Westworld – nova Igra prijestolja

poruka: 103
|
čitano: 14.569
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Westworld – nova Igra prijestolja".
7 godina
offline
Re: Westworld – nova Igra prijestolja
4mal kaže...

stigla 4-ta epka 

 

sve se vise zahuktava

 ...i sve je otišlo u onom smjeru koji sam predvidio na temi o serijama....

Šteta, ogromna šteta.

Mislim da tema slobodno može pod ključ.

I Dragi je hype vjerovatno pao ispod 9000.

Kruha i igala...
16 godina
offline
Westworld – nova Igra prijestolja

meni ok za sada vidjet cemo

 

p.s black mirror me razocarao u prve dve epke jebo ih netflix!

 

daleko od prve dve sezone imho...

Poruka je uređivana zadnji put uto 25.10.2016 22:19 (4mal).
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Westworld – nova Igra prijestolja

Moram li sad i ovo gledat da bih bio manje glup nego prije, sve za opću kulturu. Po tome ispada da većinu vremena moram provesti pred TV-om

But how do it know
 
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Westworld – nova Igra prijestolja
hrvooje kaže...

Moram li sad i ovo gledat da bih bio manje glup nego prije, sve za opću kulturu. Po tome ispada da većinu vremena moram provesti pred TV-om

 U ovom slučaju ispada da si više glup ak gledaš, tak da....

Drago je ubacio usporedbu s GOT-om radi clickbaitinga.

I poštujem to, premda mi slijedi crvendać....

Hegemonija moja mila....

Kruha i igala...
16 godina
offline
Westworld – nova Igra prijestolja

jesi gledo BM

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Westworld – nova Igra prijestolja

NIsam gledao ni prstenje, kule, praskove, voyagere, starse, warse .. Meni je vrh J.P. Belmondo, MASH i Insp. Columbo.

But how do it know
 
3 0 hvala 0
16 godina
offline
Westworld – nova Igra prijestolja

kolegu sam pitao

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Westworld – nova Igra prijestolja

Za sada čak i "Ja Klaudije" ima dinamičniju radnju.

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: Westworld – nova Igra prijestolja
Baotica kaže...

Gledam i ja taj GOT, ali da je serija sranje, jest.Bezvezno kolinje sa hrpom plošnih likova, koji su takvi površni obzirom da ih ima debelo previše za četrdesetak minuta po epizodi.Večina današnjih serija su govna.Zašto, pa zato što umjesto 3 sezone kvalitetne i ispunjene radnje, imamo po 7+ sezona za koje objektivno nema niti materijala niti novaca da bi se kvalitetno odradile, pa se onda pribjegava ubitačno dosadnim dijalozima u svrhu izgradnje sporednih likova, što uvijek napravi od serije sapunicu, bila ona SF, horror, itd... Jer ta drvljenja uvijek imaju sličnu temu, tko je kojoj uvalio pitona ili " moja tužna priča tm ".

 

 

Uglavnom, gledam dosta serija, uglavnom samo SF, a sve ih gledam iz stolice ispred kompa, sa mišem ispod šape.Nebitne dijaloge odmah preskačem.Tako da svaku cca 45 minutnu epizodu bilo čega uglavnom pogledam za nekih cca 25 minuta.I skužim da ništa bitno nisam propustio sa preskakanjem tih sapunastih djelova.Dapače uštedio sam vrijeme i živce.Mislim ne preskačem sve dijaloge, već samo one sa muško-ženskim intrigama.Fakat me ne zanima taj aspekt niti jedne priče.A ako se priča oko toga vrti, onda to storniram odmah.

Dobar si. Likovi su ti plošni, ali zato uredno preskačeš dijelove koji su namijenjeni da tim istim plošnim dijelovima daju dubinu. Čitao sam knjigu i moram priznati da je knjige i moram priznati da su neusporedivo bolje od serije, ali sam kroz čitanje knjiga shvatio i dobrio razumijevanje za mane serije. Razrada likova je sve samo ne plošna, ali to prenijeti na ekran bez da bude dosadno je gotovo nemoguće, pogotovo kad uzmeš u obzir da većinu likova upoznaješ kroz unutarnje dijaloge. Za ono iz knjiga svesti na 3 sezone čiste radnje, imao bi radnju koja sliči na način na koji se danas u školama uči povijest - dogodilo se to, to i to, tad, tad i tad, bez da ti je jasno kakva je bila geopolitička situacija i kakva previranja su dovela do toga. Za predstaviti likove u punoj dubini, ne bi 20 sezona bilo dovoljno, a serija bi bila dosadna do negledivosti. Zbog toga su producenti serije našli kompromis u kojem su unutarnje dijaloge preslikali u te "dosadne" intrige, te ubacili malo seksa da održi pažnju gledatelja. To funkcionira poprilično dobro i mislim da je napravljen dobar kompromis, ali ako ćeš gledati na preskoke, neće ti ništa biti jasno. Eventualno, ako si već čitao knjigu prije serije, pa si s likovima već upoznat i samo gledaš što su promijenili i kako su prikazali.

 

On topic: Pogledao prvu epizodu, mislim da ću dati šansu prvoj sezoni, iako bi se serija lako mogla rasplinuti. Nisam više toliko mlad da mi je bed odustati od serije nakon prve sezone.

Big wheel keep on turning, Proud Mary keep on burning, Trolling, trolling, trolling on the river.
15 godina
offline
Westworld – nova Igra prijestolja

Pogledao sam dosadasnje epizode, (back to back) i svidja mi se.

S aspekta TV radnji je dosta inovativna, imas osjecaj da gledas MMO RPG malo iz perspektive NPC-a, malo iz perspektive Playera, malo iz Devsa. Podnaslov bi mogao biti "Life of Hogger" ;-)

 

Nesjecam se da ga mogu usporedit s necim slicnim na TV-u zadnjih godina, mozda kao "Western Dollhouse - the drama"

 

Likovi jesu plosni u prvoj ep. a onda u svakoj slijedecoj dobiju po layer ili dva. U tome i jest valjda poanta. Pa sad se zamisli kad slijedeci put ubijes nekog random NPC-a ;-)

 

Radnja jest spora, ali su najavili ekspanziju sa 4 nove zone! i 3 dungeona! :-D

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Westworld – nova Igra prijestolja

Mozda smo navikli na netflix binge watching kad ogledam citavu sezonu odjednom. Ovo cekanje...dobro je netko i reko više se ni ne sjetim pogledat. Ja cu cekat da završe prvu sezonu pa u šusu pogledat. Presporo mi ovako.

14 godina
offline
Westworld – nova Igra prijestolja

Nakon četvrte epizode smijem se usuditi da malo predviđam. Labirint u stvari ne postoji. Labirint je put, koji je kreirao Arnold, a koji vodi svjesnosti robota i njihovoj osveti ljudima. 

Moj PC  
0 1 hvala 0
14 godina
offline
Re: Westworld – nova Igra prijestolja
phoenix2003 kaže...

Nakon četvrte epizode smijem se usuditi da malo predviđam. Labirint u stvari ne postoji. Labirint je put, koji je kreirao Arnold, a koji vodi svjesnosti robota i njihovoj osveti ljudima. 

 Jednom rječju glupost od serije

7 godina
protjeran
offline
Re: Westworld – nova Igra prijestolja
phoenix2003 kaže...

Nakon četvrte epizode smijem se usuditi da malo predviđam. Labirint u stvari ne postoji. Labirint je put, koji je kreirao Arnold, a koji vodi svjesnosti robota i njihovoj osveti ljudima. 

E jesi Baba Vanga !

I kako ću sad pogledati ostatak sezone ili serijala ?

 

Sve si to otkrio pomoću svojih super moći.

Ti bi baš mogao glumiti robota u toj seriji koliko si bistar.

Poruka je uređivana zadnji put ned 30.10.2016 1:22 (Tony Marconi).
14 godina
offline
Westworld – nova Igra prijestolja

Vidiš, i priljetelji me zovu Baba Vanga jer im sjebem ćeif kad se desi neko stvarno ubistvo pa im odmah kažem tko je ubica. Jednom prilikom, kad su na vijestima objavili da se u nabujaloj rijeci utopilo dvoje djece koje je majka pokušala spasiti, rođena supruga me napala kad sam joj rekao da ih je ona ubila jer su joj djeca smetala u njenom odnosu sa ljubavnikom. Na kraju se tako i ispostavilo. Jebi ga, profesionalna deformacija.

Moj PC  
0 1 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Re: Westworld – nova Igra prijestolja
phoenix2003 kaže...

Vidiš, i priljetelji me zovu Baba Vanga jer im sjebem ćeif kad se desi neko stvarno ubistvo pa im odmah kažem tko je ubica. Jednom prilikom, kad su na vijestima objavili da se u nabujaloj rijeci utopilo dvoje djece koje je majka pokušala spasiti, rođena supruga me napala kad sam joj rekao da ih je ona ubila jer su joj djeca smetala u njenom odnosu sa ljubavnikom. Na kraju se tako i ispostavilo. Jebi ga, profesionalna deformacija.

Nije tebi lako.

 

Što se tiče serije dobro je to sve zamišljeno, no teško je u današnje vrijeme ljude nekom kvalitetnom serijom oduševiti.

Ako Anthony Hopkins nešto u skorije vrijeme ne prodrma svojom ulogom, ništa od serije.

16 godina
offline
Westworld – nova Igra prijestolja

5-ta epizoda nije losa 

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
protjeran
offline
Re: Westworld – nova Igra prijestolja

Znaci ed harris je arnold :)

16 godina
offline
Westworld – nova Igra prijestolja

pa ne bash ako ima ljudsku svijest 

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Westworld – nova Igra prijestolja

Spojleri, spojleri, deca, spojleri ili pm.

ima nas koji radimo po 10 sati dnevno i ne stignemo sve odgledati na brzinu. 

 
2 0 hvala 3
16 godina
offline
Westworld – nova Igra prijestolja

hehe moze kaj, neko prati to osim nas par 

Poruka je uređivana zadnji put uto 1.11.2016 14:13 (4mal).
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Westworld – nova Igra prijestolja
phoenix2003 kaže...

Nakon četvrte epizode smijem se usuditi da malo predviđam. Labirint u stvari ne postoji. Labirint je put, koji je kreirao Arnold, a koji vodi svjesnosti robota i njihovoj osveti ljudima. 

Što sam rekao! Kraj serije!

14 godina
offline
Re: Westworld – nova Igra prijestolja
Tony Marconi kaže...
phoenix2003 kaže...

Nakon četvrte epizode smijem se usuditi da malo predviđam. Labirint u stvari ne postoji. Labirint je put, koji je kreirao Arnold, a koji vodi svjesnosti robota i njihovoj osveti ljudima. 

E jesi Baba Vanga !

I kako ću sad pogledati ostatak sezone ili serijala ?

 

Sve si to otkrio pomoću svojih super moći.

Ti bi baš mogao glumiti robota u toj seriji koliko si bistar.

Hoćeš li moći spavati večeras?!

15 godina
offline
Westworld – nova Igra prijestolja

Glavna priča je bila očita od početka, zapravo je uvijek kada se radi o robotima, ali sada napokon vidimo kako se to odvija step by step. Naravno puno misterije, sitnih detalja, dobrih likova i scenarija je bilo along the way, što je učinilo sezonu zabavnom i kvalitetnom. Baš me zanima hoće li moći održati kvalitetu na ovoj razini i u drugoj sezoni, koja će vjerujem biti zasigurno drugačija od ove?

Fortune favours the brave
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Westworld – nova Igra prijestolja

Zar nije najavljeno da duge sezone neće biti? Ili sam nešto propustio?

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Westworld – nova Igra prijestolja
Prema imdbu tek 2018?! 😶
pr0n lesbians Y U NO EXIST IRL?! ლ(ಠ益ಠლ)
16 godina
offline
Westworld – nova Igra prijestolja

Baš me zanima šta bi mogli ponuditi u slijedećoj sezoni?

Film Westworld je bio plitak, samo paravan da bi krejzi roboti krenuli pucati, sat i pol zabave.

Serija je uzela taj koncept, razradila ga, produbila, (u nekim dijelovima nepotrebno) zakomplicirala ali su ispucali taj setting tematskog parka.

Šta uraditi u sljedećoj sezoni, pohvatati i resetovati hostove pa sve po starom? Dosadno IMHO. Preseliti u neki novi park (feudalni Japan) i van parka (odbjegli roboti, ako ih bude)? Možda.

 
0 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Re: Westworld – nova Igra prijestolja
phoenix2003 kaže...

 Hoćeš li moći spavati večeras?!

Ma, našao si to na nekom stranjskom sajtu pa se sad kur***

 

A jesi li pogledao moje kvalitetno proročanstvo od 1.11 ?

Nema pomaka dok Antony Hopkins nešto ne pokrene.

 

Aaaaaaaa, što kažeš ????

 

E...glupe li serije, mila majko....

16 godina
offline
Re: Westworld – nova Igra prijestolja
DrNasty kaže...

Baš me zanima šta bi mogli ponuditi u slijedećoj sezoni?

Film Westworld je bio plitak, samo paravan da bi krejzi roboti krenuli pucati, sat i pol zabave.

Serija je uzela taj koncept, razradila ga, produbila, (u nekim dijelovima nepotrebno) zakomplicirala ali su ispucali taj setting tematskog parka.

Šta uraditi u sljedećoj sezoni, pohvatati i resetovati hostove pa sve po starom? Dosadno IMHO. Preseliti u neki novi park (feudalni Japan) i van parka (odbjegli roboti, ako ih bude)? Možda.

 Ili pustiti robote da skaraju cijeli svijet - jer mogu.

15 godina
offline
Westworld – nova Igra prijestolja

Sranje je gledati seriju po jednu epizodu tjedno. Teško je išta pohvatati... Drugu sezonu čekam da bude cijela vani pa ću je odgledati u jednu večer :)

Rvat katolik!
 
3 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice