Westworld – nova Igra prijestolja

poruka: 103
|
čitano: 14.565
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Westworld – nova Igra prijestolja".
15 godina
offline
Re: Westworld – nova Igra prijestolja
Danny_HR kaže...

 Ili pustiti robote da skaraju cijeli svijet - jer mogu.

Pa BSG odnosno Cylon scenarij se čini jedini logičan po meni.

 

Bilo bi samoubojstvo ponovit prvu sezonu. To je napravio Wayward Pines i zbog toga nitko živ ne gleda 2. sezonu, dok je 1. sezona vrhunska.

Fortune favours the brave
14 godina
offline
Westworld – nova Igra prijestolja

Mene zanima kako nitko u vozu nije prepoznao kurvu koju su svi karali? U ostalom, što je kurva mislila kad izađe van? Pregazio bi je prvi auto! (Doduše bila je programirana da ne izađe)

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Westworld – nova Igra prijestolja
phoenix2003 kaže...

Mene zanima kako nitko u vozu nije prepoznao kurvu koju su svi karali? U ostalom, što je kurva mislila kad izađe van? Pregazio bi je prvi auto! (Doduše bila je programirana da ne izađe)

Ma pusti to, to se da prožvakat. I krivo si rekao, bila je programirana od strane Forda da izađe iz parka, ali je u vlaku dobila svijest i oglušila se o zapovijed i vratila nazad u park. Ford je to napravio da odvrati pozornost securitya od članova odbora.

 

Najbolje pitanje je, kako nitko od osoblja nije shvatio da Bernard izgleda kao Arnold. Lik je suosnivač parka i trebao bi biti poznat kao Ford.

Fortune favours the brave
Poruka je uređivana zadnji put uto 6.12.2016 18:21 (Hyperion).
7 godina
offline
Re: Westworld – nova Igra prijestolja
phoenix2003 kaže...

Mene zanima kako nitko u vozu nije prepoznao kurvu koju su svi karali? 

Post godine... 

Odlično sročeno, premda je Maeve bila programirana da ne da svakome olako, kao prava madam.

Ali, na takve glitcheve u scenariju su već svi navikli, i ne treba trošiti misaoni proces na proučavanje takvih nelogičnosti u filmovima i serijama.

Uglavnom, po meni, jedini mogući razvoj radnje u drugoj sezoni je formiranje host teritorijalne jedinice i ratovanje s ljudima.

Uglavnom, totalno besmisleno.

Ništa od dubljih filozofskih situacija....

 

 

Kruha i igala...
14 godina
offline
Re: Westworld – nova Igra prijestolja
Hyperion kaže...

 

Najbolje pitanje je, kako nitko od osoblja nije shvatio da Bernard izgleda kao Arnold. Lik je suosnivač parka i trebao bi biti poznat kao Ford.

Prošlo je mnogo godina od Arnoldove smrti. Većina osoblja je mlada Arnold im uopće nije poznat ili su samo čuli za njega. Ed Harris je ostario u parku.

15 godina
offline
Re: Westworld – nova Igra prijestolja
phoenix2003 kaže...

Prošlo je mnogo godina od Arnoldove smrti. Većina osoblja je mlada Arnold im uopće nije poznat ili su samo čuli za njega. Ed Harris je ostario u parku.

Ajmo ovako. Ideš se prijaviti na posao u Delosu/Westworldu. Prije nego odeš na razgovor za posao odeš na web stranicu od tvrtke i čitaš o povijesti tvrtke, misija, vizija, itd. Sigurno negdje stoji slika Bernarda i Forda. Netko će od kandidata malo progooglati na google images i doći do slike Arnolda i Forda. Članovi odbora bi pogotovo trebali znati sve o tvrtci i Fordu (Know your enemy, jel?), no Bernarda/Arnolda nisu prepoznale ni Charlotte (izaslanica odbora) niti ona glavna voditeljica Theressa, koja je spavala sa Bernardom.

 

U uredu Forda stoji i slika Forda, njegovog ćaće i Arnolda.

 

Negdje na internetu bi trebao biti spomenut i incident gdje je Ford izgubio partnera Arnolda, s čime je skoro cijeli park propao financijski. Seems like an important event to me. To se dogodilo prije 35 godina, a Bernarda je Ford napravio dok je već bio sijed, recimo prije 10 godina. I sada, da baš nitko nije prepoznao Bernarda/Arnolda za to vrijeme?

Fortune favours the brave
14 godina
offline
Westworld – nova Igra prijestolja

Naravoučenije - ovako nešto se u Igri prijestolja ne može desiti!

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Re: Westworld – nova Igra prijestolja
phoenix2003 kaže...

Nakon četvrte epizode smijem se usuditi da malo predviđam. Labirint u stvari ne postoji. Labirint je put, koji je kreirao Arnold, a koji vodi svjesnosti robota i njihovoj osveti ljudima

Nije nitko ni mislio na bukvalni labirint za izlazak van.

To što si ti pomislio pomislilo je još 80% ljudi na planeti koji su gledali seriju ali nije ni to poptpuno točno. (bar mislim)

 

Ja opet mislim da će se na kraju otkriti da su tu ljudi u suštini ovce a da igru cijelo vrijeme vode roboti i možda čika Antony Hopkins (kontakt s ljudskom rasom) koji to sve od početka zna.

Ljudska rasa je odavno izumrla i kad jedne epizode izađu na svježi zrak vidjet ćemo kataklizmičnu planetu.

 

14 godina
offline
Re: Westworld – nova Igra prijestolja
Tony Marconi kaže...
phoenix2003 kaže...

Nakon četvrte epizode smijem se usuditi da malo predviđam. Labirint u stvari ne postoji. Labirint je put, koji je kreirao Arnold, a koji vodi svjesnosti robota i njihovoj osveti ljudima

Nije nitko ni mislio na bukvalni labirint za izlazak van.

To što si ti pomislio pomislilo je još 80% ljudi na planeti koji su gledali seriju ali nije ni to poptpuno točno. (bar mislim)

 

Ja opet mislim da će se na kraju otkritida su tu ljudi u suštini ovce a da igru cijelo vrijeme vode roboti i možda čika Antony Hopkins (kontakt s ljudskom rasom) koji to sve od početka zna.

Ljudska rasa je odavno izumrla i kad jedne epizode izađu na svježi zrak vidjet ćemo kataklizmičnu planetu.

 

 

Što će se desiti na kraju? Pa kraj se desio, sezona je završena.

 

P.S. Sutra nemoj da izlaziš van i ne otvaraj vrata kad ti bude netko kucao.

9 godina
neaktivan
offline
Re: Westworld – nova Igra prijestolja

Arnoldova smrt, sad kad znamo da je ubijen od strane hosta, bi izrazito negativno utjecala na razvoj parka i njegovu posjećenost, pa je logično za pretpostaviti da je tadašnja uprava parka zajedno s Fordom inscenirala kao da je ili Arnold sam otišao negdje ili su zataškali njegovo postojanje kao partnera. 35 godina je jako dugo razdoblje, a većina likova koji radi u onom centru nemaju preko 40 po izgledu tako da sumnjam da su s pet godina znali nešto. Vecina ljudi koji su radili tada u parku su vjerojatno dobili priču kako je Arnold ubio sam sebe ili je otišao jer vise nije žalio raditi. A u današnjem parku vjerojatno ne radi vise nitko osim Forda tko je radio i u razvoju parka jer bi inače ti ljudi imali po 65, 70 godina.

Bolje biti ratnik u vrtu nego vrtlar u ratu!
16 godina
offline
Westworld – nova Igra prijestolja

Arnold je umro tri godine prije otvaranja parka. Tada nije bilo odbora ni nikoga. Na parku su radili samo Arnold i Ford.

 
1 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Re: Westworld – nova Igra prijestolja
phoenix2003 kaže...

 Što će se desiti na kraju? Pa kraj se desio, sezona je završena.

 P.S. Sutra nemoj da izlaziš van i ne otvaraj vrata kad ti bude netko kucao.

Kraj je kad se serija završi a ne sezona. 

Ako želiš poslat ću ti ime, prezime, adresu pa me sutra dođi ti uplašiti.

12 godina
neaktivan
offline
Westworld – nova Igra prijestolja

 ? 

Repent the end is near!
Poruka je uređivana zadnji put sub 17.12.2016 16:53 (Scarfaceee).
 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice