Windows Account umjesto Windows Livea

poruka: 5
|
čitano: 1.907
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Windows Account umjesto Windows Livea".
15 godina
offline
Windows Account umjesto Windows Livea

Sve je trebalo brendirati Microsoft imenom (tipa Microsoft Hotmail, Microsoft Messenger) i krajnjem korisniku bi bilo jasnije o čemu se radi. Šta će napravit i s ovim, bit će Windows Account ali će SkyDrive biti Microsoft SkyDrive. {#}

I don't always live on this planet but when I do, I don't want to.
 
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Windows Account umjesto Windows Livea

Sjecam se prije par mjeseci kad sam imao key za jedu igricu, i htio sam je reedemat sa xbox live stranice.... Ajmo samo rec da sam se totalno zgubio. Prvo sam se ulogirao na Xbox live, jer je to mjesto zaduzeno i za xbox i za games for windows igrace. Zatim sam 5 min trazil di se reedema kod, nakon sto sam nasao, skuzio sam da nece prihvatit jer je to vjerovatno mjesto za xbox kodove. Zatim sam trazio na drugom mjestu, i na kraju kontaktirao xbox live service chat  (sva sreca pa je support bio online), i njih pitao gdje i kako reedemat. Sto je najbolje cak sam i rekao operateru da je stranica uzasna, sve je zbrda zdola, nemres se snac, tolko je sve natrpano da ti treba 5 min da nadjes sto te interesira. A to sto im je bilo tesko napravit posebnu web stranicu za reedemanje games for windows live igara i xbox igara mi nije jasno....{#}

{| qu!ck_s!1\/3r |}
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Windows Account umjesto Windows Livea

Slično sam se osjećao kad sam tražio neke njihove razvojne alate da ih isprobam. Njihove web stranice ne smatram baš intuitivnima, previše je razmišljanja i klikanja potrebno i uvijek se izgubiš na nečemu.

Down goes the window, out goes the heat!
Moj PC  
3 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Windows Account umjesto Windows Livea

Prije par dana pođoh da skinem SQL Server Management Studio 2012 sa TechNeta. U moru linkova sam se zagubio. Na kraju odem na Dream Spark i skinem.
Microsoft bi trebao poraditi na oficijelnom sajtu i Live ID integraciji u sve i svašta. Najbolje bi im bilo da centralizuju sve, ali...

15 godina
offline
Windows Account umjesto Windows Livea

Ja sam imao problema sa jednom verijom visual studia, trebalo mi je desetak minuta da nadem sto sam trazio i to pomocu nekog treceg site-a :S........ stranice su im zbilja koma

Ne stavljajte ruku u ventilator dok ventilator radi. Upozorenje na klimatizacijskom uređaju
Moj PC  
3 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice