puta u vodu.

da napravis playlistu u itunes-u treba ti dva klika

desni klik na ipod -> make new playlist.

uredjaj ako nije savrsen onda je jako blizu tome, zato molim te prestani sa trollanjem/flameanjem ili hodi na net hr

16 godina
offline
RE: Što je Apple bez Jobsa?
siptar kaže...

ili ipod imas mjesec dana ili lazes, ja osobno imam ipod classic 160gb vec preko 2,5 godine.

zaledio je tri puta, dva puta sam ga reformatirao dok sam treci puta morao biti mastovitiji.

ispao mi je iz ruke minimalno tisucu puta i par puta u vodu.

da napravis playlistu u itunes-u treba ti dva klika

desni klik na ipod -> make new playlist.

uredjaj ako nije savrsen onda je jako blizu tome, zato molim te prestani sa trollanjem/flameanjem ili hodi na net hr

 

iTunes je smeće. Način da se MENI kaže što da radim sa SVOJOM glazbom. Nek se yebu. Ja sam svoj iPod poklonio curi nakon 3 mjeseca. Ne želim da mi spyware poput iTunesa zagađuje računalo.

16 godina
neaktivan
offline
Što je Apple bez Jobsa?

neke interesantne stvari o appleu i jobsu

 

http://www.newsweek.com/1985/09/30/jobs-talks-about-his-rise-and-fall.html

 

 

 

Jobs finally describes his philosophy in running a company and the role of customer feedback:

My philosophy is that everything starts with a great product. So, you know, I obviously believed in listening to customers, but customers can't tell you about the next breakthrough that's going to happen next year that's going to change the whole industry. So you have to listen very carefully. But then you have to go and sort of stow away -- you have to go hide away with people that really understand the technology, but also really care about the customers, and dream up this next breakthrough. And that's my perspective, that everything starts with a great product.

Jobs has echoed this sentiment in recent years including citing a quote from Henry Ford which was "If I'd have asked my customers what they wanted, they would have told me 'A faster horse.'"

A.
 
1 0 hvala 1
13 godina
neaktivan
offline
RE: Što je Apple bez Jobsa?
funat kaže...
siptar kaže...

ili ipod imas mjesec dana ili lazes, ja osobno imam ipod classic 160gb vec preko 2,5 godine.

zaledio je tri puta, dva puta sam ga reformatirao dok sam treci puta morao biti mastovitiji.

ispao mi je iz ruke minimalno tisucu puta i par puta u vodu.

da napravis playlistu u itunes-u treba ti dva klika

desni klik na ipod -> make new playlist.

uredjaj ako nije savrsen onda je jako blizu tome, zato molim te prestani sa trollanjem/flameanjem ili hodi na net hr

 

1) iTunes je smeće. 2)Način da se MENI kaže što da radim sa SVOJOM glazbom. 3)Nek se yebu. 4)Ja sam svoj iPod poklonio curi nakon 3 mjeseca. 5)Ne želim da mi spyware poput iTunesa zagađuje računalo.

1) trollanje  (istina, malo je spor u startu ili je to samo kod mene, ali je to zanemarivo)

2) jedino sto itunes mijenja jest kompresija tvoje glazbe

3) troll ili flejm?

4) jako lijepo od tebe

5) ???

15 godina
protjeran
offline
RE: Što je Apple bez Jobsa?
siptar kaže...
funat kaže...
siptar kaže...

ili ipod imas mjesec dana ili lazes, ja osobno imam ipod classic 160gb vec preko 2,5 godine.

zaledio je tri puta, dva puta sam ga reformatirao dok sam treci puta morao biti mastovitiji.

ispao mi je iz ruke minimalno tisucu puta i par puta u vodu.

da napravis playlistu u itunes-u treba ti dva klika

desni klik na ipod -> make new playlist.

uredjaj ako nije savrsen onda je jako blizu tome, zato molim te prestani sa trollanjem/flameanjem ili hodi na net hr

 

1) iTunes je smeće. 2)Način da se MENI kaže što da radim sa SVOJOM glazbom. 3)Nek se yebu. 4)Ja sam svoj iPod poklonio curi nakon 3 mjeseca. 5)Ne želim da mi spyware poput iTunesa zagađuje računalo.

1) trollanje   (istina, malo je spor u startu ili je to samo kod mene, ali je to zanemarivo)

2) jedino sto itunes mijenja jest kompresija tvoje glazbe

3) troll ili flejm?

4) jako lijepo od tebe

5) ???

  itunes je tesko smece od bloatwarea i fala bogu da se na stari ipod video glazba moze prebacivati prek winampa, ili jos bolje stavi se linux na njega pa se dobije i postena podrska za formate i jednostavno otvaranje u exploreru....

http://www.erepublik.com/en/referrer/GrimyHR
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice